Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

oo ja w sumie też zapytam -

Czy Shift ma dużo trofeów z on-line i czy gra ktoś w to jeszcze, czy w ogóle się opłaca czy są lepsze wyścigi?

No i waham się nad MAGiem, kumple z Killzone2 namawiają.. ale nie wiem czy wyrobię na tylu frontach bo już zamówiłem BBC2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Battlefielda !!!

Co do Shifta - ja platynkę zrobiłem robiąc tylko odznaki offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja krótko - BioShock2 czy czekać na HeavyRain? Odpowedzi typu "jesli wolisz gry FPS to bierz Bioshck" do mnie nie przemówią ;) Oba rodzaje gier lubię tak samo, dlatego mam mega dylemat ;) Bede wdzięczna za jakieś sugestie bo własnie skońcyłam AC2 i MUSZĘ w coś zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock ma fajne multi, tylko jestem przywyczajony do większej liczby graczy niż 10 na mapie confused.gif Plus klimat nie jest już taki horror/psychodela jak w jedynce neistety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja krótko - BioShock2 czy czekać na HeavyRain? Odpowedzi typu "jesli wolisz gry FPS to bierz Bioshck" do mnie nie przemówią ;) Oba rodzaje gier lubię tak samo, dlatego mam mega dylemat ;) Bede wdzięczna za jakieś sugestie bo własnie skońcyłam AC2 i MUSZĘ w coś zagrać :)

Ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie, ponieważ grałem tylko w Bioshock 2. Moim zdaniem Bioshock 2 jest grą dobrą i wartą poświęcenia kilku godzin. Mogę napisać tylko tyle, że kupując B2 masz multi i chyba więcej godzin zabawy. Konkluzja - > zagraj w B2 a później w HR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema chce zdobyć szybko i łatwo platyne tongue.gif Ale nie wiem którą grę wybrać: NEED FOR SPEED SHIFT czy DANTE S INFERNO i nie wiem która z nich ma łatwą platyne i która zajmuje mało czasu smile.gif Proszę o pomoc biggrin.gif

W dante's zrobisz w dzień, góra dwa platyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja krótko - BioShock2 czy czekać na HeavyRain? Odpowedzi typu "jesli wolisz gry FPS to bierz Bioshck" do mnie nie przemówią ;) Oba rodzaje gier lubię tak samo, dlatego mam mega dylemat ;) Bede wdzięczna za jakieś sugestie bo własnie skońcyłam AC2 i MUSZĘ w coś zagrać :)

Na Twoim miejscu zrobiłbym tak jak ja, czyli zamówił HR i ze spokojem czekać aż za tydzień się pojawi w Twoim domu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast przychylę się do opinii Hanibala, bierz BioShocka 2, jeśli grałaś w pierwszą część i przypadła Ci do gustu to nawet się nie zastanawiaj ;)

Multi jest kolejnym +, poza tym BS2 już jest, a na HR co prawda nie długo, ale musiałabyś zaczekać. W każdym razie życzę jak najszybciej obu tych gier, BS2 z autopsji wiem, że jest dobry, a na HR też czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast przychylę się do opinii Hanibala, bierz BioShocka 2, jeśli grałaś w pierwszą część i przypadła Ci do gustu to nawet się nie zastanawiaj ;)

Multi jest kolejnym +, poza tym BS2 już jest, a na HR co prawda nie długo, ale musiałabyś zaczekać. W każdym razie życzę jak najszybciej obu tych gier, BS2 z autopsji wiem, że jest dobry, a na HR też czekam :)

To jest Kobieta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam dylemat, bo ominąłem kilka ciekawych FPSów i chciałbym chociaż jednego nadrobić. W grę wchodzą Battlefield Bad Company (demko mi się nie podobało, ale podobno sama gra dużo lepsza; no i fajnie by mieć kolekcje BC1 koło BC2), Call of Duty World at War (właściwie najbardziej w tej grze przemawia za mną Veteran, który jest podobno trudny) i Far Cry 2 (tu ze względu na innowacje jak np. psująca się broń, nastawianie kości, genialną fizykę i ładną grafikę, tylko czy to łażenie po sawannie wydaje mi sie na dłuższą metę nudne). Co doradzicie? Nieważne jak trudne i jak wymagające, byleby było z kim grać.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od Far Cry 2 trzymaj się z daleka, bo ta gra jest najnudniejszą grą w jaką przyszło mi grać w ostatnich latach.

Na początku rzeczywiście jest dobra jak wprowadza Cie do wszystkiego, itd. Ale potem każda misja wieję straszną nudą, a gierka staję monotonna aż do bólu.

No chyba, że lubisz jeździć od wioski do wioski i walić do murzynów i znów do kolejnej wioski, itd.

W Bad Company nie miałem okazji grać, w WaW tylko singiel. No i jak to Call of Duty, singiel liniowy aż do bólu. Lecisz jedną drogą i nawalasz.

Grafika z tego co pamiętam też nie była jakaś specjalnie olśniewająca. Gra była wydana zaraz bo Modern Warfare, także przesiadka z naprawdę dobrego MW na WaW raziła bardzo w oczy.

No i jeśli Bad Company jest takie jak stare dobre Battlefield'y, czyli duże mapy i spore możliwości + sporo nowości to bym się raczej nie zastanawiał.

Do multi również chyba tylko BC. W dodatku czasy teraźniejsze, które wg mnie są dużo ciekawsze niż czasy II Wojny czy Wietnamu.

Po prostu te już się przejadły.

W dodatku cena każdej z tych gier nie jest już jakoś specjalnie wygórowana, także nawet jak kupisz coś i Ci nie przypadnie do gustu zaraz możesz sprzedać za podobną cenę.

Także stracić raczej nie stracić, jedynie czas :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także stracić raczej nie stracić, jedynie czas :)

Jesteś entą i już ostatnią osobą, która wpłynęła na skreślenie FC2 w moich oczach. Jeszcze miałem nadzieję <_<

Zostaje COD i BC. Coś mi mówi, że BC, ale w kolejnej grze wbijać 10k fragów? :turned: Obie gry stoją w sklepie w moim mieście po 80 zł. W tym właśnie jest rzecz, bo z 18 gier kupiłem za 200zł i trochę mnie wkurza jak znajomi teraz to wszystk zdobywają za 80zł i jeszcze się debilnie cieszą :verymad: . A sprzedawanie gier nie wchodzi w rachubę, jak zaczynam to kończę. Nie ma innego wyjścia.

Dobra, dzięki za czas jaki poświęciłeś by mi odpowiedzieć :pardon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Kobieta tongue.gif

A cóż to za dyskryminacja? tongue.gif Że co, jak kobieta to już FPS nie dla niej? ;) A ja właśnie takie gry najbardziej lubię ;)

Co do mojego dylematu - właśnie przed chwilą kupiłam HeavyRain. Już od początku przekonywało mnie demo tej gry. Bioshock 2 zostawię sobie na później, jak na razie mam przecież multi w KZ2 i MW2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za dyskryminacja? tongue.gif Że co, jak kobieta to już FPS nie dla niej? ;) A ja właśnie takie gry najbardziej lubię ;)

Co do mojego dylematu - właśnie przed chwilą kupiłam HeavyRain. Już od początku przekonywało mnie demo tej gry. Bioshock 2 zostawię sobie na później, jak na razie mam przecież multi w KZ2 i MW2 ;)

Chciałaś chyba powiedzieć że zamówiłaś Heavy Rain a nie kupiłaś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałaś chyba powiedzieć że zamówiłaś Heavy Rain a nie kupiłaś smile.gif

Już zapłaciłam, więc uznaję grę za kupioną wink.gif Nie ważne, że będę musiała trochę na nią poczekać smile.gif

Już jest moja i nikt mi jej nie odbierze :D

Edytowane przez Leilong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja mam pytanie:

Darksiders vs. Bayonetta

Która z tych dwóch

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapłaciłam, więc uznaję grę za kupioną wink.gif Nie ważne, że będę musiała trochę na nią poczekać smile.gif

Już jest moja i nikt mi jej nie odbierze :D

Listonosz/kurier może ją sobie wziąć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz chwila dla mnie :biggrin: a więc SH 5 CZY RE 5 ?? ogólnie interesuje mnie info czy gry są warte swojej ceny i nie są odgrzanym kotletem... która ma leszy klimat, przy której dłużej posiedzę ?? jak byś był na moim miejscu która byś pozycję wybrał ?? ogólnie powiem że bardziej wole SE za ten psychologiczny klimat ale wątpię by w 5 odsłonie był on podobny do tego z pierwszej części na psx, grał ktoś w te gierki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Gliwic, jeśli chcesz się bać to lepiej Silent Hill'a bierz. Gra dalej ma swój klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie:

Darksiders vs. Bayonetta

Która z tych dwóch

Jak lubisz posrane japońskie klimaty to bierz Bayo. Ja tej gry szczerze nie trawię.

Jeśli chodzi o Darksiders to jest naprawdę zajebista gierka, którą z czystym sumieniem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93 - hmm a grałeś w któraś z nich ?? czy tylko podpowiadasz mi po obejrzeniu kilka filmików na yt ?? ;> ogólnie z tego co wiem to Team Silent nie tworzył tej gry i nie wypadła ona najlepiej.. PozdRawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93 - hmm a grałeś w któraś z nich ?? czy tylko podpowiadasz mi po obejrzeniu kilka filmików na yt ?? ;> ogólnie z tego co wiem to Team Silent nie tworzył tej gry i nie wypadła ona najlepiej.. PozdRawiam ;)  

Masz rację, to już nie ten "Sajlent" co kiedyś. Pozostała tylko niesamowita muzyka, ALE Resident Evil 5 to film akcji, taki Black Hawk Down. Na PS3 jest jeden horror z krwi i kości - Siren: Blood Curse i jego Ci polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzykę tworzył ten sam koleś co do SE1 ;) a ta giera Siren: Blood Curse bardzo mnie zaciekawiła ile zajęło Ci przejście tej gry ?? ma jakieś fajne trofea??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grałem, a raczej oglądałem jak kolega gra w SH na PC, a w RE5 grałem trochę na PC i demko na PS3 :) Klimacik jest i jak będziesz grał przy dobrym nagłośnieniu to serce może podejść do gardła xD

Ale polecam Dead Space ( nie ograłem :P), bo nie lubie gier typu horror lecz wysokie oceny i uznanie graczy mówi samo za siebie.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam wczoraj Call Of Duty: Modern Warfare 2 i jestem zawiedziona. Myślałam, że będę mogła przejść całą grę z chłopakiem (na 2 pady), a tutaj tylko kilka misji jest do grania na splicie.

Poszukuję gry w stylu Army of Two. Mam też Resistance, Kane&Lynch, ale nie podobają mi się. Zdecydowanie lepsza jest AoT i AoT 40th Days.

Czy możecie mi coś polecić dobrego w stylu AoT?? I jeszcze jedno....czy w Alens vs Predator też można grać we 2?

Z góry dziękuję za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×