Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

co z nowszych serir gier o graniu na gitarce polecicie zupełnie początkującemu ? dodam ze przeglądając play listy w rożnych grach sa podobne ilości piosenek które lubie.

Ja poleciłbym Rock Band. Zgarniał chyba lepsze noty,niż Guitar Hero plus jest trochę niższy poziom trudności,więc można spokojnie wymasterować eksperta,nie będąc przy tym skończonym nerdem (no offence dla tych,którzy w GH III wymiatają na 100% na exp. :P). Plus jakoś lepiej mi design podszedł RB,ale to tylko moja subiektywna ocena. Ilości DLC są podobne,więc nie ma co się tym sugerować. Ja się zatrzymałem przy RB2 i GH: World Tour więc nie wiem jak jest z najnowszymi częściami,ale z tego co słyszałem Band Hero ma słabą tracklist'ę no i właściwie lepiej jest zacząć od wcześniejszych,ponieważ jest większa szansa,że kontroler będzie wspierał kolejną część,natomiast ze wsteczną kompatybilnością może nie być już tak różowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie nie wiem na którą platformę kupić BT : BC 2 na PS3 czy PC no bo mam kompa z kartą 8600 gts ale nie wiem czy mi pójdzie a na PS3 wkońcu kino domowe heh i nie wiem doradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie nie wiem na którą platformę kupić BT : BC 2 na PS3 czy PC no bo mam kompa z kartą 8600 gts ale nie wiem czy mi pójdzie a na PS3 wkońcu kino domowe heh i nie wiem doradźcie.

Jeżeli nie przeszkadza Ci sterowanie padem, to bierz na konsolę. Na piecu na tej karcie nie wyciągniesz takiej grafiki. Proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Co wybrac Bad Company 2 czy Borderlands czy Bad Company 2 i Heavy Rain czy God Of War 3 ? Najlepiej, jezeli mozna, to napisac plusy i minusy danej gry bo naprawde nie wiem co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Co wybrac Bad Company 2 czy Borderlands czy Bad Company 2 i Heavy Rain czy God Of War 3 ? Najlepiej, jezeli mozna, to napisac plusy i minusy danej gry bo naprawde nie wiem co wybrac.

Ze trzy razy musiałem przeczytać pierwszą część tego posta, żeby załapać o co chodzi :P .

Sorry,ale trochę bez sensu pytanie,co wybrać spośród tych gier- prawie każda reprezentuje zupełnie inny gatunek i to już od Ciebie zależy,który Ci najbardziej odpowiada. Jedynie Boarderlands i BC2 można jakoś porównać,ale to nie to samo. Jeżeli już,to z tych dwóch radziłbym wybrać BC2 z oczywistych powodów, a co do HR i GoWIII,to sobie recenzje poczytaj. Na pewno tam znajdziesz wszystkie 'plusy i minusy',co zaoszczędzi rozpisywania się. To tyle.

Edytowane przez Aberguy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wybrać mianowicie lubie fps. Gram i w single i w multi. Do wyboru mam:

1. Killzone 2 + Battlefield 1943

2. Battlefield bad company 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wybrać mianowicie lubie fps. Gram i w single i w multi. Do wyboru mam:

1. Killzone 2 + Battlefield 1943

2. Battlefield bad company 2

Wg. mnie to BBC2, ale Killzone2 też jest niczego sobie (zostaw sobie na później ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to BBC2, ale Killzone2 też jest niczego sobie (zostaw sobie na później ;)).

a ja bym poradzil 1 opcje bo zawsze masz 2 gry, a przez czas jak bedziesz gral to bbc2 troche stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja mam zamiar kupić BC2 jak stanieje (nie stać mnie 200zł :wacko:)

Ps. teraz muszę się zadowolić COD WaW ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam kupić limitke Tekken 6 allegro 199 zł, mam pytanie o jakość bluzy, która dołączona jest do zestawu,

Warto kupić ?Kusi mnie cena ponieważ kiedys zestaw limited kosztował 349:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam kupić limitke Tekken 6 allegro 199 zł, mam pytanie o jakość bluzy, która dołączona jest do zestawu,

Warto kupić ?Kusi mnie cena ponieważ kiedys zestaw limited kosztował 349:)

Pozdr

Siema polecilibyście mi jakąś grę do 130zł, interesują mnie strzelanki, sportówki(każdej maści) i gry akcji takie ja Uncharted (miałem 1 i 2)

Siema polecilibyście mi jakąś grę do 130zł, interesują mnie strzelanki, sportówki(każdej maści) i gry akcji takie ja Uncharted (miałem 1 i 2)

Siema polecilibyście mi jakąś grę do 130zł, interesują mnie strzelanki, sportówki(każdej maści) i gry akcji takie ja Uncharted (miałem 1 i 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedlugo zostane szczesliwym posiadaczem konsoli playstation 3 ! i mam taki problem nie wiem jaka gre wybrac z tych oto:

Assasin's creed 2

wuo75g.jpg

Call of duty:Modern warfare 2

33vf1uh.jpg

Alien vs predator

f422d0.jpg

Uncharted 2

2my13de.jpg

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki bo ja dałem odp. na odp. innego użytkownika a nie zauważyłem ogólnego dodaj odp. a nie dało się zedytować zby usunąć :tongue:

Zastanawiam się między Resident Evil 5, borderlands, BF bad company 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visuall - Uncharted: Drake's Fortune i Uncharted 2:Among Thieves. Moim skromnym zdaniem, jedne z najlepszych gier na PS3 ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedlugo zostane szczesliwym posiadaczem konsoli playstation 3 ! i mam taki problem nie wiem jaka gre wybrac z tych oto:

Assasin's creed 2

Call of duty:Modern warfare 2

Alien vs predator

Uncharted 2

Z gory dzieki za odpowiedz

Z tych gier zdecydowanie najlepszą jest Uncharted 2. Na pewno się nie zawiedziesz gdy ją wybierzesz. Warto jednak najpierw zagrac w Uncharted 1. Fabularnie nie ma dużego nawiązania, a mimo, że gra jest sprzed ponad 2 lat, to graficznie i tak jest bardzo dobrze, o gameplayu nie wspominając. Jeżeli chodzi o Call of Duty to myślę, ze lepiej pomyśleć o Battlefield Bad Company 2 - teraz wszyscy będa właśnie w to grali ;) W Assassin`s nie grałem, ale ponoć fajna gra. Co do AvP to zapraszam tutaj: http://www.ps3site.pl/ps3site-tv-aliens-vs-predator/37177/

Jednak i tak myślę, że jak na początek to uncharted będzie strzałem w 10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 -jest to jedyny exclusive z wymienionych gier, pokaże Ci moc konsoli. Na pewno się nie zawiedziesz:) Poza tym przy najbliższej okazji

polecam zakupić Heavy Rain :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki a i jeszcze jedno pujdzie grac przez neta na modemie? czy pod kompa podlaczonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki a i jeszcze jedno pujdzie grac przez neta na modemie? czy pod kompa podlaczonego?

nie wiem czy zrozumiałem pytanie:) ale pójdzie grać przez modem, a co do drugiego członu pytania to nie skumałem:)

chyba najprostrze podłączenie konsoli do neta to bezpośrednio z modemu lub przez router wtedy masz neta i na kompie i na konsoli

wszelkie problemy związane z ps3 i siecią w osobnym dziale :)

Pozdr

Edytowane przez raphell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Ostatnio syn namawia mnie abym kupił mu jakąś grę (10 lat) i powiedział że chciałby dostać :

Naruto Ultimate Ninja Storm lub Bakugan Battle Brawlers lub EyePet (Wersja pudełkowa) No i co ja mam mu kupić ... Wiem tylko że bardzo lubi trochę akcji lub jakieś misję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedlugo zostane szczesliwym posiadaczem konsoli playstation 3 ! i mam taki problem nie wiem jaka gre wybrac z tych oto:

Assasin's creed 2

Call of duty Modern warfare 2

Alien vs predator

Uncharted 2

Z gory dzieki za odpowiedz

Uncharted 2 , ale tak jak kolega wyżej już wspomniał warto zagrać najpierw w pierwszą część. Obie gry są cudne

Edytowane przez breaker1012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam wybrać Resident evil 5 czy borderlands czy Bad company 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam wybrać Resident evil 5 czy borderlands czy Bad company 1

z tych wymienionych moim zdaniem Borderlands, masa ludzi gra po sieci, a przyjemności z gry co nie miara. Ewentualnie BF:BC, ale drugą część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Ostatnio syn namawia mnie abym kupił mu jakąś grę (10 lat) i powiedział że chciałby dostać :

Naruto Ultimate Ninja Storm lub Bakugan Battle Brawlers lub EyePet (Wersja pudełkowa) No i co ja mam mu kupić ... Wiem tylko że bardzo lubi trochę akcji lub jakieś misję ...

Najlepszy Eye pet to super zabawa dla wszystkich nie wymaga żadnych umiejętności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedlugo zostane szczesliwym posiadaczem konsoli playstation 3 ! i mam taki problem nie wiem jaka gre wybrac z tych oto:

Assasin's creed 2

wuo75g.jpg

Call of duty:Modern warfare 2

33vf1uh.jpg

Alien vs predator

f422d0.jpg

Uncharted 2

2my13de.jpg

Z gory dzieki za odpowiedz

Jako pierwsza gre radze ci kupic assasin creed 2 jesli grales w jedynke i ci sie spodobalo to bedzie to dla ciebie raj na ziemi sam przeszedlem 2 razy. Jesli natomiast zdecydowalbys sie na uncharted 2 to radze ci najpierw zassac demo z PSS by sprawdzic czy napewno strzelanie z pada da ci taka frajde jak z myszki sam nie bylem do Uncharteda przekonany z powodu pada i strzelania z niego ale jesli do tego sie przyzwyczaisz to ta gre pokochasz napewno tak samo jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×