Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jaką grę polecilibyście na początek, ponieważ muszę nadrobić zaległości, więc mam na myśli jakieś starsze gry, konkretnie nie mam ulubionego gatunku,

p.s. czym różnią się gry platinium

pozdrawiam

Resistance, Burnout, Ratchet, U:DF, Motorstorm, GTA, Assassins Creed, Star Wars: The Force Unleashed i dziesiątki innych. Jak nie masz ulubionego gatunku wybór jest bardzo obszerny. No i zależy jak definiujesz starsze gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Resistance, Burnout, Ratchet, U:DF, Motorstorm, GTA, Assassins Creed, Star Wars: The Force Unleashed i dziesiątki innych. Jak nie masz ulubionego gatunku wybór jest bardzo obszerny. No i zależy jak definiujesz starsze gry...

mam na myśli gry obowiązkowe, z tego mniej więcej okresu co uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavenly sword. Wtedy byl MS pierwszy, ale chyba nie ma co wracac wiec mozesz wziac Pacific Rift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam na myśli gry obowiązkowe, z tego mniej więcej okresu co uncharted

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Uncharted: Drake's Fortune

Gran Turismo 5 Prologue

Heavenly Sword

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gran Turismo 5 Prologue

ja bym tej gry nie polecił. Na pewno nie w takim towarzystwie. To jest zwykłe, lekko rozbudowane demo. Co z tego, że na początku daje masę frajdy, jak po kilku dniach przechodzi się single i pozostaje ciułanie kasy na F1, albo mordowanie się z wyścigami na złoto, bo to jest czysty hardcore - czasy są wyśrubowane maksymalnie. A w sieci chaos, lagi i jazda z przypadkowymi ludźmi. Lepiej poczekać na pełną wersję, która starczy na 100x dłużej i nie pozostawi niedosytu. A jak wrzucą jeszcze trofeum za 100% gry to wogóle trophy hunterzy będą będą jechać na kawie miesiącami, aby mieć platynę. Obecnie ze ścigałek lepszym wyborem jest Ferrari Challenge - cena niewiele wyższa, nie ta jakość graficzna, ale to pełna gra z wieloma wyścigami do wygrania. Albo Ratchet w to miejsce też byłby odpowiedni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheMichal poleciłbyś gt5p, czy raczej bp

@qgar czym pierwszy ms ustępuje drugiemu? (bo właśnie na niego miałem ochotę)

a ogólnie to uncharted, czy mgs4? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry poleciacie z trybem wykonywania kompanii dla 2 graczy przez internet? Wszystkie gatunki moga byc pomijajac strategie ,ktorych za wiele na ps3 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie gry poleciacie z trybem wykonywania kompanii dla 2 graczy przez internet? Wszystkie gatunki moga byc pomijajac strategie ,ktorych za wiele na ps3 nie ma.

Jeśli chodzi o kompanie? Hmm... Jest COD5, Resistance, Haze, Rainbow Six Vegas chyba, LBP. I... to wszystko co mi przychodzi do głowy. Polecam COD5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie gry poleciacie z trybem wykonywania kompanii dla 2 graczy przez internet? Wszystkie gatunki moga byc pomijajac strategie ,ktorych za wiele na ps3 nie ma.

Resident Evil 5 coop jest świetny i sprawia mase frajdy warto zagrać :thumbsup:

Edytowane przez ChudY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@TheMichal poleciłbyś gt5p, czy raczej bp

zdecydowanie Burnout. Przede wszystkim to pełnoprawna gra, która wystarcza na długi czas. W dodatku bardzo grywalna z fajnym trybem multiplayer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioshock czy fear2 lub inna gra w podobnym klimacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bioshock czy fear2 lub inna gra w podobnym klimacie?

mi bardziej odpowiada schizowy klimat bioshocka ;]

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie czy warto kupować Battlefield Bad Company dla gry w 80% multiplayer ?

Czy serwery gry stoją na Dedykach czy może jest to Peer to Peer ?

Jeszcze jedno pytanie czy w tą, że grę pyka wiele osób ?

Mam nadzieje, że szybko mi odpowiecie.

Liczę na opowiedz w szczególności Kill-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto multi jest ciekawe, swego czasu grałem i to dużo, niema też się co martwić o frekfencję. Największą bolączką B:BC są częste lagi. Demko jest w PSS, zassaj i zagraj zanim kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zassałem ale jakoś się nie mogę zdecydować.

Mam zaoferowane COD-a 4 (tylko muszę dopłacić 40 zł), Far-Cry 2 (taka sama cena).

A czy Far-Cry 2 ma "dobre multi" ?

Czyli w BA:Bad Company serwery stoją na dedykach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motorstorm czy Motorstorm: Pacific Rift?

Jeżeli nie grałeś w II część, to chyba lepiej zainwestuj w I. Jeżeli zagrasz w II, to już nie będziesz chciał wrócić do I. Nie ma co sobie psuć zabawy. Jak kupiłem ps3 z bundlem motorstorm II, to po ściągnięciu dema I części, wogóle mnie to już nie kręciło. Pamiętam jak na standach w media markt włączałem sobie motion sensitive, a później wygrywałem wyścig... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zagrasz w II, to już nie będziesz chciał wrócić do I. Nie ma co sobie psuć zabawy.

niekoniecznie. Mechanika rozgrywki jest bardzo podobna w obu częściach, trasy moim zdaniem znacznie przyjemniejsze są w jedynce - pustynia ma jednak klimat. A przeciwnicy są nawet lepiej wyważeni, bo nie odjeżdżają tak strasznie, gra bardziej stawia na walkę między pojazdami, niż na bezbłędny przejazd i modlitwę, aby żaden monster truck nie wjechał w kufer. Ja polecałbym zacząć przygodę od jedynki, jak się spodoba to dwójka. Szkoda tylko, że dopiero PR ma trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie. Mechanika rozgrywki jest bardzo podobna w obu częściach, trasy moim zdaniem znacznie przyjemniejsze są w jedynce - pustynia ma jednak klimat. A przeciwnicy są nawet lepiej wyważeni, bo nie odjeżdżają tak strasznie, gra bardziej stawia na walkę między pojazdami, niż na bezbłędny przejazd i modlitwę, aby żaden monster truck nie wjechał w kufer. Ja polecałbym zacząć przygodę od jedynki, jak się spodoba to dwójka. Szkoda tylko, że dopiero PR ma trofea...

Na trofeach mi nie zależy. Kupie jedynkę a później dwójkę :D

Resistance: Fall od Man czy Resistance 2? Pomożecie mi w tym wyborze? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź sobie pierwsze jedynke, można ją kupić za 30-40 zł a jest na prawde dobrą strzelanką. Potem zagraj sobie w drugą część, bo są połączone fabularnie i dwójka jest nawet lepsza oraz bardziej rozbudowana niż pierwsza część.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką grę najlepiej wybrać na początek zabawy z PS3

TYLKO NIE SPORT

ech...zależy jakie gatunki lubisz i czy ta gra ma być jedna na dłuższy czas, czy przejdziesz i kupujesz nową. Tak tylko mogę Ci proponować to, co mnie się podoba. Ja bym brał Star Wars: TFU, U:DF albo Motorstorm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być na dłuższy czas bo na gry nie mam dużo kasy żeby przechodzić szybko i kupować nową

Będe grał tak ok 1h dziennie i 3h w weekendy

Chciałbym gre która nie kończyła by się tak szybko

Chyba że kupie GTA i bede zbierał na router i bede grał online bo taka gra nigdy sie nie nudzi

Ale zaproponujcie jakąś długą grę

A czy gra Litle big planet jest długa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×