Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja się zastanawiam co kupić SFIV czy Tekkne 6. SF jeszcze nigdy nie grałem (nie miałem okazji) za to w tekken'a (szczególnie w 5'tkę grałem i grałem ). Jeśli ktoś przejdzie SF'ra to niech da znać jak wypadło :tongue: .

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nie wiem czym się w tym killzone 2 podniecać. Fps jakich wiele tyle że grafika dość dobra. Jak dla mnie gra nie warta świeczki jak się ma call of duty czy battlefielda.

Bluźnisz...

A co do Street Fightera - jeszcze nie miałem okazji zagrać, aczkolwiek mam nadzieję, że w najbliższym czasie mi się uda :) Wygląda ładnie i dynamicznie, chyba nawet lepiej niż Soul Calibur IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fakt ale bardziej chodziło mi o to że nie ma w killzone 2 nic innowacyjnego jeśli chodzi o fps czy nawet fabułę. Ja tam tej gry nie kupię co innego SF4 a niedługo będzie też ufc, re5 tak więc jest na co wydawać pieniążki a szczególnie przed zakupem warto się zastanowić przecież mamy kryzys.Lece po robocie do złotych tarasów w centrum Warszawy mam nadzieję że będzie gdzieś tam jakaś kopia do kupienia.

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam. Pierwsze wrażenia pozytywne przypomniały mi się stare dobre czasy. Online działa raczej nie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiecie gdzie łyknąć w polsce kolekcjonerkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi bijatyki,to pozycja obowiazkowa-brac i nie zastanawiac sie :D juz 6 godzine katuje i szybko napewno nie skoncze.Gra sie bardzo milo i przyjemnie,chociaz jest dosyc trudna :) polecam goraco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostaje baty od zony :shok:

Mozecie mnie smialo dodawac. Jeszcze nie lapie jak sie bic ale bede sie powoli uczyl. Mozna rozmawiac podczas walk a to fajna sprawa.

Jak chcecie przetestowac multi to mnie dodajcie.

Graficznie gra mnie powalila. Swietne intro. Tak jak pisalem wyzej mam problem z ciosami ale zagralem dopiero po meczu wszytkimi zawodnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos lubi bijatyki,to pozycja obowiazkowa-brac i nie zastanawiac sie :D juz 6 godzine katuje i szybko napewno nie skoncze.Gra sie bardzo milo i przyjemnie,chociaz jest dosyc trudna :) polecam goraco.

Napisz jak sprawuje się tryb online, są lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz jak sprawuje się tryb online, są lagi?

To zależy,bo zanim zaczniesz walczyc to wybierasz z listy gostka z którym chcesz sie bic.Każdy przy swoim ID ma taki słupek z kreskami (jak w telefonie siła sygnału).Jak grałem z takim co miał połowe tych kresek,i przycieło sie tylko na poczatku.Graczy jest duzo bo nie ma tych podziałów regionalnych,wiec mozna znaleźć takich co maja full sygnał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wstałem dziś z myślą zakupu tego tytułu i muszę to zrobić zaraz :D orientuje się ktoś ile gra kosztuje w media?

btw. w środę będę żebrał na killzone -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem w media w Krakowie za 249zl :shok: Online w SF4 jest moim zdaniem bardzo dobry. Już przy 3 kreskach praktycznie zero lagów. Przy walkach rankingowych można spokojnie kogoś wywalić z lobby jak ma słabe połączenie, a nie tak jak w SC4 gdzie trzeba się z takim typkiem męczyć . Nie ma podziału na ilość walk przegranych i wygranych. Zdobywa się "battle points" za wygraną walkę punkcików przybywa za przegrana ubywa :) Byłem sceptycznie nastawiony do online w SF4 jednak jestem mile zaskoczony...

Jak ktoś jest chętny na sparring PSN ID : K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurde byłem dziśw saturnie i nie było...Wkurzyłem się ale kupiłem burnouta ;) Jest jakieś miejsce wawie które ma kolekcjonerkę? Jak nie to zamawiam niedługo na ultimie...

PS. jak byłem w saturnie doszło do takiego dialogu:

Obsługa ( do klienta szukającego gier po polsku ): jest polski Far Cry 2, Prince Of Persia, LOTR...

Ja: Przepraszam, że się wtrącam ale Władca pierścieni nie jest po polsku

Obsługa: Na 100%

Ja: Mam i wiem

Obsługa: My mamy po polsku całą grę

Ja: To ciekawe jako jedyni na świecie...

Obsługa: My jesteśmy wyjątkowi...

No Comment....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie, kupilem ( a KZ moze z drugiej reki) jestem jzu po paru godzinkach z SF4 i musze przyznac ze gierka rzadzi. pierwsze co sie rzuca w oczy to...(oprócz grafiki, swietnej) OMFG poziom trudnosci. poziomow jest 8 od najlatwiejszego do arcy trudnego przy czym... ten najlatwiejszy jest na poziomie medium/hard z innych gier :o ja myslalem ze ustawie easiest i odblokuje wsie dodatkowe postaci w godzinke a tu przykra niespodzianka :o coz pozostaje trening i trening i trening, nei gralem jeiso online wiec jak kto chetny to pisac c00kiemonstah87.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszowałem po zachodnich forach. Wszędzie wszyscy są przerażeni tym poziomem trudności :D Medium jest na dzień dzisiejszy nie do przejścia :D Wiadomo, że z czasem pęknie ale PS3trophies.com oceniło trudność zdobywania trofeów na poziomie Wipeouta HD. Krew się poleje z padów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze sterowaniem padem, gra się wygodnie czy są jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Buszowałem po zachodnich forach. Wszędzie wszyscy są przerażeni tym poziomem trudności :D Medium jest na dzień dzisiejszy nie do przejścia

Prawda poziom trudnosci jes na wysokim poziomie.Ja szybko przerzuciłem sie z medium na easy,ale to tylko kwestia czasu  :tongue: Wczesniej grałem w Soul Calibura 4 i tekkena 5,to moge powiedziec ze fightersi sa najtrudniejsi. :smile:

Edytowane przez calek96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobrze że trudno nie?

Ostatnio słychać często narzekanie że za łatwe, że dla casualowatych graczy itepe.

Ja tam lubię się podenerwować z grą i rzucić mięsem co jakiś czas. Potem satysfakcja dużo większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze że trudno nie?

Ostatnio słychać często narzekanie że za łatwe, że dla casualowatych graczy itepe.

Ja tam lubię się podenerwować z grą i rzucić mięsem co jakiś czas. Potem satysfakcja dużo większa

Masz racje,dla mnie teraz tym wieksze wyzwanie.Bo jak to sie mówi trening czyni mistrza. :biggrin:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze że trudno nie?

Ależ ja nie mówię, że źle :) Napisałem tylko, że jest bardzo trudno i wiele padów umrze śmiercią tragiczną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze trudno jest ale jak jzu mi sie udalo na easiest to bylem dumny xD hehe... ale to kwestia opanowania, bo co z tego ze wiem co i jak robic jak krecenie galka nie do konca mi wychodzi... ale troche czasu i bedzie lux ^^ ogolnie bardzo dobre wrazenie.

ps wiecie moze ktorym charem odblokowac mozna goukena?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w gierke prawie non stop przez ostatnie dwa dni i jestem pełen podziwu. Ja tam raczej jestem Tekkenowiec, Virtuowiec i Caliburowiec. Z serią street fighter miałem do czynienia kilkanaście lat temu przy okazji serii Alpha i to tylko na automatach wiec jestem noobem i nie mam arcade sticka. Ale gra jest genialna i mam ogromne chęci zmienić ten stan. Na razie tylko brak kasy. Więc pozostaje ćwiczyć skilla na padzie jak na razie razem z kumplami. Multi na razie zostawiam ponieważ pewnie bym fruwał cały czas w powietrzu nie wiedząc co sie dzieje. Gra jest naprawde zajefajna ale myśle że wiele ludzi zrazi się do wysokiego poziomu trudności i za kilka miesiecy wielu casuali oleje streeta 4 na rzecz nowego Tekkena. Ja jestem oczarowany i to pewnie szybko sie nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@c00kiemonstah

Akuma: Complete Arcade mode with all other unlockable characters (Sakura, Cammy, Dan, Fei-Long, Gen, Rose -- one perfect, no continues)

Gouken: Complete Arcade mode with Akuma, and then finish the game with any character (one perfect round, no continues, and two Ultra finishes or more).

Seth: Complete Arcade mode with all default characters.

hitokiri pl wchodź na multi. Z tego co słyszę jest o wiele łatwiej niż samo easiest w singlu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
@c00kiemonstah

Akuma: Complete Arcade mode with all other unlockable characters (Sakura, Cammy, Dan, Fei-Long, Gen, Rose -- one perfect, no continues)

Gouken: Complete Arcade mode with Akuma, and then finish the game with any character (one perfect round, no continues, and two Ultra finishes or more).

Seth: Complete Arcade mode with all default characters.

hitokiri pl wchodź na multi. Z tego co słyszę jest o wiele łatwiej niż samo easiest w singlu ;)

i pomyslec ze ja chialem pociupac goukenem a nie zobacze go chyba nigdy :o

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No to pierwszy post na forum :biggrin:

Kupiłem gierkę wczoraj (po długim zastanawianiu się czy nie lepiej byłoby kupić killzone2) jednak wybrałem SFa i wiecie co? nie żałuję ani złotówki którą wydałem na tą grę... jest niesamowita... ten klimacik. Pamiętam jeszcze jak się chodziło do salonu gier i nawalało w Sf-a. Otworzyłem grę i włożyłem do napędu... ukazało się intro które mnie powaliło na kolana, jest dosyć długie a muzyka świetnie oddaje klimat, zatem po intro byłem jeszcze bardziej napalony na tą grę. Zmieniłem sobie głosy na japońskie i jazda!!!. Ryu i do roboty :). Pobawiłem się trochę w trening po czym właczyłem arcade na easiest ;p i kto trafił mi się pierwszy?? Zangief (pomysłałem szybko pójdzie) ojj jaki byłem głupi ;p Rosjanin ładnie mnie pokaleczył zanim przeszedłem do następnego zawodnika. Po kilkunastu minutach FINAL STAGE i Seth. Nienawidze tego gościa z całego serca... ile to ja mięsa narzucałem przy walce z nim a wczytywałem gre jakies 20 razy !! Było trudno ale udało sie :) i ta satysfakcja :) Nastepnie zwykły pojedynek z jakimś tam kolesiem przez neta. Zero lagów wiec gra się świetnie gdyby nie to, że przez cały pojedynek latałem w powietrzu i zadałem może 2-3 ciosy. Masakrycznie wysoki poziom reprezentuja inni gracze :)Gra ma to coś... wracam do niej przy każdej wolnej chwili i masteruje combosy bo bez tego ani rusz. Troche mi zajmię opanowanie wszystkiego i wybranie odpowiedniej dla mnie postaci :) Grę polecam wszystkim fanom serii bijatyk. Grafika jest cudowna tak jak klimat i muzyka co daje świetny efekt i sprawia, że do gry co chwile chce się wracać. A co do combo na padzie to jest trudno ale to kwestia praktyki ale jak narazie nie udało mi sie zrobic żadnego ultimate combo (ehh jaki ze mnie noob) w kazdym razie wszystko inne spokojnie da sie zrobic analogiem. Trochę się rozpisałem ;p Gra Zajeb...a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×