Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Dead Nation :) Choć jest z widoku izometrycznego to i tak super się gra.

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś poleca R.A.W.? Jest demko na PSS, ale jakoś mnie nie zachwyciło. Może ktoś kupił pełną wersję i może coś powiedzieć o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaznaczam, że czytałem wątek z grami co-op, natomiast nie ma tam tego czego szukam. Chciałbym, żebyście podali kilka dobrych tytułów z pozycjami, w które można grać we dwóch na jednej konsoli widząc obie postacie naraz. Z takich gier mam tylko Mortal Kombat, ale trochę się już znudził. Mogą to być przygodówki / platformówki, ewentualnie jakieś wyścigi. Sportowe mnie nie interesują. Splitscreen tylko w ostateczności :) A, gramy na padach, nie mam Move...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaznaczam, że czytałem wątek z grami co-op, natomiast nie ma tam tego czego szukam. Chciałbym, żebyście podali kilka dobrych tytułów z pozycjami, w które można grać we dwóch na jednej konsoli widząc obie postacie naraz. Z takich gier mam tylko Mortal Kombat, ale trochę się już znudził. Mogą to być przygodówki / platformówki, ewentualnie jakieś wyścigi. Sportowe mnie nie interesują. Splitscreen tylko w ostateczności :) A, gramy na padach, nie mam Move...

tak jak ktoś już wcześniej napisał Dead Nation z PSN ,dla mnie rewelka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Borderlands 2 jest na Split/Screen? Wiem, że pierwsza część jest, nie wiem jak z tą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Borderlands 2 jest na Split/Screen? Wiem, że pierwsza część jest, nie wiem jak z tą...

Jest. Zamieszczam na dowód video z YT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do pogrania z druga polowka?cos w co mozna pograc na jednym ekranie bez splita,najlepiej bez mozliwosci manewrowania kamera w 3d,mile widziana kolorowa/basniowa otoczka w miare tez ciekawa.Wczoraj ogrywalismy demo Ratcheta;4 za jednego i nawet bylo ciekawie.Po 5 latach odkrylem ze z kobieta tez mozna pograc XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tradycyjnych Rayman, Littlebigplanet, ale też Lara and Guardian

ale ja głównie gram w takie gry z gadżetami: singstar, buzz, guitarhero, dancestar, sport champions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie wole sobie podarowac gadzety na rzecz zakupu samej gry.Chyba bede musial zassac demka bo solo omijalem je szerokim lukiem;)

Osobiscie te gry mnie nie pociagaly ale w multi moze pokaza pazur.

A jest cos fabularnie ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struggler - ja z moją żoną ogrywam Ratcheta ale moja to Shank-a 2 lubi, daj jej to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o Dead Nation i Lara Croft and Guardian? Fajne to do pogrania z dziewczyna? Shanka 2 po namowie Lambert PL tez kupie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Larę, łatwe sterowanie klasyczny twin stick shooter. Prawie całą kampanie przeszedłem z dziewczyną.

Dead Nation trochę za ciężki klimat, z dziewczyną nie grałem, ale jak twoja lubi zombiaki czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation fajny ale w coopie z dziewczyna trzeba sprawdzic,ciezki klimat moze nie podejsc.Ja do gry w parze tez nastawiam sie na Lare i ratcheta.Shanka tez sprawdze.

Wlasnie co do shanka 2 jwiecie czy demko jest na psn?

Druga sprawa to czy w trine 2 da sie grac w coopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś co-op w stylu Mortal Kombat Shaolin Monks z PS2 podpowiecie coś ? Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś strzekanki w klimacie CoD. Do pogrania na wspólnym ekranie online, ale tak żeby gra zapisywała wyniki drugiego gracza, tak jak robi to Uncharted 3.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Uncharted 3 można grać kampanie w co-op na jednym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całej kampanii nie ograsz ,ale część jest w multi wrzucona.

Black ops2 zapisuje wyniki drugiego gracza online ?

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×