Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jestem za głupi na tą grę...może pozostawię to bez komentarza

po prostu widzę to nie moje klimaty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam Fallout 3 sie zabardzo nie podoba. Uwielbiam gry RPG, ale Fallout 3 mi nie podszedl, jakos nie podchodzi mi ten klimat postapokaliptyczny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEMU WY MODY USUWACIE POSTY! :/ (wcześniej usuneliście pi pytanie o LBP GOTY, potem coś o u1, chyba)

i już 3 raz pisze: Lepiej kupić AC2 czy U2?

PS. nie usuwajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

- moglibyście polecić mi dobre RPG-i? (podobne do Fable, jeśli takie są, ew. standardowa fantastyka; nie Final Fantasy)

- czy warto kupić gry Folklore i Oblivion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dragon age początek. dobra fabuła, masa questów, fajne postacie. jak by co to mam ja na sprzedaż. Gra według mnie super. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

nosze sie z zakupem dobrego baseball'a moze mi ktos cos polecic i druga sprawa szukam czegos ale freelancer z pc ( handlarz kosmiczny ) cos ala privater i x wing itd 

dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJYano: quasi space-sima na ps3 nie uświadczysz niestety. No chyba, że kiedyś wprowadzą do psone classics Colony Wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azrael88 dzieki to juz wiem na czym stoje - nie pogram :(

@kill - no to kupuje MLB Show :) dzieki

lookaj jak kibice chodza po schodach najlepiej od drugiej minuty :) skandal prawda ? ale co do gry i sam gameplay wyglada cudnie nie powiem ... zastanawiam sie gdzie to kupic bo na allegro to bedzie czekal jakis miesiac i prawie 250 pln macie jakies pomysly ?

druga sprawa nie slysze komentatorow w show ich nie ma tak troche pusto bez tego :( http://www.youtube.c...qG8&feature=fvw tutaj moze grafa nie powala ale ja nigdy sie nia nie kieruje i tutaj wyglada to inaczej ale czy lepiej nie wiem musialbym zagrac - ale sa komentatorzy ... ( ladne zagranie w 6:30)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.

Zdecydowanie Uncharted 2, czy zdecydowanie God of War III?

Nie obchodzi mnie w tym momencie różność tych gier, jaka wynika z zupełnie innego gatunku. Chodzi mi tu TYLKO i wyłącznie o grę, z którą wieczorkiem można się dobrze bawić. Chodzi mi o PRZYJEMNOŚĆ płynącą z gry.

Edytowane przez Travius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.

Zdecydowanie Uncharted 2, czy zdecydowanie God of War III?

Nie obchodzi mnie w tym momencie różność tych gier, jaka wynika z zupełnie innego gatunku. Chodzi mi tu TYLKO i wyłącznie o grę, z którą wieczorkiem można się dobrze bawić. Chodzi mi o PRZYJEMNOŚĆ płynącą z gry.

Jak dla mnie zdecydowanie Uncharted 2, gra mnie wciągnęła i długo nie chciała wypluć, niesamowity klimat. Po jej przejściu do końca napewno sięgnę też po GoW III, na razie czekam aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczek, bo F3 to nie jest jedna z tych gier gdzie lecisz do przodu i naciskasz tylko jeden przycisk i tak przechodzisz całą grę.

Tutaj trzeba ruszyć łbem i czasem troszkę się nabiegać i poszukać rozwiązania. Rzadko co tutaj jest podane na tacy, o ile w ogóle.

F3 to jedna z najlepszych gier, nie mogę się doczekać na Fallout New Vegas.

Po prostu trzeba lubić takie klimaty i co najważniejsze to umieć w takie gry grać.

HAHAHA F3 NO NIE ROZBRAJASZ MNIE A GRALES W POPRZEDNIE CZESCI NA pc jak tak to powinnienes wiedziec ze 3 jest beznadziejna jesli ktos mial by kupywac ta gre to w jakiejs super promocji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak zastanawiam się jaki tytuł zakupić przeszedłem ostatnio GOWIII U2, ACII na dniach pojawi się u mnie Heavy Rain, a co po tym ? Co byście polecili z gier o zbliżonej tematyce do tych które już zaliczyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak zastanawiam się jaki tytuł zakupić przeszedłem ostatnio GOWIII U2, ACII na dniach pojawi się u mnie Heavy Rain, a co po tym ? Co byście polecili z gier o zbliżonej tematyce do tych które już zaliczyłem ?

Dante's Inferno podobne do GOWIII ale dość przyjemnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak zastanawiam się jaki tytuł zakupić przeszedłem ostatnio GOWIII U2, ACII na dniach pojawi się u mnie Heavy Rain, a co po tym ? Co byście polecili z gier o zbliżonej tematyce do tych które już zaliczyłem ?

Hmm....jesli nie zaliczyles Gow Collection , Uncharted 1 to polecam przejsc (jedynka AC jest nieciekawa) A jesli juz zaliczyles te produkcje to Batman AA

Amoje pytanie Batman AA GOTY , Uncharted 2 AA czy God of War 3???

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amoje pytanie Batman AA GOTY , Uncharted 2 AA czy God of War 3???

Jeśli chodzi o mnie to z tych tytułów co wymieniłeś to wybrałbym Uncharted 2. Ale GOWIII jest świetny. W Batmana grałem na PC ale jak pozostałe dwie produkcje wymiata. 

Sumując wszystkie tytuły co wymieniłeś są świetne. Polecam zaliczyć całą trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to z tych tytułów co wymieniłeś to wybrałbym Uncharted 2. Ale GOWIII jest świetny. W Batmana grałem na PC ale jak pozostałe dwie produkcje wymiata. 

Sumując wszystkie tytuły co wymieniłeś są świetne. Polecam zaliczyć całą trójkę.

Bierz Uncharted bo ma MULTI. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec czy opłaca sie kupic Final Fantasy XIII? Lubię gry RPG i RPG podobne, ale zależy mi też na długich grach bo nie lubię wciągać się w fabułę i kończyć zaraz grę. Czy może polecacie bardziej Assasin's Greed 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem w FF13, ale podobno jest bardzo liniowy i przez większość gry prowadzi za rączkę. System walki jest dosyć dobry.

Ale jak dla mnie AC2 jest po prostu świetną grą, o niebo lepszą od jedynki.Ma bardzo zróżnicowane misje, o wiele więcej broni, ciekawą fabułę, system walki genialny. Polecam Assassin's Creed 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×