Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedziec jak dostac sie na jeden z punktów widokowych w Wenecji? Jedna dzwonnica jest dużo wyższa od reszty, stoi na środku Wenecji. Będę próbował ale proszę o jak najszybszą odpowiedz.

nie wiem o który Ci chodzi, ale w pewnym momencie Ezio nabywa skill, pozwalający skakać mu wyżej, niż to jest możliwe przedtem. Jeśli go nie zdobyłeś, to poczekaj. Jeśli zdobyłeś, to po prostu musisz podejść wieżę z kilku stron i znaleźć miejsce, gdzie da się wskoczyć na szczyt. Ewentualnie zajrzeć na YT do poradnika z viewpointami i odszukać ten, z którym masz problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedziec jak dostac sie na jeden z punktów widokowych w Wenecji? Jedna dzwonnica jest dużo wyższa od reszty, stoi na środku Wenecji. Będę próbował ale proszę o jak najszybszą odpowiedz.

W Sekwencji 7 jest takie krótkie wspomnienie(Misja): Małpowanie.

Złodziejka Rosa nauczy cię nowej umiejętności, która pomoże Ci się lepiej wspinać. Gdy nauczysz się już tak zwanego "małpowania" wówczas każdy punkt widokowy nie będzie już dla ciebie wyzwaniem.

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, Rose już zdążyłem poznac, więc pewno lada moment nauczy mnie wspinaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , czemu gra posiada 1080p a wyswietlana jest w 720p . Czy 720p jest skalowane do 1080p . Jak to wygalada? wydaje mi sie ze 1080 wyglada gorzej niz 720p jest takie rozmazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , czemu gra posiada 1080p a wyswietlana jest w 720p . Czy 720p jest skalowane do 1080p . Jak to wygalada? wydaje mi sie ze 1080 wyglada gorzej niz 720p jest takie rozmazane

z tego co w sieci można znaleźć, to natywną rozdzielczością jest 720p, a 1080p jest tylko upscalowane. To może być przyczyną osłabionej jakości grafiki. Najprostszym wyjściem jest uruchomienie gry w 720p :thumbsup:

To, co ładnie wygląda na pudełku nie zawsze przekłada się później na ekran TV :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow NIE-polskiej wersji tej świetnej gry. Sprawdzal juz ktos co sie kryje za wrotami w montereggio? Sa to drzwi do ktorych ma sie dostep za wykupienie punktow w UPLAY - funkcji ktorej niestety nie ma i nie bedzie w polskiej wersji:( procz wykupienia "klucza" jest jeszcze stroj Altaira, dodatkowy pas z nozykami bodajze i cos jeszcze. Swietna sprawa, szkoda ze niestety nie dla wszystkich graczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzieki za odp , tylko dziwie sie ze takie cos wogle sie dzieje . Po co pokazuja ze mozna uruchomić gre w 1080p . Dziwi mnie fakt ze ludzie mowia ze gra w 1080p wygląda lepiej niz 720p .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 720p i czuje sie jak bym ogladał interaktywny film . a co do końcówki to jest (po ku rw io na) fabula mi sie podoba ale nie moge z tego ze Ezio nie zabił tego dziada i z tej szmuli co urzywała go jak anteny .

mam jeszcze takie pytanie : w monteriggioni za willą są takie jakby postumenty z dwoma miejscami na figurki . czy mozna je tam umiescic no i czy ine gdzies wogole sa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zbierasz te statuetki i dostaniesz kasę jak je zbierzesz ;) Wszystkie są w tej lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o nie mi chodzi :) je zebralem, za kazda wychodzi po tysiac zlotych asasynowskich :) w rynku, sa drzwi do takiej jakby piwnicy. Po podejsciu do drzwi pisze ze wstep tylko poprzez UPLAY (usluga UBIsoftu, w ktorej za trofea kupujemy sekrety, stroje itd) widzialem ze jest do kupienia otwarcie tych drzwi - ale teraz nie bedzie mnie pare dni w domu i sie nie przekonam, a zzera mnie ciekawosc co tam jest.. :) kupil juz ktos z forumowiczy "klucz" do tej piwnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , juz znalazłem . miałem nadzieje że bedzie to cos innego a nie kasa . np ostatnia broń ktorej nie mam a nie ma jej tez w sklepie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , juz znalazłem . miałem nadzieje że bedzie to cos innego a nie kasa . np ostatnia broń ktorej nie mam a nie ma jej tez w sklepie .

jaka ostatnia broń?? Ja mam wszystkie, może za piórka nie masz młota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem jaka broń bo jej nie mam . no fakt pióreknie mam wszystkich . postaram sie je zebrać . a to jakis konkretny mlot ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem jaka broń bo jej nie mam . no fakt pióreknie mam wszystkich . postaram sie je zebrać . a to jakis konkretny mlot ??

dostaje sie go za 50 zebranych i zaniesionych do matki piorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zeby ukończyć gre ( główny wątek ) trzeba zbierać te wszystkie duperele , wykonywać misje poboczne itp . Bo raczej wole przejsc gre niz bawić sie w poszukiwania . Mam tez takie pytanie czy zakupione zbroje sie ulepsza czy tez kupuje coraz to lepsze dodatki?

Czy zbroja altaira wymagana jest do ukończenia gry?

Czy synchronizacja tez jest wazna do ukończenia gry?

Jestem w 3 sekwencji i mam standardowy miecz , zauważyłem ze sa dostępne w sklepie nowe bronie . Czy warto jest kupić?

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj wybor, nic na sile.. mozesz biegac z nozem krawieckim i jak bedziesz szczesliwy to gitara...

mam problem, odkrylem te 20 czesci subject16 i nie wpadlo trofeum, tak samo mialem z peleryna ale po zrobieniu update'u systemu na 3.15 i assassina na 1.01 wpadlo od razu, za to subject nie :/ ma ktos pomysl? ogladanie milion razy filmu nie pomaga, na oddzielnej sesji jeszcze raz wszystkie odkryc?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to pierwsze trophy wpadło przy pomocy patcha, to proponuję wywalić go z dysku konsoli i ściągnąć jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moje pytanie brzmi jak tego samego patcha usunac:P

jeśli nie ma oddzielnego pliku w Gamedata z patchem, to pozostaje usunięcie całej instalacji AC2 z dysku, ponowne zainstalowanie, a później ściągnięcie patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subject 16.

Wejdz w Menu, DNA, znajdź (nie pamiętam nazwy zakładki) którąkolwiek łamigłówkę. Może być ta pierwsza, najłatwiejsza. Odpal ją, przejdź, i trofeum powinno wpaść.

Kasowanie GAMEDATA, z zachowaniem swoich sejwów, też pomaga.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy dlc beda smigaly z wersja pL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy dlc beda smigaly z wersja pL

Tego to chyba nawet Ubisoft Polska jeszcze nie wie ;) A tak serio to kwestia działalności DLC zostaje nieznana do momentu wydania tego DLC. Wydanie patcha do wersji PL rokuje też na dlc. Poczekamy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zadna z porad nie podziala, ogladalem ten filmik z subject16 milion razy i zlosliwie wpasc nie chce, ostatnie trofeum do platyny... widac bede musial jeszcze raz zaczac fabule i odkryc to na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwa o Forli będzie kompatybilna z wersją PL, ale tylko z wersją na PS3. Powód braku kompatybilności polskiej wersji z XBOXową wersją - brak polskiego LIVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×