Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

teraz nie jestem w domu i nie moge sprawdzic ale zapisywalo sie chyba wchodzac do menu i tam do memory status czy jakos tak i save game, trudne do znalezienia napewno nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom wlasnie tak, sprawdzalem na samym poczatku i tak chyba jest, zawsze przed wyjsciem z gry do menu wychodzilem i bylo to logo zapisu i potem po zaladowaniu byl stan wszystkiego pokrywajacy z momentem wyjscia do menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kabaret... Skończyłem grę, Ezio pojawił się w Willi a ja wyłączyłem grę wychadząc do menu głownego gry. Później wyłączyłem konsolę. Teraz włączam grę żeby sobie poboczne porobić a save mam w 10 sekwencji misja " miecz i klinga"... No ku*wa bez przesady ! Miał ktoś coś podobnego ??

Ale kabaret... Skończyłem grę, Ezio pojawił się w Willi a ja wyłączyłem grę wychadząc do menu głownego gry. Później wyłączyłem konsolę. Teraz włączam grę żeby sobie poboczne porobić a save mam w 10 sekwencji misja " miecz i klinga"... No ku*wa bez przesady ! Miał ktoś coś podobnego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie skończyłem grę a nie wiem jak się zapisuje... Wystarczy wyjść z gry przej jej menu ? Dziwnie sie czuję zadając takie banalne pytanie :/

Spoko to nie jest banalne pytanie. Ja osobiście w tym momencie przechodzę pierwszy raz grę i jestem w 7 Sekwencji. Mam Polską wersję gry. Więc także dopiero zapoznaje się w pełni z tym Arcydziełem. Gdybym wiedział wczęśniej o tym błędzie 11 Sekwencji to kupiłbym sobie Ang. Ale cóż, Polską wersję dostałem w prezencie na koszt Empiku na wigilii pracowników więc jak to się mówi: Nie zagląda się darowanemu koniowi w zęby. Ale nie narzekam bo naprawdę przyjemnie się gra i w pełni jestem zadowolony z tej gry. Zobaczę już niebawem jak to będzie z tą 11 Sekwencją :/

Co do twojego pytania. Jak na razie zastanawiałem się jak to jest z tym ręcznym zapisywaniem czy w ogóle można coś takiego robić. Jednak zauważyłem że grę zapisuje wyłącznie wychodząc z niej do menu głównego gry. Przypominają mi się dobre czasy z Diablo II LoD xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły zrobiłem sobie kilka dni przerwy od AC, dzisiaj przysiadłem znowu w celu pozbierania piórek...

Nie cierpię "zbieractwa" więc będzie płacz i zgrzytanie zębów :turned:

Mam dopiero 51 piórek, zapowiada się długa noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię "zbieractwa" więc będzie płacz i zgrzytanie zębów :turned:

Mam dopiero 51 piórek, zapowiada się długa noc...

akurat w AC2 takie straszne to zbieranie nie jest - z mapką z sieci nie ma żadnego problemu, bo piórka nie są gdzieś poukrywane i są w bliskiej odległości od siebie, więc czasami wystarczy dwa dachy przeskoczyć i już jest kolejne. W porównaniu z gołębiami w GTA4 to sama przyjemność :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w AC2 takie straszne to zbieranie nie jest - z mapką z sieci nie ma żadnego problemu, bo piórka nie są gdzieś poukrywane i są w bliskiej odległości od siebie, więc czasami wystarczy dwa dachy przeskoczyć i już jest kolejne. W porównaniu z gołębiami w GTA4 to sama przyjemność :whistling:

Zebranie wszystkich piór zajęło mi jakieś 2 godzinki - lapek z mapką na kolanach i jazda :thumbsup:

A swoje zdanie o zbieractwie podtrzymuje - jedyną grą w której poszukiwania były naprawdę przyjemne był Batman.

P.S. Nagrodą za co jest miecz Altaira? Odebrałem go razem z Młotem Wojennym za piórka ale pewnie dostępny był dużo wcześniej (musiałem go przegapić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przejscie wszystkich grobowcow - dostaje sie go wtedy kiedy zbroje :) Mam pytanie - jak sie sypie piaskiem w przeciwnikow bo tylko raz mi wyszlo przypadkiem, a potrzebuje do trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz schować broń i przytrzymać kwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Willa od wujka Mario (nie, nie tego Mario :P ), którą dostajemy w wieku 17 lat służy nam nie tylko do gromadzenia wszelkich dobrodziejstw od miejscowych kupców (widoczye uzbrojenie na ścianach etc.), ale działa też jako miejsce wypadowe i schadzki kurtyzan ;) 

dobra, o co chodzi z tymi schadzkami kurtyzan w willi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W willi nie ma żadnych schadzek kurtyzan, można natomiast otworzyć burdel w swoim mieście (Monterrigioni) i panie będą się przechadzały po miasteczku.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w AC2 takie straszne to zbieranie nie jest - z mapką z sieci nie ma żadnego problemu, bo piórka nie są gdzieś poukrywane i są w bliskiej odległości od siebie, więc czasami wystarczy dwa dachy przeskoczyć i już jest kolejne. W porównaniu z gołębiami w GTA4 to sama przyjemność :whistling:

Gta IV to taki hardkor z deka , dla mnie hardkorowe były flagi W asasynie pierwszym , to się wg. mnie długo zbiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem (chyba) przed koncem. Bo juz po walce z Borgia w kaplicy Sykstyńskiej. On mnie juz przedziurawił i uciekł do tej piwni. No i tu sie pojawia moje pytanie. W misji mi pisze zebym znalazł tajne przejscie, juz długo sie mecze ze znalezieniem i dupa. HELP

Edytowane przez TheMichal
fajnie tak psuć innym zabawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HELP

Włącz orli wzrok stojąc naprzeciwko wejścia do tej "piwnicy". Włączniki znajdują się na tej przedniej ścianie.

@EndarSeth- dzięki i nawzajem :)

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Przy okazji zycze Wesolych Swiat

Mam takie banalne pytanie .W jakiej rozdzielczosci macie AC II.Teraz wlasnie zaczalem grac i sie zdziwilem ze moj TV pokazuje mi 720p.Na opakowaniu widnieje natomiast 720p,1080i oraz 1080 p .Mam tv full HD i niewiem czemu gra odbiera mi w 720 a nie 1080p.Chyba ze mozna to jakos ustawic z poziomu menu to prosilbym bardzo o jaks rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz rozdzialke na konsoli ustawiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymuś tryb 1080p w ustawieniach konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli niewiem jak wymusic.Z innych gier to tylko FIFA 09 dziala na 1080p.Inne w tym AC II tylko na 720.Filmy jak odtwarzam to dzialaja na full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli niewiem jak wymusic.Z innych gier to tylko FIFA 09 dziala na 1080p.Inne w tym AC II tylko na 720.Filmy jak odtwarzam to dzialaja na full HD.

Game options - PS3 Upscaler - ON

wesolych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, pogralem troche i poki co 4/10

Juz poczatek zawodzi. Ustawiam jezyk wloski z wlaczonymi napisami, rozpoczynam gre, i co? W poczatkowej sekwencji nie ma polskich napisow ! Pojawiaja sie dopiero w momencie pojawienia blondyneczki.

System walki jest skopany, strasznie drewanine te ruchy naszego goscia. Przeciwnicy tez niczym pochwalic sie nie moga. Dodatkowo bawi mnie fakt, ze moge latac po miescie, kazdemu dac w morde i nic sie z tym nie dzieje. Juz abstrahuje od tego, ze jak przechodzien dostanie w pysk to nic z tym faktem nie robi. Ot, mozna go lac do nieprzytomnosci, miasto masochistow widocznie.

Dodatkowo jak zobaczylem, ze mozna postawic noge nie na a w brzuchu martwego to padlem. Kurcze, takie rzeczy to byly dopuszczalne 10 lat temu.

Kamera rowniez jest skopana. Raz, ze nie obraca sie prawidlowo a dwa w ogole sie nie oddala w momentach, w ktorych powinna.

Jesli w dalszej czesci bedzie tak samo, to beda to najgorzej wydane pieniadze w tym roku niestety. Mam nadzieje, ze uda mi sie ta gre zamienic na UC2.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w opcjach sprawdzić gdzie ile piórek zebrałem bo przeszedłem z instrukcją wszystkie mapy i 3 mi brakuje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w opcjach sprawdzić gdzie ile piórek zebrałem bo przeszedłem z instrukcją wszystkie mapy i 3 mi brakuje :|

Start - DNA i tam masz zakladke o Piorkach gdzies na samym koncu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, pogralem troche i poki co 4/10

Juz poczatek zawodzi. Ustawiam jezyk wloski z wlaczonymi napisami, rozpoczynam gre, i co? W poczatkowej sekwencji nie ma polskich napisow ! Pojawiaja sie dopiero w momencie pojawienia blondyneczki.

System walki jest skopany, strasznie drewanine te ruchy naszego goscia. Przeciwnicy tez niczym pochwalic sie nie moga. Dodatkowo bawi mnie fakt, ze moge latac po miescie, kazdemu dac w morde i nic sie z tym nie dzieje. Juz abstrahuje od tego, ze jak przechodzien dostanie w pysk to nic z tym faktem nie robi. Ot, mozna go lac do nieprzytomnosci, miasto masochistow widocznie.

Dodatkowo jak zobaczylem, ze mozna postawic noge nie na a w brzuchu martwego to padlem. Kurcze, takie rzeczy to byly dopuszczalne 10 lat temu.

Kamera rowniez jest skopana. Raz, ze nie obraca sie prawidlowo a dwa w ogole sie nie oddala w momentach, w ktorych powinna.

Jesli w dalszej czesci bedzie tak samo, to beda to najgorzej wydane pieniadze w tym roku niestety. Mam nadzieje, ze uda mi sie ta gre zamienic na UC2.

nie wiem jak sprawa wygląda z polską wersją, bo na szczeście Empik odesłał mi kase  :biggrin: .. ale, "system walki skopany"? to pokaż mi lepszy, pokaż mi choć jeden w którym gdy walczysz białą bronią, twoja postać nie macha niczym cepem, w której jest świetne zastosowanie bloku, i kontrowanie ... jak dla mnie to jedyna gra, która to robi ... piszesz "drewniane ruchy" HAHAHAH ... chyba mówisz o tych płynnych przejściach między ciosem a fatallity  :thumbsup: ... "moge latac po miescie, kazdemu dac w morde i nic sie z tym nie dzieje." oj dzieje się dzieje, nie dość ze ludzie reagują na agresję, cofają się przed naszą postacią, to jeszcze co jakiś czas znajdzie się jakiś kozak który odda. "Kamera rowniez jest skopana" gośćiu kamerą to sterujesz włanoręcznie - dodam sam, to jak jest skopana to widocznie źle kręcisz lewą gałą  :biggrin: 

oczywiście gra ma jedną wadę, dla mnie Desmond, i zakończenie, no fatalna sprawa ... ale klimat, walka, wspinaczka, wykonanie miast i życie w nich, muzyka!! no najwyższy poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×