Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wszyscy czekają tylko na Killzone 2, skoro tutaj jest tak cicho? :shok:

Ja tutaj już dni i godziny odliczam, bo od kiedy mam PS3 to tylko na MGSa czekałem bardziej niż na SFIV.

Dzisiaj pojawiła się recenzja na GT i tylko podkręcila atmosferę. Jak nie spieprzą działania trybu online, to coś czuję, że parę tygodni z życia wyjętych ;)

Może Saturn wrzuci na półki ze 2-3 dni przed premierą, tak jak było z LBP. Oby! ;)

Hadouken!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy czekają tylko na Killzone 2, skoro tutaj jest tak cicho? :shok:

Ja tutaj już dni i godziny odliczam, bo od kiedy mam PS3 to tylko na MGSa czekałem bardziej niż na SFIV.

Dzisiaj pojawiła się recenzja na GT i tylko podkręcila atmosferę. Jak nie spieprzą działania trybu online, to coś czuję, że parę tygodni z życia wyjętych ;)

Może Saturn wrzuci na półki ze 2-3 dni przed premierą, tak jak było z LBP. Oby! ;)

Hadouken!

cisza bo nei ma z kim pogadac :P wszyscy na KZ a ja szczerze mowiac czekam na to bardziej :o nawet nei wiem czemu, nei mam jeszcze zadnej bijatyki na ps3 i mysle ze to bedzie najlepszy wybor na te chwile :o jzu w piatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla zainteresowanych - pełny manual (historia oraz ciosy) dla wszystkich postaci do zassania :

http://www.megaupload.com/?d=R5E0N3S0

lub : http://www.destructoid.com/you-must-read-t...ce-118285.phtml

Wersja legalna - zeskanowana i udostępniona przez serwis Destructoid.

pzdr,

B.

Edytowane przez bonzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba właśnie ciosy specjalne + ultra mogą tylko sprawiać kłopot ...

Jak wcisnąć LK,MK, HK, LP, MP, HP to raczej wszyscy wiedzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardziej niż na KZ2 czekam na SFIV. Mam nadzieje ze sie nie zawiode, a swoją droga szkoda że demka nie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrailers jest już video recenzja. Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem że gra dostała 9.2 (dodam tylko że dokładnie tyle samo dostał KZ2). I tu pojawia się problem. Skąd wziąć tyle kasy ? Jak nic trzeba jakiś bank obrabować ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sklep psx extreme wysyła grę 18 a nie 20 lutego. Tylko niestety pocztą bo za kuriera niechciało mi się więcej płacić :laugh: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SFIV zapewne kupi znajomy to obczaje. Wole wydaćtą kasę na KZ2, mam VF5 i mi starcza. Nie jestem fanem bijatyk, ale sądząc po reckach, filmikach to gra zapowiada się bardzo dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu mam dylemat... kupie ta albo ta... w tym meisiacu bo msuze miec obie... tylko teraz ktora wezme pierwsza? ;( znajac moej wieloletnie zamilowanie do fps... ehhh ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi tylko fakt ze multi moze nie spelnic moich oczekiwan. Z recenzji IGN wynika ze cos jest nie tak z tym elementem gry. Kupie pewnie w dniu premiery ale jak multi rzeczywiscie bedzie pelen lagow i nie bedzie sie dalo komfortowo grac sprzedam ja bo ile mozna grac z konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie martwi tylko fakt ze multi moze nie spelnic moich oczekiwan. Z recenzji IGN wynika ze cos jest nie tak z tym elementem gry. Kupie pewnie w dniu premiery ale jak multi rzeczywiscie bedzie pelen lagow i nie bedzie sie dalo komfortowo grac sprzedam ja bo ile mozna grac z konsola.

Ja bym obstawiał, że chodzi o to, że żaden multi nie zastąpi kumpla obok.

A wiadomo, że hardcorowi gracze wywodzą się z automatów i pojedynków twarzą w twarz, a nie z gry po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może po ile będzie w piątek gra w Saturnie lub Media Markt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym obstawiał, że chodzi o to, że żaden multi nie zastąpi kumpla obok.

A wiadomo, że hardcorowi gracze wywodzą się z automatów i pojedynków twarzą w twarz, a nie z gry po sieci.

a jeśli ktoś nie ma kumpla w miarę ogarniającego SF to co ma zrobić ?? Faktycznie hardcorowi gracze wywodzą sie z automatów ale w Polsce to można sobie jedynie pograć w SFII na dworcu lub w warzywniaku. W moim przypadku jeśli online będzie zlagowane nie kupię SFIV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ktoś nie ma kumpla w miarę ogarniającego SF to co ma zrobić ?? Faktycznie hardcorowi gracze wywodzą sie z automatów ale w Polsce to można sobie jedynie pograć w SFII na dworcu lub w warzywniaku. W moim przypadku jeśli online będzie zlagowane nie kupię SFIV...

z tego co jzu wiadomo online jest bez blokady regionowej, wiec idzie przypuszczac ze wsszystko bedzie zalezec od lacza, jeden pojedynek moze miec laga a kolejne 5 nie, ale kwestia jeszcze tego co kto uwaza za lag, i jakei ma lacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie jakies demo SFIV?! Bo chcialbym sie przekonac jak w to sie gra... wyglada mi na cos miedzy Tekkenem a DB BT3 xD wole troche szybsze walki niz w Tekkenie ale w DB BT3 jak sie gra z dobrym przeciwnikiem to troche zaszybko tam sie dzieje ^^ dlatego zainteresowalem sie SF najnowszym...

wiadomo cos o wersji demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy bedzie jakies demo SFIV?! Bo chcialbym sie przekonac jak w to sie gra... wyglada mi na cos miedzy Tekkenem a DB BT3 xD wole troche szybsze walki niz w Tekkenie ale w DB BT3 jak sie gra z dobrym przeciwnikiem to troche zaszybko tam sie dzieje ^^ dlatego zainteresowalem sie SF najnowszym...

wiadomo cos o wersji demo?

niestety nic mi o tym nei wiadomo. a jesli chodzi o predkosc i sposob rozgrywki (ultra etc) przypomina gry CAPCOMU z kategori versus (SF vs X-MEN, ehhh...) co imho jest bardzo dobre ;) szczerze to nei wiem co meni tak przyciaga do tej gry ale sadzac po recenzjach nei tylko mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może po ile będzie w piątek gra w Saturnie lub Media Markt??

Ja dzisiaj mialem okazje przetestowac cena na polce 239. Kolory rozawalaja na lopatki [np.plansza z wulkanem] Narrator typowo przeniesiony z automatów. Wstawki filmowe uciesza fanow. Duzo humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy dzisiaj dostanę tą gierkę gdzieś w Warszawie w okolicach centrum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mialem okazje przetestowac cena na polce 239. Kolory rozawalaja na lopatki [np.plansza z wulkanem] Narrator typowo przeniesiony z automatów. Wstawki filmowe uciesza fanow. Duzo humoru.

Potwierdzam :) mam już swoją kopię, wypas na maxa, wracaja wspomnienia z fliperów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden moderator nie zainteresowal sie zeby zrobic info w portalu... w koncu dzis premiera... a coraz to glupszych newsow o KZ to juz nei zlicze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie informujemy o takich rzeczach, no chyba że będzie to KILLZONE 2 :D wczoraj wspomniałem o premierze w newsie o SF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×