Skocz do zawartości
dominik146

Gdzie najtańsza Ps3 80gb??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może kupił ktoś w ostatnim czasie, lub wie gdzie szykuje się jakaś promocja na Ps3??

Już się nie mogę doczekac kiedy w końcu ją będę miał, a z allegro nie za bardzo chcę kupowac.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka ale chodzi o to, że wogóle nie chcę kupowac przez internet, a i cena 1248zł tylko z padem i filmem który już widziałem też nie jest taka jakiej oczekuję.

Wolał bym kupic w jakimś sklepie typu Media tylko jak na razie to żadnej konkretnej oferty nie widziałem. Może coś będzie przed samymi świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka ale chodzi o to, że wogóle nie chcę kupowac przez internet, a i cena 1248zł tylko z padem i filmem który już widziałem też nie jest taka jakiej oczekuję.

A jakiej oczekujesz?

Gdzie kupisz sprzęt (osobno) który Ci da to co PS3 na obecny czas? Odtwarzacz DivX, BR, (ogólnie odtwarzacz multimediów), i wiele innych poza graniem możliwości!?...

Ja widziałem w jakimś sklepie na Allegro promocję, 999zł za 80GB z padem, jak Ci nei pasuje cena podana wyżej, to wybacz ale albo poczekaj rok, może sie trafi promocja lub obniżka cen. Ja dałem 2200zł rok temu i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1299zł za 80GB + Resistance 2 i Dualshock3 w MM to nie dobra promocja? Ja miesiąc temu swoją 40GB gołą kupiłem za 1199ł więc jak dla mnie...nie ma co się zastanawiać tylko brać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą promocję na allegro za 999zł i z tego co pamiętam była to wersja NTSC więc filmów w blu-rayu chyba nie pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo miesiaca temu kupilem PS3 80gb + dual shock + Little Big Planet za 1299zl w MediaMarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem tą promocję na allegro za 999zł i z tego co pamiętam była to wersja NTSC więc filmów w blu-rayu chyba nie pooglądam.

Ja nie o tej piszę, wcześniej sklep (jakieś 2 tyg temu) wystawiał 10 konsol za 999zł PAL. Tą za 999zł NTSC widziałem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba przegapiłem.

Jeśli chodzi o tą promocję w Media z LBP to czy to możliwe, że w różnych Media jest inna cena??

W Rybnickim Media 80gb+LBP była ok 3-4 tygodni temu za 1499zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem w rtv euro agd 1499zl za 80gb+dualshock+siaxis+pilot+film 300 na bluray + ratchet&clank + gtaIV z gwarancja na 3 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak promocja by mi pasowała! GTA + Pilot= zestaw nieodzowny dla mnie!

Czy li z tego wniosek, że jeśli chce się kupic w sklepie to nic tylko chodzic, chodzic, chodzic...

To może odezwie się ktoś z rejonu Rybnika, Raciborza, Żor, Wodzisławia i da namiar na jakąś dobrą cenę w tych rejonach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancja na 3 lata? Jak to mozliwe?! Przeciez do ps3 nie mozna gwarancji dokupic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z gwarancja na 3 lata? Jak to mozliwe?! Przeciez do ps3 nie mozna gwarancji dokupic..

i tu sie mylisz w sklepach euro mozesz dokupic gwarancje i ubezpieczyc sprzet, ja mam ubezpieczone w hestii nawet jak mi spadnie konsola cos odpadnie to nie moj problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile zaplaciles za przedluzenie gwarancji?? Mam niedaleko ten sklep (chodzi o RTV Euro AGD?) wiec moze sie pokusze :P  (chce kupic ps3 tylko nie wiem gdzie bedzie najlepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz jeszcze w Saturnie. Mimo, że MM i Saturn to niby jedno i to samo, jednak często w Saturnie są zestawy o jakieś 100 zł taniej niż w MM. A tak poza tym to ja bym się zaczął rozglądać za 160 GB już. W empiku są za 14xx zł 160 GB chyba z GT5:Proloque i jeszcze jakieś 3 tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz jeszcze w Saturnie. Mimo, że MM i Saturn to niby jedno i to samo, jednak często w Saturnie są zestawy o jakieś 100 zł taniej niż w MM. A tak poza tym to ja bym się zaczął rozglądać za 160 GB już. W empiku są za 14xx zł 160 GB chyba z GT5:Proloque i jeszcze jakieś 3 tańsze.

a warto dokladac za sam dysk ?? bo konsola chyba niczym sie nei rozni ??

A ile zaplaciles za przedluzenie gwarancji?? Mam niedaleko ten sklep (chodzi o RTV Euro AGD?) wiec moze sie pokusze :P  (chce kupic ps3 tylko nie wiem gdzie bedzie najlepiej)

nie wiem ale za to ze jestem stalym klientem dostalem jeszcze jakis dodatkowy rabat ale takie ubezpieczenie to jak dobrze pamietam koszt 25% wartosci sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zrezygnuje skoro to za 25% a gwarancje i tak bede mial na te 2 lata... A co do dysku to mi sie wydaje ze warto wziasc wersje 80gb i wymienic sobie dysk na 250gb... Przynajmniej ja zamierzam tak zrobic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz jeszcze w Saturnie. Mimo, że MM i Saturn to niby jedno i to samo, jednak często w Saturnie są zestawy o jakieś 100 zł taniej niż w MM. A tak poza tym to ja bym się zaczął rozglądać za 160 GB już. W empiku są za 14xx zł 160 GB chyba z GT5:Proloque i jeszcze jakieś 3 tańsze.

śmie twierdzić, że nawet dwa mm czy saturny w jednym mieście i tym samym mają różne ceny i różne promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chyba zrezygnuje skoro to za 25% a gwarancje i tak bede mial na te 2 lata... A co do dysku to mi sie wydaje ze warto wziasc wersje 80gb i wymienic sobie dysk na 250gb... Przynajmniej ja zamierzam tak zrobic :P

nie bedziesz mial gwarancji na 2 lata tylko rekojmie a to dwie rozne rzeczy :) Ja tam sie nei martwie co sie stanie z konsola promocja byla korzystna dla mnie wiec z niej skorzystalem, o wymienie dysku tez mysle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie.. A o co chodzi z ta rekojmia? bo nie bardzo kapuje.. Aha.. i o ta rekojmie moge ubiegac sie w kazdym sklepie?? Czyli zarowno mm jak i centrum sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie.. A o co chodzi z ta rekojmia? bo nie bardzo kapuje.. Aha.. i o ta rekojmie moge ubiegac sie w kazdym sklepie?? Czyli zarowno mm jak i centrum sony?

google nie gryzie wejdz na strone rzecznika praw konsumenta lub popostu wpisz rekojmia i poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a warto dokladac za sam dysk ?? bo konsola chyba niczym sie nei rozni ??

Cóż to zależy od osoby, ile będzie miała zainstalowanych gier, różnych filmów, demek czy zwiastunów. Jeśli się planuje dużo ściągać i nie chce się co chwile czyścić dysku to 80GB zajmuje się szybko:) Ja po półtora miesiąca tyle zająłem. Co do tego, że modele się nie różnią, odsyłam do strony:

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3...e#Model_numbers

Tak wiem to wikipedia tylko (a czasami i aż), jeśli jej wierzyć to jest spora różnica w modelach, różne konstrukcje procka no i co ważne dla niektórych spore różnice w pobieranej energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×