Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu listonosz przypomniał sobie mój adres i z samego rana obudził mnie dzierżąc w dłoniach paczkę z Assasin Creed 2 Black Edition.

Szybko otarłem ślinę, odpakowałem i strzeliłem kilka fotek, co by się nie chwalić a podzielić [wazelina on] szczęściem z moim ulubionym forum [wazelina off] :whistling:

Box - front ... w pełnej krasie - przed odpakowaniem, ale po zdjęciu folii ;)

Pudełko - otwarte Pudełko otwiera się na magnes (!) i zawiera unikalną hologramową sygnaturę z logo AC2

Bonus pack 3 bonusowe mapy do odblokowania w grze, bonus do gry Avatar, Soundtrack (14 utworów z gry), tapety i filmiki

Książka Konspiracyjna 64 stronicowa książka w twardej, skórzanej oprawie z wygrawerowanym logo na przedzie

KK - str 2

KK - str 30

Figurka - front Kawał solidnej roboty: masa szczegółów (jak dacie zoom to zauważyć można bliznę na wardze Ezio)

Figurka - tył

Figurki* Ezio Auditore Da Firenze w asyście Wiernych Kompanieros ;) (oczywiście nie w zestawie)

Zestaw jest naprawdę solidny i o niebo lepszy od edycji kolekcjonerskiej Batmana. W samą grę jeszcze się nie zagłębiałem więc nt temat napiszę coś więcej w kolejnym wejściu. :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu listonosz przypomniał sobie mój adres i z samego rana obudził mnie dzierżąc w dłoniach paczkę z Assasin Creed 2 Black Edition.

Szybko otarłem ślinę, odpakowałem i strzeliłem kilka fotek, co by się nie chwalić a podzielić [wazelina on] szczęściem z moim ulubionym forum [wazelina off] :whistling:

Box - front ... w pełnej krasie - przed odpakowaniem, ale po zdjęciu folii ;)

Pudełko - otwarte Pudełko otwiera się na magnes (!) i zawiera unikalną hologramową sygnaturę z logo AC2

Bonus pack 3 bonusowe mapy do odblokowania w grze, bonus do gry Avatar, Soundtrack (14 utworów z gry), tapety i filmiki

Książka Konspiracyjna 64 stronicowa książka w twardej, skórzanej oprawie z wygrawerowanym logo na przedzie

KK - str 2

KK - str 30

Figurka - front Kawał solidnej roboty: masa szczegółów (jak dacie zoom to zauważyć można bliznę na wardze Ezio)

Figurka - tył

Figurki* Ezio Auditore Da Firenze w asyście Wiernych Kompanieros ;) (oczywiście nie w zestawie)

Zestaw jest naprawdę solidny i o niebo lepszy od edycji kolekcjonerskiej Batmana. W samą grę jeszcze się nie zagłębiałem więc nt temat napiszę coś więcej w kolejnym wejściu. :ok:

biały Ezio wygląda lepiej ... i wcale nie przemawia przez mnie zazdrość :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię SouL kosztowała ta przyjemność ?

£69.99 = 323 zł. Nie tak drogo, w stosunku do zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, naprawdę chyba jedna z lepszych EK gier. Szkoda tylko że zostaje mi White Edition, bo tylko ta jest dostępna w Polsce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos malo komentarzy.. wydaje sie ze wszyscy czekaja na polska wersje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra złoto i nie ma co czekać na wersję PL, to nie MGS żeby mieć problem ze zrozumieniem poszczególnych części fabuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę, bo naprawdę warta ceny. Błędy z jedynki poprawione i nie ma tej monotonii. Mamy tu ukryte wątki fabularne, nawiązania do pierwszej częsci, urozmaicony gameplay, a do tego gram, gram, gram i końca nie widać, a oderwać się nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL zazdroszczę Ci tej BE. Fajnie to wygląda, w pudełku możesz sobie cygara trzymać xD Figurka fajnie zrobiona widać, że solidna robota. Jeszcze dwa tygodnie do polskiej premiery :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL zazdroszczę Ci tej BE. Fajnie to wygląda, w pudełku możesz sobie cygara trzymać xD Figurka fajnie zrobiona widać, że solidna robota. Jeszcze dwa tygodnie do polskiej premiery :rolleyes:

ty tez juz mozesz kupic na gieldzie (to tak btw) - 200 zl

Co do gry, poogladalem i poczytalem review's i w sumie zapowiada sie super gra (lepsza od jedynki ktora i tak mi sie BARDZO podobala), mialem kupic juz wczoraj ale jednak Dragon Age mnie bardziej skusil a ten tytul na pewno sobie przetestuje jak bedzie troche tanszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec posiadacze gry :) Podzielcie sie ze mna kilkoma informacjami. Mianowicie jak jest z cyklem dnia i nocy ? Czy dzien przechodzi w noc w trakcie gry czy tylko w poszczegolnych misjach ? Jak jest z pogoda ? Moze jakis deszcz ? Jesli juz gracie/ przeszliscie gre to powiedzcie mi ile wam zajelo przejscie gry ( mam na mysli wszystko, nie tylko watek glowny ) a jesli jestescie w trakcie to powiedzice ile macie procent po jakim czasie gry.

Pozdrawiam i zycze milego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu, ale ja kupię 4 grudnia PL wersję. Chodzi o to, że u nas nie dostępna jest BE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec posiadacze gry :) Podzielcie sie ze mna kilkoma informacjami. Mianowicie jak jest z cyklem dnia i nocy ? Czy dzien przechodzi w noc w trakcie gry czy tylko w poszczegolnych misjach ? Jak jest z pogoda ? Moze jakis deszcz ? Jesli juz gracie/ przeszliscie gre to powiedzcie mi ile wam zajelo przejscie gry ( mam na mysli wszystko, nie tylko watek glowny ) a jesli jestescie w trakcie to powiedzice ile macie procent po jakim czasie gry.

Pozdrawiam i zycze milego grania :)

8 godzin z grą i wciąż pierwsze miasto, mało tego mam jeszcze białą sciane na połowie, dopiero teraz odblokował mi sie trenning, z nowymi ciosami, niektóre kosztują naprawde dużo, więc dopuki nie kupie tam kilku, to nigdzie się nie wybieram, przeciwnicy zrobili się trudniejsci, a w sklepiej pojawiły się nowe zabawki które również kosztują dużo, a ja wydałem trochę za duzo kasy na obrazy z epoki, by dopiero potem je zauwazyć :whistling: ... wiecie, nie rozumiem tych ludzi którzy pisali ze grę mozna skonczyć w 13 godzin, pewno to jest mozliwe, jezeli kupujemy same ciosy i lecimy na misje z fabułą, ale nie widzę w tym sensu, ta gra to nie MW2, ... w AC2 gra się fantrastycznie, każdy aspekt w porównianiu z częścią pierwszą jest rozwinięty do kwadratu, to gra spokojnie na kilkadziesiąt godzin, a nie na 13ście!! .... procentowo nie wiem nawet gdzie się to sprawdza, ale trochę lat już tam w fabule mineło. Cykl dzień noc, jak w GTA, zmienia się podczas grania, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tez juz mozesz kupic na gieldzie (to tak btw) - 200 zl

Co do gry, poogladalem i poczytalem review's i w sumie zapowiada sie super gra (lepsza od jedynki ktora i tak mi sie BARDZO podobala), mialem kupic juz wczoraj ale jednak Dragon Age mnie bardziej skusil a ten tytul na pewno sobie przetestuje jak bedzie troche tanszy

gdzie moge kupic BE za 200zł? :P bo chyba o to tutaj chodzilo... daj mi linka to sie skusze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie treningu podczas którego Ezio uczy się nowych ciosów kosztuje. Generalnie pieniądze trzeba sobie zorganizować praktycznie cały czas, a służą one nie tylko do wydawania, ale także chociażby do wprowadzania zamieszania na ulicy, przez ich rozsypanie. Mały spoiler co do tego jak zdobywamy pieniądze;

Jest generalnie 5 sposobów:

1. Zabawa w kieszonkowca

2. Łapanie złodziei

3. Szukanie szkatułek

4. Przechodzenie misji (głównych jak i pobocznych)

5. Prowadzenie Posiadłości (remontujemy starą posiadłość /wioskę/ wuja). Banki, sklepy, burdel.. wszystko to nam przynosi dochody

Dzień i noc przemijają cały czas niezależnie od tego co robimy. Deszczu ani innych zjawisk atmosferycznych nie ma. Gra jest bardzo urozmaicona i jak do tej pory mam za sobą 15h gry, mnóstwo rzeczy do znalezienia, odblokowania, kupienia, a dopiero dotarłem do drugiego mista. Samo znajdywanie pewnych rzeczy (nie chcę spoilować to nie powiem czego :P) mogło by być oddzielną grą. Jak o pierwszej części sam mówiłem, że nuda na potęgę i z takim samym podejściem bez większych oczekiwań podszedłem do drugiej części to powiem że jest rewelacyjna. Fabuła, klimat, różnorodność zadań, postaci, sklepy, prowadzenie działalności, pościgi... nie dają się oderwać od konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skończyłem główny wątek AC2 i powiem tylko (bez większego spoilowania), że po takim zakończeniu już chciałbym dostać cześć 3 :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci zajelo przejscie glownego watku ? Powinno byc napisane na save'ie czas i procent przejscia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić AC2, ale mam małe pytanie:

czy warto brać wersję angielską, czy lepiej poczekać na polską?

Moja znajomość english jest na (wydaje mi się :) ) dość satysfakcjonującym poziomie, ale trochę odstrasza mnie to, że postacie mówią z włoskim akcentem. Czy przeszkadza to w zrozumieniu dialogów, no i czy można włączyć napisy w dialogach (w jedynce nie było takiej możliwości)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam znam język angielski dość dobrze,jednak czekam na wersję PL. Dlaczego ? A to dlatego że lubię nasz język poza tym mam pewność że WSZYSTKO zrozumiem,niezależnie od kontekstu :) Poza tym 12 dni do premiery,zakładając że zamówisz jutro,we wtorek a może i nawet dopiero w środę dostaniesz grę więc zostanie Ci 10 -11 dni,jeśli będziesz chciał sprzedać PL na pewno będzie łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić AC2, ale mam małe pytanie:

czy warto brać wersję angielską, czy lepiej poczekać na polską?

Moja znajomość english jest na (wydaje mi się :) ) dość satysfakcjonującym poziomie, ale trochę odstrasza mnie to, że postacie mówią z włoskim akcentem. Czy przeszkadza to w zrozumieniu dialogów, no i czy można włączyć napisy w dialogach (w jedynce nie było takiej możliwości)?

Napisy są, ale poza fabułą jest też dużo zagadek logicznych/ historyczych (jak ktoś szuka glyphów to wie o co mi chodzi), których można nie do końca zrozumieć bez znajomości angielskiego na wysokim poziomie.

PS. Mam jeszcze takie pytanie dla osób które ukończyły grę. Tylko proszę o odpowiedź bez jakichkolwiek spoilerów, a jeżeli takowa jest niemożliwa to w ogóle nie odpowiadać. Mianowicie, czy po zakończeniu wątku fabularnego można dalej zbierać wszystkie przedmioty z mapy (pióra, skrzynie, glyphy), czy trzeba je wyzbierać przed końcem gry?

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy spolszczeniu to mam takie pytanko, jaka firma jest za owe spolszczenie odpowiedzialna ? Pytam bo niektórzy tak tłumaczą, że łatwiej zrozumieć po angielsku o co chodzi niż po polsku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×