Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

widać że wiele osób dużo dyskutuje a jak dochodzi do wydania gry milknie

teksty nie kupie ufc bo słabe poczekam na frn4 mnie powalają

gra jest silnie godna zagrania :)

granie we dwóch na 1 konsoli podkręca na maksa adrenalinke - polecam

online miodne

ogólnie polecam, dobrze zainwestowane plny :)

chętnie zagram online - pod warunkiem że bez przytulańców w parterze

walka na stojąco :)

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram, ale o dziwo mam problemy z online bo dzisiaj nie udało mi się rozegrać żadnej walki. Nie znajduje mi przeciwników;. Mam nadzieję że jakiś patch rozwiąże sprawę bo walka z komputerem jest dosyć przewidywalna. Gram niby na experienced ale to tylko dla tego że expert nie jest wyzwaniem a jedynie wkurza bo wyjście z parteru nierzadko graniczy z cudem szczególnie grając przeciwko Tito Ortizowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie pogram, ale o dziwo mam problemy z online bo dzisiaj nie udało mi się rozegrać żadnej walki. Nie znajduje mi przeciwników;. Mam nadzieję że jakiś patch rozwiąże sprawę bo walka z komputerem jest dosyć przewidywalna. Gram niby na experienced ale to tylko dla tego że expert nie jest wyzwaniem a jedynie wkurza bo wyjście z parteru nierzadko graniczy z cudem szczególnie grając przeciwko Tito Ortizowi.

jeżeli odpalasz online i wyskoczy że nie znaleziono gry

stwórz swoja grę i będzie ok

moment się ktoś dołączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. ciągle nie mam mojej PS3 (walczę o wymianę w ramach gwarancji) i przez to jeszcze nie mam swojej kopii gry :-((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko:

Gracie z włączonym paskiem staminy? Czy prawdą jest że zawodnika zmęczonego łatwiej znokautować, łatwiej założyć dźwignie, słabiej wali, wolniej sie porusza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanko:

Gracie z włączonym paskiem staminy? Czy prawdą jest że zawodnika zmęczonego łatwiej znokautować, łatwiej założyć dźwignie, słabiej wali, wolniej sie porusza?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy prawdą jest że zawodnika zmęczonego łatwiej znokautować, łatwiej założyć dźwignie, słabiej wali, wolniej sie porusza?

Pomysl logicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do pikseli na macie

mam dwie wersje na ps3 i xbox360 specjalnie dla was zrobię porównanie dwóch wersji

np. wcześniejsze komentarze, że na zawodnikach widać pot (xbox360) dobra ściema :)

pot widać ale po kilkunastu sekundach walki jak się zawodnik spoci :)

No czekam i czekam i nic :tongue: Zrob te porownanie jak znajdziesz czas.Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No czekam i czekam i nic :tongue: Zrob te porownanie jak znajdziesz czas.Pozdrawiam :thumbsup:

www.google.pl => lens of truth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że od 5 czerwca w saturnach ma być do kupienia UFC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy na czyjas recenzje UFC 2009. W necie, wiekszosc opinii jest pozytywna, ale chcialbym poczytac opinie kogos z forum.

Do gry mam mieszanie uczucia- z jednej strony jest full podjarka na mordobicie w octagonie, grafika i dziwek wszystko cacy, ale wlasnie sam schemat walk troche powoduje u mnie obawy - bo z jednej strony chcemy ponapierdzielac przeciwnika, ale z drugiej, po jakiejs bombie typu flying knee, to nawet byk by upadl,a w grze nie ma jasno powiedziane, ktory i jak zadany cios robi na przeciwniku reset. Pewnie, ze mozna probowac w parterze wklepac kombinacje jakiegos submissiona, ale to juz nie ma takiej frajdy jak prosty mocny oklep twarzy;)

DO tego dochodzi kwestia niezgodnosci z rzeczywistoscia - juz poza tym, ze zawodnik moze wylapac na miche 15 kopniec i jest cool, to po knockdownie musi tylko troche odczekac, zeby nabrac znowu sil - a tak niestety nie ma - p oprostu po takich akcjach, zawodnik nigdy nie zrezgenruje sie do 100% (vide ostatnie UFC + teksty Logana).

I dlatego, chcialbym uslyszec, czy rzeczywiscie UFC zapewni mi frajdy przez jakis czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekamy, czekamy na czyjas recenzje UFC 2009. W necie, wiekszosc opinii jest pozytywna, ale chcialbym poczytac opinie kogos z forum.

Do gry mam mieszanie uczucia- z jednej strony jest full podjarka na mordobicie w octagonie, grafika i dziwek wszystko cacy, ale wlasnie sam schemat walk troche powoduje u mnie obawy - bo z jednej strony chcemy ponapierdzielac przeciwnika, ale z drugiej, po jakiejs bombie typu flying knee, to nawet byk by upadl,a w grze nie ma jasno powiedziane, ktory i jak zadany cios robi na przeciwniku reset. Pewnie, ze mozna probowac w parterze wklepac kombinacje jakiegos submissiona, ale to juz nie ma takiej frajdy jak prosty mocny oklep twarzy;)

DO tego dochodzi kwestia niezgodnosci z rzeczywistoscia - juz poza tym, ze zawodnik moze wylapac na miche 15 kopniec i jest cool, to po knockdownie musi tylko troche odczekac, zeby nabrac znowu sil - a tak niestety nie ma - p oprostu po takich akcjach, zawodnik nigdy nie zrezgenruje sie do 100% (vide ostatnie UFC + teksty Logana).

I dlatego, chcialbym uslyszec, czy rzeczywiscie UFC zapewni mi frajdy przez jakis czas...

Czyli tak nie potrafie pisac recenzji ale postaram odpowiedziec ci na pytania. Sa male bledy ale da rade je przezyc, tak sa takie ciosy ze masakra i nie tylko ten supermen ICE MAN-a ale powalenie kogos za pomoca takiego ciosu to jest tez szczescie (chyba ze koles sie nie broni a ty go ciagle tymi ciosami tluczesz) jesli przeciwnik sie w niefortunny sposob natnie na twoja noge albo piesc to juz po nim. Po 15 kopnieciach w miche rzadko jaki stoi na nogach ale jak uwarzasz ale nie jest tak latwo sobie oddawac kopniecia w twarz bo przeciwnik sie broni a kopniecia czyste a na blok to co innego. Knockdown po nim nie wracasz do 100% sily bo po otrzasnieciu sie z niego wystarczy czasami jeden dobry cios do nastepnego albo od razu do KO a jak ktos jest zamroczony to juz latwizna na wykonczenie go:) nie bedzie jaki cios robi przeciwnikowi reset bo to moze zrobic prawie kazdy zalezy od zmeczenia przeciwnika i od tego jak sie natnie na ten cios:) dzwignie w gruncie nie tak latwo skonczyc, przeciwnik musi byc w miare zmeczony a i ty musisz miec troche sil i czasami moze ci to uratowac zycie (przez neta duzo ludzi woli walke w parterze wiec ten element najlepiej dopracowac dobrze):) Zabawe masz na pewno zagwarantowana ja gram przez neta i jest spoko duzo ludzi juz gra:) aha i nie licz na to ze tak latwo dobiegniesz do przeciwnika i od razu szybkim combo go rozniesiesz:) na pewno nie przez neta:) pisalem w sumie o grze on-line bo z kompem malo gram:) Ale sie rozpisalem ufffff i sorki za bledy ale sie spieszylem:P

Edytowane przez Przemek120187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem a niektórzy nic... Jeszcze raz - włączcie sobie paski staminy w menu. Walcząc macie pasek, jeżeli zadajesz dużo ciosów stamina spada, jeśli spadnie do poziomu żółtego/czerwonego to czasami wystarczy jeden porządny cios i już leżysz. Jeśli jesteś na zielonym, to możesz kilka czystych zgarnąć na twarz, ale po którymś cały pasek staminy zblaknie i wtedy dużo łatwiej o ko. Uważam, że pod tym względem gra jest dopracowana, może niektórzy tych kwestii nie załapali i dlatego skarżą się na te 15 ciosów i nic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Saturnie bo czytałem tu że gra ma być 5 , niestety ciągle przesuwają im termin teraz aktualny jest 19czerwca i gra ma kosztować 250 zł ... Na allegro też ciągle obiecują że gra będzie ... to jest jakaś masakra żeby to dostać , dzwoniłem do kolegi w Holandii kosztuje 54 euro mogłem mu powiedzieć żeby mi przywiózł bo będzie jutro:/ a tak dalej czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w demku jest niepokojąca rzecz: rozwalam kumplowi całą morde że aż mięsko wypływa np. z łuku brwiowego, kończy sie runda, zaczyna sie następna a on ma ryj normalny bez żadnych zadrapani, to samo dzieje sie z podbitymi oczyma. CO dziwne nie było tak zawsze, zaczeło sie od pewnego momętu. Czy wam w demie tez sie tak zdarza? Lub nie daj boże w pełnej wersji? Bo troche to zabija radość z gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem że teraz bez lagów w online rozjeżdżam każdego ale niestety większość ludzi odłącza się i nie wiem czy zapisuje wygraną czy nie. Może poprawią to jakimś patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w internecie dostępna ta książeczka co jest do gry dołączona ? - moja jest w języku niemieckim i nic nie rozumiem.

Jest gdzieś dostępny opis ciosów kierowania postacią ? - coś podobnego co jest w książeczce opisane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wkleic moja mini recenzje ktora napisalem na pewnym forum zaraz po premierze i po pierwszym dniu grania, mam nadzieje ze nie dostane ostrzezenia, zreszta wklejam moje slowa :)

"ufff katowalem wczoraj ta gierke od rana do pozej nocy i zaspalem do pracy dzis :)

w kciuku nie mam czucia, pije herbatki na uspokojenie nerwowe, dawno tak nie gryzlem pada, jednego popsulem.

najpierw sobie zrobilem typa do kariery, zapodalem moje imie nazwisko, polska, jakie miasto, gdzie zaczalem walczyc itp, ustawien wygladu jest multum, od kilkudziesieciu rodzai tatoo po owlosienie na klacie i gestosc owlosienia :) szkoda ze nie mozna se zrobic owlosionych plecow. na poczatek mamy pkt do rozdzielenia, 3 ogolne staty sila, predkosc i stamina, plus skille off i deff ciosow, kopniakow, takedownow itp itd, wybeiramy tez jaka szkole walki prezentujemy. no i dobra zaczyna sie kariera w skrocie opisze ze troszke tego jest, za postep w grze sa nowe sprzety na silowni, lepsi trenerzy, lepsi sparingpartnerzy, sponsorzy. dostajemy na maila rozne fajne wiadomosci jak np wywiady z przeciwnikami przygotowujacymi sie do walki z nami, info o zawodach itp.

o walce nie bede sie rozpisywac bo wszyscy grali w demo, jest super, zero nudy, zero schematycznosci, kazda walka inna. mojego gostka stworzylem w wadze sredniej, no i po okolo 20 walkach juz awansowalem z 25 miejsca na 8, pare porazek sie trafilo.

no a pada zepsulem na multi :) technicznie jest ok zero lagow wszystko dobrze, poza tym duzo razy ja hostowalem walke. no i zaczalem od niezlego bilansu 6-3, 5 KO, 1 TKO, nie jest zle sobie mysle, minelo kilka godzin i mam bilans 6-18 :) okazalo sie ze 15 porazek z rzedu to nie na moje nerwy, niektorzy kolesie naprawde wymiataja, ale tez czesto zalezy kogo wybierzemy i jak umiemy walczyc dana szkola. w grach online mozna wybrac czy przeciwnikow ma szukac byle jakich, czy rowny lvl czy lepsi, jak wybieralem rowny ale chyba jeszcze duzo treningow przede mna :)

ogolnie nie lubie bijatyk ale tutaj dzieki temu ze nie ma jakichs czarow marow, pociskow, kul ogniowych i iinnych gadzetow, tylko czysta symulacja i multum mozliwosci, gra naprawde wciaga i gra sie przyjemnie

moja ocena 9/10 "

jest to recenzja z moich poczatkow, mam juz za soba kilka godzin dobrych, wiec jesli ktos ma ochote chetnie pogram multi z kims z forum, preferuje graczami stworzonymi, ja mam w middleweight, ale moge pograc tez oryginalnymi, zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do giery, a po Twojej recenzji jestem przekonany ;) Szkoda tylko, że gra jest droga i trudno ją dostać narazie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzałem się do giery, a po Twojej recenzji jestem przekonany ;) Szkoda tylko, że gra jest droga i trudno ją dostać narazie ;/

Ja dostałem 22 maja za 180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest możliwość zmiany pozycji stojącej z zamkniętej na otwarta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×