Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

AC1 wspominam dobrze, świetny klimat, bohater, grafika, jedyna w swoim rodzaju animacja itp. Ale monotonnia zniszczyła tą grę. Miałem ja na PC, PS3 i znowu poszukuje na PS3. Po tylu ograniach wystawiam jej ocenę 8/10 a co do AC2 to gra genialna i 9+/10 to zasłużona ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiełem AC II i The Saboteur w dniu premiery. Żeby nie zrazać sie do sabotażysty zacząłem właśnie od niego.

Wczoraj ukończyłem tą grę i zabrałem się za AC II i tu pojawiają się moje spostrzeżenia.

Filmiki w AC II są koszmarne ojciec Ezio ma po prostu kwadratowe ręce jak łopaty i szkoda że nie moża tych filmów omijać bo oglądać się nie da.

W porównaniu z sabotazystą Ezio wspina się jak spiderman i do tego z gracją ale odbija mi się w najmniej spodziewanym momencje lecąc w kierunku odmiennym od zamierzanego. Problem pojawia się przy sprincie z wciśniętym X odpowiedzialnym za skok. W The Sboteur płaszczyzny na które moglismy się wspiąć były podświetlane co ułatwiało znajdowanie drogi.

Nie wiem czemu AC II jest tak wysoko oceniany w stosunku do pierwszej części.

Edytowane przez grzesgogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem jakieś półtora godziny temu platynę i powiem fajna giera , ciężko się przy niej nudzić ale fabuła jest ... Dziwna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna jest prosta, ale dość czasochłonna. Niestety nie powiem ile w godzinach to zajęło.

Nie trzeba robić questów pobocznych żeby zrobić platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja platynę wbiłem równo tydzień po kupieniu gry, a grałem może z 3-4h dziennie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu zdobycie platyny zajęło ~27h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę długiej i ciekawej gry (Dragon Age zostawiam sobie na ferie, kiedy będę miał naprawdę dużo czasu ;) ) i póki co mój wybór padł na AC II. Docelowo chciałbym wykonać wszystkie zadania poboczne i wbić platynę (czy mi się uda - to się okaże) ;) Generalnie z tego co widzę to czas potrzebny na zdobycie wszystkich trofeów to pojęcie względne - jednym zajmuje to około 20 godzin, innym 45 ;)  

A i jeszcze jedno (pytałem wszędzie, ale tutaj chyba jeszcze nie ;) ) - czy z polską wersją występują jakieś problemy oprócz błędów w 11 rozdziale ? Gdzieś czytałem że nie działają DLC ani żadne patche. Warto ryzykować, czy lepiej zaopatrzyć się w angielską wersję ?

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostati post na 44 stronie tego tematu > kilka następnych postów. Wszystko wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłby mi ktoś podac mapę wszystkich miast z zaznaczonymi miejscami gdzie występują pióra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłby mi ktoś podac mapę wszystkich miast z zaznaczonymi miejscami gdzie występują pióra ?

A czytać to nam się nie chce? Ciężko poszukać w tym temacie (kwestia była poruszana kilka razy), albo zapytać google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajęło Ci wbicie platyny ? 

około 30 godzin ,

Mam pytanie , jako , że robię w każdej grze 100% nie tylko w trofeach a więc zostały mi 4 secret locations , gdzie je mogę znaleść ( mam wszystkie assasins tombs )

zobaczyłem że na pudełku z tyłu pisze "Not to be sold separately"

a kupywałem osobno z aukcji żadnego White/black edition

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz te wersje dodawana do konsolki przy zakupie, ja wlasnie taka zakupilem i mam to samo na pudelku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie tylko ciekawi kiedy będzie pierwsze DLC, bo zapowiadali na styczeń a jakoś ani widu ani słychu o dacie premiery (no chyba, że ja coś przegapiłem przez święta i sylwestra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wydrukowałem mapki i ruszam na zdobywanie platynki (1 ;p). W sumie te piórka i kody nie są takie trudne, leci powoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie tylko ciekawi kiedy będzie pierwsze DLC, bo zapowiadali na styczeń a jakoś ani widu ani słychu o dacie premiery (no chyba, że ja coś przegapiłem przez święta i sylwestra)

raczej nic nie przegapiles bo ja tez nie zauwazylem nic na temat DLC, ale styczen sie dopiero zaczal wiec nie ma sie narazie co martwic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam o tym White Edition. Sam posiadam polską wersję tej edycji, i wątpliwości ogarnęły mnie dotyczące dodatkowej grywalnej mapy. I tego czy jakiś magiczny kod istnieje czy nie. Patrzyłem co zawiera w sobie angielska wersja Black Edition która zawiera trzy questy W Pałacu Medici, Santa Maria dei Frai czy jakoś tak i w Arsenal di Venezia, z czego wszystkie są kryjówkami templariuszy , które o dziwo znajdowały się w polskiej białej edycji również do zwiedzenia. Więc czym jest tak naprawdę dodatkowa grywalna mapa. Bo sam już się zastanawiam czy przypadkiem wszyscy nie wprowadzili takiego chaosu , że wszystko co miało być to jest , a to czy DLC SEKWENCJA DNA 12 i 13 zostanie zrobiona do funkcjonowania z PL Edycją to nie ma nic wspólnego z zawartością PL Białej Edycji.

Z góry sorry jesli już dał odpowiedź na takie pytanie.

Edytowane przez l30nardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła dość szybko około 24h, ale jestem strasznie happy z pierwszej platyny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że podchodziłem do AC2 z dużym sceptycyzmem. Pierwsza część była dobra, ale dość szybko się nudziła przez monotonię rozgrywki. Jestem po 2h z dwójką i jak na razie wrażenie jest znakomite. Wydaje się, że Ubisoft porawił większość niedociągnięć z jedynki. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie wiele czasu spędziłem w teraźniejszości. Mam nadzieję, że przez resztę gry także 95% czasu spędza się w renesansowych realiach. Florencja wygląda nieprawdopodobnie, odwzorowali ją niesamowicie, byłem tam pare misięcy temu i naprawdę muszę przyznać, że zabytki wyglądają w AC2 tak, że szczena opada. Oby dalej było tak samo dobrze.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l30nardo było już o tym wcześniej. Polska wersja ACII ma nagrzebane w kodzie i tym oto sposobem wersja kolekcjonerska (biała) niczym nie różni się od wersji podstawowej (obydwie zawierają dodatkowe mapy) - jedyne co zyskujesz kupując kolekcjonerkę to figurka Ezzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem 3 dni temu AC II, dziś ukończyłem fabułę i gra czeka na swoją kolej z wbijaniem platynki (uncharted 2 w kolejce). Opiszę ją jednym rzeczownikiem - zajebistość. Wszystko co dobre z AC 1 + same pozytywne innowacje. Zakończenie może wydawać się trochę kiczowate

po kij templariuszom miecze, ok wykorzystanie silnika gry i umiejętności desmonda, ale trochę to przesada ^^

ale ogólnie jest 10/10.

Chciałbym zaprzeczyć opinii, że przeciwnicy atakują pojedynczo. Owszem, zwykle atakują pojedynczo, ale nieraz spotkałem się z akcją, żę atakuje mnie dwóch silnych strażników naraz, a że atakowali z dwóch stron, a ja zrobiłem unik ich topory/miecze szczęknęły między sobą...

Po drugie, w normalnej walce jest podobnie, nie walą wszyscy, bo by kolegów pocięli. Także gadanie, że walka jest skopana bo atakuje tylko 1 przeciwnik naraz nie jest na miejscu.

Edytowane przez kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprzeczyć opinii, że przeciwnicy atakują pojedynczo. Owszem, zwykle atakują pojedynczo, ale nieraz spotkałem się z akcją, żę atakuje mnie dwóch silnych strażników naraz, a że atakowali z dwóch stron, a ja zrobiłem unik ich topory/miecze szczęknęły między sobą...

Po drugie, w normalnej walce jest podobnie, nie walą wszyscy, bo by kolegów pocięli. Także gadanie, że walka jest skopana bo atakuje tylko 1 przeciwnik naraz nie jest na miejscu.

Chciałem o tym napisać ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem AC2 i powiem że nie zawiodła mnie jak narazie :) Bardzo dużo fajnych rozwiązań których brakowało w 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×