Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

ale powiem wam że ostatni 'boss' jest gorszy w dwójce do przejścia niż w jedynce... oczywiście jak go przechodzimy 'normalnie' a nie na żadnych trikach z Youtuba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce ostatni poziom trudno było nazwać starciem z bossem. Walka z jego żołnierzami, a później krótka potyczka, której znając odpowiednią technikę nie dało się przegrać... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w multi U2 i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobre ! świetnie się bawiłem sprawdziłem każdy tryb i każdy jest świetny, i te medale co się dostaje podczas rozgrywki- full satysfakcja :D. Także pograłem jedną rundę co-opa i jest też bardzo dobry. Więc jeżeli jest ktoś chętny do gry co-opa albo multi jakikolwiek tryb zapraszam, chętnie zagram z rodakami jak coś to dodajcie mnie do znajomych na psn jakoś się ugadamy i pogra ;).

Tak btw. jak dobrze pójdzie to może jeszcze dzisiaj kupie sobie te dlc do multi ile ono waży ?

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z trofeami w tej grze??? Musze zdobyc tez dodatkowe trofea ktore nie tak dawno byly dodane w multi zeby wpadla mi platyna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi został tylko Crushing do przejścia. Ale przyjdzie na to czas, jak U2 stanieje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, zacząłem sobie grać na Crushing'u i doszedłem do 5 poziomu, ale jestem ciekaw czy dopalacze działają i trofeum wpada na końcu gry ? Tzn. Odpalam poziom 6, biorę "nieskończona amunicja" "Śmierć od jednego strzału" i gram. Po ukończeniu 26poziomu na tych dopalaczach , trofeum wpadnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym poziomie trudności można korzystać z dopalaczy tylko gdy wcześniej przeszliśmy na nim grę bez dopalaczy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z trofeami w tej grze??? Musze zdobyc tez dodatkowe trofea ktore nie tak dawno byly dodane w multi zeby wpadla mi platyna???

Te dodatkowe trofea są dopiero dostępne jak wykupisz na psstore zestaw map do pierwszej części Uncharted,zdobądź wszystkie podstawowe trofea i zagraj co-opa,ja tak zrobiłem i platynka wpadła,powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym poziomie trudności można korzystać z dopalaczy tylko gdy wcześniej przeszliśmy na nim grę bez dopalaczy pardon.gif

Wcale nie. Można zakombinować i grać z kantami nawet na nieukończonym jeszcze poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie do was:

czy w polskiej wersji mozna ustawic jezyk angielski i polskie napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie do was:

czy w polskiej wersji mozna ustawic jezyk angielski i polskie napisy ?

Tak można! Ja właśnie tak grałem,zdecydowanie bardziej wolę oryginalne głosy plus polskie napisy,pozdrawiam:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jako, że jeszcze nigdy nie kupowałem żadnych dodatków do gier - czy ten najnowszy DLC z nowym trybem itd można kupić w kilka osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy ten najnowszy DLC z nowym trybem itd można kupić w kilka osób?

Towar zakupiony w PSS jest przypisany do konta PSN. Musiałbyś innym zainteresowanym udostępnić twój login i hasło do PSNetwork i musieliby na swoich kontach stworzyć twój profil aby pobrać dodatek - w momencie skasowania twojego profilu z konsoli - dodatek przestałby działać

Jest to jednak proceder nie dokońca zgodny z polityką SONY i z regulaminem - choć można go interpretować na różne sposoby i wielu tutaj już toczyło wojny udowadniając że to nic złego. Infolinia SONY jednak wyraźnie zakazuje takich "zrzutek" a nawet informuje o banowaniu użytkowników którzy zostaną przyłapani na takich wymiankach. Ze świecą jednak szukać osoby która takiego bana by dostała.

Tutaj na forum handel/wymiama/składkowanie na SLOTY jest piętnowane i zakazane z czego oczywiście np: ja się bardzo cieszę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w koncu crushing zrobilem, musze przyznac ze troche wyzwaniem to bylo ;) Musze sie podzielic z Wami bugiem ktorego bylem swiadkiem i ofiara w trakcie finalowego starcia.

W trakcie przepychanki zostalem wrzucony w miejsce pod drzewem gdzie rosnie ta cala zywica i... Utknalem i nie moglem sie ruszyc, a Lazarevich nie mogl mnie tknac tylko krazyl w kolo kombinujac jak mnie chycic... Strzaly w zywice byly dla mnie dosc bolesne ale bezproblemowo moglem strzelac i czekac az znow sie pojawi ;P Bylo to latwiejsze niz na nizszym poziomie trudnosci przez i przez sam final troche mnie zadowolony jest ze zdobycia crushingu ;)

A teraz dobijanie do platynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też kończę Crushing(mam 17 poziom) i otrzymam pierwszą platynę :) . Gra jest niesamowita, nigdy mi się chyba nie znudzi, potrafię w nią grać non-stop, pewnie dlatego przechodzę ją już 3 raz. Do tego dochodzi świetne multi (przez ten weekend exp x2, jakby ktoś nie wiedział :)) . Jedynym moim minusem jest tak mała ilość graczy, wolałbym 16 i trochę większe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem dzis troche w nowe dlc, konkretnie tryb SIEGE i musze powiedziec ze gra sie naprawde super :) jesli jeszcze byla by 3 znajomych z HS to juz wogole :) no i 10 fala daje po dupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w multi i w opcji kino mam nagrane 2 starcia jak je teraz przerzucić na pendriva, chyba ze nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym móc taki zapis meczu zgrać na kompa w postaci filmiku, ale chyba nie da sie tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E chciałem się zapytać czy opłaca się kupować DLC do U2 AT

Edytowane przez seba-PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze...jak dla mnie nie - te kilka skinów i map nie jest tego warte. Zwłaszcza, że graczy na mapy z DLC ciężej znaleźć niż normalne. Ten Siege...nie grałem, ale niebawem kupuję bo każdy element coopowy w tej grze jest wart zainwestowania :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza platyna wpadła, szczerze powiedziawszy to nie była aż taka trudna. Możecie mi polecić jakąś inną w grę w której realne szanse są na zdobycie platyny ? Jak na razie gam w MS: Pacific Rift, ale tam chyba platynę jest ciężko zdobyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje ci pierwsze przygody Drake'a tez fajne i platynka troche bardziej wymagajaca ... polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×