Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie gry, które umożliwiają grę przez sieć 2 osobom przy jednej konsoli?

Na razie znam:

Motorstorm Apokalipsa

Uncharted 3

Ridge Racers

COD: BO

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, CoD (MW 2, MW 3, World at War), seria LEGO, Driver San Francisco, Army of Two to z takich bardziej znanych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, CoD (MW 2, MW 3, World at War), seria LEGO, Driver San Francisco, Army of Two to z takich bardziej znanych ;)

Nie chodzi mi przecież o gry z COOPem, tylko z opcją, że dwie osoby z jednej konsoli grają sieciowo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi przecież o gry z COOPem, tylko z opcją, że dwie osoby z jednej konsoli grają sieciowo :P

W MW3 masz to tak samo jak w BO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem kilka ładnych stron tematu, zdaję sobie sprawę z tego, że takie pytanie było już niejednokrotnie kierowane ale postaram się je sprecyzować. Chodzi bowiem o polecenie gry, w którą mógłbym zaangażować dziewczynę. Chętnie by w coś pograła ale jak to każdej kobiecie - ciężko dogodzić. Nie chce strzelać do żadnych stworów (najlepiej aby to w ogóle nie była strzelanka bo po prostu nie radzi sobie z obsługą pada), nie może to być gra sportowa ani bijatyka. Jak widzicie odpada spora część gier. Wydaje mi się, że mogłyby to być jakieś wyścigi (coś podobnego do ModNation), może jakaś przygodówka? Proszę o pomoc (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- buzz

- singstar

- guitar hero

- littlebigplanet

- rayman origins

- worms

Ze strzelanek to tylko twin stick shooter (klasyczne FPS i TPS są raczej nie do opanowania)

np. lara croft and the guardian of light, renegade ops itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem kilka ładnych stron tematu, zdaję sobie sprawę z tego, że takie pytanie było już niejednokrotnie kierowane ale postaram się je sprecyzować. Chodzi bowiem o polecenie gry, w którą mógłbym zaangażować dziewczynę. Chętnie by w coś pograła ale jak to każdej kobiecie - ciężko dogodzić. Nie chce strzelać do żadnych stworów (najlepiej aby to w ogóle nie była strzelanka bo po prostu nie radzi sobie z obsługą pada), nie może to być gra sportowa ani bijatyka. Jak widzicie odpada spora część gier. Wydaje mi się, że mogłyby to być jakieś wyścigi (coś podobnego do ModNation), może jakaś przygodówka? Proszę o pomoc (;

Dobrze rozumiem o co Ci kolego chodzi.

Z narzeczoną miałem taki sam problem.

Osobiście wybrałem LBP i później LBP2, do którego zaangażowaliśmy nawet jej siostrę. Niezły ubaw, jeśli nie jesteś fanatykiem zdobywania platynki. Zakupiłem też Magic Orbz (PSS) ale brak koordynacji oko-ręka + precyzja u mojej girl skutkował tym, że nie mogliśmy niektórych plansz przejść. Miesiąc temu zakupiliśmy Stardust HD i muszę powiedzieć, że gra spisała się świetnie - oboje mieliśmy dobry ubaw, choć zdażało się często, że sam przechodziłem planszę na 1 życiu, bo moja Piękna wpadała w meteoryt np 3 razy z rzędu i musiała czekać na ukończenie planszy przeze mnie.

Odziwo udało mi się namówić ją na grę w Killzone 3 (choć nie przepada za strzelankami) i była zachwycona, że może sobie postrzelać (na najłatwiejszym poziomie trudności oczywiście) ale przeszliśmy oboje cała kampanię razem. Co prawda czasem wyglądało to tak, że umierała nie wiedząc skąd ktoś do niej strzela, ale ja jako "Rycerz na białym koniu" zawsze leciałem jej na ratunek. Jedyny minus to taki, że omijaliśmy wszystkie cut-scenki i wszystko co się tylko dało...bo sama historia ją nudziła i musiałem potem na singlu sam przejść na spokojnie, żeby poznać historię.

Zakupiliśmy sobie na Święta Band Hero + dodatkowa gitarka +GH3 i Metallica. I po 30min testach mogę stwierdzić, że chyba moja girl się przekona do perkusji ale co z tego wyniknie mógłbym dopiero opisać po świętach jak będziemy sobie grali.

Z moich podpowiedzi to chyba wszystko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać czy w grę Killzone 3 można grać w dwóch na jednej konsoli (na podzielonym ekranie),

i jeśli ktoś zna jakieś faine gry na podzielony ekran to proszę o jakieś tytuły :teehee: nie chodzi mi tutaj o gry typu tekken lub fifa czy LBP raczej coś typu właśnie killzone 3 :sweat:

Edytowane przez Amorcamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać czy w grę Killzone 3 można grać w dwóch na jednej konsoli (na podzielonym ekranie),

i jeśli ktoś zna jakieś faine gry na podzielony ekran to proszę o jakieś tytuły :teehee: nie chodzi mi tutaj o gry typu tekken lub fifa czy LBP raczej coś typu właśnie killzone 3 :sweat:

Tak, można grać w KZ3 na 1 konsoli we 2 osoby.

Polecam również Borderlands ... ewentualnie CoD: World at War lub inny ...zależnie jakie klimaty lubisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi na temat Killzone 3 bardzo fajna gra, lecz trochę krótka.

Więc chciałem zapytać o kolejną grę, a mianowicie : Call of Duty: Black Ops czy można w nią grać tak jak w Killzone 3 ? Na opakowaniu w sklepię pisało że tak ale nie chce kupować w ciemno, więc jeśli ktoś wie będę wdzięczny :biggrin:

Edytowane przez Amorcamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi na temat Killzone 3 bardzo fajna gra, lecz trochę krótka.

Więc chciałem zapytać o 2 gry, a mianowicie : Call of Duty: Black Ops i Call of Duty: Modern Warfare 3 czy można w nie grać tak jak w Killzone 3 ? Na opakowaniu w sklepię pisało że tak ale nie chce kupować w ciemno, więc jeśli ktoś wie będę wdzięczny :biggrin:

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w CoD MW 2 jest tryb kampanii dla 2 czy inne misje specjalnie dla co-op ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Defenders - do 4 graczy przy jednej konsoli, do tego można np. we dwóch czy trzech wbić na onlajn, szybko czas przy niej leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić znalezioną stronką która zawiera wszystkie można powiedzieć :sweat: , odpowiedzi na moje pytania.

Oto link: http://gametrade.pl/link/726

Stronka zawiera opis wszystkich gier na PS3 które posiadają tryb multiplayer jest tam ładnie wszystko opisane, czy gra jest np w spit-screenie lub też czy można zagrać z kolegą/koleżanką w tryb kampanii.

Naprawdę gorąco POLECAM :biggrin::biggrin:

Edytowane przez Amorcamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić znalezioną stronką która zawiera wszystkie można powiedzieć :sweat: , odpowiedzi na moje pytania.

Oto link: http://gametrade.pl/link/726

Stronka zawiera opis wszystkich gier na PS3 które posiadają tryb multiplayer jest tam ładnie wszystko opisane, czy gra jest np w spit-screenie lub też czy można zagrać z kolegą/koleżanką w tryb kampanii.

Naprawdę gorąco POLECAM :biggrin::biggrin:

a teraz spójrz na I post w temacie - wygląda znajomo? oraz bez nakładki GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję gier w trymie multiplayer via net. Nie chodzi mi o wieloosobowe np. Battlefield, ale coś w stylu 1 vs 1 coś jak Hustle Kings (chyba WipeOut HD też ma taką opcję).

Co możecie polecić, ewentualnie z rozgraniczeniem na move/bez move. Jeśli są dema to również proszę o namiary.

Na 100% jest na forum, ale szukajka przy wpisie multiplayer wyrzuca "kupę" odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co moglibyscie polecic z PSS na 4 osoby?

Dungeon Defenders, Dungeon Hunter: Alliance

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moglibyscie polecic z PSS na 4 osoby?

castle crashers :) gra sie zajebiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam ale nie moge znalesc czy w GTA IV mozna grac na dwoch misje z fabula czy tylko strzelanie do botow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję jakiejś listy gier w których można przejść kampanię w coop przez neta np. Army of Two albo Władca Pierścieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję jakiejś listy gier w których można przejść kampanię w coop przez neta np. Army of Two albo Władca Pierścieni.

Polecam Borderlands, Resident Evil 5 : Gold Edition

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×