Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i nie mam porownanai shifta (kiedys bym napisal shi(f)ta ) z dirtem, ale niestety dirt to ciagle ta sama kupa od codemasterow, od wyscigow po filmiki konczac. Za to patrzac na ostatnie filmiki z NFSa (jak ten SPA) to powiem Ci, ze juz dawno nie czekalem na NFSa z taka niecierpliwoscia.

Undercover to też podobno miała byc rewolucja na rynku odejscie od wszelkich złych rzeczy i jak wyszło widzi każdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Toba, nie przesadzaj. Killzone2 nie ma takiej złej fabuły jak na FPS jest całkiem sensowna i dobrze opowiedziana a zakończenie moim zdaniem pasuje idealnie do wojennych FPS'ów. Jedyny minus Kz2 to brak co-op'a :(

Trzeba do tego dodać, żeby nie włączać sobie polskiej wersji językowej. Jest ona tragiczna, całkowicie zepsuła klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie mam porownanai shifta (kiedys bym napisal shi(f)ta ) z dirtem, ale niestety dirt to ciagle ta sama kupa od codemasterow, od wyscigow po filmiki konczac. Za to patrzac na ostatnie filmiki z NFSa (jak ten SPA) to powiem Ci, ze juz dawno nie czekalem na NFSa z taka niecierpliwoscia.

Niby czemu Dirt 2 to gówno twoim zdaniem? Uzasadnij odpowiedź, żeby przyszli właściciele wiedzieli co i jak. Dla mnie to NFS:Shift nie powinien nosić miana NFSa tylko zmienić nazwę, za odejście od ulicznych wyścigów. Nie mam nic przeciwko legalnym wyścigom, ale NFS to NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Minęło trochę czasu i znowu nie mam w co grać :). W związku z tym chciałbym Was prosić o podanie (znowu, bo poprzednie już mam ) kilku tytułów wartych zainteresowania.

Obecnie mam:

Call of Duty 4 GoTY | Star Wars: The Force Unleashed | Metal Gear Solid 4 | GTA IV | Killzone 2 | Mirror's Edge | Sacred 2 Fallen Angel | Battlefield: Bad Company | C&C Red alert 3 | Uncharted Drake's Fortune | Heavenly Sword | Dead Space | Resident Evil 5 | Little Big Planet |

Miałem

Resistance 2 | Oblivion - Obie nie przypadły mi do gustu.

Nie interesują mnie:

Gry wyścigowe | Gry sportowe | Bijatyki |Call of Duty 5 | Infamous | Call of Juarez: Więzy Krwi |

Na razie jestem pewien że kupie X-Men Origins: Wolverine, Prototype oraz IL-2 Sturmovik jak stanieje ^^.

P.S Nie zbieram trofeów, jedynie te co się nawiną.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Minęło trochę czasu i znowu nie mam w co grać :). W związku z tym chciałbym Was prosić o podanie (znowu, bo poprzednie już mam ) kilku tytułów wartych zainteresowania.

Obecnie mam:

Call of Duty 4 GoTY | Star Wars: The Force Unleashed | Metal Gear Solid 4 | GTA IV | Killzone 2 | Mirror's Edge | Sacred 2 Fallen Angel | Battlefield: Bad Company | C&C Red alert 3 | Uncharted Drake's Fortune | Heavenly Sword | Dead Space | Resident Evil 5 | Little Big Planet |

Miałem

Resistance 2 | Oblivion - Obie nie przypadły mi do gustu.

Nie interesują mnie:

Gry wyścigowe | Gry sportowe | Bijatyki |Call of Duty 5 | Infamous | Call of Juarez: Więzy Krwi |

Na razie jestem pewien że kupie X-Men Origins: Wolverine, Prototype oraz IL-2 Sturmovik jak stanieje ^^.

P.S Nie zbieram trofeów, jedynie te co się nawiną.

Red Faction: Guerilla. Fajna giera która powinna starczyć Ci na dłużej. dużo misji (więcej pobocznych ale tez ciekawych) no i multi który tez mi się podoba, zniszczenia idealnie pasuja do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zakupiłem tego pada.. zobaczymy czy ten wynalazek to dualshock3/oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction: Guerilla. Fajna giera która powinna starczyć Ci na dłużej. dużo misji (więcej pobocznych ale tez ciekawych) no i multi który tez mi się podoba, zniszczenia idealnie pasuja do multi.

calkowicie odradzam RF:G wynudzilem sie przy tej grze jak nigdy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Minęło trochę czasu i znowu nie mam w co grać :). W związku z tym chciałbym Was prosić o podanie (znowu, bo poprzednie już mam ) kilku tytułów wartych zainteresowania.

Obecnie mam:

Call of Duty 4 GoTY | Star Wars: The Force Unleashed | Metal Gear Solid 4 | GTA IV | Killzone 2 | Mirror's Edge | Sacred 2 Fallen Angel | Battlefield: Bad Company | C&C Red alert 3 | Uncharted Drake's Fortune | Heavenly Sword | Dead Space | Resident Evil 5 | Little Big Planet |

Miałem

Resistance 2 | Oblivion - Obie nie przypadły mi do gustu.

Nie interesują mnie:

Gry wyścigowe | Gry sportowe | Bijatyki |Call of Duty 5 | Infamous | Call of Juarez: Więzy Krwi |

Na razie jestem pewien że kupie X-Men Origins: Wolverine, Prototype oraz IL-2 Sturmovik jak stanieje ^^.

P.S Nie zbieram trofeów, jedynie te co się nawiną.

Polecam Batman: Arkham Asylum. Może nie jest to zbyt długa gra, ale naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction - Jakoś demo mnie nie zachwyciło, wiec na razie sobie odpuszczę.

Devil May Cry 4 - Nie mój klimat

Metal Gear Solid 4 - Mam, jest to świetna gra, u mnie jest na 1 miejscu ex equo z Resident Evil 5 :).

Batman - Jak stanieje na 130 to kupie na pewno :). Mam taki próg cenowy ustalony i drożnej nie kupuje, wole poczekać.

To tyle, nie ma nic więcej? ehh no to pozostaje mi tylko czekać na Mass Effect 2, Assassins Creed 2, God of War 1/2/3, Bioshock 2 i Uncharted 2.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam do was takie pytanie. Chce sobie kupic jedna moze dwie gry na ps3. W sklepie ebayowym gdzie kupuje gry sa bardzo tanie(nowki sztuki). Wiec liczac 22 funty za gre chce sobie wybrac jedna a jesli starczy mi kasy na moim paypalu to dwie. Pytanie brzmi co wybrac. Gry sa w takiej samej cenie wszystkie. Plizzz zasugerujcie mi cos bo ja jestem rozdarty pomiedzy kilka tytulow i nie wiem co wybrac. Ponizej lista gier(tych ktore mi sie podobaja) z tego sklepu. Jestem fanem gier typu stranglehold heavenly sword i oczywiscie metal gear solid. W dodatku lykam rpg. Za kilka dni dostane preorderowanego nowego marvela, ale chce cos jeszcze zeby miec na dwa miesiace luzu z kupowaniem gier.

Sklaniam sie przy wyborze pomiedzy wet, prototype a wolverinem. Co do gier tp czytalem recenzje :wet - za krotka, prototype - grafika za slaba a x men - nawalanka i nic wiecej.

Wet

call of juarez

prototype

batman

x men orgins

resident evil 5

killzone2(nie wiem czy angielska wersja ma polski do wyboru?)

valkyria chronicles

infamous

bionic commando

a tu link do sklepu, moze ktos mi cos fajniejszego wyszuka(sklep sprawdzony w 100% tach kupilem metal gear solid i sc4 za niecale 70 zl: rico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier co podałeś to

1. Infamous

2.Batman

3.Call of Juarez

Jaką kierownicę byście mi polecili do PS3? Do 300-350zł. Myślę o Logitech Force Driving GT czy ona będzie najlepszym wyborem, czy jest w pełni kompatybilna z PS3?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Myślę o Logitech Force Driving GT...

zdecydowanie najlepszym (jedynym rozsądnym imo) wyborem . Z PS3 jest na pewno kompatybilna, jak będzie działać - to już zależy od gry. Ja mogę powiedzieć, że w Ferrari Challenge i GT5P jeździ się doskonale :thumbsup: Jak jest z innymi grami nie wiem, bo do zręcznościówek nie rozkładam wheela - za dużo zachodu, a takie gry i tak mają model jazdy przystosowany do pada. Jednak już nawet dla w/w pozycji i GT5 majaczącego gdzieś tam na horyzoncie warto tego Logitecha kupić :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę z PSS moglibyście polecić? Mam 40zł, myślałem nad Battle Tanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W związku z tym, ze mam bardzo rozrywkową rodzinę a Wy drodzy użytkownicy macie większą wiedze na temat gier to chciałbym wam zadać pytanie. Jakie gry możecie polecić (jeżeli takowe są) w które na jednym ekranie moge grać razem z żoną i córka (klimat lego indiana, lego batman)? Oczywiście gry które wymieniłem posiadam więc stąd moje zapytanie o inne tytuły.

Z góry dzięki za pomocne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W związku z tym, ze mam bardzo rozrywkową rodzinę a Wy drodzy użytkownicy macie większą wiedze na temat gier to chciałbym wam zadać pytanie. Jakie gry możecie polecić (jeżeli takowe są) w które na jednym ekranie moge grać razem z żoną i córka (klimat lego indiana, lego batman)? Oczywiście gry które wymieniłem posiadam więc stąd moje zapytanie o inne tytuły.

Z góry dzięki za pomocne info.

Jestem pewny, że będą zadowolone z LBP, dorwiesz już bardzo tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że będą zadowolone z LBP, dorwiesz już bardzo tanio.

Dzieki bardzo za szybką odpowiedź. LBP juz mam, córka wierciła dziure w brzuchu wiec kupilem i powiem, że rewelka.

Cos jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ops, odpisałem już na za starego posta.

Więc alby nie śmiecic, to oprócz lbp może kup coś w stylu buzz aby pograć rodzinnie, albo rachet and clank albo cos z półki dla młodszych graczy :)

Edytowane przez karoluPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ścigałki. Zastanawiałem się nad:

1. Need for Speed, Shift.

2. Colin Mcrae Dirt 2.

3. Grid

Jedna z tych gier. Nfs właściwie skreśliłem, chociaż po recenzjach i filmach bardzo mi się podobało, to jednak rzeczy jakie ludzie wypisują na forach mnie przeraża.

Zostaje Dirt 2 lub Grid. Za Gridem przemawia niższa cena i wyścigi na torach, które trochę bardziej mi odpowiadają niż walka w błocie, która występuje w Dircie. Do tej drugiej gry przyciągają mnie odcinki WRC, których podobno jest mało w tej części ;/

Jeszcze nie wiem jak z grafiką w Gridzie? Bardzo odbiega od tego co zobaczę w Dircie, czy nie?

P.S. Dodam jeszcze, że mam w planach zakup kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ścigałki. Zastanawiałem się nad:

1. Need for Speed, Shift.

2. Colin Mcrae Dirt 2.

3. Grid

Jedna z tych gier. Nfs właściwie skreśliłem, chociaż po recenzjach i filmach bardzo mi się podobało, to jednak rzeczy jakie ludzie wypisują na forach mnie przeraża.

Zostaje Dirt 2 lub Grid. Za Gridem przemawia niższa cena i wyścigi na torach, które trochę bardziej mi odpowiadają niż walka w błocie, która występuje w Dircie. Do tej drugiej gry przyciągają mnie odcinki WRC, których podobno jest mało w tej części ;/

Jeszcze nie wiem jak z grafiką w Gridzie? Bardzo odbiega od tego co zobaczę w Dircie, czy nie?

P.S. Dodam jeszcze, że mam w planach zakup kierownicy.

Dla mnie najlepsze jakie do tej pory gralem to BURNOUT PARADISE i NFS UNDERCOVER....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze jakie do tej pory gralem to BURNOUT PARADISE i NFS UNDERCOVER....

Ta... tyle, że to nie to czego szukam >.< Undercover szkoda komentować, a Burnout ma zupełnie inny typ rozgrywki, niż mnie interesuje. W obecnym momencie właściwie zastanawiam się tylko Dirt 2 vs Grid. Tylko proszę nie piszcie "poczekaj na GT5" :P Poczekam, ale czymś ten czas sobie muszę wypełnić ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grid jest bardzo fajny mimo, że nie lubię takich wyścigów to jeździło mi się bardzo przyjemnie (tylko demo) fajne są konkursy driftu w Japonii. Co do Dirta 2 to jestem zachwycony - off-road jest świetny, ale WRC tam bardzo mało i w ogóle nie ma elementu naprawiania auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić FPS'a na Ps3 i zastanawiam się czy Killzone 2 to dobry pomysł.Chodzi mi o grę w której można pograć w miarę długo w singlu a w razie czego także w multi.Od razu mówię że nie chce COD4 ponieważ grałem w to na Pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić FPS'a na Ps3 i zastanawiam się czy Killzone 2 to dobry pomysł.Chodzi mi o grę w której można pograć w miarę długo w singlu a w razie czego także w multi.Od razu mówię że nie chce COD4 ponieważ grałem w to na Pc

Killzone 2 to kawał świetnego FPSa, ale jeśli chodzi o długość singla to niestety jest dość krótki.Multi za to jest świetny i spędzisz nad nim wiele czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×