Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gdy nad którymi się zastanawiam to :

1. Bioshock

2. Overlord 2

3. Pure

Każda mi się podoba pod rożnymi względami ale naprawdę nie wiem która brać . Wiec jaką polecacie :)

Z tych trzech najlepszym wyborem jest Bioshock. Gra bardzo wciąga, do tego ma chyba najdłuższy singiel ze wszystkich FPS-ów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TimanTi

Może się mylę, ale czy najdłuższy single w FPS'ach to nie jest przypadkiem ten z Far Cry 2? Moim zdaniem ten tryb w FC2 jest aż za długi :smile:.

@breaker19

Z tych gier, które wymieniłeś to chyba najlepszy jest BioShock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC2, jest może i najdłuższy ale na pewno nie najlepszy, fajny by był, ale ta monotonia mnie dobija :(, BioShock nie grałem na PS3 ale na kompie trochę i mi się bardzo podobał muszę se takiego sprawić :). Polecam Ci Bs :), a tak po za tym, to to całkowicie różne gatunki, ja jestem fanem fpsow więc polecam Bioshock'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba1

Wyrażę się jaśniej, najdłuższy i najciekawszy singiel ze wszystkich FPS-ów :) . Może i FC2 jest dłuższe, ale po paru godzinach jeżdżenia w kółko po mapie 95% graczy ma dość :) . A w Bioshocka grasz i grasz aż do samego końca.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z Wami nie zgodzić. Gdyby ten single był chociaż mniej monotonny, a zadania byłyby bardziej zróżnicowane to wtedy mógłbym mówić, że jest to jeden z najlepszych single-playerów w FPS'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś dobry platformer z PSN? Hity z PSX'a odpadają. Bo ostatnio przeglądałem pobieżnie polski PSN i niestety za bardzo niczego typu "skacz, zbieraj..." nie zauważyłem... Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś dobry platformer z PSN? Hity z PSX'a odpadają. Bo ostatnio przeglądałem pobieżnie polski PSN i niestety za bardzo niczego typu "skacz, zbieraj..." nie zauważyłem... Z góry dzięki za pomoc.

Nie ma takowych nad czym ubolewam, bo wydaje się , że ten rodzaj gier wymarł. Nie mam pojęcia czemu, bo uwielbiałem platformery. Najwyraźniej jeśli nawet Naughty Dog postanowiło robić strzelanki to nie ma na co liczyć.

Od biedy możesz się zainteresować Topatoi ale to też raczej nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś dobry platformer z PSN? Hity z PSX'a odpadają. Bo ostatnio przeglądałem pobieżnie polski PSN i niestety za bardzo niczego typu "skacz, zbieraj..." nie zauważyłem... Z góry dzięki za pomoc.

Poczekaj na Trine. Gra wprawdzie nie wiadomo kiedy będzie miała swoją premierę na PSS ale myślę, że warto bo tytuł będzie miodny. Zawsze możesz też sprawdzić wersję na PC bo ta już wyszła jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś dobry platformer z PSN? Hity z PSX'a odpadają. Bo ostatnio przeglądałem pobieżnie polski PSN i niestety za bardzo niczego typu "skacz, zbieraj..." nie zauważyłem... Z góry dzięki za pomoc.

Albo jeśli mógłby to być pełnoprawny tytuł to wybierz LittleBigPlanet. Według mnie jest to jedna z najlepszych gier na PS3, a już w szczególności platformer, a w dodatku teraz trochę staniała i używka kosztuje niewiele więcej niż gry z PlayStation Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej wtajemniczonych.

Zamierzam właśnie zakupić ps3 i w swoim mieście mam dwie opcje:

sama konsola 1349 (empik)

konsola + killzone 2 + pilot 1449 (rtv euro agd)

Czy gra killzone 2 jest pełną wersją czy może to jakaś "reklamówka".

Jak to ewentualnie sprawdzić bo sprzedawcy nie mają pojęcia.

... a może znacie lepsze okazje cenowe ps3?

Edytowane przez piokot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej wtajemniczonych.

Zamierzam właśnie zakupić ps3 i w swoim mieście mam dwie opcje:

sama konsola 1349 (empik)

konsola + killzone 2 + pilot 1449 (rtv euro agd)

Czy gra killzone 2 jest pełną wersją czy może to jakaś "reklamówka".

Jak to ewentualnie sprawdzić bo sprzedawcy nie mają pojęcia.

... a może znacie lepsze okazje cenowe ps3?

w moim odczuciu jest to pelna wersja bardzo dobrej gry :) a sprawdzic mozesz ogladajac pudelko od gry

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wienio

Odpowiedź jest tylko jedna - Call of Duty 4. Chociaż jeśli grałeś już w czwórkę i Ci się znudziła to wybierz CoD3. Za to jeśli wolisz bardziej realistyczną rozgrywkę z pojazdami to bierz BF:BC, mimo że mnie osobiście nie przypadł do gustu.

@piokot

Na Twoim miejscu brałbym zestaw z KZ2 i pilotem. Chociaż zależy też to od tego, jaka jest to wersja PS3 (pojemność HDD).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie pilot, mój leży nieużywany.

To moje pytanie:

1) Colin DIRT 2

2) NFS Shift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba1

Biorę pod uwagę tylko slima, w tych obu wersjach jest właśnie taka konsola.

Wczoraj znalazłem wersję z Killzone 2 + pilot za 1399 tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co wybrać Battlefield Bad Company czy Call Of Duty 3?

Dzięki za pomoc.

Call of Duty 3 ???

Jesli to nie pomylka i nie miales na mysli CoD4 to nawet sie nie zastanawiaj chlopie i bierz Bad Company. CoD3 jest kiepski i oprocz grafiki jakas generacje wstecz w porownaniu do Bad Company...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post. :)

W najbliższym czasie kupię PS3, tylko powiedzcie mi, czy Slim, czy Fat? Wiem że jest temat o tych dwóch yyy... "modelach" ale napiszcie mi jasno którą brać, ewentualnie czym się różnią oprócz wyglądu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post. :)

W najbliższym czasie kupię PS3, tylko powiedzcie mi, czy Slim, czy Fat? Wiem że jest temat o tych dwóch yyy... "modelach" ale napiszcie mi jasno którą brać, ewentualnie czym się różnią oprócz wyglądu. :D

Dyskami chociażby slim ma chyba 120GB+ a Fat 80 max.

no jezeli dużo się przemieszczasz z konsolą albo na prawdę nie masz miejsca to SLIM ale jeżeli nie musisz z nią biegac i masz miejsce to bezsensu wydawac kupę kasy na slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na konsole mam miejsce i nie zamierzam jej nigdzie nosić, więc kierować się która tańsza i ładniejsza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskami chociażby slim ma chyba 120GB+ a Fat 80 max.

mylisz sie poniewaz chocby w empiku sa wersje 160GB fat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daron

Która ładniejsza? No to musisz sobie sam zadać to pytanie, bo to zależy od tego która Ci się bardziej podoba, a nie ta która bardziej podoba się innym. Ja osobiście myślę, że obie pod względem wyglądu prezentują podobny poziom, ale minimalnie wolę chyba Fat'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle z formułowałem pytanie... ;] mi bardziej się podoba Fat i chyba go kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle z formułowałem pytanie... ;] mi bardziej się podoba Fat i chyba go kupię. :)

Lykaj fata poki mozesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×