Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Samego Egiptu na pewno by nie dali ale widziałeś ile miejsc włożyli do U2? himalaje,dżungle,wioskę,''raj'',miasto i świątynie Teraz w U3 nie będą gdzie mieli gry umieścić :).

Pytanie tylko czy idą w mistyczność czy idą w skarby.

Jak w mistyczność, to jak ktoś tu wcześniej pisał Atlantyda + Piramidy (może przy okazji babilon), ale tak na dobrą sprawę może być naprawdę wszystko. Jak bedzie dobra historia to i przejdą jakieś Chiny i jakiś skarb carów, ale dla mnie to za płytkie byłoby :P takie po najmniejszej linii oporu.

I teraz wielki dylemat. Czy znów robić schemat i na końcu niestworzone potwory?? Jeden powie że to oklepane a ktoś inny że głupio że odbiegli od serii i nie ma tego czegoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego Egiptu na pewno by nie dali ale widziałeś ile miejsc włożyli do U2? himalaje,dżungle,wioskę,''raj'',miasto i świątynie Teraz w U3 nie będą gdzie mieli gry umieścić :).

Spokojnie, ND juz cos znajdzie gdzie umiescic gre. Troche pustynia, jakas swiatynia/piramida, miasto, tajemnicza kraina, tak to widze. Watpie, zeby jakies wielkie zmiany zaszly jesli chodzi o rozgrywke, ale jestem pewny, ze tworcy nas milo zaskocza i znowu sie wszyscy beda podniecac nowa czescia Uncharted ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potwierdzone jest wydanie kolejnej części przygów Drake'a? Na pewno będzie coś nadprzyrodzonego. Tak jak zawsze, nutka fantasy. :)

A lokacja?! Któż to może wiedzieć. Tylko sami twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... właściwie to już chyba prawie wszystkie typowe miejsca tej planety były.

Jedyne czego nie widziałem to chyba dna oceanu ... może zaginiona Atlantyda?

Myślę, że dżungla i stare miasta najciekawiej im wychodzą ^^ Niech wymyślą ciut inną historyjkę w tej samej okolicy i będzie zajebi***e ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem update v1.04 dla Uncharted 2. Zauważyłem problem z zapraszaniem znajomych do rozgrywki. Podawana jest błędna informacja i statusie gry Twoich znajomych. Gra podaje, że dana osoba gra w "singleplayer" a w rzeczywistości gra w "multi" albo jest "lobby". Z kolei kiedy otrzemasz zaproszenie do zespołu, możesz je zaakceptować, niestety jednak nie ma żadnej reakcji ze strony gry. Nawet brak komunikatu "nie można dołączyć do drużyny" który czasem się pojawiał.

Czy wy też macie podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz wielki dylemat. Czy znów robić schemat i na końcu niestworzone potwory?? Jeden powie że to oklepane a ktoś inny że głupio że odbiegli od serii i nie ma tego czegoś...

to dobre pytanie - z jednej strony gdziekolwiek uda się Drake wyskakują potwory. Raz to zagrało, drugi raz w sumie też, ale jak będzie za trzecim. Ale z drugiej strony...te potwory pośrednio ratowały Drake'a w kluczowym momencie - gdyby ich zabrakło to już koncepcja Drake vs reszta świata by się mniej sprawdzała. I faktycznie byłoby trochę płytko. Chyba, że zamiast sił nadprzyrodzonych wprowadzić jakąś grubszą intrygę, coś w stylu Templariusze vs Asasyni z AC2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze "sily nadprzyrodzone" beda juz stalym elementem serii Uncharted... Nie wiem tylko, czy to dobrze czy zle, bo w U:DF "zombie" w starej nazistowskiej bazie mialy nawet fajny klimat, a w U2:AT juz tak dobrze to nie wyszlo IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra Ktos Jeszcze W MultiPlayera?:] Jakie Nicki, Moze Ktos na Pw napisz Kiedy POgramy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, tylko powinni dawać to za darmo bo raczej mało kto będzie chciał wydać kasę na taką "pierdółkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobre pytanie - z jednej strony gdziekolwiek uda się Drake wyskakują potwory. Raz to zagrało, drugi raz w sumie też, ale jak będzie za trzecim. Ale z drugiej strony...te potwory pośrednio ratowały Drake'a w kluczowym momencie - gdyby ich zabrakło to już koncepcja Drake vs reszta świata by się mniej sprawdzała. I faktycznie byłoby trochę płytko. Chyba, że zamiast sił nadprzyrodzonych wprowadzić jakąś grubszą intrygę, coś w stylu Templariusze vs Asasyni z AC2 :wink:

Uważam, że wprowadzenie jakiejś tajemnicy, czegoś w rodzaju spisku, byłoby zdecydowanie lepszym pomysłem niż wpinanie elementów fantastycznych. To była jedyna rzecz, która mnie irytowała w obu częściach i trochę zepsuła fabułę. Z drugiej strony Naughty Dog celowo przyjęło koncepcję w stylu Indiany Jones'a i jest duże prawdopodobieństwo, że znowu pojawią jakieś zombie pokraki lub inne badziewia z piekła rodem.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, tylko powinni dawać to za darmo bo raczej mało kto będzie chciał wydać kasę na taką "pierdółkę"

No ja tez nie mam zamiaru wydawac kasy na taka popierdolke. JEdyne na co jestem w stanie dac dodatkowa kase to dodatkowe mapy, szczegolnie do co-opa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, pomocy.

Dziś (przed chwilą) włączam sobie Unchaerteda bo zostały mi dwa rozdziały do końca... i włączam, daje wybierz misje i daje chapter 25... i zaczyna sie ładować po czym sie zcina piosenka i jest 4 sek piosenki i znowu to samo i znowu... próbowałem załadować rozdział 24 i 23... ale sie nie da... to samo. Błagam, to jest mój pierwszy raz z takim błędem i nie ukrywam że sie boje... a pozatym myślałem ze dzisiaj skońćze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta w dobrym stanie ? miałem tak z jedynką przetarłem płytke i działało mój kuzynowi miał taki sam problem ale dotyczył konsoli coś z wiatrakiem chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta rozpakowana wczoraj! ... nie wiem co teraz... ;/

dodam że filmiki, kupowanie filmów i reszta działa...

Edytowane przez Jakub_Lehmann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak kupiona wczoraj to raczej nic jej nie zrobiłeś,nie mam pojęcia,sory nie pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wczoraj mogłeś spokojnie grać?

Spróbuj zacząć nową grę. Może to problem z Save'm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 14... potem chwila przerwy, przyszedł kolega to powiedziałem że mu załaduje misje z pociągiem, (żeby go zachęcić do kupna) no i załadowałem, zagraliśmy... kolega poszedł o 22 chce przejść sobie 25 misje i bęc nie da sie próbowałem 15 razy... i nie da sie nawet od początku... a da sie skasować jakoś sejwa ? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie demko i jestem ogólnie zachwycony grą:)

Jednakże małe pytanko odnośnie pierwszej części tej gry Czy warto kupować i zagrywać się w 1 zanim zakupie 2 czy olać to i od razu zabierać się za drugą część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie demko i jestem ogólnie zachwycony grą:)

Jednakże małe pytanko odnośnie pierwszej części tej gry Czy warto kupować i zagrywać się w 1 zanim zakupie 2 czy olać to i od razu zabierać się za drugą część?

Fabula nie jest powiazana z pierwsza czescia to mozesz smialo zaczac od dwojki. Co do pierwszej czesci to WARTO sie w nia zagrywac poniewaz jest rownie dobra jak dwojka i teraz mozna ja kupic za niewielkie pieniadze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje bohaterów na ciuchy z Killzone 2, InFamous i Resistance 2. Możecie sprawdzić trailery.

Resistance - http://www.gametrailers.com/video/resistance-2-uncharted-2/61438

KillZone - http://www.gametrailers.com/video/killzone-2-uncharted-2/61440

InFamous - http://www.gametrailers.com/video/infamous-multiplayer-uncharted-2/61436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 14... potem chwila przerwy, przyszedł kolega to powiedziałem że mu załaduje misje z pociągiem, (żeby go zachęcić do kupna) no i załadowałem, zagraliśmy... kolega poszedł o 22 chce przejść sobie 25 misje i bęc nie da sie próbowałem 15 razy... i nie da sie nawet od początku... a da sie skasować jakoś sejwa ? xd

Da się, możesz go skasować, z głównego menu Play Station, wchodząc w Narzędzie zapisanych danych. tam możesz usunąć Save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 są nawiązania do 1. Warto się zaopatrzyć w UDF, która pod wieloma względami jest ciekawsza od U2AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Crushing... Już utknąłem w 3 Chapterze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×