Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A to widzieliście :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legacy wyszlo lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest SSF4 względem SF4? To taka jakby wersja GOTY? Ma te same trofea i zdobywa je sie normalnie? Z tego co wiem to w tym nowym jest wiecej postaci. Czy nie bedzie problemu z trophy dotyczącym odblokowania innych graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SSF4 masz dodatkowo 10 postaci, wszystkie są dostępne od razu bez konieczności ich odblokowania, nowe tryby online, dodatkowe ciosy i combo, lepszy balans rozgrywki. Trofea po części pokrywają się z SF4 jednak zdobywasz osobno w obu grach (nie przechodzi to co już zdobyłeś w SF4 na SSF4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SSF4 masz dodatkowo 10 postaci, wszystkie są dostępne od razu bez konieczności ich odblokowania, nowe tryby online, dodatkowe ciosy i combo, lepszy balans rozgrywki. Trofea po części pokrywają się z SF4 jednak zdobywasz osobno w obu grach (nie przechodzi to co już zdobyłeś w SF4 na SSF4).

Czyli rozumiem że SSF4 i SF4 to dwie oddzielne platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że SSF4 i SF4 to dwie oddzielne platyny?

Tylko się nie napalaj, bo zdobyć platyne w tych grach to... prawdziwy Capcomowy Hardcore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może napisał by ktoś poradnik po polsku chodzi mi o ciosy i combosy nowych postaci co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszedł Street Fighter IV i po prostu jest istna masakra! Kompletnie nic nie ogarniam :confused: Trzaskają mnie nawet w trybie Arcade na medium :down:. Zanim uda mi się zrobić te super combosy to już dawno zginę :sweat:. Ale postaram się tym nie zrażać i może trochę grę opanuje :)

EDIT:

Poczytałem trochę temat i widzę, że tryb Medium to nie wcale taki dla kompletnych laików :) Także włączę sobie na początek najłatwiejszy poziom bo już grę parę razy ze zdenerwowania wyłączyłem.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SFIV nie jest bardzo ciezkie do splatynienia. Trzeba miec duzo czasu i przede wszystkim AS (Arcade Stick), bo na padzie ciezko sie wykonuje combosy dla Guile'a oraz Vegi gdzie trzeba je robic w ksztalcie litery Z na analogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wyjadaczy jezeli sa tu tacy. Czy da sie w ta gre wymiatac na padzie czy tylko fight stick'iem da sie wykrecic wszystkie komba i grac na naprawde wysokim poziomie?

Mysle o drugim podejsciu do SF4 ale nie wiem czy jest sens jezeli mam zostac zjedzonym przez zawodnikow grajacych na fight stick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle o drugim podejsciu do SF4 ale nie wiem czy jest sens jezeli mam zostac zjedzonym przez zawodnikow grajacych na fight stick.

Zaryzykowalem i kupilem SSF4. Pierwsze walki i zwyciestwa Blanka mam za soba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek-brt, ale z czym masz dokładnie problem ? Bo jak masz zrobić to Ultra Combo to chyba wiesz, koleś dokładnie na filmiku mówi co masz zrobić, na dodatek w instrukcji (w samej grze też można sprawdzić jak wykonać dane kombo) masz też opisane jak to zrobić. Pamiętaj oczywiście, że musisz mieć zapełniony pasek na dole oraz, że musisz wykonać to dosyć szybko.

Ogólnie Akuma ma jedno z łatwiejszych do wykonania Ultrasów.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek-brt, ale z czym masz dokładnie problem ? Bo jak masz zrobić to Ultra Combo to chyba wiesz, koleś dokładnie na filmiku mówi co masz zrobić, na dodatek w instrukcji (w samej grze też można sprawdzić jak wykonać dane kombo) masz też opisane jak to zrobić. Pamiętaj oczywiście, że musisz mieć zapełniony pasek na dole oraz, że musisz wykonać to dosyć szybko.

Ogólnie Akuma ma jedno z łatwiejszych do wykonania Ultrasów.

No ja wiem, sprawdzałem w grze, próbuje robić ale nadal się nie udaje. Może wciskam złe ciosy więc jeżeli się komuś chcę niech poda od razu bezpośrednią kombinację na PS3 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, sprawdzałem w grze, próbuje robić ale nadal się nie udaje. Może wciskam złe ciosy więc jeżeli się komuś chcę niech poda od razu bezpośrednią kombinację na PS3 :tongue:

Zapraszam na walkę on-line to wtedy pokażę jak to zrobić - hehehe, a teraz na poważnie KWADRAT KWADRAT TYŁ IKS R2 - super szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na walkę on-line to wtedy pokażę jak to zrobić - hehehe, a teraz na poważnie KWADRAT KWADRAT TYŁ IKS R2 - super szybko

Ja to robię KWADRAT KWADRAT i naraz (TYŁ IKS R2) - wychodzi prawie 100% przypadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy SSFIV jest lepszy od SFIV? Zamierzam sobie kupić, tylko nie wiem którą wersję ;/. Proszę o odpowiedź kogoś, kto ma/grał w te dwie części i ma jakieś porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy SSFIV jest lepszy od SFIV? Zamierzam sobie kupić, tylko nie wiem którą wersję ;/. Proszę o odpowiedź kogoś, kto ma/grał w te dwie części i ma jakieś porównanie.

Mechanika gry, grafika jest właściwie identyczna. W SSFIV masz nowe ultra comba dla postaci i kilka nowych bohaterów. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, bierz Super Street Fighter IV - to podrasowana, lepsza wersja poczciwej "czwórki".

Edit: Zapomniałem dodać, że w SSFIV jest ciekawszy tryb multi i możliwość oglądania powtórek najlepszych walk.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanika gry, grafika jest właściwie identyczna. W SSFIV masz nowe ultra comba dla postaci i kilka nowych bohaterów. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, bierz Super Street Fighter IV - to podrasowana, lepsza wersja poczciwej "czwórki".

Edit: Zapomniałem dodać, że w SSFIV jest ciekawszy tryb multi i możliwość oglądania powtórek najlepszych walk.

No to biorę ;). Tylko nigdzie nie mogę znaleźć wersji na PS3 w warszawie. Robson odpada. Za daleko dla mnie (mieszkam na ursynowie przy metrze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biorę ;). Tylko nigdzie nie mogę znaleźć wersji na PS3 w warszawie. Robson odpada. Za daleko dla mnie (mieszkam na ursynowie przy metrze).

Tez mieszkam na Ursynowie (a moze mieszkalem? No w kazdym razie). Stacja metra - Imielin ;) Jedz na gielde komputerowa w Wawie (przy Stodole) w sobote/niedziele pomiedzy 11-12. Tam tez sprzedaja gry. Ja tam wyhaczylem Bioshock 2 za 70zl ;d

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie to. O dziwo też mieszkam na imielinie (:?). Do stodoły się prędko nie wybiorę, bo zamierzam wyjechać gdzieś zagranicę w tym tygodniu. Szkoda, chciałbym chociaż demko obczaić, którego też nie ma (;/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że ta gra jest zadziwiająca. Na początku zupełnie mi nie szło. Ani razu nie przeszedłem Arcade Mode przez co bardzo się zraziłem. Chciałem nawet sprzedać tę grę. Myślałem, że na padzie nie da się grać. Myliłem się.

Ostatnio przez dziewczynę, która bardzo chciała grać w ten tytuł odkryłem jaką może on dawać zabawę. Przesiadłem się z analoga na krzyżak. Pouczyłem się combosów, a następnie spędziłem parę chwil w training roomie. Obecnie gram tylko w to, a super i ultra combosy wchodzą za każdym razem :D Na razie najlepiej gra mi się Rufusem lub Crimson Viper, ale nie próbowałem jeszcze całej reszty wojowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Podobnie jak w temacie Tekken 6 chciałem poinformować zainteresowanych o turnieju w Tekkena 6 i SSF4 który odbędzie się w Łodzi w dniach 22-23.01.2011. Turniej odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury. Po więcej informacji zapraszam na BACKDASH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako stary wyjadacz sf (gory zetonow poszly na ssf2 swego czasu ) myslalem, ze bedzie lajtowo

a tu po odpaleniu ssfIV maly zonk - jest dosc ciezko juz od przedfinalowej walki na normalu

pad to syf, juz na klawiaturze sie lepiej gralo confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×