Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
uh uh... w opcjach plytky? bo tam nie ma -.- chyba ze gdzies indziej :/ a jest mozliwe ze samo sie zainstalowalo?

po odpaleniu gry w opcjach z poziomu menu :)

Daras miałem zamiar kupić w marcu jakąś świeżą używkę taniej ale wczoraj obudziła mnie myśl by kupić odrazu.. jako że mieszkam na śląsku to przeważnie kupuje gry przez neta z odbiorem osobistym bo nie lubię wyczekiwać paczki. W przypadku SFIV pojechałem do najbliższego media no i mając grę w łapach cena ważna nie było chociaż ofc wiem, że da się kupić za 70pln mniej :)

Wracając to ultra kombosów, potrafi ktoś to zrobić?

Co do chwytów gdzie jest wymagane przytrzymanie strzałki w tył (charge) to nie jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, często postać cofa mi się na tyle że atak po prostu nie dosięga przeciwnika...

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po odpaleniu gry w opcjach z poziomu menu :)

Daras miałem zamiar kupić w marcu jakąś świeżą używkę taniej ale wczoraj obudziła mnie myśl by kupić odrazu.. jako że mieszkam na śląsku to przeważnie kupuje gry przez neta z odbiorem osobistym bo nie lubię wyczekiwać paczki. W przypadku SFIV pojechałem do najbliższego media no i mając grę w łapach cena ważna nie było chociaż ofc wiem, że da się kupić za 70pln mniej :)

Wracając to ultra kombosów, potrafi ktoś to zrobić?

Co do chwytów gdzie jest wymagane przytrzymanie strzałki w tył (charge) to nie jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, często postać cofa mi się na tyle że atak po prostu nie dosięga przeciwnika...

dzieki za info ;) co do samych ultra to potrafie zrobic Ryu,do trudnych nie nalezy, ale wciaz musze opanowac sterowanie bo te cwierckolka pod rzad sa dla mnei malym wyzwaniem jeszcze. innymi postaciami gralem tylko wciskajac HK zeby odblokowac inne, wciaz podazam do goukena, ale keidy dojde to nie wiem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi super ciosy wychodzą bez problemu a różnią się przeważnie tylko tym, że 2 razy więcej trzeba nacisnąć rękę bądź nogę :/ jak mam full pasek na super atak i próbuje zrobić ulstra to robi mi super... jak nie mam paska na super atak a mam na ultra to po kombinacji klawiszy nie robi mi nic.. jakoś nie wierzę, że źle to robię bo jak mówię super ataki robię bez problemu a przecież z command list wynika, że ultra są prawie identyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
po odpaleniu gry w opcjach z poziomu menu :)

Daras miałem zamiar kupić w marcu jakąś świeżą używkę taniej ale wczoraj obudziła mnie myśl by kupić odrazu.. jako że mieszkam na śląsku to przeważnie kupuje gry przez neta z odbiorem osobistym bo nie lubię wyczekiwać paczki. W przypadku SFIV pojechałem do najbliższego media no i mając grę w łapach cena ważna nie było chociaż ofc wiem, że da się kupić za 70pln mniej :)

Wracając to ultra kombosów, potrafi ktoś to zrobić?

Co do chwytów gdzie jest wymagane przytrzymanie strzałki w tył (charge) to nie jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, często postać cofa mi się na tyle że atak po prostu nie dosięga przeciwnika...

To zależy jakie Ultrasy. Te polegające na ćwierćkółkach są proste i problemem tu raczej jest wykonanie ich w odpowiednich momentach ponieważ żywy przeciwnik łatwo to zablokuje. Dostawałem cholery jak kumpel po prostu sobie podskakiwał nad ultrasem takiego Gena czy Sakury którymi aktualnie gram.

chargowane ultrasy jak np Chun Li czy Guile'a to już inna bajka i tu na padzie może być problem przynajmniej ja mam. Na razie wychodzi z jakąś 30% skutecznością ale trening czyni mistrza i myśle że będzie lepiej:smile:

c00kiemonstah żeby było jaśniej musisz włączyć grę i tam w options masz możliwośc instalacji gry

Patyk super attack robi się używając jednego klawisza np pięsci do ultrasów musisz wcisnąć wszystkie trzy na raz np pięści

Dla przykładu super attack ryu to dwa ćwiećkółka i jakakolwiek pięść a ultras to dwa ćwierćkółka i wszystkie trzy pięści razem czyli albo kwadrat+trójkąt+R1 lalbo L1 gdzie masz skonfigurowane wszystkie trzy pięści razem

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu podczas trybu arcade jak chce grać z konsolą to wcinają mi się przeciwnicy online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz odznaczyc jakas opcje w menu zeby ci przeciwnicy nie wchodzili;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat fajna opcja, co prawda narazie mam wylaczona, bo daze do tego nieszczesnego goukena, ale potem wydaje mi sie to byc neizlym rozwiazaniem. tak od czasu do czasu potyczka z kims zywym, bardzo czesto sie podlaczaja inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No można powiedzieć że rzadko kiedy da się zagrać z konsolą 2 rundy. O co chodzi z tym ruchem analogiem jak w instrukcji w klawiszologi jest jakby strzałeczka w kształcie "Z" lub jak jest taka długa strzałka obok znaczka analoga ?

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No można powiedzieć że rzadko kiedy da się zagrać z konsolą 2 rundy. O co chodzi z tym ruchem analogiem jak w instrukcji w klawiszologi jest jakby strzałeczka w kształcie "Z" lub jak jest taka długa strzałka obok znaczka analoga ?

Z to po prostu zetka, robisz ja analogiem tak jak bys pisal, ruch w prawo potem na skos w dol i znow w prawo ;) to chyba nie takei trudne a z tym druga szczalka to nei bardzo wiem o co ci chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Np w ciosach chun-li "spinning bird kick " i obok znaczka charge w instrukcji jest tka strzałka.

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Np w ciosach chun-li "spinning bird kick " i obok znaczka charge w instrukcji jest tka strzałka.

szczerze nie probowalem jesio tego ale widze ze przy guile'u taka sama jest wiec wydaje mi sie ze to po prostu kierunek kolejny, w gore w tym przypadku, pobaw sie ;)

wejdz sobie na TRIAL i tam poproboj na spokojnie wsio ;)

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i cezario44 przetestowalismy dzisiaj multi. Momentami tnie. Mialem z nim 3 kreski na tym wskazniku w lobby. Z mojej strony narazie wszytko opiera sie na farcie. Chociaz kilka ciosow blanka juz znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy narzekają na poziom trudności mi jak narazie udało się przejść grę na medium Zangiefem i to chyba biorąc z 5 continue przy sethcie ale zangief to chyba jedna z najłafiejszych postaci w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktoś może jak odblokować Akume?? Albo może zna ktoś strone gdzie pisze jak odblokować wszystkie ukryte postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akuma After unlocking Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, Fight him on arcade mode, to do that, Get at least 1 perfect and use no continues.

Cammy End the arcade mode with Crimson Viper

Dan End the arcade mode with Sakura

Fei Long End the arcade mode with Abel

Gen End the arcade mode with Chun-Li

Gouken After unlocking Akuma, Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, complete the game with Akuma. Then get at least 2 perfects and 3 Ultra Finishes and don't use any continues.

Rose End the arcade mode with M.Bison

Sakura End the arcade mode with Ryu

Seth End the game with all the other characters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akuma After unlocking Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, Fight him on arcade mode, to do that, Get at least 1 perfect and use no continues.

Cammy End the arcade mode with Crimson Viper

Dan End the arcade mode with Sakura

Fei Long End the arcade mode with Abel

Gen End the arcade mode with Chun-Li

Gouken After unlocking Akuma, Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, complete the game with Akuma. Then get at least 2 perfects and 3 Ultra Finishes and don't use any continues.

Rose End the arcade mode with M.Bison

Sakura End the arcade mode with Ryu

Seth End the game with all the other characters

Niezależnie na jakim poziomie trudności się gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezależnie na jakim poziomie trudności się gra?

dokladnie. wiec easiest + 1 round i heya ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrailers dostepne sa 2 filmy z DLC z kostiumami. Ciekawe kiedy i za ile wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowac nei zamierzam, a przynajmniej nie w najblizszym czasie bo bez sensu jest ( nie z punktu widzenia dewelopera tylko odbiorcy) wydawanie czegos tak oczywistego jak inne stroje do gry ktora wyszla tydzien temu, co znaczy ze to bylo gotowe juz dawno, juz dawno te stroje widzialem a oni daja je jako DLC! to powinno byc w pudelkowej wersji, chyba ze bedzie to za free, choc juz slyszlaem ze nie -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ze bedzie to za free, choc juz slyszlaem ze nie -.-

jak trzeba placic to mam to gdzies. stroje pewnie fajne ale takie dodatki powinny byc za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje już są od zeszłego tygodnia dostępne w Japonii i Hongkongu później się pokazała jedna paczka w US. Wszystkie płatne ale nie pamiętam ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleh :/ no chyab ze ebda po 2 zeta za pakiet to ewentualnie moze za jakis czas :P ale chyab nie ma na co liczyc z ta cena... hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W europie nie ma jeszcze tego dodatku ja tam nie mówię żebym to kupił ale po raz kolejny olewają nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×