Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę, bo mam ogromny dylemat: Bioshock czy Burnout Paradise: The Ultimate Box?

2 różne gry - lubisz FPSy bierz fkorz Bioshocka, uwielbiasz rozpierduchę po ulicach z dobrą muzą i świetnym modelem zniszczeń (ale mało-symulacyjną zaznaczam), bierz burnouta. Jeżeli nadal masz dylemat - bierz obydwie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę, bo mam ogromny dylemat: Bioshock czy Burnout Paradise: The Ultimate Box?

bioshock nawet jak nie lubisz grać w nic

*totek dla mnie zestawy 1, 2, 4, 7, 9 i 10 są godne uwagi :D osobiście wybrałbym zestaw z metalem lub ten który jest z aktualnie najdroższymi grami żeby w razie czego szybko je sprzedać jeśi lubisz bawić się w takie peirdoły

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioschock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam za kilka dni mam zamiar kupic plejke ale mam nie maly metlik w glowie poniewaz do wyboru mam szeroka game konfiguracji konsolki ktora najbardziej Wam odpowiada? wszelakie propozycje beda brane pod uwage :) z gory dzieki

1. SONY Playstation 3 80GB + (Killzone 2)

2. SONY Playstation 3 80 GB Starter Pack (Uncharted Drakes Fortune + Motorstorm)

3. SONY Playstation 3 80 GB Starter Pack (Uncharted Drakes Fortune + Need For Speed Pro Street)

4. SONY Playstation 3 80 GB + Metal Gear Solid 4

5. SONY Playstation 3 80 GB + Gran Turismo 5 Prologue

6. SONY Playstation 3 80 GB + Singstar

7. SONY Playstation 3 80 GB + Grand Theft Auto IV

8. SONY Playstation 3 80 GB Starter Pack (Ratchet and Clank Tools of Destruction + Fifa 08)

9. SONY Playstation 3 80GB + (Motorstorm + Ratchet and Clank Tools of Destruction + Ratchet and Clank Quest for Booty)

10. SONY Playstation 3 80GB + (Uncharted Drakes Fortune + Resistance Fall of Man)

Zestaw 1, lub 10...

Proszę o radę, bo mam ogromny dylemat: Bioshock czy Burnout Paradise: The Ultimate Box?

Na twoim miejscu bym brał Bioshock...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę głupie są te pytania, typu Bioshock czy Burnout. Ja się spytam, czy kupić telewizor, czy lodówkę. Można prosić o radę, jeśli chodzi o gry tego samego typu, po prostu utwierdzając się która jest lepsza. Ale Bioshock to FPS, Burnout - samochodówka. Dwie zupełnie różne gry, na podstawie recenzji bez problemu można wywnioskować, że obie są bardzo dobre, ale wybór może zależeć tylko od osobistych preferencji. Ja Ci powiem, że Burnout jest znacznie lepszy niż Bioshock, bo preferuję samochodówki - czy taka opinia coś może dać pytającemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zwątpienia LBP ale to i tak 2 rózne gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta IV czy raczet end klank? tez dwie rozne gry, ale opinie sa rozne i nie wiem, ktora kupic pierwsza. potrzebuje szybkiej odpowiedzi. czy gta sie nie nudzi? ps: pisze z psp, wiec sorry za pismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gta IV czy raczet end klank? tez dwie rozne gry, ale opinie sa rozne i nie wiem, ktora kupic pierwsza. potrzebuje szybkiej odpowiedzi. czy gta sie nie nudzi? ps: pisze z psp, wiec sorry za pismo.

wiesz, to zalezy czy lubisz symulacje kryminalisty czy platformowke ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to zalezy czy lubisz symulacje kryminalisty czy platformowke ...

albo czy ta gra ma starczyć na długo, czy nie. Ratchet jest spoko, ale jakoś nie wyobrażam sobie przechodzenia go po kilka razy - nie ma nawet trofeów, które by jakoś do tego motywowały. A sama gra nie jest wybitnie długa - kilka dni. A GTA pomimo swoich bolączek starczy na pewno na dłuższy czas, a jak będzie chciał mieć 100% trofeów to kilka miesięcy z życiorysu wyjęte jak nic :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka gre mi polecacie Bioshacka czy Dead Space? Szukam gry na niedzielne popoludnia , nie bede gral w sieci (nawet nie wiem czy w tych grach jest taki tryb:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wandal oba demka masz w pss, do ninja trzeba mieć stalowe palce więc polecam hs ewentualnie kz2 :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalowe palce - z tym się zgodzę :) co do poprzednich:

Bioshock vs Dead Space - ciężki wybór, obie gry świetne, rzekłbym wybitne. Najlepiej mieć obie, ogólnie ciężki wybór

Burnout vs Bioshock - dziwne pytanie, co lubisz, FPS czy samochody

GTA IV vs Ratchet - to samo co wyżej, co kto lubi, z tym, że dla mnie GTA miażdży totalnie

Ogólnie nie rozumiem pytań typu Bioshock czy Burnout, GTA czy Ratchet. Kiełbasa czy marchewka, co kto lubi, jakie gry Cię kręcą. To co podoba się jednemu, nie musi podobać się drugiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wandal1000"

Oczywiście że "Ninja gaiden sigma"

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gta IV czy raczet end klank? tez dwie rozne gry, ale opinie sa rozne i nie wiem, ktora kupic pierwsza. potrzebuje szybkiej odpowiedzi. czy gta sie nie nudzi? ps: pisze z psp, wiec sorry za pismo.

Zdecydowanie bierz GTA IV... Całe przeszedłem i jeszcze brakowało mi w niej misji, a przecież ta gra jest bardzo długa... Mam ochotę w nią jeszcze grać i grać :)

Jaka gre mi polecacie Bioshacka czy Dead Space? Szukam gry na niedzielne popoludnia , nie bede gral w sieci (nawet nie wiem czy w tych grach jest taki tryb:P)

Obie gry są super... Jak masz kasę to bierz obie bez zastanowienia...

heswp3081.jpg

Heavenly Sword

CZY

Ninja Gaiden Sigma ??

935677_20070809_screen001.jpg

Myslę, że HS byłby lepszym zakupem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% hs to lepszy wybór ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na mnie :D

27 kwietnia mam zamiar kupić PS3. Mam krótkie pytanie:

Jakie gry polecacie mi kupić na sam początek?

Dodam tylko, że nie jestem pewien czy uda mi się podłączyć internet do PS3 tak więc aspekt multi odpada. Zależałoby mi ponadto żeby dana gra była grywalna przez długi czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×