Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem kogo mam wybrać z tych 10 podanych wodzów/władców żeby zdobyć część prawdy.

Podpowiedź brzmi " mocą swą ŚCINALI wrogów".

Jest to glyph z Toskani.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w AS2 przydałby się jakiś wyższy poziom trudności do wyboru (Alarm = Duuuży problem). Walka praktycznie nie stanowi żadnego wyzwania (wianuszek wrogów atakujących pojedynczo). Wskaźnik zainteresowania strażników bardzo łatwo obniżyć. Większość umiejętności Ezio się po prostu nie wykorzystuje bo i po co skoro każdego można mieczem zatłuc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100%. Ja grając 2 raz, nie zamierzam kupować zbroi żadnej (ewentualnie buty), i generalnie starac sie bede zabijac tylko cele (jak....assasyn :) ) Plus w twierdzy rozbuduje tylko dom schadzek :P

Jeszcze myślę jak sobie bardziej utrudnić.... Any ideas?

Bez leków, to sie rozumie samo przez sie :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze myślę jak sobie bardziej utrudnić.... Any ideas?

Nie korzystaj z leków np...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj mieczy :P

A propos to da się jakoś wyłączyć miecz ? Chodzi mi o to żeby Ezio chodził bez miecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź grę cały czas korzystając z wzroku Assasyna... Chyba wystarczające utrudnienie. Nie ma mapy i całego Hud'a. Jedyny problem to lokalizacja questów. :woot:

Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUD wyłączyłem już na starcie :) a mieczy nie uzywam z zasady. Tylko HtH, sztylet, noze do rzucania, no i of corz ostrze na cele.

Za ten pomysł z wizją non stop, podziękuję. Albo ja bym zwariował, albo oczy by mi wypaliło :D

Mieczy chyba nie da sie wyłączyć. 

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależyw którym jesteś momencie gry. Jeśli na początku to graj dalej. Dostaniesz się tam razem z dalszym ciągiem fabuły. Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie z poprzedniej strony ?

Myślę, że to Cię zadowoli (jeśli nie, to podaj więcej szczegółów dotyczących tej zagadki):

1. Joseph, Egypt. c. 1700 B.C.E.

2. Jason, Greece. Prehistory

3. Jesus Christ, Jerusalem. c. 30

4. David and Goliath, Valley of Elah. c. 970 B.C.E.

5. Christ Disrobed, Jerusalem. c. 30

A miecz możesz wyrzucić :D

lub schować wciskając |_>.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi nie pomogłeś bo żadnej z tych postaci nie mam do wyboru... Mimo wszystko dzięki za chęci :) Ale ktoś wcześniej napisał o wybraniu postaci z mieczami więc tak spróbuje.

Pozdrawiam Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam o Trophy chodzi mi o Show your Colors pisaliscie wczesniej ze dostajemy cos od matki mam odblokowane 3-4 wiec ktora to (narzuta na ramie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi nie pomogłeś bo żadnej z tych postaci nie mam do wyboru... Mimo wszystko dzięki za chęci :) Ale ktoś wcześniej napisał o wybraniu postaci z mieczami więc tak spróbuje.

Pozdrawiam Koniu

Była zagadka co trzeba było wybrać osoby które maja coś w ręce, i chyba o tą zagadkę Ci chodzi, jestem pewien na 90%.

wilku123, napisałem co trzeba zrobić w dziale trofea w temacie o AC2 ;)

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dałem radę. Chodziło o miecz a póżniej o jakąś włócznie chyba.

Pozdrawiam Koniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam o Trophy chodzi mi o Show your Colors pisaliscie wczesniej ze dostajemy cos od matki mam odblokowane 3-4 wiec ktora to (narzuta na ramie)

Zbierz 100 piór, włóż je do skrzynki w swojej willi; obejrzyj cut-scenkę; odbierz Auditore Cape i śmignij do Venecji, Taskoni, Forli/Romani, Florencji i Gór aby odblokować trofik. Ludu, mój ludu - GOOGLE nie gryzie. Szybciej i bez potrzeby spamowania uzyskacie odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd Minerva znała imię Desmonda i jaką misję mu przekazała?

2. Jak zinterpretować filmik The Truth ?

3. Jak zinterpretować sen Desmonda ?

4. I w ogóle kim była Minerva ?

5. Co się stało później z Ezzio? Czy powiedział innym assassynom co się stało w tamtym pomieszczeniu

Kurczę, gra potrafi zaciekawić ! Tyle pytań, a my możemy wysnuć tylko przypuszczenia...

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd Minerva znała imię Desmonda i jaką misję mu przekazała?

2. Jak zinterpretować filmik The Truth ?

3. Jak zinterpretować sen Desmonda ?

4. I w ogóle kim była Minerva ?

5. Co się stało później z Ezzio? Czy powiedział innym assassynom co się stało w tamtym pomieszczeniu

Kurczę, gra potrafi zaciekawić ! Tyle pytań, a my możemy wysnuć tylko przypuszczenia...

1,2,4 polecam assassinscreed.wikia.com

3. Jakimś niby cudem Desmond miał halucynacje, jakby był sam animusem, w tym śnie się okazuje że Maria(ta, co była "niby Robertem de Sable(ac1)) miała romans z Altairem, z resztą w kodeksie coś o tym jest. Jasno z tego wynika, że Altair miał z nią dziecko. Te halucynacje poza tym(w hideoucie) też były świetne, czułem się jakbym jakiś dobry horror oglądał :P

5. O Ezio nie wiadomo nic, co się później stało. Możliwe, że zaraz po tych wydarzeniach miał dziecko - dlatego w tym momencie pamięci się kończą.

A asasyni(wujek, paola, antonio itp) na pewno się o tym od Ezio dowiedzieli - wiadomo było, że coś się dzieje(prorok, itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Też mam podstawową wersję pl i po kilku h grania mam strój altaira i ten ulepszony pas. Może za wcześnie spsioczyliśmy polskiego wydawce ? %P Może przez swoją nieudolność odblokował nam wszystkie dodatki :] Oby ;) (i oby nie wydał łatki usuwającej ten stuff ) pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Też mam podstawową wersję pl i po kilku h grania mam strój altaira i ten ulepszony pas. Może za wcześnie spsioczyliśmy polskiego wydawce ? %P Może przez swoją nieudolność odblokował nam wszystkie dodatki :] Oby ;) (i oby nie wydał łatki usuwającej ten stuff ) pozdro!

Tak tylko czy jakie kolwiek łatki będą działały hehe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jest już łatka do pobrania. Co wnosi jeszcze nie wiem... Zapewne naprawia DNA Sequence 11.

Edytowane przez SonnyTRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodzę do gry, i niema żadnej łatki?

Ps. Ale mnie wkurzają te piorka dopiero 30 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże, że PL nie idzie łatać to po prostu oddam gierkę na zasadzie nie zgodna z opisem i huj. Jak nie przyjmą to UOKiK

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdzie specjalna łatka do Polskiej wersji gry ???????????????????????????????????????????????????????????????

Nie liczył bym na to, bo to Cenega...

Edytowane przez SonnyTRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli patch nie działa z polską wersją?

LOL ale niespodzianka...

To co, teraz czekamy na DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×