Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od wczoraj jestem (prawie) szczesliwym nabywca U2 ,gra jest swietna gdyby nie jeden maly problem...

Nie moge grac w Multi , Podczas "Laczenia" pesek dochodzi do polowy ,wtedy wyskauje gryki pasek z napisem "synchornizacja danych livedata" ,kiedy sie naladuje ,pojawia sie w kolko itak jest ciagle prze ok. 10 min az pojawi sie komunikat "blad synchronizacji danych". Wie Moze ktos z was w czym problem? Wszystkie patche sciagnelem ,mam neta 1 mb neostrade ,lacze sie przez router (wifi) ,nigdy nie mialem problemow z multikiem na PS3. Z gory dzieki za pomoc.

Dokładnie, tak jak pisze kolega wyżej...

2 dni temu odplaiłem sobie multi i doszło do połowy, ale nie martw się. Te synchronizowanie LiveData wyskoczy, kilka ... no może kilkadziesiąt razy , ale po czasie się na pewno załaduje. Jak LiveData przycichnie to główny pasek szybko Ci się wczyta :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak pisze kolega wyżej...

2 dni temu odplaiłem sobie multi i doszło do połowy, ale nie martw się. Te synchronizowanie LiveData wyskoczy, kilka ... no może kilkadziesiąt razy , ale po czasie się na pewno załaduje. Jak LiveData przycichnie to główny pasek szybko Ci się wczyta :)

Dobra sprobuje ,dzieki za pomoc obaj macie +

EDIT: Pomoglo ,do zobaczenia na polu walki!

Edytowane przez Kuktas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pisałem o moich wrażeniach po przejściu tej zacnej gry,więc chyba najwyższy czas.Był to mój drugi tytuł na ps3 zaraz po Uncharted Drake's Fortune,które dorwał jako pierwsze żeby wiedzieć co i jak i zaraz po przejściu części pierwszej odpaliłem Among Thieves.Gra ma "przyrodzenie mamuta" - jak określił jeden z redaktorów Hyper,a dokładnie z programu Review Territory i muszę się z tym zgodzić w 100%.Gra poza genialną oprawą graficzną i dżwiękową ma mega grywalność.Podczas przechodzenia gry wydawało mi się jakbym oglądał film akcji z górnej półki ( w dosłownym tego słowa znaczeniu ).Nic,tylko grać,grać i jeszcze raz grać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupywac "siege pack expansion"? Zatsanawiam sie powaznie nad kupnem i chcialbym wiedziec kilka rzeczy...

Gra ktos na tych mapkach jeszcze po necie? Jakie sa wasze ogolne wrazenia z grania na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać ogólnie wszystkie DLC do U2 ;)

A graczy bez problemu znajduje do gry na tych mapkach :)

A wrażenia pozytywne :) Zwłaszcza mapa "Wzniesienie" mi się podoba - zdaje się, że jest 5 budynków i mają po dwie - trzy kondygnacje.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać ogólnie wszystkie DLC do U2 ;)

A graczy bez problemu znajduje do gry na tych mapkach :)

A wrażenia pozytywne :) Zwłaszcza mapa "Wzniesienie" mi się podoba - zdaje się, że jest 5 budynków i mają po dwie - trzy kondygnacje.

Dzieki za odpowiedz ,a jakie mapki i skorki znajduja sie w DLC " Drake's Fortune Map Pack"? I czy mapki sa dobrze (i klimatycznie) skonstruowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki są w tym DLC:

I również są bardzo dobre :)

A odnośnie skórek to jest Drake z pierwszej części, Roman, Navarro i inne te gady ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki są w tym DLC:

I również są bardzo dobre :)

A odnośnie skórek to jest Drake z pierwszej części, Roman, Navarro i inne te gady ;)

Dobre ,te DLC chyba takse soebie sprawie ,lecz najpierw siega :P

THX za odpowiedz (+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pare pytań:

1.Ile dokładnie map jest w tym DLC?

2.Ile MB waży to DLC (mam limitowany net :/)?

// BTW co się dzieje jeśli np. rozłączy mi internet podczas ściągania z PSN? Będzie ono kontynuowane od tego miejsca czy od nowa i czy naliczy się "następne wykorzystanie" z tych pięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W jednym DLC są dwie mapy

2. DLC Drake's Fortune zajmuje 157 MB, a Siege 242 MB.

Jeśli się rozłączy internet to później będzie kontynuowało od miejsca gdzie skończyło. Nie będzie zaliczało "następnego wykorzystania" bo to można ściągnąć na pięć konsol, a nie pięć razy ;)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 kupiłem pierwszy raz razem z konsolą jakoś we wrześniu.. Przeszedłem pół SP i do 8lvl w MP.. Podobała mi się, ale z racji ograniczonego czasu na granie musiałem wybrać między nią i MW2.. Wygrało to drugie, a U2 sprzedałem (w sumie to po 2 tygodniach). Z racji tego, że MW2 trochę zaczyna mi się nudzić kupiłem wczoraj wersję premierową U2, ale już za 99,90. Ktos wspominał, że aktualizacja trwała długo... U mnie na łączu 8Mb trwało to łącznie z "Live Update" czy jakoś tak, ok. godziny. Myślałem, że coś się zawiesiło, ale diody od modemu mrugały, więc czekałem... Nie miałem wczoraj czasu więc do SP nie wracałem, ale włączyłem sobie MP.. Muszę się przestawić bo w porównaniu (wiem, nie ma czego porównywać) do MW2 to flaki z olejem i drętwota.. Wiem, że gra jest całkiem inna i dlatego muszę się przyzwyczaić do "nowego" sposobu rozgrywki.. Z ciekawostek wspomnę, że na amplitunerze wyświetliło mi się "DTS" które podobno jest lepszej jakości niż "zwykłe Dolby Digital".. Grafika oczywiście rewelacyjna, oprawa muzyczna i efekty również.. Z przyjemnością dokończę SP o MP nie mówiąc, chociaż to drugie będzie wymagało zmiany przyzwyczajeń. Wiem, że ktoś pytał wcześniej, ale chyba nie dostał odpowiedzi. Czy w MP na starcie zawsze jest AK47, a inne bronie leżą na planszach? Co zyskuję wraz ze wzrostem LVL? Tylko "perki"?

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 kupiłem pierwszy raz razem z konsolą jakoś we wrześniu.. Przeszedłem pół SP i do 8lvl w MP.. Podobała mi się, ale z racji ograniczonego czasu na granie musiałem wybrać między nią i MW2.. Wygrało to drugie, a U2 sprzedałem (w sumie to po 2 tygodniach). Z racji tego, że MW2 trochę zaczyna mi się nudzić kupiłem wczoraj wersję premierową U2, ale już za 99,90. Ktos wspominał, że aktualizacja trwała długo... U mnie na łączu 8Mb trwało to łącznie z "Live Update" czy jakoś tak, ok. godziny. Myślałem, że coś się zawiesiło, ale diody od modemu mrugały, więc czekałem... Nie miałem wczoraj czasu więc do SP nie wracałem, ale włączyłem sobie MP.. Muszę się przestawić bo w porównaniu (wiem, nie ma czego porównywać) do MW2 to flaki z olejem i drętwota.. Wiem, że gra jest całkiem inna i dlatego muszę się przyzwyczaić do "nowego" sposobu rozgrywki.. Z ciekawostek wspomnę, że na amplitunerze wyświetliło mi się "DTS" które podobno jest lepszej jakości niż "zwykłe Dolby Digital".. Grafika oczywiście rewelacyjna, oprawa muzyczna i efekty również.. Z przyjemnością dokończę SP o MP nie mówiąc, chociaż to drugie będzie wymagało zmiany przyzwyczajeń. Wiem, że ktoś pytał wcześniej, ale chyba nie dostał odpowiedzi. Czy w MP na starcie zawsze jest AK47, a inne bronie leżą na planszach? Co zyskuję wraz ze wzrostem LVL? Tylko "perki"?

To zalezy od ustawien gry ,zazwyczaj gra sie na kalacha ,ale ja np. dzis gralem tylko na snjaperki :D

Za lvl'e dostajesz nie tylko perki ale i nowe skorki bohaterow i zloczyncow do trybow rywalizacji i zwiekszone obrazenia w koopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj wersję premierową U2, ale już za 99,90.

Jeśli moge zapytac to pisząc premierową masz na myśli, hmm, nie platynową? Taką z przezroczystym opakowaniem i nadrukiem z postacią Drake'a na całym pudełku? Czy to była polska wersja? Jeśli tak to napisz proszę skąd masz takie cudo i to w tak niskiej cenie. Aha, jeśli możesz to napisz także czy gra była nowa czy też używana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge zapytac to pisząc premierową masz na myśli, hmm, nie platynową? Taką z przezroczystym opakowaniem i nadrukiem z postacią Drake'a na całym pudełku? Czy to była polska wersja? Jeśli tak to napisz proszę skąd masz takie cudo i to w tak niskiej cenie. Aha, jeśli możesz to napisz także czy gra była nowa czy też używana.

Ja kupilem nowke platynowke za 69,90 w MM :P

Normalnie to nie lubie platyn ,ale skoro bylo tak tanio to nie moglem nie kupic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze urzekła mnie wyrazistość postaci, od pyszałkowatego Sally'iego po brutalnego Lazarevic'ia. To prawda, że w tę grę gra się jak w dobry film, ale co najważniejsze scenki są tylko dopełnieniem ścieżki fabularnej. A multi to kosmos...zabawa nie z tej ziemi...pozdrawiam wszystkich grających w Uncharted 2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze urzekła mnie wyrazistość postaci, od pyszałkowatego Sally'iego po brutalnego Lazarevic'ia. To prawda, że w tę grę gra się jak w dobry film, ale co najważniejsze scenki są tylko dopełnieniem ścieżki fabularnej. A multi to kosmos...zabawa nie z tej ziemi...pozdrawiam wszystkich grających w Uncharted 2 :thumbsup:

Zagadzam sie w pelni ,chodz "jedunka" miala bardziej zaskakujaca fabule (kto gral ten wie)... ,jezeli komus spodobala sie "dwojka" ,to uncharted drakes fortune tez powinien sobie sprawic :P

PS. Kto chetny na online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Specjalnie zacząłem grać teraz na Very Easy, zeby uzbierać wszystkie skarby (na Normalnym juz przeszedłem) i czy mogę zrobić cos takiego? Mianowicie po uzbieraniu wszystkich skarbów w danej misji moge przerwać misje i zacząć następną? Bo mi się nie chcę przechodzić na tak łatwym poziomie chcę jak najszybciej uzbierać wszystkie skarby, bo w wakacje mam zamiar jeszcze cząć grać na tym miażdzącym...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Specjalnie zacząłem grać teraz na Very Easy, zeby uzbierać wszystkie skarby (na Normalnym juz przeszedłem) i czy mogę zrobić cos takiego? Mianowicie po uzbieraniu wszystkich skarbów w danej misji moge przerwać misje i zacząć następną? Bo mi się  nie chcę przechodzić na tak łatwym poziomie chcę jak najszybciej uzbierać wszystkie skarby, bo w wakacje mam zamiar jeszcze cząć grać na tym miażdzącym...

Pozdrawiam :)

Jak chcesz aby skarby ci zaliczyło musisz przejść misję do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aby skarby ci zaliczyło musisz przejść misję do końca.

nieprawda! w dowolnym momencie mozesz prerwac level, a skarby zostana zaliczone :)

ps. nie wprowadzaj ludzi w blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ominąłem jeden skarb. Czy da radę go wziąść po ukończeniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ominąłem jeden skarb. Czy da radę go wziąść po ukończeniu gry?

Bez problemu, po zakończeniu fabuły możesz wracać do poszczególnych chapterów i zbierać brakujące fanty ... :thumbsup:

... na Normalnym juz przeszedłem ... w wakacje mam zamiar jeszcze cząć grać na tym miażdzącym...

Aby odblokować tryb: miażdżący musisz przejść grę na poziomie hard. Czeka Cię więc jeszcze dwukrotne przechodzenie całej fabuły ... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego jak wrzuciłem grę pierwszy raz do czytnika, to ustawiłem poziom na hard :) Mi zostało sporo skarbów do zebrania, jak sobie przypomnę siedzenie przy 1 części z odpalonym yt na laptopie i szukaniem tych skarbów to odechciewa się tego przy dwójce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz gotowca >> http://www.ps3site.pl/znajdz-wszystkie-skarby-w-uncharted-2/21925/#more-21925

W Uncharted2 masz tylko 40 skarbów więcej niż było w jedynce :biggrin: :biggrin: :biggrin: polecam poradniki z opisem lokalizacji do znalezienia w necie ... korzystałem i dużo to wygodniejsze od YT :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno ukończyłem grę na poziomie Hard. Teraz mam zamiar powoli brać się za crushing i mam jedno pytanie: Czy jeśli wykupie zaraz po rozpoczęciu gry "one shot kill" zaliczy mi trofeum za crushing po zaliczeniu gry ?

Może pytanie się powtórzyło, ale nie chce mi się szperać w 140 stronach tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×