Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gry nad którymi się zastanawiam to :

1.Bioshock (po obejrzeniu zapowiedzi i urywku gameplayu z 2 coś mnie na te grę wzięło)

2.Batman Arkham Asylum (oczywiście w dzień premiery ;p)

3.LittleBigPlanet (dużo ludzi chwali sobie ta grę , ze miło się gra z przyjaciółmi)

Proszę o "telefon z podpowiedzią"

Edytowane przez breaker19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry wybrać? Mam tylko 220 (później może dojdzie jeszcze z 50 zł, ale na razie przyjmijmy taką kwotę ;P) złotych i chciałbym zakupić jakieś gierki. Mam na oku: inFamous (w grę wchodzi tylko edycja specjalna), Fifa Street 3, LittleBigPlanet, Army of Two, Prince of Persia i Skate. Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.

Z góry dzięki.

Polecam ci InFamous - świetna gra i starczy ci na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na Batmana :) Zapowiada się świetna gra. Możesz ja przetestować ściągając demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crit sorki ^_^

@Jan3k polecam Ci inFamous, gra dostarczy Ci mnóstwo fun'u. Do tego Killzone 2 lub LBP. Jeśli ci zostanie to możesz kupić AoT :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YYY umiesz czytać ? o.0 Napisałem to do beraker19, a On nic nie pisze że chce teraz grać...

Spoko ^^ Jesteś jedną z nielicznych osób, które przepraszają, a nie wszczynają zbędny OT :P

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gry nad którymi się zastanawiam to :

1.Bioshock (po obejrzeniu zapowiedzi i urywku gameplayu z 2 coś mnie na te grę wzięło)

2.Batman Arkham Asylum (oczywiście w dzień premiery ;p)

3.LittleBigPlanet (dużo ludzi chwali sobie ta grę , ze miło się gra z przyjaciółmi)

Proszę o "telefon z podpowiedzią"

Bioshock 2 dopiero w 2010 więc na jedynkę jeszcze znajdziesz czas. Ja bym teraz łyknął na twoim miejscu LBP bo na allegro grę kupisz za śmieszną cenę a we wrześniu kupił Batmana :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gry nad którymi się zastanawiam to :

1.Bioshock (po obejrzeniu zapowiedzi i urywku gameplayu z 2 coś mnie na te grę wzięło)

2.Batman Arkham Asylum (oczywiście w dzień premiery ;p)

3.LittleBigPlanet (dużo ludzi chwali sobie ta grę , ze miło się gra z przyjaciółmi)

Proszę o "telefon z podpowiedzią"

Na PS Store masz demka Bioshocka i Batmana. Osobiście sam mam owe demka na moim twardzielu i bardziej spodobał mi się chyba Bioshock, ale trzeba pamiętać, że demo to demo. Co do LBP... Kupiłem LBP chyba w Maju i odpaliłem gierkę z 4-5 razy - nie wciągnęło mnie. Z drugiej strony wiele ludzi zachwala sobie LBP - to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gry nad którymi się zastanawiam to :

1.Bioshock (po obejrzeniu zapowiedzi i urywku gameplayu z 2 coś mnie na te grę wzięło)

2.Batman Arkham Asylum (oczywiście w dzień premiery ;p)

3.LittleBigPlanet (dużo ludzi chwali sobie ta grę , ze miło się gra z przyjaciółmi)

Proszę o "telefon z podpowiedzią"

ad.1) Jeżeli interesujesz się grą z podgatunku FPS, z taktycznym zacięciem i wiarygodnie oddaną utopią świata Rapture to nie możesz zbłądzić i wybrać tą właśnie pozycję. Gwarantowana uczta dla oka (mimo, że gra swoje lata ma) jak i niezapomniane chwile i przygody w zdziwaczałym świecie utrzymanym w charakterystycznym nurcie Art Deco lat '50.

ad.2) Sam sobie odpowiedziałeś - zakup podczas premiery jest obowiązkowy. Po pozostałe sugestie zapraszam do odpowiedniego tematu.

ad.3) LBP - to jakby na to nie patrzeć platformówka, z tym, że masz oddane do dyspozycji niezliczone możliwości tworzenia swojego własnego Małego Wielkiego Świata i dzielenia się nim z innymi via sieć.

Wybór Zofii to nie jest, ale jakiś zarys już masz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze moze byc to nieodpowiednie miejsce do zadania pytania, którego treść podam w następnych zdaniach, ale temat nosi nazwe "co wybrać", więc myśle ze się kwalifikuje.

Otóż do rzeczy - jestem obecnie w UK, gdzie znajomy chce mi sprzedać konsole PlayStation3 za 200funtów. KOnsola 80GB, ma już 9miesięcy ale byla mało używana, z jednym padem, dwoma grami NFS - Undercover oraz Pro Street na których mi w ogóle nie zależy gdyż uznaje ze są zwyczajnie kiepskie. Pytanie brzmi - czy się opłaca? Prosze o pomoc :)

P.S Witam na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli konsola "bezwypadkowa" ;) to dobra cena i na pewno Ci się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bylo z nią zadnych problemów - przynajmniej z tego co mi wiadomo. Tylko martwi mnie awaryjność konsol teraz (nie jestem za bardzo w temacie ale słyszałem, ze się przegrzewają). I krótki okres gwarancyjny - Sony daje 12-miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz takie obawy to nigdy nie kupisz używanej pozostaje Ci tylko nowa za conajmniej 30% więcej, a ta oferta wydaje się być naprawde ok sam mam konsole ponad rok i bez problemów tak jak i na pewno wiele osób tu na forum więc zastanów się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze moze byc to nieodpowiednie miejsce do zadania pytania, którego treść podam w następnych zdaniach, ale temat nosi nazwe "co wybrać", więc myśle ze się kwalifikuje.

Otóż do rzeczy - jestem obecnie w UK, gdzie znajomy chce mi sprzedać konsole PlayStation3 za 200funtów. KOnsola 80GB, ma już 9miesięcy ale byla mało używana, z jednym padem, dwoma grami NFS - Undercover oraz Pro Street na których mi w ogóle nie zależy gdyż uznaje ze są zwyczajnie kiepskie. Pytanie brzmi - czy się opłaca? Prosze o pomoc :)

P.S Witam na forum :)

Cześć Oszum. Jako, że sam mieszkam na Zielonej Wyspie to odpowiem Ci jak mieszkaniec tej Wyspy. Kupuj pan nową za 350 funtów z dyskiem o pojemności 160gb z dwoma grami (sprawdź oferty Argosa) i rocznej gwarancji. Mam nadzieję, że pomogłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Oszum. Jako, że sam mieszkam na Zielonej Wyspie to odpowiem Ci jak mieszkaniec tej Wyspy. Kupuj pan nową za 350 funtów z dyskiem o pojemności 160gb z dwoma grami (sprawdź oferty Argosa) i rocznej gwarancji. Mam nadzieję, że pomogłem. :)

Cześć. Dlaczego sądzisz, ze będzie to lepsze rozwiązanie?

To chyba zadna okazja, poza tym nie zależy mi na dysku o pojemności az 160GB.

EDIT: Poza tym sprawdziłem oferte Argosa i występuje tam jedynie 80GB za 293funty.

Edytowane przez Oszum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska.

szukam jakiejs gierki z psn dla minimum 2 osob albo wiecej

na jednej konsoli. mam juz commando i jest fajnie ale juz

sie troche znudzilo. czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska.

szukam jakiejs gierki z psn dla minimum 2 osob albo wiecej

na jednej konsoli. mam juz commando i jest fajnie ale juz

sie troche znudzilo. czekam na propozycje.

Wormsy, Super Stardust HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli lubisz gry logiczne i troche wymagajace to polecam pixeljunk monsters. Poza tym polecam wszystkie gry pixeljunka, maja multiplayer lokalnie i gry naprawde dopracowane i fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska.

szukam jakiejs gierki z psn dla minimum 2 osob albo wiecej

na jednej konsoli. mam juz commando i jest fajnie ale juz

sie troche znudzilo. czekam na propozycje.

Rag Doll Kung Fu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie PES 2008, czy Fife 08 ? Pytam bo nigdy mnie te gry specjalnie nie interesowały, ale skoro są na allegro poniżej 30zł to warto chyba kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 08, ale najlepiej jak byś kupił 09 - teraz jest tania jak barszcz, a to kawał dobrego kodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zauważyłem, że już są oznaki obniżki Ps3 o 100euro. Czy ktoś wie ile ma wynosić cena slima? Zastanawiam się co wybrać, czy lepiej PS3 80GB czy Slima który 'prawdopodobnie' będzie dostępny w wrześniu. Rozmiar jakoś nie ma dla mnie znaczenia, więc..?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zauważyłem, że już są oznaki obniżki Ps3 o 100euro. Czy ktoś wie ile ma wynosić cena slima? Zastanawiam się co wybrać, czy lepiej PS3 80GB czy Slima który 'prawdopodobnie' będzie dostępny w wrześniu. Rozmiar jakoś nie ma dla mnie znaczenia, więc..?

Pozdrawiam

Nikt nie wie jaki i za ile slim będzie więc nie masz się co pytać nawet

Ja bym brał 80 Gb Bo sprawdzona, mało awaryjna i ładna a slim może wyjść jakaś padaka i 70% pójdzie an serwisowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×