Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Street Fighter IV

street_fighter_iv.jpg

Seria Street Fighter jest jedną z najlepszych bijatyk 2D, pomimo trójwymiarowych postaci oraz lokacji w czwartej cześci, dalej będziemy walczyć w płaszczyznie 2D, w grze będziemy mogli zagrać takimi postaciami jak Ryu, Ken, Edmond Honda, Guile, Chun-Li, Bison, Vega, Zangief, Dhalsim, Blanka, Balrog, Sagat, Dan, Sakura, Abel, Crimson Viper, Akuma, El Fuerte, Gouken, Cammy, Gen, Rufus, Seth, Fei-Long, Rose.

Data premiery: Polska 03.09/Europa 02.09

Oficjalna strona: Street Fighter

Trailery: Garetrailers

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria Street Fighter jest jedną z najlepszych bijatyk 2D, pomimo trójwymiarowych postaci oraz lokacji w czwartej cześci

Ahh, i to cenię w jej twórcach. Nie przeskakują w 2D i nie niszczą serii jak Midway zrobił z MK. Jednak mi te klimaty nie podchodzą, więc to kolejna bijatyka, którą ominę... niekoniecznie szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł na PS3 od kiedy wyszedł MGS3.

Palce już rozgrzewam do kręcenia kółek, najfajniejsze, że jednak będzie Akuma i że po raz pierwszy pojawi się Gouken.

HAAAAADOOOOOUUKEEEEEN!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w jednym z wywiadów w rozmowie z przedstawicielem Capcom, w której stwierdził, że mają problem z konwersją na ps3. Więc można się spodziewać, że znowu dostaniemy spartoloną konwersję z xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety w jednym z wywiadów w rozmowie z przedstawicielem Capcom, w której stwierdził, że mają problem z konwersją na ps3. Więc można się spodziewać, że znowu dostaniemy spartoloną konwersję z xboxa.

To było dawno i nie prawda ! na przedpremierowym zamkniętym pokazie z którego wyciekła informacja o ostatniej ukrytej postaci (Rose) w SF IV odpalano grę właśnie na PS3, więc coś to musi znaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mogę zacytować gościa z Capcomu- "mamy problem z kodem na Playstation3"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Official Magazine US

2/1/2009

5 out of 5

100.0%

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomne dziesiatek godzin spedzonych na automatach grajac w Street Fighter jako maly gnojek, tracac cale kieszonkowe. Potem u kumpla na Amidze, ale to nie bylo to samo, choc zabawa tez przednia. To co bylo potem to juz namiastki Street Fightera -choc bez dwoch zdan - gra legenda. Nastepne uderzenie SF to na automatach Street Fighter The Movie. Kochalem te gre i przy niej tez spedzilem sporo czasu i jako jedyny potrafilem skuc przeciwnika kajdankami (Guilem - do tej pory pamietam kombinacje klawiszy:) podczas czego opadaly szczeki grajacym i patrzacym. jesli ten tytul pojawilby sie na PS3, to kupuje od razu. Street Fighter IV do mnie juz nie przemawia, ale zobaczymy, w koncu nie gralem w to juz dobre 10 lat, moze znowu cos zaiskrzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, patrzac na trailery najnowszego SFIV widze ze postać która dawniej nazywala sie Vega czyli w masce teraz nazywa sie Barlog.Pamietam gdy gralem w Super Street Fighter II Turbo zawsze bylo odwrotnie. Czy ktos wie dlaczego tak jest??Takie pytanie z ciekawosci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia się kłania.

W Japonii:

Vega to Balrog

Balrog to M. Bison

M. Bison to Vega

Jasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam

Mam pytanie, patrzac na trailery najnowszego SFIV widze ze postać która dawniej nazywala sie Vega czyli w masce teraz nazywa sie Barlog.Pamietam gdy gralem w Super Street Fighter II Turbo zawsze bylo odwrotnie. Czy ktos wie dlaczego tak jest??Takie pytanie z ciekawosci:D

No co ty chopie Vega to Vega w masce jak zawsze a barlog to ten czarnoskóry bokser.

O kurka misio ja nie kapuje a myslalem ze wiem o co chodzi he he

Edytowane przez ZMU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wikipedia się kłania.

W Japonii:

Vega to Balrog

Balrog to M. Bison

M. Bison to Vega

Jasne?

No to ładnie namieszali:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją droga to ciekawe który sklep pre-ordera wprowadzi. Bo jak na razie nie widziałem jeszcze...a czekam bo jak się tylko pojawi to odrazu składam zamówienie :-)

B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją droga to ciekawe który sklep pre-ordera wprowadzi. Bo jak na razie nie widziałem jeszcze...a czekam bo jak się tylko pojawi to odrazu składam zamówienie :-)

B.

Na allegro pojawiły się już pierwsze przedsprzedaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam nie cackałem i zarezerwowałem CE :)

Można wiedzieć gdzie? Bo polskie sklepy, to nawet jeszcze nie oferują zwykłej edycji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też poprzez allegro, ogólnie sklep jest bardzo na plus, zagineła mi gra kupiona właśnie u nich, po jednym telefonie na drugi dzień przyszła kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mały offtop bo nie na temat SF IV wiec Sorki ale ogólnie chciałbym powiedzieć ze bardzo polecam sklep Game Over ponieważ mają naprawde tanie gry, kontakt tez bardzo mily.

Zamówiłem grę w piątek przed świętami gdzie na innych stronach i na allegro jak się dowiadywałem to mówiono mi że do świat nie dojdzie ale zadzwoniłem do sklepu Game Over i koleś powiedział ze postara się zrobić co w jego mocy i tak o to w święta o 11 był kurier z grą na prezent :)

Ogólnie bardzo polecam ten sklep.

Jeszcze raz sorry za Offtop

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze bedzie z kim pograc, acz kolwiek zanim zaczne grac w sieci musze ogarnac oficialnego Arcade Sticka SF IV, lub tego co wyszedl na 15 lecie....

P.S

Czy ktos z was juz gral i jesli tak to skad udalo mu sie pobrac Super Street Fighter II HD Remix ?

Edytowane przez KungLao82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×