Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

kisiel w MW2 kamperstwa co nie miara, ale w WaWie też kolorowo nie jest choć wydawało mi się jak grałem, że mapki są dobrze zaprojektowane pod tym względem. Ja sam mam w planach sprzedać MW2 i kupić WaW'a/BC2.

:)

ja się zdecydowałem na WaW :) (przypomnią mi się czasy na X :D) A z tym BC2 to kupię jak stanieje...

PS. już nawet zamówiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich :) Mam do was jedno pytanie. A mianowicie chciałem trochę potrenować swój głos i nie wiem jaką grę wybrać, wiec prosiłbym was o wasze propozycje :) jeśli już był taki temat to przepraszambiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest jedna: SINGSTAR :D Jest ich kilka. Działają także Singstary z PS2 (należy jednak posiadać jakiegoś na PS3 aby później podmienić płytę. Najnowszy (jeżeli chodzi o polskie piosenki) to chyba Singstar Polskie Hity. Można także dokupywać piosenki ze sklepiku (nie wiem czy są polskie, nie sprawdzałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadrabiam zaległości... Assassin's Creed czy Motorstorm: PD ? A jak już to lepiej Motorstorm czy Motorstorm: PD ? Nadmienie że przeszedłem Assassin's Creed'a II i jakoś tak nudnawo było... czy jednyka jest lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli twierdzisz, że Assasin's Creed II była nudnawa, to jedynka będzie dla Ciebie koszmarem. Tam jest 100 razy bardziej nudno niż w 2.

Edytowane przez nick99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie będę się bardzo rozpisywać więc przejdę do rzeczy :

Battlefield Bad Company 2 czy God of War Collection ?

Grałem i nadal mam pierwszą część BC i bardzo mi się spodobała. Patrząc na sequel to aż serce dudni.

W GoW nie grałem ani 1 ani 2 :( Jestem strasznie w plecy. Grałem w demko 3 i jest wyczepista ( super ). Jak oglądam jakiekolwiek trailery, gameplaye to budzi się we mnie demon :P . "Trójkę" będę mieć od sąsiada, więc się nie martwię :)

Co poradzicie?

Edytowane przez breaker1012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się bardzo rozpisywać więc przejdę do rzeczy :

Battlefield Bad Company 2 czy God of War Collection ?

Grałem i nadal mam pierwszą część BC i bardzo mi się spodobała. Patrząc na sequel to aż serce dudni.

W GoW nie grałem ani 1 ani 2 :( Jestem strasznie w plecy. Grałem w demko 3 i jest wyczepista ( super ). Jak oglądam jakiekolwiek trailery, gameplaye to budzi się we mnie demon :P . "Trójkę" będę mieć od sąsiada, więc się nie martwię :)

Co poradzicie?

Wczoraj kupiłem GoW Collection - też nie gralem w to wczesniej i musze powiedziec że to jest to! Osiem godzin grania a to dopiero jakaś część pierwszej częśći! :D

A BBC2 jest następne w kolejce... no może po HR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, zrezygnujesz z jednej na rzecz drugiej stracisz dużo :) zrób tak żeby wyhaczyc obie :) Ja bym chyba szedł w kierunku BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tekken 6 czy Fight Night Round 4 ?

EDIT: Grałem u kumpla w TEKKENA6 ale jakies 30min i specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła ale to może tylko dlatego że walczyliśmy tylko na siebie. Mam wrażenie że ten tekken jak każdy inny, Jedynie co sie poprawiło to postacie i grafika. Czy jest coś w tekkenie jeszcze fajnego?

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić jaki tenis wybrać abym mógł pograć z Żoną? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 czy Fight Night Round 4 ?

EDIT: Grałem u kumpla w TEKKENA6 ale jakies 30min i specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła ale to może tylko dlatego że walczyliśmy tylko na siebie. Mam wrażenie że ten tekken jak każdy inny, Jedynie co sie poprawiło to postacie i grafika. Czy jest coś w tekkenie jeszcze fajnego?

tekkena dopiero 2dni temu kupilem takze niezbyt chce o nim pisac. ogolnie fnr4 jest bardziej ambitny niz tylko nawalanie w klawisze bo za taka gra uwazam tekkena, w fnr musisz miec jakas taktyke, nie tylko atak ale i obrona sie liczy (glownie kontrowanie) zalezy na czym bardziej Ci zalezy na czystym fun'ie czy bardziej skomplikowanej bijatyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić jaki tenis wybrać abym mógł pograć z Żoną? ;)

Virtua Tennis 2009 powinien się nadać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Fallouta 3 goty( boska)... skonczylem po 2 miesiacach.Dragon Age tez wlanie skonczylem(za latwa ale mila gra).

i mam pytanko co dalej kupic? jakie rpg mi polecicie na ps3.

ma moim pc baldursy i morowindy juz skonczone. i szukam czegos ciekawego na konsolke moja? POMOCY W WYBORZE.

zastanawaim sie nad demon,s souls ale boje sie ze bedzie za trudna.poleccie cos ciekawego i godnego uwagi:sad: bo nie mam pojecia co kupic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Fallouta 3 goty( boska)... skonczylem po 2 miesiacach.Dragon Age tez wlanie skonczylem(za latwa ale mila gra).

i mam pytanko co dalej kupic? jakie rpg mi polecicie na ps3.

ma moim pc baldursy i morowindy juz skonczone. i szukam czegos ciekawego na konsolke moja? POMOCY W WYBORZE.

zastanawaim sie nad demon,s souls ale boje sie ze bedzie za trudna.poleccie cos ciekawego i godnego uwagi:sad: bo nie mam pojecia co kupic :(

Moż FINAL FANTASY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Star Ocean: The Last Hope International

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Star Ocean: The Last Hope International

eeeee mnie kreca style zapomnianych krain... zadne tam turowe finale czy chinskie duzoooookie postacie... elfy, czary, miecze itp jak np oblivion i dragon age. tkiego stylu poszukuje na moja konsolke teraz. fps mi sie juz znudzily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poza wymienionymi przez ciebie grami nasuwa mi się na myśl wspomniany też Demon's Souls no i Sacred 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poza wymienionymi przez ciebie grami nasuwa mi się na myśl wspomniany też Demon's Souls no i Sacred 2

Sacred 2????? hmmmmmmmm zaciekawilo mnie to... czytam recki gry i nawet nie taka zla ;) dzieki serdeczne bo moze kupie nawet dzisiaj jeszcze... ;) ktos jeszcze cos proponuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Tennis 2009 powinien się nadać :thumbsup:

A jak wyglada Top Spin 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Spin 3 jest dużo bardziej skillowy niż Virtua. Wymaga większej ilości czasu potrzebnego na opanowanie sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co wybrać mam do wyboru: GOW:Collection | BFBC2(ale tu nie wiem czy na PC czy PS3) | GOW3 | albo co polecacie tak niezbyt drogiego(wiem że GOW3 i BFBC2 na razie są drogie ale fajne)?

Edytowane przez paruwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zupełnie 2 inne gry to zależy w co lubisz grać :?

BT: BC 2 to chyba gra fps, w którą możesz grać aż do znudzenia a GOW 3 to przejdziesz 2 razy i ci się znudzi ;d

Ja polecam BT: BC 2

I mam też pytanie co wybrać BT: BC 2 czy też COD: MW 2 gdyż nie umiem się zdecydować bo obydwie są w dość drogiej cenie

a moje finanse są ograniczone ;d ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zupełnie 2 inne gry to zależy w co lubisz grać :?

BT: BC 2 to chyba gra fps, w którą możesz grać aż do znudzenia a GOW 3 to przejdziesz 2 razy i ci się znudzi ;d

Ja polecam BT: BC 2

I mam też pytanie co wybrać BT: BC 2 czy też COD: MW 2 gdyż nie umiem się zdecydować bo obydwie są w dość drogiej cenie

a moje finanse są ograniczone ;d ??

Jeżeli masz z kim grać to bierz BF. Jeżeli nie, to też bierz BF, ale lepiej kup HS i graj razem z drużyną, będzie fajniej. Battlefield nastawiony jest mocno (wg mnie) Na wspólną grę, samemu mało zdziałasz. MW2 to dobra gra, ale bardzo arcadowa. przeczytaj recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z nowszych serir gier o graniu na gitarce polecicie zupełnie początkującemu ? dodam ze przeglądając play listy w rożnych grach sa podobne ilości piosenek które lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×