Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumem ze nikt nic nie wie i wszyscy zgaduja, ja po przewertowaniu neta stwierdzam ze polskiej wersji nie będzie mprzynajmniej nie w dniu premiery :( a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze polska wersja bedzie, ale bardzo mozliwe ze nie w dniu premiery ;/ Na gry-online pisze ze bedzie z polskimi napisami, jeszcze w wiadomosci o ww ankiecie pisało

Pamiętajcie jednak, że głosowanie nie jest w żaden sposób wiążące. Wasz wybór niekoniecznie znajdzie zatem pokrycie w rzeczywistości. Wywarcie wpływu na decyzję polskiego oddziału Ubisoft jest już jednak jak najbardziej realne. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by któraś z Waszych propozycji wpłynęła na kierunek prac nad polską wersją językową jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji bieżącego roku.

Brzmi to tak jakoby polska wersja jednak miala powstac, jednak sa to tylko moje przypuszczenia.

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się moze, jak będzie sprawa wyglądać w Assassins C2 z tą fabułą z częśći pierwszej? chodzi mi o tą obecność tych wstawek, że chodzimy po laboratoriu, sratatata. Bo jak narazie, nie widziałem nigdzie, żadnego zdjęcia z tej najnudniejszej części gry ... ogólnie sądze ze jest ona tak potrzebna, jak ten cały Bogusław Linda jako Ezzio :D

tak samo, jakby się dało wyłączyć to podświetlenie wieśniackie, to bym był już w 100% szczęśliwy, bo po pierwszej części odniosłem wrażenie, ze ten cały Matrix zabił ta gre, a szkoda by było w dwójce narzekac na to samo, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogusław Linda podkłada głos Kratosowi w GoW III a nie Ezio.

A co do "współczesnych" wstawek - gra rozpoczyna się ucieczką z laboratorium, dostajemy się do kryjówki Assasynów i tam Lucie pokazuje nam drugiego Animusa. Wstawki będą, bo Asasyni chcą zrobić z Desmonda zabójcę (fachu ma uczyć się razem z Ezio), więc obstawiam że któraś z kolejnych części będzie rozgrywać się w teraźniejszości (co zdaje się potwierdzać fakt, że diametralnie została zmieniona formuła nowego Splinter Cella - bo ten miał być grą, w której podstawową siłą bohatera będzie wtapianie się w tłum. No ale - panowie z Ubi mają zarezerwowany inny tytuł dla takiej koncepcji ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się moze, jak będzie sprawa wyglądać w Assassins C2 z tą fabułą z częśći pierwszej? chodzi mi o tą obecność tych wstawek, że chodzimy po laboratoriu, sratatata. Bo jak narazie, nie widziałem nigdzie, żadnego zdjęcia z tej najnudniejszej części gry ... ogólnie sądze ze jest ona tak potrzebna, jak ten cały Bogusław Linda jako Ezzio :D

tak samo, jakby się dało wyłączyć to podświetlenie wieśniackie, to bym był już w 100% szczęśliwy, bo po pierwszej części odniosłem wrażenie, ze ten cały Matrix zabił ta gre, a szkoda by było w dwójce narzekac na to samo, co nie?

wg mnie byla to najciekawsza czesc gry (jesli ktos zna angielski) i tak, bedzie to rowniez w czesci drugiej. bo tak naprawde to jest wlasnie wlasciwa fabulaw assasins creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie byla to najciekawsza czesc gry (jesli ktos zna angielski) i tak, bedzie to rowniez w czesci drugiej. bo tak naprawde to jest wlasnie wlasciwa fabulaw assasins creed.

no właśnie nie do końca, znaczy fajny ten motyw z tym instynktem zwierzęcia .. nie powiem, ale samo zrealizowanie tych przerywników między właściwą rozgrywką, te eksperymenty no to wytrącało, a ten filtr to podświetlenie, to już kompletna porażka. Uważam, ze gdyby gra składała się na osobne historie rodu assassinów umiejscowionych w różnych epokach, to gra była by naprawdę jak na dzisiejsze standardy fenomenalna, a tak to mamy coś co przeszkadza w narracji ... bo jest to coś na wzór oczekiwania na kolejną misję, na kolejny czas by zatopić się w kolejnym zadaniau, ja to odebrałem jak niepotrzebny przerywnik jak upychacz, jak karę dla gracza ... i mam nadzieje, że w AC2 będzie tego minimum! zresztą samo przedstawienie głównego bohatera z wyglądau inaczej, bo nie ma twarzy tego smolucha/araba ... to już jest jakieś tam odcięcie się, i bardzo mnie to cieszy :biggrin:

ciasteczkowy, pozdrawiam i dziękuje za odpisanie, ale wciąż nie tej zasadniczej .. wiesz nie ma żadnych materiałów, które by potwierdzały ze wciąż będziem sie szwędać po labolatoruim, jest za to nowa, osobna i bardziej rozbudowana hostoria, która prędzej przypomina Zorro, niż jakiegoś Matrixa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciasteczkowy, pozdrawiam i dziękuje za odpisanie, ale wciąż nie tej zasadniczej .. wiesz nie ma żadnych materiałów, które by potwierdzały ze wciąż będziem sie szwędać po labolatoruim

Polecam przeczytać jeszcze raz mojego posta z poprzedniej strony i relację z Neo+

A tu masz cytat z GOLa

"Gra zaczyna się dynamiczną sekwencją umieszczoną w „teraźniejszości” (czyli 2012 roku) gdzie Desmond i Lucy muszą uciec z siedziby Abstergo – będziemy walczyć z kilkoma strażnikami. Następnie udają się do kryjówki, gdzie za pomocą Animusa Desmond będzie się uczył, jak zostać Asasynem."

Faktycznie, nie ma żadnych materiałów potwierdzających "współczesne" etapy gry ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać jeszcze raz mojego posta z poprzedniej strony i relację z Neo+

A tu masz cytat z GOLa

"Gra zaczyna się dynamiczną sekwencją umieszczoną w „teraźniejszości” (czyli 2012 roku) gdzie Desmond i Lucy muszą uciec z siedziby Abstergo – będziemy walczyć z kilkoma strażnikami. Następnie udają się do kryjówki, gdzie za pomocą Animusa Desmond będzie się uczył, jak zostać Asasynem."

Faktycznie, nie ma żadnych materiałów potwierdzających "współczesne" etapy gry ;)

nie no racja, nawet tutaj można zobaczyć zdjęcie z współczesnych etapów http://www.gamezilla.pl/content/assassins-creed-ii-zawiera-prawie-90-tysiecy-linii-dialogowych

po prostu liczyłem, na takie trochę pominięcie tych wątków ... ale cóż, dostosuje się tak czy siak, bo gra zapowiada sie niesamowicie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no racja, nawet tutaj można zobaczyć zdjęcie z współczesnych etapów http://www.gamezilla.pl/content/assassins-creed-ii-zawiera-prawie-90-tysiecy-linii-dialogowych

po prostu liczyłem, na takie trochę pominięcie tych wątków ... ale cóż, dostosuje się tak czy siak, bo gra zapowiada sie niesamowicie :whistling:

wlasnie mialem ci wkleic tego linka :D heh... tak czy siak zgodni jestesmy AC2 trzeba kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3 tyg premiera.. ciekawe czy bedzie można dostać tydzien wcześniej jak fife10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam się, czy można zaufać panom z UBI na tyle, żeby zamówić preorder ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar kupic White Edition wlasnie w pre orderku tylko jest jeden problem :P za cholere nie wiem gdzie w Polsce takie zamowienie moge zlozyc :P moze ktos zna jakis polski sklep gdzie sa juz zamowienie na AC2 WE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar kupic White Edition wlasnie w pre orderku tylko jest jeden problem :P za cholere nie wiem gdzie w Polsce takie zamowienie moge zlozyc :P moze ktos zna jakis polski sklep gdzie sa juz zamowienie na AC2 WE?

http://www.empik.com/assassins-creed-2-edycja-kolekcjonerska-biala-ps3-multimedia,prod26350024,p?slotName=BoxRelated

Prosze bardzo :P Własnie sie zastanawiam czy kupic sobie WE ale to tylko dodatkowe misje (ktore podobno pozniej bedzie mozna pobrac za darmo) i figurka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem ten pierwszy odc z 2 dni temu i musze stwierdzic, ze bardzo mi sie podoba to co Ubi robi :) lubie taka reklame i poszerzanie swiata i wiedzy gracza :) kamiksy, filmy i cartoony sa zawsze mile widziane :P o ile sa zrobione z glowa i klimatem...

a ktos wie moze czy jest inny sklep niz Empik gdzie mozna kupic White Edition? :P bo tam nic nie jest napisane czy beda w dzien premiery wysylac czy moze bedzie mozliwosc juz w premiere odebrac swoja wersje w salonie... bo nie usmiecha mi sie czekac 2 tyg az mi wysla :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem ten pierwszy odc z 2 dni temu i musze stwierdzic, ze bardzo mi sie podoba to co Ubi robi :) lubie taka reklame i poszerzanie swiata i wiedzy gracza :) kamiksy, filmy i cartoony sa zawsze mile widziane :P o ile sa zrobione z glowa i klimatem...

a ktos wie moze czy jest inny sklep niz Empik gdzie mozna kupic White Edition? :P bo tam nic nie jest napisane czy beda w dzien premiery wysylac czy moze bedzie mozliwosc juz w premiere odebrac swoja wersje w salonie... bo nie usmiecha mi sie czekac 2 tyg az mi wysla :P

właśnie, zamówiłem sobie tą wersje White, szukałem na Allegro i znalazłem za 320 pln + koszty wysyłki, czyli o jakieś 80pln drożej niż w Empiku, gdzie nie płaci się za kuriera (bo powyżej 150pln, dostarczają za friko) ... inna sprawa ze nie będe czekał do 20stego, tutaj u mnie premiera 17stego, wiec kupie se drugą wersje, a White będzie czekać w domku w pl :biggrin:

p.s /// prawda to ze czas gry w dwójeczce to 2- = 30 lat? wiecie, ze historia Ezio, od początkó, do końca ... ze się zestarzeje itd ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s /// prawda to ze czas gry w dwójeczce to 2- = 30 lat? wiecie, ze historia Ezio, od początkó, do końca ... ze się zestarzeje itd ... ?

Prawda. Desmond razem z Ezio przechodził będzie jego kolejne etapy "rozwoju", wraz z nim ucząc się sztuki bycia assassynem.

"Początkó" - czegoś takiego jeszcze nie widziałem....... ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiecie moze cos więcej na temat kolejnych dwoch filmikow ? Chodzi mi o Rodowód. Kiedy się pokażą ?

Pozdrawiam Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekskluzywny playtest: Assassin's Creed II

http://www.ps3site.pl/ekskluzywny-playtest-assassins-creed-ii-ps3/23146/

Dzięki uprzejmości redakcji PSX Extreme miałam okazję zagrać w pełną wersję Assassin's Creed II! I natychmiastowo po jej sprawdzeniu postanowiłam się z Wami podzielić swoimi pierwszymi wrażeniami. Jest to zatem pierwszy playtest tej gry, nie tylko w Polsce, ale i chyba na świecie - próżno go szukać na innych serwisach, możecie go przeczytać pierwsi tylko u NAS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem jakies 2 godziny na justinie, jak chlopaczek gral w ten CRAP, oczywiscie full ver, wg mnie ludzi z Ubisoftu powinni za jaja powiesic albo jeszcze gorzej, pierwsza czesc poza pieknej grafiki nie prezentowala nic, nudne powtarzajace sie misje, zero emocji, zero gameplayu, no i ogladalem czesc 2 i co? i to samo, te same misje, ukradnij to, ukradnij tamto, zabij po cichu tego, podsluchaj tego, wskocz na wierze zeby odkryc mape, zmienione tylko ciuszki, dookola wlosi gadaja po swojemu ciagle, co po paru minutach mnie denerwowalo. jak dawalem duzo szans AC1 zeby mnie przekonal, az nie przekonal i wyrzucilem to za okno, to AC2 nawet nie musi mnie juz przekonywac, dziekuje ubisoft ale ja poza grafika wole fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja pod względem grafiki gra mało co oferuje chyba z ktoś lubi sobie biegać po budynkach i wykonywać zadania typu przynieś- pozamiataj . Wczoraj miałem okazje pograc u kumpla co ma X i ładne to jest ale jakos mnie nie powaliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może kiedy pojawi się druga część Lineage? powiem wam ze cholernie mi się podoba ten pomysł, fabuła w grze to będzie taka zemsta zza grobu Giovanniego Auditore da Firenze :D

Racja pod względem grafiki gra mało co oferuje chyba z ktoś lubi sobie biegać po budynkach i wykonywać zadania typu przynieś- pozamiataj . Wczoraj miałem okazje pograc u kumpla co ma X i ładne to jest ale jakos mnie nie powaliło

sagi79, pogram to ja ale za 4,5 dnia :D .... a, u mnie premiera 17stego, na szczęście... a tak wracając, to seria Assassin's coraz bardziej mi przypomina serię Hitman :D ... mechanika ewoluuje w kierunku coraz to większej swobody w wykonywaniu zabójstw, a muzykę robi rowniez Jesper Kyd, ... oj, to będą krwawe święta :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chyba troszkę przesadzacie z tym zerowym gameplayem w AC :confused: Mówicie że tylko ciągle się biega, wspina, kradnie, zabija, czegoś szuka itp. Przecież to jest gra o skrytobójcy, więc czego oczekujecie? W pierwszej misji Ezio ma kogoś zabić, w drugiej ma ścigać się Formułą 1 na torze w Spa, w trzeciej ma poznać miłą Simkę i stworzyć wspaniały dom, a w czwartej przywdziać mundur wziąć karabin i z zapasem 10000 naboi siekać wszystkich cywilów w mieście:biggrin: W ten sposób można krytykować każdą grę. W ścigankach się tylko jeździ i jeździ i jeździ. W grach typu FPS ciągle się strzela i zabija nieprzebrane rzesze wrogów. A taka FIFA, rany co za nuda tam w każdym etapie się kopie piłkę.

Nie ma gier doskonałych, a na dodatek każdy lubi w grach coś innego. Jeden powie że FIFA jest najlepszą grą na świecie a drugi że NFS mimo że w tych grach "misje" są o niebo mniej zróżnicowane niż w takim AC.:tongue: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% :) mi tez sie AC bardzo podobal :) i nawet fabula mnie zassala :D a widzac AC2 jestem tylko coraz bardziej szczesliwy z mojego pre-orderka :) zreszta jak na taki sandbox to grafika ma sliczna :P

P.S. a niby nowe CoD nie jest ciagle takie same? shoot, shoot i shoot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już OST z AC2, i powiem wam ze nie jeden film chciał by mieć taką ścieżkę dzwiękową, ten OST który był w części pierwszej jest dosłownie niczym w porównaniu z tym z dwójeczki, .. 35 magicznych kawałków, fantastczna nuta ... ehhh :whistling:

AVE Jesper Kyd!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×