Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

teraz pytanie jakie ogólnie byście mi polecili gry? z wyścigów już wybrałem

Dead Nation, Borderlands, Dungeon Hunter Alliance..... CoD: World at War .... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam na dwóch polecam CoD : MW2 a dokąłdniej tryb spec ops. Wciągnęło nas z kolegą na pare dni, nie moglismy sie oderwać, wielki + :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kupiłem konsolkę i dziewczyna cały czas suszy mi głowę że nic nie robię tylko gram sami na pewno wiecie jak to jest wiec polećcie mi coś żebym mógł z nią razem pograć może i ona się wciągnie od razu mówię że Little big planet odpada ja tego nie lubię może też być coś na move-a oprócz sports champions z góry dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Two i Army of Two 2, Killzone 3, Borderlands, Resident Evil 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dead Nation ma Split Screena?

Znaczy czy można grać w dwóch na raz jak w CoD czy Brorderalnds?

Znacie może jakąś inną grę o tłuczeniu zombiaków na dwóch przy jednej konsoli?

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dzielonego ekranu, ale można grać w dwójkę na jednym TV. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie skończyłem z żoną Lare Croft, the guardian of light i teraz szukam czegoś w podobnym typie. Generalnie szuka gry na localnego coopa ale nie na split screenie, cos wlasnie jak Lara. Czy Alien Breed ma coopa? Przymierzam się do Dead Nation ale szukam jak najwiecej gier na dwie osoby które nie są:

- nie są FPS

- nie maja split screena

- nie są piłką nożną, wyścigami

Odpada też singstar i reszta starów czy heroes (na razie). Wiem ze liczba jest ograniczona ale moze cos poratujecie?

Czy Dungeon Siege III ma sensownego localnego co-op'a ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szuka gry na localnego coopa ale nie na split screenie

Shank jest świetny, to co prawda dość krótka platformówka 2D, ale moim zdaniem coop jest naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byscie polecili dla 4 osob? Testowalismy:

Fifa 11

Mottostorm: Pacific Rift

Modnation Racers

LBP

Moze cos z PSN, jakies propozycje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy BF3 będzie miał kampanię co-op?(2 pady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka na dwóch to "The Simpsons Game".Kupiłem tą grę ponieważ jestem fanem żółtej rodzinki ale to nie zmienia faktu że gra na dwóch jest bomba w tej gierce tylko trzeba umieć ze sobą współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę z zapytaniem, czy w Dirt 2 jest możliwość grania we dwie osoby (ale nie na podzielonym ekranie bo z tego co wiem to spilta nie ma niestety). Chodzi mi o to, że najpierw jedna osoba przejeżdża daną trasę, a po niej druga osoba i na końcu porównywane są czasy przejazdu itp. Pamiętam, że za czasów pierwszych Colinów była możliwość wyboru albo splita albo jazdy danych odcinków po kolei. Jest taka opcja w Dirt 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę z zapytaniem, czy w Dirt 2 jest możliwość grania we dwie osoby (ale nie na podzielonym ekranie bo z tego co wiem to spilta nie ma niestety). Chodzi mi o to, że najpierw jedna osoba przejeżdża daną trasę, a po niej druga osoba i na końcu porównywane są czasy przejazdu itp. Pamiętam, że za czasów pierwszych Colinów była możliwość wyboru albo splita albo jazdy danych odcinków po kolei. Jest taka opcja w Dirt 2?

Nie jestem paewny ale nie ma takiego czegos. W dircie 3 jest split za to , chcociaz gry nie polecam bo sie zawiodlem lekko mowiac. Z gry offroad zrobily sie zrecznosciowe wyscigi. To juz nie ten sam klimat co kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem.... ja pograłem z moją narzeczoną trochę w Magic Orbz .... bo w nic innego jakoś jej nie podchodziło

polecam do gry z narzeczoną Rayman Origins jest świetne(choć pozniejsze poziomy sa frustrujace ale w kazdym momencie ona sie moze wylaczyc zebys ty przeszedl ciezki moment:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×