Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogólnie to o co chodzi z tym trybem Labolatorium? Napisane jest że niby eksperymentalne tryby gier tam są ale ja jak na razie spotkałem się tylko z "Grabież tylko pistolety". Spodziewałem się czegos w rodzaju "tylko beczki z gazem" czy połączenia grabieży z królem wzgórza na przykład a tu kicha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chciałby mi pomóc/nabić razem ze mną nabić trofea z dodatków ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pionek: koło 20 lipca ma być następny tryb. Nie pamiętam jaki. Zobacz w newsach u2 bo tam było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba :D, wczoraj ja przeszedłem na NORMAL'u i mam pytanie czym różni się ten HARD od tego miażdzącego (cru-coś tam)? Czy jest dużo różnica trudności, czy nie wielka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba :D, wczoraj ja przeszedłem na NORMAL'u i mam pytanie czym różni się ten HARD od tego miażdzącego (cru-coś tam)? Czy jest dużo różnica trudności, czy nie wielka?

Zrobiłem platynkę w U2: Among Thieves, więc mam mniej więcej rozeznanie ;) Szczerze powiedziawszy, poziom HARD bardziej przypomina mi NORMAL'a, tylko wrogowie są nieco wytrzymalsi i mają lepszą celność. Ogólnie HARD nie jest jaka sama nazwa wskazuje aż taki trudny, więc powinieneś sobie bez problemu poradzić jeśli przeszedłeś grę na łatwiejszym poziomie i jeszcze Ci mało.

Odnośnie CRUSHING, tutaj już zaczynają się schody. Trzeba myśleć, grać taktycznie, nie wychylać się bez potrzeby i przede wszystkim przechodzić wszystko na spokoju i nie na hurra. Różnica między 2 najwyższymi poziomami nie jest kolosalna, ale nie jest też mała. Z moich osobistych doświadczeń jest średnia, ale dla konsolowych wyjadaczy na pewno nie będzie problemem zaliczenie trybu "miażdżącego". Ja miałem tylko większy problem z tymi bardziej opancerzonymi wrogami pod koniec gry, gdy pojawia się ich całe skupisko i z gościem w pociągu, z którym trzeba stoczyć walkę wręcz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej frustrujący na miażdżącym był motyw z pociągiem... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pociąg był trudny ale i tak końcowe poziomy były moim zdaniem gorsze ponieważ dużo było pancernych przeciwników ale pomiędzy Hardem dużej różnicy nie ma. W Uncharted 1 Crushing to jest dopiero zabawa 2-3 strzały i leżysz a przeciwnicy są bardzo sprytni i tacy twardzi ze pół magazynka z AK47 i czasem dalej stoją więc co nowe starcie to jakaś taktyka więc jak poradziłeś sobie z U1 to U2 jest banalne bo Crushing z 2 to Hard z 1. W oby grach mam platyne i jest warto bo gry są świetne, a poziom trudności wcale nie taki zły ale moim zdaniem powinno sie robić tak że to przeciwnicy są trudniejsi na wyższych poziomach a nie tak że my mamy 1/1000 życia. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie ile mniej więcej potrzeba czasu przejść grę na tym miażdzącym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zależy od twoich umiejętności, od tego jak często będziesz ginął i bedizesz musiał powtarzacć dany fragment.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czy będziesz uganiał się za brakującymi skarbami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarby to najlepiej sobie odpuść na tym poziomie ;) Ja zrobiłem wszystko, co potrzebne do zaliczenia gry w 100% i dopiero po tym odpaliłem najwyższy poziom trudności. Ogólnie nie ma co się śpieszyć, z początku jest w miarę łatwo, ale przy większej ilości wrogów, posiadających coraz lepsze wyposażenie można się czasem zaciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie ile mniej więcej potrzeba czasu przejść grę na tym miażdzącym?

za 1 razem na crushingu zajęło mi to 13 godzin, za 2 7 :) więc to wszystko zależy od tego jaki jesteś dobry, ale generalnie gra nie jest trudna i przyjemna, parę momentów na crushingu sprawiło mi problemy na ponad 15 minut<2 w pociągu, 2 pod koniec gry, i na bosie siedziałem z 1.5h>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, no dobra to dziękuje wszystkim za odpowiedz :)

Ja teraz zacznę zbierać skarby (no nie wiem... robić to na VERY HARD?) itd. zrobie wszystkie trofea oprócz tego miażdzącego. Jak wszystko zrobię to zacznę grać na miażdzącym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie dodatków DLC,które do tej pory pojawiły się do Uncharted 2 i są dostępne w PS Store.

Mianowicie co dokładnie kryje się pod ich nazwami:

1.Uncharted: Drake's Fortune Multiplayer Pack

2.Uncharted: Heroes Skins Pack

3.Uncharted: Siege Expansion Pack - czytałem,że ten dodatek w całości poświęcony jest trybowi multiplayer.

Jak to wygląda w stosunku do dwóch pierwszych,czy któryś z nich przeznaczony jest do trybu single player ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i trójka to doddatki online, dwójka to same avatary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wszystkie,szybkie odpowiedzi ;)

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem czy dobrze trafiłem. Mam pytanie, chcę kupić grę: U2, czy żeby zrozumieć fabułę gry itp muszę też kupić część pierwszą ? I czy dobrze gra się On-Line. jestem bardzo ciekaw. Z góry dzięki za odpowiedź.

( Jeśli post nie należy do tego tematu, proszę o usunięcie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pierwsza i druga część nie jest ze sobą powiązana fabularnie. Jedynie nie będziesz znał dwóch postaci.

A w online gra się całkiem przyjemnie :D

PS. Jednak warto zagrać w pierwszą część :)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szczurek, dużo mi pomogłeś, miałem z tym naprawdę duży problem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj jestem (prawie) szczesliwym nabywca U2 ,gra jest swietna gdyby nie jeden maly problem...

Nie moge grac w Multi , Podczas "Laczenia" pesek dochodzi do polowy ,wtedy wyskauje gryki pasek z napisem "synchornizacja danych livedata" ,kiedy sie naladuje ,pojawia sie w kolko itak jest ciagle prze ok. 10 min az pojawi sie komunikat "blad synchronizacji danych". Wie Moze ktos z was w czym problem? Wszystkie patche sciagnelem ,mam neta 1 mb neostrade ,lacze sie przez router (wifi) ,nigdy nie mialem problemow z multikiem na PS3. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, są jacyś chętni przejścia misji co-op na poziomie trudny oraz miażdżący?

Pisać tu na pw lub przez psn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj jestem (prawie) szczesliwym nabywca U2 ,gra jest swietna gdyby nie jeden maly problem...

Nie moge grac w Multi , Podczas "Laczenia" pesek dochodzi do polowy ,wtedy wyskauje gryki pasek z napisem "synchornizacja danych livedata" ,kiedy sie naladuje ,pojawia sie w kolko itak jest ciagle prze ok. 10 min az pojawi sie komunikat "blad synchronizacji danych". Wie Moze ktos z was w czym problem? Wszystkie patche sciagnelem ,mam neta 1 mb neostrade ,lacze sie przez router (wifi) ,nigdy nie mialem problemow z multikiem na PS3. Z gory dzieki za pomoc.

U mnie pierwsze uruchomienie multi trwalo ok 20-30 minut (lacze 2mb/s), chociaz nigdy nie dostalem komunikatu "blad synchronizacji danych". Moze miales tymczasowa przerwe w dostepie do netu?. Na twoim miejscu sprobowal bym jeszcze raz (o ile tego nie robiles) i pamietaj - uzbroj sie cierpliwosc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×