Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze jedno pytanie jak przejde uncharted 2 among thevies czy jakos tak to bym chetnie na necie zagral ale mam pytanie czy na 1mb/s bedzie sie ciela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać:

MAG czy BBC2?

BBC2 + hs :)

Edit: Gralem w to i w to. MAG to jedna wielka jadka, granie jest jakieś takie sztuczne, jak w starych COD`ah - nie spodobało mi się. BBC2 ma większą wszechstronność w rozgrywce, mapy i sama rozgrywka są dynamiczniejsze, plus granie nastawione na drużynę, taktykę i współpracę (dlatego przydaje się hs) - to jest to co lubię. Takie moje zdanie :)

a i jeszcze jedno pytanie jak przejde uncharted 2 among thevies czy jakos tak to bym chetnie na necie zagral ale mam pytanie czy na 1mb/s bedzie sie ciela?

Łącze 1 mb powinno spokojnie wystarczyć do komfortowego grania.

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBC2 + hs :)

Łącze 1 mb powinno spokojnie wystarczyć do komfortowego grania.

A grałeś w MAG'a? (mi nie chodzi o grafę, tylko bardziej o grywalność :)

PS. podaj argumenty dlaczego BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Eye pet to super zabawa dla wszystkich nie wymaga żadnych umiejętności

Na twoim miejscu bez zastanowienia brałbym eyepet-lepiej dzieciakowi w tym wieku nie wrzucać strzelanek fpp i ogólnie gier gore-zanim nie dorośnie zostaw to dla siebie.

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić GT 5 Prologue? Jakie tam są wyścigi - tylko okrążenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić GT 5 Prologue? Jakie tam są wyścigi - tylko okrążenia?

Podłączam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się :)

Czasówki też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam gry która będzie podobna do AoT i poradzono mi Residenta 5.

Obecnie gram w Residenta i jestem bardzo zadowolona. Gra elegancka.

Martwi mnie jedynie fakt, iż po Residencie nie będę miała z chłopakiem w co grać:(

Czy jest jeszcze jakaś gra na 2 pady podobna do Residenta lub do AoT???????????????????

Od razu dodam że Kane&Lynch mam i jest to jedna z najbardziej beznadziejnych gier w jakie grałam.

CoD MW2 mi się nie podoba bo nie można przejść całej gry we dwoje, tylko są wybrane misje wspólne :/ (beznadzieja)

I mam jeszcze Resistance, ale to jest gra która mi się nie podoba.W sumie to się nie dziwię że mi się nie podoba, bo jak się zagra w AoT to ciężko żeby cokolwiek innego się podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam gry która będzie podobna do AoT i poradzono mi Residenta 5.

Obecnie gram w Residenta i jestem bardzo zadowolona. Gra elegancka.

Martwi mnie jedynie fakt, iż po Residencie nie będę miała z chłopakiem w co grać:(

Czy jest jeszcze jakaś gra na 2 pady podobna do Residenta lub do AoT???????????????????

Od razu dodam że Kane&Lynch mam i jest to jedna z najbardziej beznadziejnych gier w jakie grałam.

CoD MW2 mi się nie podoba bo nie można przejść całej gry we dwoje, tylko są wybrane misje wspólne :/ (beznadzieja)

I mam jeszcze Resistance, ale to jest gra która mi się nie podoba.W sumie to się nie dziwię że mi się nie podoba, bo jak się zagra w AoT to ciężko żeby cokolwiek innego się podobało :)

Ściągnij z pss za 18zł crash team racing super gra z Psx-a, a jeśli chodzi o strzelanki to nic mi nie przychodzi do łba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie polecić z dobrych strzelanek do 100zł oprócz KZ2, uncharted 1 i 2, Resistance i Codów i BF-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dobrych to juz chyba wszystko wymieniles i pozostaja same srednie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie polecić z dobrych strzelanek do 100zł oprócz KZ2, uncharted 1 i 2, Resistance i Codów i BF-ów

Call of Juarez, Resident Evil 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie polecić z dobrych strzelanek do 100zł oprócz KZ2, uncharted 1 i 2, Resistance i Codów i BF-ów

Bioshock, borderlands, wolfenstein, the saboteur, gta4, resident 5, dead space, mgs4, moh airborne lub za około 130 bioshock 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasówki też są.

Czasówki, okrążenia i tyle? Żadnych rajdów, testów na licencje, "zadań" jak w GT4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Two: The 40th Day czy Modern Warfare 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×