Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko że Silent Hill Homecoming to generalnie shit jakich mało, a Resident gra z najwyższej półki.

o tym tez slyszalem... ale innej gry z tego gatunku na ps3 to chyba nie ma co ... ??

ale nikt mi nie napisal o fabule... tzn jak dluga jest ta gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dylemat :P nic nowego w tym temacie wiem hehehe Konsolke mam od niedawna z U2 co by poleciliscie by nadrobić spooooore zaległości?? Modern warfare ? Killzone 2? mozesz god of war collection ( nie grałem w żadną wiem wiem wstyd:P:P), a może Bioshock ?? Doradźcie prosze coś ciekawego tak bardziej z klasyki :P

PS. Proszę sie nie przerażać chaotyzmem wypowiedzi dalej jestem w stanie opadnietej kopary po uruchomieniu Uncharted 2:P :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o własnie bardziej mi zalezy na grze horror... a moglbys mi prosze powiedziec jak to jest z dlugoscia gry ?? daje rade ?? i czy moze jest jeszcze cos innego podobnego do silenta ??

Jeśli zależy Ci na horrorze to może obczaj sobie Siren Blood Curse. Zbiera całkiem niezłe recenzje (jest też demo na pss), więc może lepiej to. Silent Hill wg mnie skończył się na trzeciej części. Residenta polecam, ale z horrorem ma on niewiele wspólnego, jak ktoś tu juz wspomniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dylemat :P nic nowego w tym temacie wiem hehehe Konsolke mam od niedawna z U2 co by poleciliscie by nadrobić spooooore zaległości?? Modern warfare ? Killzone 2? mozesz god of war collection ( nie grałem w żadną wiem wiem wstyd:P:P), a może Bioshock ?? Doradźcie prosze coś ciekawego tak bardziej z klasyki :P

PS. Proszę sie nie przerażać chaotyzmem wypowiedzi dalej jestem w stanie opadnietej kopary po uruchomieniu Uncharted 2:P :pardon:

killzone 2 w przystepnej cenie dostaniesz. Co prawda single krótki, ale multi dobre ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się znów pytam. Uncharted 2 czy CoD4:MW2 a może coś innego ? Jeśli coś innego to lubie takie gry: Akcja, FPS, samochodówki i średnio platformówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na multi mi kompletnie nie zależy :P czekam cierpliwie na dalsze propozycje :D

nie zależy ci na multi? InFamous! Jedna z najlepszych gier na ps3 moim skromnym zdaniem. Ponadto singiel jest jak na dzisiejsze czasy długi i można przejść grę na dwa sposoby - jako dobry bądź zły. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous'a ma kumpel z pracy więc nie kupie tego samego. Ale dzieki za sugestie:D Sprecyzuje troche moje pytanie : jakis fps na którym można by było opanować tajemną sztuke grania na padzie:D Killzone 2 to podobno obowiazek każdego posiadacza ps3, później myśle o o modern warfare albo bioshock:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz LittleBigPlanet, zagrałem w demo i zakochałem się w tej grze. Miałem kupować coś nowego (MW2 albo AC2) ale już wiem, że to LBP będzie moim następnym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się znów pytam. Uncharted 2 czy CoD4:MW2 a może coś innego ?

jeśli wolisz strzelać TPP to Uncharted, jeśli FPP to Call of Duty. Czego nie kupisz z tej dwójki - nie powinieneś żałować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zamiast nowego CODa wybiore Battlefielda Bad Company 2. Mówię wam zje CODa na śniadanie. Destrukcja budynków na filmikach wprost kopie zad , dodaj do tego masę pojazdów i już mamy zwycięzcę. Wokól COD powstał za duży hype mi się wydaje. Oczywiście nie skreślam tego tytułu jednak uważam ze Bad Company 2 będzie dla mnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiejś ciekawej gry... Przeglądam allegro, patrze gameplaye i nie mogę się zdecydować.

Lubię praktycznie każdy gatunek (z wyjątkiem sportowych i samochodowych)

Myślałem nad: Boderlands, God of War: Collection, Assassins Creed 2?

No nie wiem? Poleca ktoś naprawdę jakąś świetną gierkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad: Boderlands, God of War: Collection, Assassins Creed 2?

zapoznaj się z soundtrackiem z Assassins Creed 2, wyobraź sobie, że gra będzie miała pewnie taki sam klimat. Już nie będziesz miał dylematów... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boderlands, God of War: Collection, Assassins Creed 2?

Wedlug mnie borderland wnosi cos nowego na rynek i ku niemu bym sie sklanial :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko to:

Czy lepiej kupić dodatkowego Pada za ,,200zł,, orginał, czy wystarczy tańszy tak za 60-50 zl?? ma to jakieś duże znaczenie?? taki za 60zl bez probglemu sie zgra z konsola ps3??

a i czy można do konsoli ps3 kupić pada ,,przewodowego,, czyli z kablem? jest takie wejsciw w konsoli? bo chyba z przewodem są dużo tańsze a mi zależy na kasie, bo nie mam jej zbyt wiele, jak większość bezrobotnych studentów:d a kusi to ps3 strasznie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak czesto bedziesz go wykorzystywac i jak

daleko masz do konsoli. ja kupilem kilka miesiecy

temu dwa pady dragon plus 3 - cena 20zl za szt.

wykorzystuje je dla gosci raz moze dwa na miesiac.

nie maja ps button, wibracji i czujnika polozenia

ale na 99% gier to starczy. gra sie wygodnie

a za taka cena to goraco polecam. kabel troche

krotki bo ma 1.5 metra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem drugiego pada orginala i nie zaluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko to:

Czy lepiej kupić dodatkowego Pada za ,,200zł,, orginał, czy wystarczy tańszy tak za 60-50 zl?? ma to jakieś duże znaczenie?? taki za 60zl bez probglemu sie zgra z konsola ps3??

a i czy można do konsoli ps3 kupić pada ,,przewodowego,, czyli z kablem? jest takie wejsciw w konsoli? bo chyba z przewodem są dużo tańsze a mi zależy na kasie, bo nie mam jej zbyt wiele, jak większość bezrobotnych studentów:d a kusi to ps3 strasznie:p

ja bym bral cos taniego na usb, jezeli ma to sluzyc tylko dla przelotnej gry ze znajomymi . nie zdziw sie tez ze odqwrotnie moga byc l1 z l2 i r1 z r2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zdziw sie tez ze odqwrotnie moga byc l1 z l2 i r1 z r2

czyli że co tak dla kogoś kto 1 raz w życiu ma doczynienia z padami??

domyślam się że chodzi o to ,,prawy lewy,, ,,prowadzący i dodatkowy,,

da się to sprawdzić żeby nie kupić złego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie tego przewidziec niestet, trzeba sprawdzic.

a chodzi o to ze czasem jak wciskasz na nieoryginalnym padzie L1, to konsola widzi jak wciskasz L2. Czyli przyciski sa zamienione

post-9364-12583213309626_thumb.jpg

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakąś grą muzyczną. Która z części Guitar Hero jest najlepsza? A może poprostu najlepiej wziąźć Greatest Hits? A tak w ogóle to może lepsza jest seria Rock Band?

A i jeszcze ważna sprawa czy gitarka do GH, Les Paul, będzie działać z rock band'em?

A może zainteresować się Dj Hero lub Band Hero? Chodzi oto to, że podchodzi mi wszelka muzyka(byle by to nie była jakaś "skrajna" muzyka np. "czyste techno" lub heavy metal), byle się dobrze bawić. Poradźcie coś? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.p...tki_zestaw.html

1. Pad

http://www.allegro.p...ps3_pc_p01.html

2. Pad

http://www.allegro.pl/item815199936_najtanszy_pad_bezprzewodowy_sl_4443_ps3_pc_wys24h.html

co myślicie o tych zakupach?? (którego pada byście wybrali??)

mile widziane porady na co zwracać uwagę przy zakupie, ponieważ to będzie moje 1 w życiu starcie się z konsolą...

Edytowane przez TED8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

jak potrzebujesz pada na 3 dni grania to dobre wybrałeś :)

oryginalne pady i tylko takie, wiadomo koszt ale coś za coś

zaprosisz znajomych na tekkena/UFC lub jakąś piłeczkę i masz w wieczór po padzie :)

co do konsoli ma gwarancję?

jak ma to czemu nie

ale ja chyba bym wziął nowego slima

http://www.ceneo.pl/2930723

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konsoli to spoko, ale pady to porazka. Jak kolega wyzej, tez polecam wydac te 180 zl i miec spokoj na dlugi, dlugi czas.

Edytowane przez Stifler xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×