Skocz do zawartości
dominik146

Gdzie najtańsza Ps3 80gb??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta cena obejmuje całą Polskę? Jest to pewne?

Podobno w całej Polsce jeszcze maja być w tym okresie raty 0% jakby ktoś nie miał całej gotówki.

post-9252-1235158754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to miło, bo często się tak zdarza w MM, że cena cenie nie równa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm... no to miło, bo często się tak zdarza w MM, że cena cenie nie równa...

Dzisiaj byłem w MM Marki i gostek potwierdził że od jutra za 1380zł będzie :thumbsup: konsola w wersji 80GB, + gra Killzone 2,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dzisiaj byłem w MM Marki i gostek potwierdził że od jutra za 1380zł będzie :thumbsup: konsola w wersji 80GB, + gra Killzone 2,

Ktos wie czy ten zestaw jest juz w MM w Szczecinie i za jaka cenę? Bo doszły mnie słuch ze w mieście gryfa ma byc za 1499 :down: .

Edytowane przez gełko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos wie czy ten zestaw jest juz w MM w Szczecinie i za jaka cenę? Bo doszły mnie słuch ze w mieście gryfa ma byc za 1499 :down: .

MM nie ma ujednoliconych cen na cały kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi konsolami na allegro?

Sony daje gwarancje 1 rok no ale jesteśmy w unii i mamy 2 lata gwarancji w sklepie. Czy takie coś obejmuje także sprzedawców na allegro? Czy warto ryzykować? A co jeżeli kupimy konsolkę a sklep po roku się zwinie, gdzie wtedy możemy wystąpić o reklamacje na pdst. ustawy UE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z tymi konsolami na allegro?

Sony daje gwarancje 1 rok no ale jesteśmy w unii i mamy 2 lata gwarancji w sklepie. Czy takie coś obejmuje także sprzedawców na allegro? Czy warto ryzykować? A co jeżeli kupimy konsolkę a sklep po roku się zwinie, gdzie wtedy możemy wystąpić o reklamacje na pdst. ustawy UE?

Nie wiem czy warto ryzykować... Raczej nie ! Ja kupiłem konsole na allegro i miałem gwarancje tylko na pół roku, więc lipa.... Jak masz możliwość kupna konsolki niedaleko twojej miejscowości to bierz bez zastanowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pytanie, czy zdecydują się na obniżkę w czasach kryzysu, kiedy notują straty, a ta obniżka może im przynieść profity tylko w przypadku świetnego wzrostu sprzedaży gier/konsol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh niestety Sony chyba nie ma zamiaru jak na razie obniżać cen konsol, bo za pewne będą na tym ostro tracić, ponoć i tak ciągle dopłacają do produkcji ps3... :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem za 1299 w sklepie internetowym psx do tego gierke za 80 zl i koszt wysylki za darmo przesyłka w drodze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem drugie PS3 80 w Kauflandzie 1100 zł + Pad + 4 gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłem drugie PS3 80 w Kauflandzie 1100 zł + Pad + 4 gry

Taniocha jak nic :blink: Gdzie ten sklep :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pleyaczek nie wierze o.0. W Avansie 1400 z 3 grami i to słabymi o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę podśmierduje. Taki tekst:

TYLKO RAZ OTWARTA, ABY POROBIC ZDJECIA, JESZCZE NIE URUCHAMIANA!

to u mnie od razu lampka czerwona się zapala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie właśnie nurtuje pytanie gdzie najtańsze PS3 w Toruniu, Bydgoszczy lub okolicy? Może jest ktoś na forum z tej okolicy i powie gdzie i za ile kupował ostatnio konsolę? Zamierzam się przesiąść z xboxa 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mnie właśnie nurtuje pytanie gdzie najtańsze PS3 w Toruniu, Bydgoszczy lub okolicy? Może jest ktoś na forum z tej okolicy i powie gdzie i za ile kupował ostatnio konsolę? Zamierzam się przesiąść z xboxa 360.

W MM PS3 + Killzone 2 1380zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam MM. Do tego dobre ceny gier, najtaniej w Bydgoszczy. Kupiłem Street FighterIV za 169zl gdzie potem podjechalem do Tesco na zakupy a tam 259. Troszke udalo mi sie zaoszczedzic:) MM tez ma czesto promo na akcesoria typu pad plus gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo jak patrzę na gazetkę na stronie mm do ten zestaw z Killzonem 2 kosztuje 1380zł.

EDIT: Dzwoniłem do MM dziś do mnie w Toruniu i pak z Killzone 2 kosztuje 1499 zł. a z Resistanse 2 1399 zł. Ale chyba kupię z Resistanse 2 bo na Killzona 2 u nas jeszcze jest promocja 209 zł + gra za 1 grosz. :D

Edytowane przez Flovver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba sami nie wiedza co piszą. Faktycznie była we wszystkich MM wersja z KZ za 1380 ale oprócz tego jest inny zestaw za 1499. Może nie wiedzą co gadają, trzeba podjechać i sprawdzić.

Przy okazji trzeba być niezłym frajerem aby dawać zarobić cwaniakom na allegro, co sprzedają używane konsole w tak wysokich cenach!

Konsola już tylko dlatego że jest OTWARTA powinna kosztować 10 do 20% taniej. Używana jakieś 30 do 40%.

To się przecież też zużywa, a jak widzę te ceny na allegro ile ludzie płacą za porysowane PS3 bo sorry, ale nie ma bata aby używana była IDEALNA, taka jest tylko NOWA ze sklepu to śmiech na sali. Ale tak to tylko w Polsce, za granicą to nie przejdzie. Jak coś jest używane to musi tracić na wartości i to sporo.

Polecam wszystkim kupować NÓWKI a na allegro niech się bujają z tymi cenami prawie jak ze sklepu. A jak dodam że można kupić w MM za 1380 z KZ i to na RATY 0% bez ubezpieczenia, czyli realnie rozbijają to na 69 pln miesięcznie to już nie pytam o nic! Czyli jeszcze mają dość marży by dzielić się firmą kredytową. Używki nie powinny być droższe niż 1k, wszystko co powyżej to drożyzna jak za używaną.

Przykład koleś zapłacił za gołą PS3 40GB, otwartą (po cholerę otwierać coś co jest nówka) 1100 i pewnie bez DS3. Nówkę 80GB z grą o sklepowej wartości około 200pln i padem DS3 i gwarancją że to TOWAR NÓWKA 1380pln - co po odjęciu gry daje: 1180 pln i bez kosztów wysyłki. Za 80 zeta więcej ma raz tyle miejsca na dysku i DS3 oraz bezcenne doznanie otwierania towaru jako nowego w domu :) lol

Edytowane przez LukeSky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni chyba sami nie wiedza co piszą. Faktycznie była we wszystkich MM wersja z KZ za 1380 ale oprócz tego jest inny zestaw za 1499. Może nie wiedzą co gadają, trzeba podjechać i sprawdzić.

Przy okazji trzeba być niezłym frajerem aby dawać zarobić cwaniakom na allegro, co sprzedają używane konsole w tak wysokich cenach!

Konsola już tylko dlatego że jest OTWARTA powinna kosztować 10 do 20% taniej. Używana jakieś 30 do 40%.

To się przecież też zużywa, a jak widzę te ceny na allegro ile ludzie płacą za porysowane PS3 bo sorry, ale nie ma bata aby używana była IDEALNA, taka jest tylko NOWA ze sklepu to śmiech na sali. Ale tak to tylko w Polsce, za granicą to nie przejdzie. Jak coś jest używane to musi tracić na wartości i to sporo.

Polecam wszystkim kupować NÓWKI a na allegro niech się bujają z tymi cenami prawie jak ze sklepu. A jak dodam że można kupić w MM za 1380 z KZ i to na RATY 0% bez ubezpieczenia, czyli realnie rozbijają to na 69 pln miesięcznie to już nie pytam o nic! Czyli jeszcze mają dość marży by dzielić się firmą kredytową. Używki nie powinny być droższe niż 1k, wszystko co powyżej to drożyzna jak za używaną.

Przykład koleś zapłacił za gołą PS3 40GB, otwartą (po cholerę otwierać coś co jest nówka) 1100 i pewnie bez DS3. Nówkę 80GB z grą o sklepowej wartości około 200pln i padem DS3 i gwarancją że to TOWAR NÓWKA 1380pln - co po odjęciu gry daje: 1180 pln i bez kosztów wysyłki. Za 80 zeta więcej ma raz tyle miejsca na dysku i DS3 oraz bezcenne doznanie otwierania towaru jako nowego w domu :) lol

Zgadzam się w 100% Otwarcie nowego sprzętu w domku i blask wyciaganego killzona 2 z pudełka BEZCENNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×