Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej epicka niż Dante??

Heavy Rain zapisze sie w histori jako jednen z najlepszych gier na PS3 , jest niepowtarzalna i naprawde piekna , radzilbymci najpierw kupic HR apotem zamienic go na Dante's Inferno

Pozdro

Tak na szybko. Resonance of Fate, GoW III - mam kasę tylko na 1 tytuł. Ostatnio mam ogromną chęć na japońskie klimaty, ale nie wiem czy mam dla nich rezygnować z Kratosa. ;p

...........musze cos mowic? Wiesz ze polece ci...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo DI i HR. Dante wydaje sie slaby przy GoW:p Przymierzam się do kupna Heavy Rain. Dzieki za pomoc:)

stiepan87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem zainteresowany grami RPG. Które z nich byście mi polecili?

Star Ocean The Last Hope , Final Fantasy XIII, Resonance of Fate czy może inną ?

Co sądzicie o White Knight Chronicles ? Czy warto ?

Edytowane przez Wiwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem zainteresowany grami RPG. Które z nich byście mi polecili?

Star Ocean The Last Hope , Final Fantasy XIII, Resonance of Fate czy może inną ?

Co sądzicie o White Knight Chronicles ? Czy warto ?

Ja na twoim miejscu zaopatrzylbym sie w Dragon Age ;) Ale z tych gier ktore wyzej wymienieles bralbym FF XII albo WKC , podobno white knight chronicles jest bardzo dobry ale nie gralem (widzialem filmiki na YT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNCHARTED Drake's Fortune, wie ktos czy wyszla wersja po polsku bo gosc na allegro pisze ze wersja polska, na pudelku wersja platinium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy warto zamienić Uncharted 2 na Heavy Rain? U2 już przeszedłem,ale cały czas moge w multiplayer grać a w Heavy Rain nie będę miał takiej możliwości,dlatego też nie mogę się zdecydować...Miło by było,gdyby ktoś mi jeszcze powiedział na ile godzin gry starczy HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNCHARTED Drake's Fortune, wie ktos czy wyszla wersja po polsku bo gosc na allegro pisze ze wersja polska, na pudelku wersja platinium?

Wyszła 2x pl 1x eng, znaczy się okładka instrukcja po polsku a sama gra po angielsku, a wersji w której by gra była po polsku nie znajdziesz bo takowa nie wyszła. Zresztą na tyle co tam jest fabuły to jeśli jako tako ogarniasz angielski to z fabułą też problemu mieć nie będziesz. Uprzedzając pytanie o platyne jedyna różnica to ewentualne posiadanie wcześniej wydanych patchy trochę inne opakowanie i płyta poza tym się nie różni niczym od normalnego wydania jeśli cena ci odpowiada to kupuj bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy warto zamienić Uncharted 2 na Heavy Rain? U2 już przeszedłem,ale cały czas moge w multiplayer grać a w Heavy Rain nie będę miał takiej możliwości,dlatego też nie mogę się zdecydować...Miło by było,gdyby ktoś mi jeszcze powiedział na ile godzin gry starczy HR.

HR warto zaliczyc , swietna gra na bardzo dlugi czas zwlaszcza dlatego ze masz wiele decyzji do podjecia wplywajacych na fabule i moze byc tez wiele zakonczen. Ale jesli grasz w Multi Uncharteda 2 to nie zamieniaj go ,pozbieraj na HR

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po 50 poziomie uncharted 2 w multi to mordęga(poza tym teraz dużo chamiących się dzieci zaczęło grać od kiedy gra potaniała...)... Jeżeli chcesz wrócić jeszcze do świetnego singla to grę zostaw jeśli nie to śmiało wymieniaj na hr(najlepszą, najbardziej dojrzałą produkcję na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po 50 poziomie uncharted 2 w multi to mordęga(poza tym teraz dużo chamiących się dzieci zaczęło grać od kiedy gra potaniała...)... Jeżeli chcesz wrócić jeszcze do świetnego singla to grę zostaw jeśli nie to śmiało wymieniaj na hr(najlepszą, najbardziej dojrzałą produkcję na ps3)

NIe zgodze sie HR moze i jest najbardziej dojrzala ale nie najlepsza produkcja PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na ps3 w nic lepszego nie grałem... no może mgs4. A kolekcja tytułów na tę generację konsol wynosi około 40 (rzadko wymieniam chyba że gniot...)

Edytowane przez xzdunx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na ps3 w nic lepszego nie grałem... no może mgs4. A kolekcja tytułów na tę generację konsol wynosi około 40 (rzadko wymieniam chyba że gniot...)

Osobiscie uwazam ze najlepsza to Uncharted 2 Among Thives , ale jeszcze nie gralem w God of war 3 ktory podobno jest swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi polecacie?

Mam kase i chce kupić jedną wojenną gierke. Co lepsze CoD:modne wafle 2 czy BF: Bad Company 2?

A tak przy okazji jak się dodaje swoje ID na forum tego typu bo niewiem za bardzo. Będe wdzięczny jeśli ktoś mnie uświadomibiggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi polecacie?

Mam kase i chce kupić jedną wojenną gierke. Co lepsze CoD:modne wafle 2 czy BF: Bad Company 2?

A tak przy okazji jak się dodaje swoje ID na forum tego typu bo niewiem za bardzo. Będe wdzięczny jeśli ktoś mnie uświadomibiggrin.gif

Co do gry no to ja tez sie nie dawno zastanawialem nad tym i wezme Battlefielda , poniwaz w multi sa pojazdy i dedykowane serwery a w MW2 nie. Podobno system ulepszania broni i rang jest lepsza w MW2 ale mnie to az tak nie kreci. Single jest lepiej dopracowany w MW2 jednak to tylko 7-8 godzin zabawy a w Battlefielda pograsz dluzej. Ogolnie polacalbym ci Battlefielda Bad Company 2 ale to twoja decyzja ;)

PS: Co do ID to musisz wejsc w edycja profilu -> sygnatura i wklejasz tam swoj adres identyfikatora ktory masz podany na stronie playstation.com A jesli z innej strony to tam tez musi byc podane

Pozdro

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie bo też myślę nad BF ale czy jak jestem sam :) to będę miał jak pograć w multi? znajdę sobie jakąś drużynę łatwo czy coś:)

i demo jest wogole na PSS? Bo widzę tylko 1 część

Edytowane przez Mareczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie bo też myślę nad BF ale czy jak jestem sam :) to będę miał jak pograć w multi? znajdę sobie jakąś drużynę łatwo czy coś:)

i demo jest wogole na PSS? Bo widzę tylko 1 część

Jeżeli masz headseta i ogarniasz to na pewno znajdziesz jakiś clan czy cuś. Demko jest na PSS (Battlefield: Bad Company 2) ale nie jestem pewien czy jeszcze można grać.

Gierka na prawdę fajna, polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Modern Warfare 2, czy może Tekken 6?

Interesuje mnie głownie singleplayer, gdyż internet pozwala mi grać multi tylko wieczorami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak BC2 na singlu, ale MW2 wystarczy Ci na 5-7godzin zabawy.

---------

Teraz ja zadam pytanie: Darksiders czy Fallout 3 czy Resistance 2 + 1 ?

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Modern Warfare 2, czy może Tekken 6?

Interesuje mnie głownie singleplayer, gdyż internet pozwala mi grać multi tylko wieczorami. :)

Kilka dni temu skończyłem Battlefield Bad Company 2 i muszę Ci powiedzieć, że dla mnie rewelacja. Nie liczyłem ile dokładnie zajął mi singl ale myślę,

że ok 11-12 godzin. Tekken 6 jak dla mnie bynajmniej nuda.. to już nie ten sam tekken, który był na ps1 :)

bierz Battlefield Bad Company 2 a napewno nie będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do dema Bad Company

Czy demo Battlefield 1943 to jest to?

Bo innego nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do dema Bad Company

Czy demo Battlefield 1943 to jest to?

Bo innego nie ma..

Koleś... Czytaj co piszę.

Niestety widzę, że jesteś kolejna osobą która nie potrafi szukać...

Tutaj dowód, że takie demko istnieje!

dsc02277nk.jpg

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś... Czytaj co piszę.

Niestety widzę, że jesteś kolejna osobą która nie potrafi szukać...

Tutaj dowód, że takie demko istnieje!

No i co z tego, że demo istnieje, skoro tam jak byk jest napisane "Demo ends 25th february 2010" czyli jest już po zawodach. Demko było multiplayer only. Więc generalnie dema nie ma :tongue:

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie bo też myślę nad BF ale czy jak jestem sam :) to będę miał jak pograć w multi? znajdę sobie jakąś drużynę łatwo czy coś:)

i demo jest wogole na PSS? Bo widzę tylko 1 część

@Look4az

W ogóle to jest - jeżeli mam się czepiać szczegółów. Czyli "generalnie" demo jest ale nie działa.

Akurat przeoczyłem, że kończy się 25 lutego... co nie zmienia faktu, że dało się to znaleźć ten plik (za pomocą opcji "search") i samemu przeczytać, a nie zadawać bezsensowne pytania "To jest Battlefield 1943?"

KONIEC OFFTOPA

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry no to ja tez sie nie dawno zastanawialem nad tym i wezme Battlefielda , poniwaz w multi sa pojazdy i dedykowane serwery a w MW2 nie. Podobno system ulepszania broni i rang jest lepsza w MW2 ale mnie to az tak nie kreci. Single jest lepiej dopracowany w MW2 jednak to tylko 7-8 godzin zabawy a w Battlefielda pograsz dluzej. Ogolnie polacalbym ci Battlefielda Bad Company 2 ale to twoja decyzja wink.gif

PS: Co do ID to musisz wejsc w edycja profilu -> sygnatura i wklejasz tam swoj adres identyfikatora ktory masz podany na stronie playstation.com A jesli z innej strony to tam tez musi byc podane

Pozdro

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałąm u siostry w Bad Company 2 i bardzo mi się spodobało i zastanawiam się czy kupić tą grę;) W Modern Warfare 2 też do tej pory nie grałam, chociaż BC2 bardziej do mnie przemawia z powodu dłuższego single'a i multi z pojazdami.

Ale moje pytanie odnosi się bardziej do klimatów japońskich;) Ostatnio non stop gram w Final Fantasy XIII i nie wiem czy wybrać Yakuzę 3 czy może Resonance of Fate. A może Ethernal Sonatę? Ta gra nie ma trofeów ale chyba dość interesującą fabułę. Co byście wybrali i mi polecili z tych gier? Najbardziej zależy mi na ciekawej fabule i interesujących bohaterach, grafika nie gra dużej roli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×