Skocz do zawartości
dominik146

Gdzie najtańsza Ps3 80gb??

Rekomendowane odpowiedzi

Także zamierzam kopic konsole w MM ponieważ mam tam 5% zniżki i zapłacę tylko 1235 z Resistance 2 i Duashockiem 3 oczywiście wersja 80Gb i chyba sobie od razu dokupie albo The eye of the Judgement albo Army of Two + The Orange Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w MM w Rybniku- PS3 80gb z LBP za 1499zł!! Zdzierstwo!!! W euro rtv 80gb tylko  z padem 1499!! W Empiku 80gb z R&C i drugim dualshockiem za 1599!! Masakra! Rybnik to chyba najdroższe miasto w Polsce jeśli chodzi o konsole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok, w mm Wrocław, Dominikański i brak ps3 :D kilka xboxów tylko było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff... Ja byłem wczoraj w MM  w Olsztynie i np. zestaw PS3 80GB + LBP = 1499 zł, dlatego nie kupiłem i jadę za tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt tylko zestawy sprzedają także nieciekawie... Mam na myśli z grą lub innym badziewiem...

Ale w MM nie dostaniesz żadnego PS3 za min. 1400-1500zł... Niestety... Dlatego wolę internet  :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Media Markt tylko zestawy sprzedają także nieciekawie... Mam na myśli z grą lub innym badziewiem...

Ale w MM nie dostaniesz żadnego PS3 za min. 1400-1500zł... Niestety... Dlatego wolę internet  :-

Jezu... Już chyba to 5 raz piszę. Ostatnio w MM w Olsztynie PS3 80GB + Resistance2 za 1299 zł. To mi tu głupot nie pisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezu... Już chyba to 5 raz piszę. Ostatnio w MM w Olsztynie PS3 80GB + Resistance2 za 1299 zł. To mi tu głupot nie pisz ;]
No właśnie a jak byś często kupował lub dobrze bys znal obsluge  tam to byś dostał zniżkę ja mam na razie 5% :) które się przyda na ta konsole :D Jutro IDE sprzedać WII i będzie mi brakować 100zł aby stać się posiadaczem Ps3 z owa gra Resistance 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej napewno na allegro wyrwiesz!! za gotówkę!! a jak chcesz na ratki to szukaj okazji w marketach!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade dzisiaj albo jutro do MM po moja czarnulke :D Wersja 80gb + motorstorm 2 za 1300zl (no i oczywiscie dualshock 3)... Mysle ze oferta bardzo dobra :] LBP juz do mnie idzie wiec raczej bede mial w co grac na swietach ^^

PS. W pokoiku od wczoraj stoi i czeka na pleja SHARPIK LC32D65E :D

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem wczoraj w mm w galeri lodzkiej i konsola ps3 80gb z padem byla za 999zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę kupiłem w Rybniku w Empiku (Plaza) PS3 80 GB z LBP za 1349 zł więc ne tak źle.

Z rozmowy ze sprzedawcą w Media Markt Rybnik dowiedziałem się, że prawdopodobnie będa mieli w dniu premiery Ps3 z Killzone 2 za 1399 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie może gdzie w Wawie w tej chcwili kupię ps3 w dobrej cenie?

W chwili obecnej ,,niby" od 18.02.2009r. do 01.03.2009r. w Auchan za 1299zł, http://www.auchan.pl/promocje-auchan.html , ale dzisiaj byłem o godzinie 14.00 i już gostek mówił w sklepie na Modlińskiej że rano jacyś handlarze przyszli i wykupili wszystkie co były i pewnie teraz wstawili na Allegro w promocji za jedyne 1499zł. :sad:

Szkoda bo miałem chęć kupić, a tak czekam na kolejną ofertę tylko że przy obecnym kursie $ ciężko będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to łobuzy!!!

Miejmy nadzieję, że za to nikt ich od nich nie kupi... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis w empiku gola ps3 za 1399 a z 2 grami 1499 żal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Empik nawet nie ma co patrzeć tam zawsze jest drogo :| Z cen sklepowych to chyba w Saturnie i MM jest najtaniej

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Empik nawet nie ma co patrzeć tam zawsze jest drogo :| Z cen sklepowych to chyba w Saturnie i MM jest najtaniej

W Empiku jest za 1349 z Little Big Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Empik nawet nie ma co patrzeć tam zawsze jest drogo :| Z cen sklepowych to chyba w Saturnie i MM jest najtaniej

nie jest drogo, tylko oni mają ceny rzucone przez dystrybutora. Na allegro ludzie obniżają, aby być konkurencyjnymi, a MM/Saturn robi często promocje, dlatego mają taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola w wersji 80GB, gra Killzone 2, pad Dualshock 3 --- premiera Bundle Pack'a będzie miała miejsce 25-27 lutego w sieci sklepów Media Markt w całej Polsce za kwotę 1380zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola w wersji 80GB, gra Killzone 2, pad Dualshock 3 --- premiera Bundle Pack'a będzie miała miejsce 25-27 lutego w sieci sklepów Media Markt w całej Polsce za kwotę 1380zł.

Czy ta cena obejmuje całą Polskę? Jest to pewne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×