Skocz do zawartości
dominik146

Gdzie najtańsza Ps3 80gb??

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą się koledzy wypowiedzieć z Bydgoszczy czy u nich w sklepach są jakieś promocje na PS3 80GB? Bo u mnie z MediaMarkt dziś dzwoniłem i są zestawy tylko za 1499 zł z Killzonem 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik włocławek 80gb + LBP 1380zł

zdziwiła mnie taka cena w empiku, jeszcze w takiej dziurze gdzie empik konkurencji na tym polu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja swoją czarnulę kupiłem niecały miesiąc temu w poznańskim empiku za 1299 z filmem "300", teraz widziałem w MM za 1249 gołą lub 1380 z K2, więc ogólnie ceny spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

ja swoją czarnulę kupiłem niecały miesiąc temu w poznańskim empiku za 1299 z filmem "300", teraz widziałem w MM za 1249 gołą lub 1380 z K2, więc ogólnie ceny spoko :)

Tej promocji z Killzonem 2 za 1380 zł już nie ma przyynajmniej w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 5.03 w Poznaniu.

W internecie na stronie MM była gazetka dla tego sklepu w którym kupowałem i tam cena była 1380 z grą K2.

Było napisane że promocja od 20-któregoś lutego do 8 marca.

Wchodzę do MM, a tam konsola z K2 za przeszło 1500.

Więc podchodzę do sprzedawcy i się pytam że w gazetce jest cena 1380 . Gościu się upierał że promocja już się skończyła. No to ja mu mówię że wg gazetki promocja obowiązuje do 8 marca.

W końcu poszedł do kierownika. Kierownik wrócił i mówi że promocja obowiązuje do dzisiaj (czyli do 5.03) i że uda mi sie kupić w cenie promocyjnej. Jedna ściema ale dzięki mojemu upórowi kupiłem PS3 za 1380. Notabene gościu powiedział że w związku z kryzysem Sony zamierza podnieść cenę konsoli (nie wiem na ile jest to prawdą). Widocznie MM dostał nową partię po nowej cenie i musieli nagle skończyć promocję aby za dużo nie wtopić.

Edytowane przez pawica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałem 5.03 w Poznaniu.

W internecie na stronie MM była gazetka dla tego sklepu w którym kupowałem i tam cena była 1380 z grą K2.

Było napisane że promocja od 20-któregoś lutego do 8 marca.

Wchodzę do MM, a tam konsola z K2 za przeszło 1500.

Więc podchodzę do sprzedawcy i się pytam że w gazetce jest cena 1380 . Gościu się upierał że promocja już się skończyła. No to ja mu mówię że wg gazetki promocja obowiązuje do 8 marca.

W końcu poszedł do kierownika. Kierownik wrócił i mówi że promocja obowiązuje do dzisiaj (czyli do 5.03) i że uda mi sie kupić w cenie promocyjnej. Jedna ściema ale dzięki mojemu upórowi kupiłem PS3 za 1380. Notabene gościu powiedział że w związku z kryzysem Sony zamierza podnieść cenę konsoli (nie wiem na ile jest to prawdą). Widocznie MM dostał nową partię po nowej cenie i musieli nagle skończyć promocję aby za dużo nie wtopić.

Ehh jeszcze ten kryzys... :verymad: PS3 niedługo będzie droższa... :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem PS3. Jestem z Krakowa. Ceny są następujące:

- MediaMarkt - M1 - 1480 zł - zestaw ps3+killzone2

- Saturn - GK - 1399 zł - zestaw ps3+killzone2

- Empik - Plaza - chyba 1350 zł - ps3+film 300

- Empik - Plaza - coś koło 1500 zł z tego co mówił sprzedawca, o dokładną cenę nie pytałem - ps3+dwie gry z serii platinium

Edytowane przez elfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Notabene gościu powiedział że w związku z kryzysem Sony zamierza podnieść cenę konsoli (nie wiem na ile jest to prawdą).

jeśli podniesie, to raczej przez zmianę kursu złotówki u nas będzie drożej. Podwyżka ogólnoświatowa byłaby dla PS3 ogromnym błędem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym tygodniu w Carrefour Piotrków Tryb. za 1299. Dodają 2 gry gratis (Motor Storm, Ratchet Clank). Raty 0% załatwiłem w 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Może kupił ktoś w ostatnim czasie, lub wie gdzie szykuje się jakaś promocja na Ps3??

Już się nie mogę doczekac kiedy w końcu ją będę miał, a z allegro nie za bardzo chcę kupowac.

Pozdro.

czesc mozecie mi powiedziec gdzie tearz w wawie albo w kielcach moge kupic najtansza ps3???

bo jak pewnie mnie rozumiecie hehe chce kupic chlopakowi na urodziny bo jest on maniakiem konsolowym zreszta jak wszyscy hehe :wub: :biggrin:

no i jak byscie mi mogli pomoc w znalezieniu najtanszej , fajnie by bylo gdyby byla jakas gra do tego np. motor storm i dysk 80GB

pozdrawiam

Bea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na allegro ale jako sklep - Świat gier w Warszawie. 80GB wersja europejska - jak się nie mylę są dwie wersje 80GB z PAL i bez a ta akurat jest z PAL bo poznałem po dwóch portach USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×