Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

coś do gry na 2 playerów oprocz tekkena no i w miare mozliwosci taniego jakies sprawdzone tytuly wciągające co polecalibyście

Resident Evil 5, Little Big Planet - w te grałem i polecam z czystym sumieniem. Co-op rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5, Little Big Planet - w te grałem i polecam z czystym sumieniem. Co-op rewelacja

?

co-op tzn ze ja jednej konsoli mozna we dwoch w ta grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

co-op tzn ze ja jednej konsoli mozna we dwoch w ta grę?

Dokładnie. W Resident Evil masz podzielony ekran, a w Little Big Planet dwaj gracze hasają sobie na jednym ekranie jak za starych dobrych czasów gdy nie było jeszcze internetu. :) Obie gry mają też co-opa online, więc do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś do gry na 2 playerów oprocz tekkena no i w miare mozliwosci taniego jakies sprawdzone tytuly wciągające co polecalibyście

Ja osobiście polecam Little Big Planet. Co prawda sam nie mam jeszcze PS3 na dniach zamierzam kupić, ale grałem w nią u kumpla i oferuje naprawdę masę dobrej zabawy...a nówkę można już kupić za 69 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić sobie jakąś grę na mikołaja :biggrin: Myślę o jakiejś grze, która musi zagościć w każdym czytniku. Może LBP - ele słyszałem, że w nowym roku ma wyjść jakaś paczka czy coś takiego. Gry jakie dotychczas posiadałem to: MotorStorm, Burnout, GT5, Medal of Honor Airbone, NFS C, Assasin1, Uncharted1, CoD5 - z czego pierwsze 3 słabe mi się wydawały. Dodam, że nie lubie fantastyków. Co do Assasin2, U2, COD6 to napewno kupię, ale na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował InFamous ;) Na razie grałem w demo ale daje sporo zabawy :) W przyszłym tygodniu sam mam zamiar go kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował InFamous ;) Na razie grałem w demo ale daje sporo zabawy :) W przyszłym tygodniu sam mam zamiar go kupić ;)

zwłaszcza że w saturnie jest za 89 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W platynie ? W demo grałem, w sumie nawet dobra gra. A jakieś inne propozycje - Ojciec Chrzestny (czytałem książkę) ; jakieś wyścigi (dirt2 ; nfs) ; Tomb Raider U ; GTA4 - grałem tydzień - takie se...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałeś GF, to ojciec chrzestny 2 będzie dla Ciebie, fajna gra, tania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić wyścigi, to nawet nie patrz na NFS, tylko wybierz Dirt 2 - świetna gra z bardzo ładną grafiką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy bedzie ta promocja w sklepie nie dal idiotów?? Ta ps3+ac2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat, co wybrać:

PS3 slim,

lub

PS3 fat,

nie chodzi mi tu o wygląd. powiedźcie co jest lepsze jeśli chodzi o wnętrzności.

Niby slim ma większą pamięć ale ja jej zaś w ogóle nie potrzebuję.

cena też nie gra roli.

z góry pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie gra roli, to bierz slim, chociaz jak nie zalezy Ci na pamieci to bierz fata, tanszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie która to cześć uncharteda co się w zimę lata i z takim byczkiem walczy w pewnym miejscu?? Spodobała mi sie ta cześć która to?? Nie wiem którą mam sobie kupić...

Aha i jak nie wiecie co wybrać czy np x360 czy ps3 to bardzo szczerze i gorąco polecam PS3. Gra sie zajebiście. Dziś grałem w saturnie no i bomba nie mogłem odejść dopiero mnie kolega odciągną...heh..przez pierwsze 5 min nie czaiłem w ogóle przycisków a po kolejnych 5 min bardzo dobrze już mi szło. A co do x360....eh...nie ma drugiego analoga obok drugiego tylko gdzieś w rogu...nie podoba mi się to...ciężko było mi załapać sterowanie...Tak wiec polecam bardzo gorąco PS3 naprawdę fajna konsola i szybko się do niej przystosujecie!

POZDRO

Edytowane przez Ferbooll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w zimie to pewnie bedzie uncharted 2 Among thieves

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki tylko tak sie zastanawiałem bo dziwne że w saturnie dali by pograć w taką dość nową gierke a tu O! :)

Mam zajebisty dylemat....

Mianowicie w nie długim czasie zamierzam kupic PS3 i tu sie nasuwa pytanie. Na początku zanim tylko myślałem o ps3 a nie było w planach kupno to tentegowałem w głowie jaką gre na sam początek. Na sam wpierw to mi do głowy wpadła (jako zagorzały Fan seri GTA) GTA IV. No to ok szukałem ale dupa, nie było zestawy z samym GTA a jak juz był z GTA to też z innymi grami. Kolejnym tematem rozmyślań w mojej głowie była gra Assassin's Creed 2. Zacząłem wiec szukać zestawu z AC2 gdy już znalazłem bodź rekalma z MM sama do mnie przyszła to znów cena zestawu była nie zbyt zadowalająca. Dzis, jak napisałem wyżej, zagrałem w U2. Na początku myślałem ze to jakaś jedna z seri dla tych co lubią sie ponudzić, ale sie myliłem. Gra jest super przynajmniej dal mnie.

Teraz musze wybierać

GTA IV

Assassin's Creed 2

Uncharted 2

Co byście mi doradzili na początek zabawy z ps3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 propozycję są dobre. Jednak jak będziesz miał nowy sprzęt, to pewnie wbiją do Ciebie znajomi i możesz pokazać im świętną grafikę, jaką przedstawia U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wiem że U2 ma doskonałą grafikę. Screny z gry może tego nie uwidaczniają ale tak naprawdę to grafika jest cycuś malinka! Ale przecież AC2 Jak i GTA IV też się prezentują nie naganną oprawą graficzną a wręcz wyśmienitą. :) Kurcze nadal nie wiem co wybrac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie konsolę z AC2 w media i dokup gta i u2 :D:D i problem z głowy

wszystkie 3 gry super...

Edytowane przez TED8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wiem że U2 ma doskonałą grafikę. Screny z gry może tego nie uwidaczniają ale tak naprawdę to grafika jest cycuś malinka! Ale przecież AC2 Jak i GTA IV też się prezentują nie naganną oprawą graficzną a wręcz wyśmienitą. :) Kurcze nadal nie wiem co wybrac....

osobiście mam U2 i naprawdę mi się gra spodobała. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie który buzz będzie najlepszy, TV Special Edition, Świat quizów czy polskie łamigłówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×