Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 pkt i plusika ;) Dziś byłem w sklepie z grami na konsole i kupiłem Uncharted 2 używka bo bez foli z tyłu napisy po czesku grecku itd , w samej grze napisy po ang , nie , hol i chyba portugalsku i moje pytanie brzmi --> Czy da rade jakoś zmienić język przy pomocy PSSTORE? Za nic nie mogę znaleźć na PSSTORE takiej opcji. Moja wersja --> BCES 00509.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ściągnąć w ten sposób innej wersji językowej. Gdyby tak było, to zapewne każdy fan FFXIII zasysałby właśnie japońską wersję językową.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację pierwsza część jest o wiele trudniejsza na tym poziomie trudności. Ale moja wypowiedź dotyczyła drugiej części gry. Tak jak wspomniałem wcześniej mnie krwi napsuł ostatni boss w Uncharted 2, po kilkunastu podejściach udało mi się załatwić drania bez korzystania z tego podestu co można wychaczyć na youtube.

jakiego podestu? Mógłbyś pokazać linka? Ciekawi mnie to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego podestu? Mógłbyś pokazać linka? Ciekawi mnie to :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób jest jednak najłatwiejszy:

Walka z nim była najłatwiejszym etapem gry na miażdżącym poziomie :D

Edytowane przez SzczurekPB
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś mnie uprzedził. Ja się w te rzeczy nie bawiłem, da się go załatwić normalnym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra elegancka teraz tylko czekać na następną część a podobno już robią (czy zrobili nie jestem pewien) warto kupić ja tam pożyczę od kuzyna żeby skończyć jeszcze raz !:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś mnie uprzedził. Ja się w te rzeczy nie bawiłem, da się go załatwić normalnym sposobem.

Pewnie że się da. Ja latałem wkoło mapy, i było sporo okrążeń. Czasem dla zmyły, przez mostek. Sukinsyn jednak szybki, no i ten jego deszcz granatów z nieskończonego zasobu, skutecznie opóźniał moją decyzję obrotu i strzału w niebieski kisiel ;)

Także wiary bracia, wiary!

... a potem na multi

Edytowane przez BooLoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę na normalu, standardowo ustawiłem taki poziom i dopiero później uznałem że mogłem lekko od harda zacząć, no ale cóż i tak z chęcią przejdę ją jeszcze co najmniej dwa razy no i pozostaje multi w międzyczasie obczaić. Co do ostatniego bossa to poszło łatwo biegając wokoło ruin bez wykorzystania ww triku, no ale to na normalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co do ostatniego  bossa to poszło łatwo biegając wokoło ruin bez wykorzystania ww triku, no ale to na normalu.

Pogadamy jak pograsz na crushingu. Przesiadka z hard na crushing jest na prawdę odczuwalna, chociaż z tego co czytałem to jeszcze nic w porównaniu do ostatniego starcia na elite w Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy jak pograsz na crushingu. Przesiadka z hard na crushing jest na prawdę odczuwalna, chociaż z tego co czytałem to jeszcze nic w porównaniu do ostatniego starcia na elite w Killzone 2.

Nie przesadzajcie, Crushing w U2 nie jest wcale taki trudny gdy wiesz gdzie wrogowie się pojawiają wtedy nawet niespecjalnie trzeba się chować, a killzone na elite jest równie prosty poza ostatnim starciem z

Radec'iem

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka U2 ukończona, mam jeden z dodatków na multi jeżeli ktoś chętny do coop-a to pisać na psnid :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka U2 ukończona, mam jeden z dodatków na multi jeżeli ktoś chętny do coop-a to pisać na psnid :)

Zastanawiam się właśnie nad zakupem, któregoś. Który DLC masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób jest jednak najłatwiejszy:

Walka z nim była najłatwiejszym etapem gry na miażdżącym poziomie :D

Ja przeszłem i będąc na tym podeście i tak jak ty pokazałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie właśnie multi i dość wciągające jest, ale zastanawia mnie jedno: Czy jak kupię dopiero za miesiąc dodatki multi (opłaca się w ogóle?) to zaliczy mi pucharki za to co już zrobiłem? Czy zaczyna naliczać od momentu instalacji dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna naliczać od momentu instalacji dodatków.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde

multiplayer mi się nie chce włączyć po ściągnięciu wersji 1.9

trwa łączenie i nagle wyskakuje synchronizacja danych livedata a po chwili błąd i wraca do menu gry

WTF?? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. Ładowanie może potrwać z 20-30 minut max.

ale podczas ładowania wyskakuje błąd i się w ogóle nie ładuje tylko wraca do menu głównego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zabić 5 przeciwników jednym granatem? Zabiłem kilka razy czterech, ale 5 nie mogę i thropy nie wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plac miejski, ten na którym walczy się przed wejsciem do hotelu. W pewnym momencie przyjeżdża ekipa na pace samochodu. Podrzucasz ich granatem i szafa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję kolekcjonerską U2 i kod na grzbiecie opakowania - BCES 00757. Kupiłem wszystkie dodatki/skiny i przy wszystkich pisało że będą działać z tym właśnie kodem.

Najnowszy dodatek ze skórkami do multi, w EU PS STORE ma kod BCES 00727. O co chodzi jakby ? Skąd mam pobrać to DLC tak żeby działało z moim kodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję kolekcjonerską U2 i kod na grzbiecie opakowania - BCES 00757. Kupiłem wszystkie dodatki/skiny i przy wszystkich pisało że będą działać z tym właśnie kodem.

Najnowszy dodatek ze skórkami do multi, w EU PS STORE ma kod BCES 00727. O co chodzi jakby ? Skąd mam pobrać to DLC tak żeby działało z moim kodem ?

Jeżeli grę kupiłeś w Polsce, to musisz pobrać dodatki z polskiego PSS, inaczej nie będą działać :confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×