Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

ja z kolei wole DUALSHOCKA. co prawda jest minimalnei ciezszy, ale w wiekszosci gier wibre mozna wylaczyc jesli przeszkadza ale np jak gralem w takie KZ2 demko to nei wyobrazam soebi grac bez tej wibry. rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka wersję PS3 lepiej wybrać z padem SIXAXIS czy DualShock3? Czym się różnią te pady?

DualShock3... Nie ma to jak Ci coś wibruje podczas grania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat ktora gre sobie wybrac (gram narazie bez neta i na kineskopowym)

-Heavenly Sword

-Assassin's Creed

-FAR CRY 2

-LBP

-mirrors edge

licze na dlugą i grywalną rozgrywke , ktora gra wedlug Was spełnia kryteria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
licze na dlugą i grywalną rozgrywke , ktora gra wedlug Was spełnia kryteria?

KILLZONE 2 ! :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...jak liczysz na długą grę to też polecam KZ2 - w multi na pewno się nie znudzi. Możesz spróbować też LBP - chociaż ta gra musi Ci przypasować, bo niektórych levele stworzone przez graczy w końcu nudzą, a inni grają w nie w nieskończoność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w sprawie gry Fight Night Round 3.

Warto ją teraz kupić, czy może lepiej poczekać do wakacji kiedy (podobno) ma się ukazać Fight Night Round 4?

I czy jest to prawda że walka w FNR3 części została spowolniona w stosunku do FNR2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh napisalem ze nie mam narazie neta, killzone jest za drogi kiedy indziej go kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat ktora gre sobie wybrac (gram narazie bez neta i na kineskopowym)

-Heavenly Sword

-Assassin's Creed

-FAR CRY 2

-LBP

-mirrors edge

licze na dlugą i grywalną rozgrywke , ktora gra wedlug Was spełnia kryteria?

Grałem w każdą z tych gier i jeśli nie masz neta i oczekujesz długiej grywalnej rozgrywki to odpada:

- Heavenly Sword - piękna gra, jednak na 2 wieczory.

- Assasin's Creed - gra taka sobie, bardzo monotonna (prawie identyczne misje)

- Mirrors Edge - również na kilka wieczorów

Zostało:

LBP - jeśli nie masz neta ORAZ drugiej osoby (i pada) do grania - odpuść

FarCry 2 - Gra jest naprawde długa, dość grywalna.

A więc polecam Ci FarCry2.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wach piszesz, że AC jest monotonny, a FC2 grywalne i dość długie lecz dlaczego nie wspominasz o monotonii tej gry? ^_^ Robisz w niej non stop to samo, 0 urozmaiceń, cały czas jeździsz tymi samymi trasami...

Mirror's Edge wspaniała gra, którą bardzo POLECAM! Dynamiczna, grywalna i wcale nie taka krótka, bo jeśli podłączysz na 1min. neta do PS3 i ściągniesz trofea to ME starczy na wiele wiele godzin świetnej rozgrywki. Będziesz musiał opanować poziomy w 100%, aby zdobyć jak najlepszy czas itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat ktora gre sobie wybrac (gram narazie bez neta i na kineskopowym)

-Heavenly Sword

-Assassin's Creed

-FAR CRY 2

-LBP

-mirrors edge

licze na dlugą i grywalną rozgrywke , ktora gra wedlug Was spełnia kryteria?

Z tych gier poleciłbym Ci Heavenly Sword, ale jest strasznie krótka, więc polecam Far Cry 2...

Witam. Mam pytanie w sprawie gry Fight Night Round 3.

Warto ją teraz kupić, czy może lepiej poczekać do wakacji kiedy (podobno) ma się ukazać Fight Night Round 4?

I czy jest to prawda że walka w FNR3 części została spowolniona w stosunku do FNR2?

Spowolnienia żadnego nie zauważyłem... Na twoim miejscu poczekałbym do wakacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :biggrin: Coraz blizej do okresu komunijnego i z moim bratem ( idze do komuni ) postanowilismy kupic PS3. Uświadomiliśmy sobie ze nie warto pakować kolejnych tysięcy złotych w częsci do PieCa. No ale mamy Dylemat :ermm: jaką gre kupić na początek? i zeby nie byla ona zbyt droga ( KZ2 odpada , poniewaz kupimy ją troszke później :woot: ) Zastanawiamy się nad Little Big Planet , bo mozna by bylo cociupać na 2 :) . Wkońcu to będzie w większej częsci jego plejka. No ale ja fan strzelanek FPP też chciałbym w coś pograć . Jakieś propozycje? z góry THX :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh napisalem ze nie mam narazie neta, killzone jest za drogi kiedy indziej go kupie

to może GTA4 ? Bądź co bądź, to w singlu jednak trochę w tą grę pograsz. A na pewno będzie mniej monotonna niż Far Cry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz młodego brata więc LBP na bank mu się spodoba, pozatym we 2 jest dużo dobrej zabawy. Dla ciebie jeśli lubisz FPP to polecam KZ2, Battlefield:BC, Fallout 3, Bioshock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe oki to wezmę jednak LBP a na swojego KZ2 troszke poczekam albo skołuje sobie jeszcze troche hajsu i bedzie git :smile: dzieki za odpowiedz i pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch polecam Resistance 2 - tryb coop online na splicie wymiata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 - nie mój klimat..jednak zostane przy LBP a potem dokupie sobie KZ2 bo wymiata all.. :banana: pozdro i thx za odpowiedzi :laugh:

edit:

z tego co widze po waszych opiniach mocno zastanawiam się czy wogole jest jakis sens kupowac KZ2-podobno bardzo slaby multi

Więc tak: doradzcie mi jeszcze jakoś strzelanke w którą mógłbym pograć na necie bo bardzo duzo zamierzam grać online przede wszystkim..z tego co dostrzegłem COD4 moze byc fajny pod względem grywalności..

a więc jak pomożecie? hehe :D

Edytowane przez kluska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać: BIOSHOCK czy Dead Space? Obie w tej samej cenie, a szukam gierki nie dla masterowania, ale do pogrania dla relaksu po pracy. Ot, przejść raz i zaraz sprzedać.

PS. W obie grałem już w dema, ale chodzi mi o ciekawą fabułę jako całokształt.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał dead space strasznie mnie urzekła ta gierka a bioshock nie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie zupelnie rozne gry.Obie bardzo dobre. trudny wybor. jestem jednak za BIOSHOCKIEM. te dylematy moralne :) (zabic dzicko czy nie) takei tam pierdolki. Naprawde warta swoejej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Resistance 2 - nie mój klimat..jednak zostane przy LBP a potem dokupie sobie KZ2 bo wymiata all.. :banana: pozdro i thx za odpowiedzi :laugh:

edit:

z tego co widze po waszych opiniach mocno zastanawiam się czy wogole jest jakis sens kupowac KZ2-podobno bardzo slaby multi

Więc tak: doradzcie mi jeszcze jakoś strzelanke w którą mógłbym pograć na necie bo bardzo duzo zamierzam grać online przede wszystkim..z tego co dostrzegłem COD4 moze byc fajny pod względem grywalności..

a więc jak pomożecie? hehe :D

Właśnie multi jest w tej grze podstawą ... jest niesamowity, ale nie którzy narzekają na sterowanie, a konkretniej na celowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak: doradzcie mi jeszcze jakoś strzelanke w którą mógłbym pograć na necie bo bardzo duzo zamierzam grać online przede wszystkim..z tego co dostrzegłem COD4 moze byc fajny pod względem grywalności..

a więc jak pomożecie? hehe :D

Można powiedzieć, że wytworzyły się dwa fronty - zwolenników Killzone i zatwardziałych graczy Coda, którzy nie mogę się przestawić. Polecam zobaczyć obie te gry i samemu zdecydować co nam bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ caballero

B I O S H O C K chłopie !

Z tą grą jest tak, że im dalej w las, tym więcej grzybków (halucynków :D ). To co widziałeś w demie to tylko namiastka i mały pikuś. Fabuła wkręca i wykręca maxymalnie. Ale to zależy też od gustów, bo pierwszą styczność z tą grą miałem na pożyczonym od kumpla Xklocku 1,5 roku temu i po niecałej godzinie gry stwierdziłem że mnie nie robi. Poźniej odpaliłem już demko ściągnięte z PSS i było ciekawie, choć mimo to samo w co grałem wcześniej na X. Zdecydowałem się na zakup i stwierdzić mogę jedno, ta gra jest jedną z lepszych w jakie grałem i nie od parady została wybrana najlepszą grą roku 2007.

A Dead Space ? Demko mnie nie urzekło, chociaż kocham sci-fi. Z tego co się orientuję, jest tam parę fajnych patentów np. brak HUD'a ale te kombinacje w BS są nie do opisania :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że tą moją probioshockowofanowską opinią nie na mieszałem ci zbytnio w głowie :P

@ kluska

COD4 czy KZ2 ?

Zbieraj kasę i kupuj obydwa te tytuły ! Dlaczego ? Bo po to masz PS3 żeby w takie wyśmienite tytuły zagrać.

Obydwa warte są swojej ceny. Obydwa przenoszą nas w świetne klimaty i czuć ten next-gen, który w sumie obecnie jest już current-genem. Sorry Batory ale taka jest już prawda i będziesz musiał wybulić :P

Edytowane przez Yohnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KZ2 to jednak przy nim zostane po waszych wypowiedziach :tongue: a czy nie lepiej z call'em poczekac az wyjdzie COD:MW2?

pozdr :D

Edytowane przez kluska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja..i tak musze potrenować gre na padzie ..bo gralem tylko raz w strzelanke na ps3.. da sie żyć :D

Edytowane przez kluska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×