Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

no a podobno ma byc tych pakietow 3 albo 4. wiec liczac po 4 dolce. to ponad 5 dych :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitokiri pl dzięki za in fo co do ultrasów, nie wychodziło bo myślałem że trzeba nacisnąć trzy razy łapę a nie trzy łapy na raz :) właśnie wróciłem z łork i idę testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy gdzieś można poćwiczyć ciosy. Chodzi mi o to żeby dany cios się wyswietlił a ja musze go wykonać tak jak w VF 5 w opci treningu.

Znalazłem, niestety gram na zwykłym telewizorze i nie wiem co mam wykonać bo są uciente schematy ciosów nici z grania.

Edytowane przez k3th007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male sprostowanie:

UNLOCK: AKUMA

* You must have Sakura, Dan, Gen, Cammy, Rose, and Fei-Long unlocked.

* Beat Arcade Mode on any difficulty and with any settings, using any character.

* Must have at least 2 Pefect Rounds before defeating Seth.

* Cannot lose any matches and use a continue.

* Defeat Akuma.

GOUKEN

* You must have Akuma unlocked.

* You must have beaten Arcade Mode with Akuma.

* Beat Arcade Mode on any difficulty and with any settings, using any character.

* Must have at least 2 Pefect Rounds before defeating Seth.

* Must have performed at least 3 Ultra Combo Finishes before defeating Seth.

* Cannot lose any matches and use a continue.

* Defeat Gouken.

SETH

* You must have Gouken unlocked.

* Beat Arcade Mode on any difficulty and with any settings, with all other characters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj.

Z biegu przeszedłem Ryu na medium bez użycia continue, potem zaczęły się schody. Na medium zrobiłem już Ryu, Kenem, Sagatem i Sakurą. Teraz męczę się z resztą, bo jakoś mnie odrzuca ustawianie easiest żeby odblokować postacie, ale może się złamię jak za długo nie będzie wychodzić ;)

Mega zajebista gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie - kto umie robić ultra Guile'm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak chce zrobić ultra combo Metsu Haduken Ryu to jak mam zrobić te dwa kółka prubuje i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robisz zapewne ok ...

2 ćwierć kółka + P/PPP

Ale na początku jest trudno to zrobić. Mi również na razie na 10 prób super lub ultra ciosu pewnie ze 3 wyjdą. Te 2 ćwierć obroty jednak na padzie od ps3 nie tak łatwo zrobić. Bo zwykły Hadouken wychodzi elegancko. Problem jest z tym drugim ćwierć obrotem ...

Trzeba próbować :rolleyes:

Edytowane przez bonzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarchewNapisano Dzisiaj, 12:09 PM A teraz pytanie - kto umie robić ultra Guile'm? ;)

wtf???? a w czym problem??

a co do kombosa Ryu to chyba jakies jaja, po prostu szczeka opada....ludzie wy macie problemy ze zwyklymi ciosami!?! gral ktos w ogole w jakies 2D kiedykolwiek?? np w Street Fightera 3 3rd Strike?? albo Guilty Gear'a? chyba nie, otoz SF4 nie dorasta SF3 nawet do wloskow pod stopami, tam nie ma czegos takiego ze oooj nie umiem zrobic tego ciosu, tylko w sekunde trzeba wklepac tyle kombinacji zeby ukarac kogos kto wlasnie popelnil blad, SF4 to gra na lamerow, taki 17 letni krok w tyl, w okolice wydania SF2 od ktorego i tak jest gorszy, zenada na maksa, (o grafice nawet sie nie wypowiadam) a w tej prasie to teraz chyba jacys 16 latkowie pracuja i to jest pierwsza bijatyka w jaka w zyciu grali,

jak ktos chce poczytac/nauczyc sie czegos o prawdziwych bijatykach 2D to zapraszam na forum www.guiltygear.pl

p.s. dla odwaznych, niedlugo kolejny zlot wiec bedzie okazja zmierzenia sie z najlepszymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany ta gra jest dziwna...

Na medium przy pierwszym włączeniu gry doszedłem do Bisona (obstawiam, że to przedostatni był) i na nim poległem.

Teraz włączyłem easiest i nie przeszedłem już trzeciego etapu. Nie ważne czy super combo czy ultra, Honda mi odpalał takie kombosy, że nawet nie drgnąłem.

Patch z Wipeouta HD poproszę, który obniży poziom trudności o jakieś 10 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza co innego. Odpalę sobię odpowiedni poziom, przechodzę wszystkich poza Sethem, męczę się godzinę.

Zmienię poziom na jeden niższy, ziewając przejdę wszystkich, a potem z Sethem stoczę równą walkę.

W ten sposób zamiast odblokowywać postacie na medium/easy, muszę very easy włączać przez jedną postać, a nie trudność gry.

Ale to dobrze, że jest taka. Przynajmniej za miesiąc dalej będę mógł pomykać nie tylko przez sieć, a jak ktoś sobie nie będzie radził to odpali Easiest i git.

A trophy whores niech klną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj już nie wytrzymałem i kupiłem wreszcie Street Fightera IV (czekam na przesyłkę) ;)

Zobaczymy czy ta gra jest chociaż w połowie tak dobra jak zachwyty nad nią...

Edytowane przez matteo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest inny sposub na odblokowanie akumy wystarczy przejść arcade mode na najwyższym poziomie trudności. Teraz zobacze czy goukena da się tak odblokować.

Edytowane przez k3th007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja odblokowałem Goukena. Naprawde na easiest nie ma problemu z pokonaniem setha, wystarczy lamować ciągle skok z wyskoku i podcinka i tak w kółko. jego atakow mozna sie nauczyc na pamiec. Z dystansu puszcza sonici na srednim dystansie uderza dwoma rekami i tam najlepiej czekac na odpowiedni moment i wykonac skok z wyskoku i podcinka, gdy teleportuje sie blisko nas to od razu rzut (LP+LK).Zdobycie goukena to kwaestia dwoch perfectow i około 3 ultrasow na koniec rundy(oczywiscie po uprzednim odblokowaniu akumy i przejsciu nim arcade mode). uzyskanie dwoch perfectow w pierszych dwoch walkach nie powinno sprawiac problemow a jesli ktos ma potem z zakonczeniem kilku walka ultrasem lub zaczyna ostawać baty od kokolwiek (a jak wiadomo niewolno przegrac ani jednej rundy) to sztuczka z drugim padem o ktorej pisałem wczesniej bardzo ulatwi sprawe

kurcze chcialem gdzies wrzucić save z gry ale kopiowanie jest chronione wiec lipa

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odblokowałem Goukena. Naprawde na easiest nie ma problemu z pokonaniem setha, wystarczy lamować ciągle skok z wyskoku i podcinka i tak w kółko. jego atakow mozna sie nauczyc na pamiec. Z dystansu puszcza sonici na srednim dystansie uderza dwoma rekami i tam najlepiej czekac na odpowiedni moment i wykonac skok z wyskoku i podcinka, gdy teleportuje sie blisko nas to od razu rzut (LP+LK).Zdobycie goukena to kwaestia dwoch perfectow i około 3 ultrasow na koniec rundy(oczywiscie po uprzednim odblokowaniu akumy i przejsciu nim arcade mode). uzyskanie dwoch perfectow w pierszych dwoch walkach nie powinno sprawiac problemow a jesli ktos ma potem z zakonczeniem kilku walka ultrasem lub zaczyna ostawać baty od kokolwiek (a jak wiadomo niewolno przegrac ani jednej rundy) to sztuczka z drugim padem o ktorej pisałem wczesniej bardzo ulatwi sprawe

kurcze chcialem gdzies wrzucić save z gry ale kopiowanie jest chronione wiec lipa

no szczerze mowiac to z sethem problemow nei mam a nawet perfect sie zdarza xD heh... tylko te ultra :/ bleh. za malo gram, nie mam czasu :/ a warty chociaz zachodu ten gouken?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no szczerze mowiac to z sethem problemow nei mam a nawet perfect sie zdarza xD heh... tylko te ultra :/ bleh. za malo gram, nie mam czasu :/ a warty chociaz zachodu ten gouken?

To wykonnuj ultrasy akumą ma banalne w wykonaniu. Gouken wydaje sie troche wolny i mimo tego samego stylu jest inny w prowadzeniu od ryu i kenowato podobnych.Ma fajnego podwojnego hadoukena gdzie jeden sciaga stojacych a drugi skaczacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest inny sposub na odblokowanie akumy wystarczy przejść arcade mode na najwyższym poziomie trudności. Teraz zobacze czy goukena da się tak odblokować.

Przeszedłem właśnie Arcade Mode na Hardest, mam wszystkie postacie poza Akumą, Goukenem i Sethem (specjalnie poczekałem żeby sprawdzić). Nie odblokował się Akuma, więc ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem właśnie Arcade Mode na Hardest, mam wszystkie postacie poza Akumą, Goukenem i Sethem (specjalnie poczekałem żeby sprawdzić). Nie odblokował się Akuma, więc ściema.

Ale bez kontynuacji, mi się udało zangiefem zachować czyste konto. Po walce z setem pojawił się akuma wystarczyło go pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba było mówić, ja chyba 3 albo 4 razy użyłem.

Jak z Goukenem da się tak samo to daj znać, jakoś więcej zabawy mam idąc na Hardest niż przechodząc na Easiest z wymogami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A to trzeba było mówić, ja chyba 3 albo 4 razy użyłem.

Jak z Goukenem da się tak samo to daj znać, jakoś więcej zabawy mam idąc na Hardest niż przechodząc na Easiest z wymogami :P

Już sprawdziłem gouken nie pojawił się, odblokowuje te postacie które było trzeba odbłokować przy akumie. Najtrudniej z perfekcyjnymi rundami bo ultra combo akumą to prościzna nie ma tu żadnych ćwierć kółek. Spróbuj zangiefem cios pod L1 jest nie do zablokowania działa na wszystkie postacie nawet na seta, no może oprócz cammy.

Edytowane przez k3th007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem Ryu, bez myków, po prostu walcząc.

Został mi Gouken i Seth do odkrycia. Na 100% się nawet nie przymierzam, bo niektóre kombinacje są dla mnie nie do zrobienia, powoli rozważam jakiś arcade stick, bo podobno dużo pomagają.

Z kółkami nie mam problemów, nawet wygodniej mi wrzucić takie combo niż to Akumy (na przykład po punchu Ryu, kiedy wiem, że wejdzie niezablokowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przechodziłem Ryu, bez myków, po prostu walcząc.

Został mi Gouken i Seth do odkrycia. Na 100% się nawet nie przymierzam, bo niektóre kombinacje są dla mnie nie do zrobienia, powoli rozważam jakiś arcade stick, bo podobno dużo pomagają.

Z kółkami nie mam problemów, nawet wygodniej mi wrzucić takie combo niż to Akumy (na przykład po punchu Ryu, kiedy wiem, że wejdzie niezablokowane).

Coś jest nie tak zrobiłem akumą 4 ultra combo i dwie perfekcyjne rundy i nic się niedzieje, przeszedłem seta nieóżywając żadnych powtórek i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

k3th musi działać... ja wczoraj odblokowałem goukena akuma(tą postacią chyba gra mi się najlepiej, możę dlatego że jest prosta w miarę) trzeba mieć 2 perfekt round i 3 ultimate finishery i po sethie pojawia sie gouken.

No i oczywiście trzeba przejść wszystko bez przegranej.

Edytowane przez Krage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×