Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się prezentuje co-op na jednej konsoli w the Baconing, ktoś grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak w temacie. Poszukuje gier z mozliwoscia przechodzenia z kumplem kampanii w kooperacji na split screenie (1 konsola + 2 pady) jak Killzone, Resistance, Dead Nation, Resident Evil, Army of Two, Dangeon Siege...

Zaznaczam, ze interesuja mnie tytuly z mozliwoscia przechodzenia razem kampani a nie np. rozegrania pojedynczego wyscigu w GT5 czy rozegrania deatmatch-u Call Of Duty 4: Modern War. Bijatyki w stylu Tekena, raczej odpadaja.

Za kazdy tytul z gory serdecznie dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tak zwanych popierdółek to polecałbym Castle Crashers, Shank 1 daje radę (co prawda kampania w co-opie dość krótka, ale zabawa przednie), Trine 2.

Ostatnio wziąłem się za Lego Piraci z Karaibów i wbrew temu czego się spodziewałem, gra naprawdę daje rade.

Z "poważniejszych" tytułów to z pewnością Borderlands spełnia wszystkie Twoje wymogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc , chciałbym zakupić grę na ps3 , ale mam straszny problem. Chciałbym , żeby w tą grę , można było pograć na 2 osoby i jeszcze jakiś dobry multiplayer. Czy macie może jakieś propozycje dla mnie? byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w grze Portal 2 jest mozliwosc grania coop na jednej konsoli, bo wiem ze mozna grac coopa ale nie wiem czy to przez neta czy na jednej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na jednej konsoli na dwóch ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Możecie polecić jakąś dobrą gierce do popykania z kumplami na kanapie z piwkiem w garści? :laugh:

Scott Pilgrim vs. the World może być tutaj wzorem :thumbsup:  świetna gra, wciągnęła nas na całe godziny :P

 

Proszę o pomoc i z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ratchet & clank 4 za jednego i najlepiej 4 pady i krata piwka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Możecie polecić jakąś dobrą gierce do popykania z kumplami na kanapie z piwkiem w garści? :laugh:

Scott Pilgrim vs. the World może być tutaj wzorem :thumbsup:  świetna gra, wciągnęła nas na całe godziny :P

 

Proszę o pomoc i z góry dzięki ;)

Castle Crashers (do 4 graczy)

Guacamelee! (do 2)

Dead Nation (2 - ale to raczej kiepściejsza opcja na lajtowe granie przy browarku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardcorps ;) - sushi coś o tym wie ;)

faaaak, to zdecydowanie nie jest opcja na lajtowe granie przy piwku.

 

A jeśli lubicie bijatyki, to można spróbować mortala. Tryb test your luck po kilku piwkach jest mega - polega to na tym, że gra losuje 3 "bonusy" - np. obraz do góry nogami, brak bloków, pełen pasek x-ray, walka bez skakania, bez głów, bez rąk, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścigi - split second, jak ktoś lubi efektowny arcade - polecam

 

ps. gram w co-op w U3:Oszustwo Drake'a. Doczytałem, że  emlbematy w trybie co-op po bokach pojawiają się z tego względu, że obraz musiałby być nienaturalnie rozciągnięty itd. Zatem niech ktoś mi wytłumaczy jakim cudem w split second nie ma tego problemu? 

ps2. Czy w trybie co-op Killzone 3 można ustawić ukrany poziomo a nie pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio zaczełam z mężem grać w Call of duty modern warfare 3 w trybie PRZETRWANIE. I prosiłam bym o podpowiedzienie jakie inne gry mają podobny tryb (na kampanie niezawsze mam czasu). Ewentualnie gry z ciekawą kampanią. Mam władce pierścieni wojna na północy ale w trybie na dwie osoby wiesza się gu... :(

Koniecznie dwie osoby na jednym PS3.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio zaczełam z mężem grać w Call of duty modern warfare 3 w trybie PRZETRWANIE. I prosiłam bym o podpowiedzienie jakie inne gry mają podobny tryb (na kampanie niezawsze mam czasu). Ewentualnie gry z ciekawą kampanią. Mam władce pierścieni wojna na północy ale w trybie na dwie osoby wiesza się gu... :sad:

Koniecznie dwie osoby na jednym PS3.  :)

 

 

Może Far Cry 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio zaczełam z mężem grać w Call of duty modern warfare 3 w trybie PRZETRWANIE. I prosiłam bym o podpowiedzienie jakie inne gry mają podobny tryb (na kampanie niezawsze mam czasu). Ewentualnie gry z ciekawą kampanią. Mam władce pierścieni wojna na północy ale w trybie na dwie osoby wiesza się gu... :sad:

Koniecznie dwie osoby na jednym PS3.  :)

Sprobujcie koniecznie Borderlands 1 & 2..moja zona po prostu zakochala sie w tym tytule..na poczatku troche nudzi ale potem, im wyzszy poziom tym ciezej przestac :) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł na grę z fabularnym coopem i to onlineowym coś na kształt Resistance 3? Poza Borderem,Dead Island,LBP,Residentem i Lotrem? Najlepiej jakiś Fps lub Tpp macie jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PORTAL2!!!!!!!!!, k&L2 (świeta gra), lost planet 2 (za grosze bardzo solidny tytuł), dead space 3 (coopowy miszcz) tyle mi przychodzi do głowy poza tym co napisałeś wyżej.

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie myśleliście o mgs pw?? Naprawdę masę frajdy daje kończenie mgsa w coopie (tylko online)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×