Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje ci pierwsze przygody Drake'a tez fajne i platynka troche bardziej wymagajaca ... polecam ...

Właśnie jedynkę ukończyłem całą i save też zachowałem, ale grałem bez internetu i nie miałem w tej grze pucharków, więc jak odpalę ponownie i zgram najnowszego patcha, to dostanę trofea np. za ukończoną grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz, czy dostaniesz trofea dzięki zapisowi gry przed zainstalowaniem łatki, to niestety, ale nie. Sam tak miałem, że musiałem całość raz jeszcze przechodzić.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jedynkę ukończyłem całą i save też zachowałem, ale grałem bez internetu i nie miałem w tej grze pucharków, więc jak odpalę ponownie i zgram najnowszego patcha, to dostanę trofea np. za ukończoną grę ?

Nie, za pierwszy podejściem dostałeś medale (wewnętrzne nagrody w grze) jednak pucharki same nie wpadną po aktualizacji i wgraniu patacha. Będziesz musiał grać od nowa jeszcze raz całą fabułe, odpalenie save'a też nie załatawia sprawy. Jak narazie jedyną grą na którą się natknąłem gdzie dodano trofea patchem i zaliczyły się same po aktualizacji tytułu przez net jest NFS Undercover, w Uncharted to niestety tak nie działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze...jak dla mnie nie - te kilka skinów i map nie jest tego warte. Zwłaszcza, że graczy na mapy z DLC ciężej znaleźć niż normalne. Ten Siege...nie grałem, ale niebawem kupuję bo każdy element coopowy w tej grze jest wart zainwestowania :whistling:

a ja kupuje wszystkie dodatki, niezaleznie czy to same skiny czy mapy. ot tylko dlatego ze chce wspierac tworcow tak doskonalej gry jaka niest U2. a to 16 zeta czy 20 to jakos nie jest dla mnie wielki wydatek, wiec robie wlasnie to co robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też łykam wszystkie DLC do U2 (zawierające nowe mapy, bo kostiumy z KZ2/R2 mnie nie jarają), ale obiektywizm trzeba zachować :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wybitna! Mam ją od grudnia ale dosyć niedawno bo od tygodnia gram na multi i muszę przyznać, że to kawał dobrej robotythumbsup.gif. Wciąga jak cholera szczególnie w trybie Deathmatch, single też arcydzieło: kończę 2x tym razem na HARD potem zabieram się za CRUSHING whistling.gif.

Jeżeli jest ktoś chętny do wspólnej gry albo szuka osób do klanu to ja z radością dołączę:

PSN ID: CebulaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno przeszdłem na miażdżącym ;) Poczekaj do Lazarevicha :) bez patentu trudno go przejść na crushingu :P

Panowie pytanie ogólne o DLC do U2 - czy wnosi coś poza multi jeszcze, osobiścię nie jaram się nawalaniem po sieci więc czy znajdę coś dla siebie .... ?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam bez patentu - po kilkudziesięciu próbach i 20 kg wydartych włosów (niekoniecznie swoich :P ) w końcu się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - wszystkie DLC dotycza tylko i wylacznie multi.

Dzięki za info, no cóż jak widać nie wszystko dla wszystkich :confused:

Aj tam bez patentu - po kilkudziesięciu próbach i 20 kg wydartych włosów (niekoniecznie swoich :P ) w końcu się uda ;)

Podobno matematycznie można udowodnić że gdyby 100 szympansów waliło w klawiatury przez 1000 lat to duże prawdopodobnieństwo że któryś z nich napisałby jedno z dzieł Wiliama Szekspira ;) Ja wolałem po 1,5 godzinie wydzierania włosów nie pozostawiać tego przypadkowi ;) i skorzystałem z patentu przy podeście, strzelając podczas wiszenia na krawędzi ... :thumbsup: Mam więc spory szacun do osób które zrobiły to podczas normalnej walki i uników ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat z żadnych patentów nie korzystałem i przyznam,że dopiero gdzieś za dziewiątym podejściem go zmordowałem,ale warto było heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mam więc spory szacun do osób które zrobiły to podczas normalnej walki i uników ...

No więc... ja tak zrobiłem :) 

Miałem dodatkową motywację, bo obok siedział kumpel, przy którym o korzystaniu z jakichkolwiek poradników nie może być mowy ;)

Fakt, nerwówka była niesamowita (kilka razy miałem ochotę rzucić padem o telewizor ;) ) ale satysfakcja przeogromna.

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osób do pogrania w tryb kooperacji (co-op) mój nick:erwines15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc... ja tak zrobiłem :)

Miałem dodatkową motywację, bo obok siedział kumpel, przy którym o korzystaniu z jakichkolwiek poradników nie może być mowy ;)

Fakt, nerwówka była niesamowita (kilka razy miałem ochotę rzucić padem o telewizor ;) ) ale satysfakcja przeogromna.

Ehhh crushing... ile nerwow i przeklenstw bylo przy tym :rolleyes:

Ale za to jaka satysfakcja i nadodatek moja pierwsza platyna na PS3 :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uncharted2 - podczas proby pierwszego uruchomienia konsola sciagnela 3/6 updatow po czym wystwietla blad (kilkucyfrowy numer) i zatrzymuje pobieranie

po wznowieniu pobiera czesc tego updateu i wysypuje sie tak samo

any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uncharted2 - podczas proby pierwszego uruchomienia konsola sciagnela 3/6 updatow po czym wystwietla blad (kilkucyfrowy numer) i zatrzymuje pobieranie

po wznowieniu pobiera czesc tego updateu i wysypuje sie tak samo

any ideas?

usun to co pobrales i sciagnij jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh crushing... ile nerwow i przeklenstw bylo przy tym :rolleyes:

Ale za to jaka satysfakcja i nadodatek moja pierwsza platyna na PS3 :woot:

Przesadzasz, Crushing jak na najtrudniejszy poziom jest dosyć prosty, zwłaszcza jeśli grało się w poprzedniczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie .

Czy jest powiązanie historii między pierwszą a drugą częścią . Chodzi mi o to by zrozumieć fabułę w dwójce trzeba zagrać w jedynkę ?

Edytowane przez Piwqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to odrębne historie, niemniej pewni bohaterowie są z 1 części. Ale nie będzie żadnego problemu jeśli chodzi o zrozumienie fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

Dzięki za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami w dialogach w 2 części jest nawiązanie do 1 ale spotkałem się z tym może z 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie .

Czy jest powiązanie historii między pierwszą a drugą częścią . Chodzi mi o to by zrozumieć fabułę w dwójce trzeba zagrać w jedynkę ?

Nie musisz , jednak podczas gry w U2 spotkasz pewnego zabawnego typa i będziesz się głowił kim ten typ do cholery jest ?

Tak czy owak nie musisz się martwić znajomością fabuły z pierwowzoru , nie tak jak to bywa w MGS :biggrin:

Udanej gry

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×