Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, do nowo zakupionego PS 3 zamierzam kupić telewizor.

W Media Markt zainteresował mnie taki model LG 32 LF2510 Full HD.

Co o nim sądzicie? Kupię coś lepszego w jego cenie? Czekam na porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do nowo zakupionego PS 3 zamierzam kupić telewizor.

W Media Markt zainteresował mnie taki model LG 32 LF2510 Full HD.

Co o nim sądzicie? Kupię coś lepszego w jego cenie? Czekam na porady.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/2249-tv-do-ps3-tylko-tutaj/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałem się na napisanie posta gdyż stoję przed dylematem co wybrać najpierw:

Uncharted 2

God of War Collection

Call of Duty Modern Warfare 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2

God of War Collection

Call of Duty Modern Warfare 2

ja polecam Uncharted 2. God of War jest dla mnie beznadziejnie brutalny, Call of Duty...nie lubię FPSów na padzie. Ale to tylko moje zdanie - najlepiej popatrz na gameplaye, poczytaj recenzje przed ostatecznym wyborem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zapytać jakie gry polecilibyście 6 letniemu chłopcu, którego jestem ojcem.

Zakupiłem Playstation 3 z jedną grą, która tak naprawdę nie interesuje zabardzo ani mnie ani syna a jest to FIFA 2010.

Kiedyś byłem właścicielem PSX i PS2 i była na tą platformę taka gra jak CRASH BANDI COUT czy jakoś tak . Czy nie ma nowej wersji tej gry na PS3?

Lub czy może polecilibyście coś podobnego a także inne mogące dobrze bawić 6-latka ?

A myśląc o sobie kiedyś bardzo podobał mi się ACE COMBAT na PS2 czy jest może wersja na PS3 bo nigdzie nie mogę się doszukać ?

I czy istnieją gry podobne do QUAKE gdzie krew się leje i mrok dopada cię z każdej strony ?smile.gif

Z góry dzięki za odpowiedź

Ps.

Szczerze mówiąc sprzet kupiłem ale jestem już tak mało na bieżąco że nawet nie wiem na co na półce sklepowej patrzeć smile.gif

Może ktoś będzie miał ochotę poopowiadać co nieco na gg to : 1964928

Ps.

Temat, który otworzyłem w niewłaściwym miejscu proponuję usunąc i dziękuję za wskazanie odpowiedniego miejsca na mój post.

Edytowane przez samael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem właścicielem PSX i PS2 i była na tą platformę taka gra jak CRASH BANDI COUT czy jakoś tak . Czy nie ma nowej wersji tej gry na PS3?

Lub czy może polecilibyście coś podobnego a także inne mogące dobrze bawić 6-latka ?

Crasha Bandicoota można kupić w internetowym sklepie - grafika będzie taka sama jak na PSX, podobnie jak grywalność :thumbsup: Oprócz tego LittleBigPlanet, Eyepet z kamerą, Ratchet & Clank. Jak syn lubi Gwiezdne Wojny to może Republic Heroes...

A myśląc o sobie kiedyś bardzo podobał mi się ACE COMBAT na PS2 czy jest może wersja na PS3 bo nigdzie nie mogę się doszukać ?

Na PS3 Ace Combat niestety nie ma, ale jest HAWX - nie jest to jakiś hit, ale polatać można :)

I czy istnieją gry podobne do QUAKE gdzie krew się leje i mrok dopada cię z każdej strony ?

Dead Space ? Ogólnie strzelanin i sieczki na PS3 jest pod dostatkiem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space ? Ogólnie strzelanin i sieczki na PS3 jest pod dostatkiem whistling.gif

No i o to mi chodziło :)

A może ktoś powymienia jeszcze tak parę tytułów wartych uwagii w stylu FPP ?

I jeszcze jedna sparwa czy ktoś pogrywał w Silent Hill Coming czy InComing no w każdym bądź razie ten najnowższy ?

Czy jest wart uwagi bo moim zdaniem po Silent Hill I nic lepszego ( czytaj utrzymującego ten klimat ) nie wyszło ?

A zaznaczam że do Silent Hill III temat znam :)

TheMichal dzięki za odpowiedź :)

Teraz to kasa do kieszeni i do sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum i mam nadzieję, że na długo tu pozostanę.

Zamierzam sprawić sobie prezent na święta w postaci konsoli PS 3. Tu pytanie do Was. Jaki model wybrać?

Pod tym adresem znajdują się przeróżne modele. Pomóżcie wybrać mi jeden z nich, ten najlepszy.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Jeśli chodzi Ci o wybór tylko z tego sklepu to patrząc po cenach, i jeśli bym był nowym użytkownikiem PS3 to bym brał najtańszą wersje z Killzone, a za zaoszczedzone pieniadze kupił sobie klasyki typu Uncharted, MGS 4 które mozna za 50-70 zł dorwać. Pozdrawiam

Co do innego pytania

Witam

Chciałbym zapytać jakie gry polecilibyście 6 letniemu chłopcu, którego jestem ojcem.

Zakupiłem Playstation 3 z jedną grą, która tak naprawdę nie interesuje zabardzo ani mnie ani syna a jest to FIFA 2010.

6 lat to troche mało, ale oprócz tego co podała osoba przede mną polecił bym całą serie LEGO, bardzo przyjemne gry.

Edytowane przez kornknot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawa jest tego typu, mam przeznaczone na gry 140 Euro (mieszkam w Itali), taka sumka starczy mi na 4 stare gry (GTA IV, Dead Space itp.) albo 2 nowe (Uncharted 2, Assassin Creed 2 itp.). I chodzi o to ze mam totalny metlik w glowie.

Na poczatku myslalem taki zestaw: GTA IV, Midnight Club Los Angeles i Dragonball Raging Blast. Tylko czy warto kupowac tego dragonballa ? Wszyscy pisza ze kleska ''totalna''. I czy fajny jest Midnight Club Los Angeles (zwrocilem na niego uwage bo podobny jest do Underground 2 ktory byl doskonaly) ?

Bardzo mi zalezy zeby pograc razem z kumplami na jednym TV :D Co mozecie mi polecic tego typu ?

PS. Troche to chaotycznie napisalem, za co bardzo przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja napiszę pytanie tego typu ale będzie to OT

z jakiej części italii jesteś kolego bo ja jestem z okolic MODENY :)

Co do gier nie czekaj na moją odpowiedź bo jestem nowy :)

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawa jest tego typu, mam przeznaczone na gry 140 Euro (mieszkam w Itali), taka sumka starczy mi na 4 stare gry (GTA IV, Dead Space itp.) albo 2 nowe (Uncharted 2, Assassin Creed 2 itp.). I chodzi o to ze mam totalny metlik w glowie.

Na poczatku myslalem taki zestaw: GTA IV, Midnight Club Los Angeles i Dragonball Raging Blast. Tylko czy warto kupowac tego dragonballa ? Wszyscy pisza ze kleska ''totalna''. I czy fajny jest Midnight Club Los Angeles (zwrocilem na niego uwage bo podobny jest do Underground 2 ktory byl doskonaly) ?

Bardzo mi zalezy zeby pograc razem z kumplami na jednym TV :D Co mozecie mi polecic tego typu ?

PS. Troche to chaotycznie napisalem, za co bardzo przepraszam.

Jeśli chodzi o mnie to jak Ci bardzo nie zależy na nowych grach to spokojnie możesz napierw przejsc stare a jak je przejdziesz to Assassin i Uncharted będą już tańsze. Sprawdz starszego dragon balla - brust limit, całkiem fajnie się w niego grało a ten nowy mi wyjątkowo nie podszedł, ale też grałem tylko raz w demko. Midnight club jest typową zręcznościówką i jest dośc specyficzna - nie każdemu podchodzi. Co do coopa to we dwie osoby polecam przejsc Resistance 1 - stara gra ale bardzo fajna i super sie gra w dwójkę. Borderlands podobno jest super. I przede wszystkim resident evil 5. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym był na twoim miejscu to wybrałbym zestaw http://www.euro.com....abel-hdmi.bhtml w zestawie jest tekken 6 co wg mnie to obowiazkowa pozycja i nigdy nie sie nudzi ;]

http://www.euro.com....e-2-pilot.bhtml to 2 zestaw w ktorym jest bezsprzecznie jednej z najlepszych fpsow dostepny na ps3 z bardzo dobrym multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja napiszę pytanie tego typu ale będzie to OT

z jakiej części italii jesteś kolego bo ja jestem z okolic MODENY :)

Co do gier nie czekaj na moją odpowiedź bo jestem nowy :)

Pozdrowionka

A ja jestem z okolic Ancony :)

Dzieki za odpowiedz kornknot ale czy moglby mi ktos poweidziec jak to jest z tym Midnight Clubem. Bo po filmikach i wszystkim to wydaje mi sie ze bardzo fajna gra ale jednak cos mi nie pasuje.

Edytowane przez shinouts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawa jest tego typu, mam przeznaczone na gry 140 Euro (mieszkam w Itali), taka sumka starczy mi na 4 stare gry (GTA IV, Dead Space itp.) albo 2 nowe (Uncharted 2, Assassin Creed 2 itp.). I chodzi o to ze mam totalny metlik w glowie.

Na poczatku myslalem taki zestaw: GTA IV, Midnight Club Los Angeles i Dragonball Raging Blast. Tylko czy warto kupowac tego dragonballa ? Wszyscy pisza ze kleska ''totalna''. I czy fajny jest Midnight Club Los Angeles (zwrocilem na niego uwage bo podobny jest do Underground 2 ktory byl doskonaly) ?

Bardzo mi zalezy zeby pograc razem z kumplami na jednym TV :D Co mozecie mi polecic tego typu ?

PS. Troche to chaotycznie napisalem, za co bardzo przepraszam.

Uncharted 2 jak i Assassin;s Creed II to genialne gry. Tak czy inaczej musisz w nie zagrać :) Z tym że czy teraz czy później,to zależy od Ciebie ;) Ja bym jednak zagrał teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakoś pod koniec grudnia kupuję konsolę. Tylko nie wiem, czy brać slima, czy fata? Czytałem o tych dwóch typach, ale nadal nie wiem którą zabrać. Poradzicie coś?

Kierować się dodatkami(tzn. grami)? Czy wyglądem? Nie wiem, ale mi się podobają obie. Co na dzisiejsze czasy jest bardziej opłacalne?

Edytowane przez Karol0211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakoś pod koniec grudnia kupuję konsolę. Tylko nie wiem, czy brać slima, czy fata? Czytałem o tych dwóch typach, ale nadal nie wiem którą zabrać. Poradzicie coś?

Kierować się dodatkami(tzn. grami)? Czy wyglądem? Nie wiem, ale mi się podobają obie. Co na dzisiejsze czasy jest bardziej opłacalne?

Osobiście wybrałbym fata 80 gb. Niezbyt podoba mi się slim. Zależy jakie Ci proponują gry. Osobiście wolałbym kupić samą konsole i dokupić do tego Uncharted lub Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakoś pod koniec grudnia kupuję konsolę. Tylko nie wiem, czy brać slima, czy fata? Czytałem o tych dwóch typach, ale nadal nie wiem którą zabrać. Poradzicie coś?

Kierować się dodatkami(tzn. grami)? Czy wyglądem? Nie wiem, ale mi się podobają obie. Co na dzisiejsze czasy jest bardziej opłacalne?

Konsole nie wiele sie roznia jezeli bedzie to tylko do gier (bez filmow itp na dysku) to wielkosc nie ma znaczenia ja mam 40 a i tak 20 mam wolnego :P Wyglad to tylko to ze slim jest mniejsza. Ja bym sie zainteresowal grami ktore dodaja do ps3. Nie wiem tez czy kupujesz w internecie czy sklepie bo jak w sklepie to warto sie rozejrzec za packami albo podliczyc czy nie bardziej oplaca sie kupic gry i pady w internecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola raczej tylko pod gry :). Filmy jak już oglądam to na psp. Zależy mi na UFC z gier. Popatrzę w MM lub empiku i coś wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mysle ze na urodziny (6 grudzien) dostane PS3 i ogladalem juz z mama. Wiec spodobaly mi sie tylko w 2 sklepach Media Expert ( PS3 + Pilot + jakies kable + Fifa10) i w drugim sklepie AGD&RTV (PS3+ Teken6 + drugi pad) obie takie same:p czyli 250GB cena 1500

CO wy byscie wybrali??

chodzi mi o to czy ten pilot i te kable sa przydatne?;/ bo jak tak to bym zabral z Fifa:P

Ale poradze sie specjalistow w tej dziedzinie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinouts:

Midnight club jest całkiem udaną grą, sam ją posiadam bo byłem wielkim fanem seri na PS2. Tylko teraz mi w niej jedna rzecz przeszkadza, że gaz i hamulec są w prawym drążku a nie na przyciskach. Jak Ci to będzie pasowało, to polecam tą grę. Ale jest też tyle fajnych wyścigów na rynku, że jest w czym wybierać - Burnout, Grid, NFS Shift.

Karol0211:

Weź Slima, mają dyski o takiej pojemności, że nawet jak będziesz tam trzymał filmy i zdjęcia to trudno zapełnić, poza tym Slimy sa nowsze, mniejsze, mają procesor w nowej technologi zrobiony i mają ciekawsze zestawy bo z nowymi grami.

WACq:

Kabel HDMI jest niezbędny do konsoli aby uzyskać obraz HD, więc i tak musisz go kupić jeśli masz telewizor Plazmowy lub LCD. Ale to jest koszt 20-30 zł więc nie patrz na to zbytnio. Pilot się praktycznie w ogole nie przydaje, chyba że oglądasz dużo filmów na PS3 i przeszkadza Ci przełączanie na padzie, które jest jak dla mnie calkiem wygodne. A drugi Pad jest bardzo przydatny, bo możesz w dwie osoby zagrać w Tekkena lub właśnie w Fifę. Co do samychgier to sie nie wypowiem, bo nie lubie tekkena, ale jest dużo osób które to serie wychwalają pod niebiosa. Ja bym brał z drugim padem zestaw w każdym razie mimo, że Fifa jest dla mnie bardziej atrakcyjną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar zakupic ps3 slim i mam takie pytanie : kto może mi powiedzieć jakie są możliwości sterowania ps3 przez pilota od telewizora sony bravia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem nowy, PS3 dostanę mam nadzieje na święta, ale jestem blady w temacie - Zupełnie. Mam kilka pytań... Czy Slim czy normlane, bo w sumie nie wiem po co mi dysk 250 GB ... potem jakie gry ? Bo moge sobie wybrać trzy, jako wielki fan GH i GTA ... chciałem GTA IV, LittleBigPlanet i MW2... Może NFS Shift ? nie wiem. Potem czy potrzebny jest pilot, bo filmy na blue rayu napewno będą i to dużo. Aha, i co jest jeszcze potrzebne żeby było HD. Telewizor Full HD, PS3, Złączne HDMI i coś jeszcze ? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem nowy, PS3 dostanę mam nadzieje na święta, ale jestem blady w temacie - Zupełnie. Mam kilka pytań... Czy Slim czy normlane, bo w sumie nie wiem po co mi dysk 250 GB ... potem jakie gry ? Bo moge sobie wybrać trzy, jako wielki fan GH i GTA ... chciałem GTA IV, LittleBigPlanet i MW2... Może NFS Shift ? nie wiem. Potem czy potrzebny jest pilot, bo filmy na blue rayu napewno będą i to dużo. Aha, i co jest jeszcze potrzebne żeby było HD. Telewizor Full HD, PS3, Złączne HDMI i coś jeszcze ? Z góry dzięki!

SLIM vs FAT - różnica tylko w desingu, dysku oraz poborze prądu na korzyść SLIM

GRY - GTA twój wybór, LBP jak najbardziej, MW tak ale MW1, SHIFT może jednak GRID lub MC, KILLZONE 2, Uncharted 1 i 2, GoW collection (polecam :)) Heawenly Sword exów jest trochę. (w PSS masz pełno demek, możesz sprawdzic zanim kupisz)

PILOT?- można sterować padem.

HD - jeszcze kabel HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Assasina II . GTA IV mam i osobiście żałuje zakupu ...

A teraz ja ;D mam 70 zł i chciałbym w coś zagrać fajnego ;D (ALLEGRO) oczywiście pucharki mus

Mam ; GTA IV , udercovera , U:DF ,LBP , Infamous (Nabyta za 79 zł na allegro [wersja PL] :D), mirrors edge i Tomb Raider Underworld..

miałem kupować GH 3(coś ok 69 zł) +gitarka 99 zł ale jakiś mob mi zwinął ostatnią sztukę także musicie mnie poratować ;D

PS: Nie lubię wyścigów ani żadnych fif xP

PS2: Ewentualnie może być coś z PSS

Edytowane przez ProfEsSional_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×