Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno ukończyłem grę na poziomie Hard. Teraz mam zamiar powoli brać się za crushing i mam jedno pytanie: Czy jeśli wykupie zaraz po rozpoczęciu gry "one shot kill" zaliczy mi trofeum za crushing po zaliczeniu gry ?

Może pytanie się powtórzyło, ale nie chce mi się szperać w 140 stronach tematu.

jeśli dobrze pamiętam to cheaty działają tylko na poziomach trudnośći ktore już pobiłeś i niższe, więc to nie będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to cheaty działają tylko na poziomach trudnośći ktore już pobiłeś i niższe, więc to nie będzie działać

gdzies czytalem na tym forum ze komus zaliczylo normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zakombinować i nie przeszakadza to w zdobywaniu pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zakombinować i nie przeszakadza to w zdobywaniu pucharków.

Jak odpalić bonusy na poziomie który przechodzimy 1szy raz? :thumbsup: Z tego co kojarzę to nie było to możliwe. No chyba że sprytni gracze znaleźli obejście .. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalić bonusy na poziomie który przechodzimy 1szy raz? :thumbsup: Z tego co kojarzę to nie było to możliwe. No chyba że sprytni gracze znaleźli obejście .. :confused:

Znaleźli, znaleźli. Ale trzeba przechodzić grę za 2 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda! w dowolnym momencie mozesz prerwac level, a skarby zostana zaliczone :)

ps. nie wprowadzaj ludzi w blad

Witam, rzeczywiście tak jest mój błąd. Misję zalicza jedynie misji nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalić bonusy na poziomie który przechodzimy 1szy raz? :thumbsup: Z tego co kojarzę to nie było to możliwe. No chyba że sprytni gracze znaleźli obejście .. :confused:

Na poprzedniej stronie opisałem ten sposób. ;) W skrócie, odpalasz grę na wyższym poziomie, dochodzisz do pierwszego autosave`u i wychodzisz do menu, tam zmieniasz poziom na niższy (ukończony z możliwością właczania ułatwień), wybierasz ułatwienia, zmieniasz poziom na wyższy i kontynuujesz grę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, no nie będę korzystał, platynę wbiłem już kawał czasu temu ...ekhmm jak widać Polak potrafi ...

Osobiście polecam jednak grę na HARD za 1szym razem i na CRUSHING za drugim :) bez udziwnień :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, no nie będę korzystał, platynę wbiłem już kawał czasu temu ...ekhmm jak widać Polak potrafi ...

Osobiście polecam jednak grę na HARD za 1szym razem i na CRUSHING za drugim :) bez udziwnień :thumbsup:

Ojć, to chyba za późno napisałeś :D

Bez problemu, po zakończeniu fabuły możesz wracać do poszczególnych chapterów i zbierać brakujące fanty ... :thumbsup:

Aby odblokować tryb: miażdżący musisz przejść grę na poziomie hard. Czeka Cię więc jeszcze dwukrotne przechodzenie całej fabuły ... :confused:

aaaajjj... chociaż jedną platynę chciałbym mieć... no trudno... jak wrócę z wyjazdu zabiore się ze HARD i przy przechodzeniu będę zbierał skarby...

PS. Tu znalazłem gdzie jaki skarb zbierać widać, że łatwiej bo od razu piszę który to Chapter itd. http://www.ps3site.pl/trofea/poradniki/poradniki-retail/uncharted-2-among-thieves/

PS2. Ma ktoś poradni "pisemny"? Nie wiem gdzie go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojć, to chyba za późno napisałeś :D

aaaajjj... chociaż jedną platynę chciałbym mieć... no trudno... jak wrócę z wyjazdu zabiore się ze HARD i przy przechodzeniu będę zbierał skarby...

PS. Tu znalazłem gdzie jaki skarb zbierać widać, że łatwiej bo od razu piszę który to Chapter itd. http://www.ps3site.p...-among-thieves/

PS2. Ma ktoś poradni "pisemny"? Nie wiem gdzie go znaleźć.

http://www.megaupload.com/?d=DNXEBWTD

Gdyby były jakieś problemy z pobraniem to daj znać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 LIPIEC 2010 20:12 - Uncharted 2: Among Thieves PLATINUM COLLECTED :)

Ahh, musiałem się pochwalić. Odkryłem tą grę na nowo po prostu. Crushing dużo łatwiejszy w porównaniu do U1. Bardzo przyjemnie się grało, maiłem ogromny fun, chociaż przechodziłem grę już po raz 3. A teraz smakuje naprawdę FAJNY multiplayer, gra się ciekawie, nawet szybko wyszukuje ludzi no i cały czas rzesze fanów grają przez internet. Jest miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak sie juz chwalimy osiagnieciami to mi dzis sie udalo zabic 23 przeciwników pod rzad bez smierci a wszystko to bedác INWALIDA!!!

Dalej jestem w szoku :rolleyes:

Edytowane przez kris80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam takie pytanie, bo chce sobie jakaś gierkę kupić i czy warto jeszcze tą grę kupować, czy już bardziej coś nowszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam takie pytanie, bo chce sobie jakaś gierkę kupić i czy warto jeszcze tą grę kupować, czy już bardziej coś nowszego?

Jak najbardziej, nadal warto tę grę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy macie obecnie problemy z zagraniem w Uncharted 2 w multi? U mnie od wczoraj jakieś komplikacje z wbijaniem do drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi .? Nie widze żadnego tematu na który moge cos doradzić na grę UNCHARTED 2 : Among Thieves , sam ją posiadam i gram mam platynę . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie obecnie problemy z zagraniem w Uncharted 2 w multi? U mnie od wczoraj jakieś komplikacje z wbijaniem do drużyny.

Ja nie mam żadnych problemów, jedynie jak mi za długo wyszukuje graczy tj. dłużej niż 45 sekund ; ), to cofam się do menu i jeszcze raz daję powiedzmy przykładowo "starcie drużyn" i wszystko jest jak najbardziej si. Jednak zauważyłem, że od wczoraj jak już zostaje tylko sekunda do rozpoczęcia rozgrywki i ktoś się w tym czasie odłączy to gra mi się zwiesza i muszę resetować konsolę, miałem już tak 2 razy, tylko wczoraj od momentu tego patcha : P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc! niedawno zgarnalem platynke w pierwszej czesci tej gry i teraz zabralem sie za te czesc. jest ktos moze chetny do zaliczenia co-op? chetnych prosze o kontakt na gg albo dodanie do znajomych

PSNid: Zagiel94

Edytowane przez Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz uruchomiłem i jestem zaskoczony grafika stoi na wysokim poziomie , rozgrywka tam samo jedynie sterowanie mnie denerwuje może dlatego ze przerzuciłem się z xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, X-klocek to zło.

grafika naprawdę ładna, co raczej nikogo nie dziwi.

przeszedłem i jestem zachwycony. oprócz motywu z ostatnim bosem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy właśnie po najnowszym update 1.09. Jak się Wam teraz gra w multi podoba? Ja przyznam szczerze , że jestem załamany - nabijanie kasy stało się strasznie mozolne a całkowite osłabienie Honorowych wstęg to już paranoja! grając na inwalidzie w trybie "plunder" dostaniemy 1 tys zamiast 20 tys!! Przecież to był cały sens tych negatywnych boosterów -więcej kasy będąc osłabionym .MEGA FAIL!!! Pozostał tylko "nudny i standardowy" deadmatch - ehhhhh naughty dog!!!

Edytowane przez kris80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyli nabijaną ilość punktów, wrzucili wyższe rangi wymagające kosmicznych ich ilości.

Udało im się zrobić doskonałe multi, to po co ciągle w nim grzebią ? Niech się lepiej U3 zajmą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie dziwiłem czemu tak mało kasiorki zgarniałem, zrzuciłem winę na brak skilla bo dawno nie grałem, a tu jak się okazuje to autorzy coś grzebali... niech nam lepiej U3 na Games-Comie zaprezentują... :P

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sednem humoru w U2 są kwiatki pisane przez Nate'a w jego dzienniku podróży ;) Sami zobaczcie! Przede mną jeszcze sporo trudu do calaka, roboty nie ułatwia gorączka i przykucie do wyra... Multi jak dla mnie jest bardzo sympatyczne, nie miałem okazji zapoznać się z wszystkimi atrakcjami, ale już sam deathmatch to klawa sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robię ostatnie trofea (bez tych z DLC, których jeszcze nie kupiłem) i wyskoczy mi platyna, jak już zdobędę je ? Bo chciałbym mieć szkieleta w czerwonym berecie :D.

Z początku trochę mi się nie chciało robić tych wszystkich bajerów, ale wszystko poszło (jeszcze tylko skarby finiszuje) łatwo w mniej niż dwa dni, poziom miażdżący wcale nie jest taki trudny, wystarczy może trochę więcej uważać i tyle, no ale ja miałem dobry trening na multi z kolesiami z wyższych półek, toteż może mi się boty wydają łatwe ;P.

(ale przyznaję się trochę poprzeklinałem w niektórych momentach :D).

Co do notatnika Drake'a najbardziej spodobały mi się malowidła na zdjęciach Sully'ego ;D.

Edytowane przez mleczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×