Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli ktoś chciał by pograc w Cod: WaW jestem chętny mój PSNid: Thr123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś chciał by pograc w Cod: WaW jestem chętny mój PSNid: Thr123

Siemano!!!! Mogę zapykać sieciowo z miłą chęcią PSN id "marcinch

Mam do wszystkich pytanie. Czy ktoś gra w WaW na fragu fx (wersja z uchwytem przy podkładce). Czy ta wersja frag fx'a obsługuje CoD WaW. :biggrin:

card.png

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy z regionalizacją? Pytam się, ponieważ kupiłem wersję angielską na allegro i nie wiem czy będę mógł pograć z osobami posiadającymi grę w innym języku ale w wersji PAL np. polski, niemiecki, hiszpański itp. Czytałem o tym w poprzednich stronach tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy z regionalizacją? Pytam się, ponieważ kupiłem wersję angielską na allegro i nie wiem czy będę mógł pograć z osobami posiadającymi grę w innym języku ale w wersji PAL np. polski, niemiecki, hiszpański itp. Czytałem o tym w poprzednich stronach tego tematu.

Jeżeli jest to wersja Angielska PAL (nie amerykańska-angielska) to pograsz z każdym europejczykiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do gry w nazi zombies. Mam map pack 2. Dwie osoby przydałyby mi się też do zrobienia blue ribbon, od dłuższego czasu próbuję zrobić to sam, ale za każdym razem ktoś w czasie gry odchodzi, albo nie znajduję mi wcale gry... Oczywiście ja też pomogę w tym trofeum innym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do gry w nazi zombies. Mam map pack 2. Dwie osoby przydałyby mi się też do zrobienia blue ribbon, od dłuższego czasu próbuję zrobić to sam, ale za każdym razem ktoś w czasie gry odchodzi, albo nie znajduję mi wcale gry... Oczywiście ja też pomogę w tym trofeum innym. :)

Jestem chętny do zapykania w map packa 2 jaki 1 moj psn id to marcinch.Wyślij wiadomość na moje konto to rozpirzymy kilka zombiaków:D

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do zapykania w map packa 2 jaki 1 moj psn id to marcinch.Wyślij wiadomość na moje konto to rozpirzymy kilka zombiaków:D

Ok dzisiaj Cię jeszcze dodam. :) Szukam jeszcze jednej osoby, brakuję mi tylko blue ribbon do platyny. :) Oczywiście głownie mi chodzi o nazi zombies, bo zabawa przednia, ale we dwóch nie bardzo w ten tryb grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj Cię jeszcze dodam. :) Szukam jeszcze jednej osoby, brakuję mi tylko blue ribbon do platyny. :) Oczywiście głownie mi chodzi o nazi zombies, bo zabawa przednia, ale we dwóch nie bardzo w ten tryb grac...

Witam ja tez bardzo chetnie sie dolacze, zeby trofea zrobic :] tylko napisac kiedy i lecimy z koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem bardzo bardzo zawiedziony, tyle sprzedanych kopii tej gry na świecie, w polsce też pewnie nie mało. A znalezienie kilku osób do tego blue ribbon graniczy z cudem. Piszę od kilku dni chyba na pięciu forach i znalazłem tylko jednego chętnego... Wiem, że to banalne trofeum, już byłem kilka razy pierwszy, ale zawsze coś musiało być oczywiście, specjalnie giną, odłączają się itp. Nie mówiąc już o tym, że trudno w ogóle znaleźć normalnych ludzi na chybił trafił. Ja w przeciwieństwie do innych po zdobyciu tego trofeum, też chętnie pomogę tym co chcieliby to zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem bardzo bardzo zawiedziony, tyle sprzedanych kopii tej gry na świecie, w polsce też pewnie nie mało. A znalezienie kilku osób do tego blue ribbon graniczy z cudem. Piszę od kilku dni chyba na pięciu forach i znalazłem tylko jednego chętnego... Wiem, że to banalne trofeum, już byłem kilka razy pierwszy, ale zawsze coś musiało być oczywiście, specjalnie giną, odłączają się itp. Nie mówiąc już o tym, że trudno w ogóle znaleźć normalnych ludzi na chybił trafił. Ja w przeciwieństwie do innych po zdobyciu tego trofeum, też chętnie pomogę tym co chcieliby to zdobyć.

Prouboj caly czas.

Ja dzisiaj pierwsze podejście zrobiłem do blue ribbona i za pierwszym razem wpadło :P plus get your (left or right) wet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem bardzo bardzo zawiedziony, tyle sprzedanych kopii tej gry na świecie, w polsce też pewnie nie mało. A znalezienie kilku osób do tego blue ribbon graniczy z cudem. Piszę od kilku dni chyba na pięciu forach i znalazłem tylko jednego chętnego... Wiem, że to banalne trofeum, już byłem kilka razy pierwszy, ale zawsze coś musiało być oczywiście, specjalnie giną, odłączają się itp. Nie mówiąc już o tym, że trudno w ogóle znaleźć normalnych ludzi na chybił trafił. Ja w przeciwieństwie do innych po zdobyciu tego trofeum, też chętnie pomogę tym co chcieliby to zdobyć.

Guti w sobotę od ok. 9 jestem na COD więc mogę Ci pomóc z tym "trophy" :ninja:Potem możemy zawalczyć i może zdobyć jakieś zombie mp2 trophys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guti w sobotę od ok. 9 jestem na COD więc mogę Ci pomóc z tym "trophy" :ninja:Potem możemy zawalczyć i może zdobyć jakieś zombie mp2 trophys

Spoko. Na szczęście po setkach prób udało mi się to zrobić samemu. :) A Ty już to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na szczęście po setkach prób udało mi się to zrobić samemu. :) A Ty już to zrobiłeś?

Guti to moze umowimy sie wraz z kolega powyzej na ta sobote ok 10-11 na zaliczenie tego Blue :/ bo mi samemu na chybil trafil ciezko jest :] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na szczęście po setkach prób udało mi się to zrobić samemu. :) A Ty już to zrobiłeś?

Guti mi już zostały tylko dwa trofea do zdobycia na zombie map pack 2( 75.000 pkt. do zdobycia i 150 headshotów) no i trofea z map packa 3 ale na niego musze jeszcze poczekać

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że dwie osoby posiadają COD WAW w wersji PAL, ale różne wydania (BLES-00354 i BLES-00457) Czy będę mógł pograć z inną osobą posiadającą wersję 457 jeżeli posiadam 354? Czy w ogóle się różnią pomijając język i okładkę?

Aha i czy ktoś gra w Zombie na pierwszej mapce? Nie mam żadnych mappacków a do tej pierwszej nie znajduję serwerów i nikt się nie dołącza...

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że dwie osoby posiadają COD WAW w wersji PAL, ale różne wydania (BLES-00354 i BLES-00457) Czy będę mógł pograć z inną osobą posiadającą wersję 457 jeżeli posiadam 354? Czy w ogóle się różnią pomijając język i okładkę?

Aha i czy ktoś gra w Zombie na pierwszej mapce? Nie mam żadnych mappacków a do tej pierwszej nie znajduję serwerów i nikt się nie dołącza...

Siemanko. Jeśli chodz i różnice miedzy wersjami płyt to nie ma to znaczenia czy wersja jest BLES00354 czy 00457 bo sam osobiście gram z ludźmi z inymi typami gier. Co do zombie i połączenia too musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na połączenie.Jeszcze sporo ludzi gra na pierwszej mapce chociażby JA :P .

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ciekawi mnie do jakiego najdalej levelu doszliście w NAZI ZOMBIE, w ile osób i jaką obraliście strategię?

Z tego co zauważyłem grając online, to na pierwszej mapce często moi współtowarzysze robią sobie przejście na schodach do góry w pierwszym pomieszczeniu, a następnie odblokowują te drugie prowadzące do pomieszczenia ze skrzynią z bronią. Drzwi z napisem HELP są zamknięta. W ten sposób do zabezpieczenia są dwa okna, przejście w ścianie no i schody, na których z czasem robi się bardzo gorąco.

Wczoraj w 4 doszliśmy do 17 levelu co jest moim rekordem jak do tej pory.

Czy obieracie jakąś dobrą strategię?

Szukałem czegoś na ten temat i nie znalazłem. Jeżeli już o tym było to przepraszam.

Pozdrawiam/ BrutusPL

Edytowane przez grobelas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jak najczęściej losować bronie moim zdaniem, żeby cała drużyna była wyposażona w Solara. Wtedy można nawet kilkadziesiąt leveli nabić bez zbytniego wysiłku. Pitolenie się zwykłymi klamkami jest mało efektywne. Mówię o pierwszej mapie bo na innych jeszcze nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej mapce stosowałem z towarzyszami tą samą strategię czyli schody potem drugie schody i pilnowanie okien w pomieszczeniu ze skrzynią.Najlepsza broń do tego typu akcji to raygun.A najdalszy level to 19.Potem to już rzeźnia na całego :P . Proponuje jednak zakupić map packi bo tam to dopiero można sie pobawić.Sporo możliwości i kombinacji szczególnie na SHI NO NUMA

marcinch.png

Nowy map pack 3 zakupiony więc pora zebrać ekipe do grania :laugh: .Zapraszam do walki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już osoby które poza mną ściągnęły map pack 3.Jestem chętny do zapykania w zombies na nowej mapce.Peace!!!!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem chętny do pogrania w Cod WaW a najchętniej w nazi zombi ;D map pack jeszcze nie posiadam jak będą pieniądze na pewno się zaopatrzę .

Psn id:SpacierShark123

Headset: Mam to sprawa obowiązkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. kiedy do cholery będzie można zagrać na nowych mapach multiplayer map pack3. Der Reise jest a gdzie reszta?? :angry:

marcinch.png

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. kiedy do cholery będzie można zagrać na nowych mapach multiplayer map pack3. Der Reise jest a gdzie reszta?? :angry:

marcinch.png

Ja mam wszystkie obecnie..

Zapraszam wszystkich do pogrania Online, najchętniej Nazi Zobies, Obojętnie jaka mapa, Posiadam Map pack 1/2/3 - Mlody1

Zapraszam na inne gry, pełna kolekcja na Playfire.com/Evon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie obecnie..

Zapraszam wszystkich do pogrania Online, najchętniej Nazi Zobies, Obojętnie jaka mapa, Posiadam Map pack 1/2/3 - Mlody1

Zapraszam na inne gry, pełna kolekcja na Playfire.com/Evon

Młody a ile razy trafiłeś na mapy multi z map packa 3? Pewnie nie za wiele :down:

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×