Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

BC2 czy MW2 ?b

podpinam się do pytania, może ktoś napisać plusy i minusy oby dwóch?

jestem początkujący w strzelankach, przy czym w killzone 2 bardzo dobrze mi się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jaki rodzaj rozrywki lubisz NBA 2k10 to bardziej symulator koszykówki gdzi nad każdą akcją trzeba się dobrze zastanowić i nie ma latania jednym graczem przez całe boisko Z kolei NBA live 2010 jest bardziej arcadeowy co nie znaczy że gorszy Jesli jesteś wielkim fanem koszykówki to polecam NBA 2k10 a jeśli chcesz się poprostu świetnie bawić grajac ze znajomymi na posiadówach to polecam NBA LiVE 2010 które swoja drogą moim zdaniem jest lepsze graficznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K10 czy NBA Live 10, i dlaczego ? :)

dema obydwu gier masz na pss, wiec sciagnij i sprawdz sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: Jutro mam urodziny i rodzice powiedzieli że w prezencie kupią mi jakąś grę którą sobie wybiorę, i tu mam dylemat co wybrać? Myślałem nad nowym Battlefieldem Bad Company 2 lecz nie mam pewności. Co polecacie? Kwota do 220 zł

PS.Nie lubię gier sportowych i wyścigowych.

Edytowane przez Soul-chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield BC2 to jest gra przeznaczona głównie do gry po sieci, możesz spędzić przy niej sporo czasu.

GoW III to masz typową nawalankę, gra podobno na 10 - 15 godzin, twoja decyzja czy warto kupować czy nie.

Uncharted 2 to samo, tyle że tam masz multi i można też się fajnie pobawić na dłuższą chwilę.

Jak siedzisz troszkę w RPG'ach to na pewno przypadnie Ci do gustu Fallout 3, w którego sam teraz gram.

Świetna gra na długie godziny i w ogóle się nie nudzi. Ale trzeba wiedzieć co się robi i mieć cierpliwość do tej gry, ale wynagradza to z nawiązką.

A jak nie Fallout to może Dragon Age, albo teraz Final Fantasy XIII.

W piątek wychodzi też Yakuza 3, która jest kontynuacją serii, ale to jest gra tylko dla fanatyków i ludzi lubiących japońskie klimaty.

Może pomyśl nad jakimiś fajnymi starszymi tytułami, za taką cenę możesz kupić dwie fajne gry, jak chociażby Dead Space, Mirror's Edge, itd.

Jak na siłę musisz mieć coś nowego to z obecnych tytułów Battlefield powinien Ci przypaść do gustu. Ale to już Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze za tydzien kupisz GOW 3? uncharted 2 tez bedzie dobry...

U2 już mam a na GOW'a jakoś się nie palę. Zdecydowałem ze kupię B BC2 i Yakuzę 3 (jak jakaś kasa zostanie) (tak, tak jestem: Otaku, fanatykiem i ludziem lubiącym Japonię)

Edytowane przez Soul-chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo mnie cieszy, że są w tym kraju ludzie, którzy jeszcze wiedzą co to dobra gra :)

Yakuza na pewno Cie nie zawiedzie. Mam złożony pre-order więc może koło czwartku-piątku gra się pojawi już u mnie.

Jak uda mi się coś ugrać to na pewno się podzielę pierwszymi wrażeniami z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy warto grac w God of War III jak sie nie gralo w poprzednie? Czy lepiej przejsc najpierw czesci I i II z God of War: Collection?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: Jutro mam urodziny i rodzice powiedzieli że w prezencie kupią mi jakąś grę którą sobie wybiorę, i tu mam dylemat co wybrać? Myślałem nad nowym Battlefieldem Bad Company 2 lecz nie mam pewności. Co polecacie? Kwota do 220 zł

PS.Nie lubię gier sportowych i wyścigowych.

Heavy Rain :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy warto grac w God of War III jak sie nie gralo w poprzednie? Czy lepiej przejsc najpierw czesci I i II z God of War: Collection?

Z tego co czytałem, to na początku gry jest krótkie streszczenie poprzednich części (łącznie z Chains of Olympus na Psp).

Mama taki dylemat i prosiłbym o pomoc:

Chciałbym kupić jakąś fajną grę fps multiplayer i waham się między: Call of Duty 4 i Modern Warfare 2 (a może jakiejś inne propozycje?).

Nie ukrywam, iż wołałbym kupić jak najtaniej, ale czy CoD4 jest jeszcze coś wart?

Dodatkową informacją będzie chyba to, że nie jestem fpsowym wyjadaczem, więc najlepiej jakby nie było super trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain :)

Dość mam tego HR wszyscy o tym trąbią, kupię to jak będzie kosztowało 80 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to na początku gry jest krótkie streszczenie poprzednich części (łącznie z Chains of Olympus na Psp).

Mama taki dylemat i prosiłbym o pomoc:

Chciałbym kupić jakąś fajną grę fps multiplayer i waham się między: Call of Duty 4 i Modern Warfare 2 (a może jakiejś inne propozycje?).

Nie ukrywam, iż wołałbym kupić jak najtaniej, ale czy CoD4 jest jeszcze coś wart?

Dodatkową informacją będzie chyba to, że nie jestem fpsowym wyjadaczem, więc najlepiej jakby nie było super trudno :)

Jak coś to bierz CoD4 MW w żadnym wypadku MW2, możesz pomyśleć też na Bad Company, mała przystawka zanim uzbierasz na BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego MW 2 absolutnie nie, czy jest rzeczywiście gorszy od Cod4?

Czyli rozumiem, że nadal warto zainwestować w Cod 4 i ludzie jeszcze grają online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko;D Niedlugo kupuje Midnight club'a ale chcialbym do tego kupic jescze jakas gre myslalem : o UNCHARTED 2, LBP, BC2 ,HR, czy moze poczekac na GTA EFLC ??? najbardziej chcialbym GT ale kiedy to wyjdzie... ^^ Co polecacie...?

Edytowane przez PaweL007#PS3#80gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od gry oczekuję tego, że przyniesie przyjemność na dłuuugie godziny. Wybieram między MAG, a BF: BC2. Co sugerujecie?

PS.: Małe doświadczenie w FPS na padzie (:

EDIT: Headset na uchu dumnie wisi :)

Edytowane przez Olek293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bc2 chociaż MAG tęż mnie wciągnął przez te wielkie bitwy ale bez headseta się tam nie pchaj chociaż w bc2 też powinieneś mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS: Shift czy NFS: Undercover ?? Mysle tez o midnight club LA ale to podobno dosyć trudna gra.

Mam kierownice i chciałbym żeby gra ją prawidłowo obsługiwała.

Edytowane przez jorge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS: Shift czy NFS: Undercover ?? Mysle tez o midnight club LA ale to podobno dosyć trudna gra.

Mam kierownice i chciałbym żeby gra ją prawidłowo obsługiwała.

Shift jest najlepszą z tych co podałeś...idealny w oczekiwaniu na gran turismo 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaca się teraz kupować Little Big Planet? (cena 89.99zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz platformówki, w których trzeba użyć głowy, to trzy razy TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pytanko mam:

chodzi o nowego Finala. Od razu mowie, ze nie gralem wczesniej w zadna czesc tej gry.

Odnajde sie w swiecie Final Fantasy 13? warto kupowac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×