Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak liczyć :biggrin:

Mnie przejście zajęło bodajże 16h... ale samej czystej gry z padem w dłoni to było z 7h. Reszta to czysta poezja w postaci filmów. Tutaj to gra jest przerywnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba! Ja się jeszcze na żadnej grze z serii MGS nie zawiodłem. Ale.... mogę nie być obiektywny bo na punkcie MGSów mam regularnego pierdolca :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i mam MGS'a :D

Mam nadzieję że grałeś w poprzednie części. :biggrin: Jeśli nie to odpuść sobie mgs 4 i zacznij od początku serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sobie gry w kategori need for speed.

grałem tylko w most wanted i underground 2,1

ale to na PC

zastanawiam sie nad need for speed carbon (poniewaz sa muscle cary) a widziałem ze na ps3 wyszła, oraz mysle o undercoverze co polecacie??

była jeszcze edycja z wyscigami wyłącznie na torach ale mnie akurat nie interesuje to. (bodajże pro street)

p.s oczywiscie napewno zaoparze sie w gran turismo 5;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sobie gry w kategori need for speed.

grałem tylko w most wanted i underground 2,1

ale to na PC

zastanawiam sie nad need for speed carbon (poniewaz sa muscle cary) a widziałem ze na ps3 wyszła, oraz mysle o undercoverze co polecacie??

była jeszcze edycja z wyscigami wyłącznie na torach ale mnie akurat nie interesuje to. (bodajże pro street)

p.s oczywiscie napewno zaoparze sie w gran turismo 5;p

no na torach to pro street i shift

a jak bym miał wybierać między carbonem a undercover to bym brał undercover zdecydowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wykasowania. juz sprawdziłem.

pozdrawiam

Edytowane przez Zbyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy mógłbym w ultima.pl odwołać pre order i zamówić co innego? Dodam , że nie wpłacałem kasy na konto. Czy jednak jest problem? Prosiłbym o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Odwołać zawsze możesz, szczególnie, jak towar nie został jeszcze wysłany. A nawet, jak został - to masz prawo przy zakupie internetowym zwrócić go do 2 tyg w stanie nienaruszonym (czyli po prostu nie odebrać). Ale sugeruje zachować się fair - wysłać mail z anulacją/zadzwonić w poniedziałek rano.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać F1 2010 czy PES 2011? Dodam , że FIFA 11 już zamówiona. naprawdę ciężki wybór ;/

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie pomóc, chciałbym kupić parę gierek, PS 3 mam od niedawna, a tak to tylko na PC wiem co dobre było. A na PS 3 zależy mi zebym mogl grac nie tylko ja ale tez rodzinka.

Medal of Honor ( żeby troszkę pofragować na PS 3 ) boję się tylko, że tata sobie nie poradzi ze sterowaniem z padem w FPSie.

Co Wy o tym sadzicie ??

LBP juz zamowilem na allegro wersję GOTY, mam nadzieje ze sobie poradzi tatuś z siostrą ^^

A tak to myślę nad kupnem :

Star Wars The Force Unleashed

Uncharted

F1 lub jakis NFS

Możecie polecić jakieś wyścigi zeby sie poscigac na 2 padach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto kupić RDR czy CoJ'a?

Zwróćcie uwagę na cenę - COJ jest połowę tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie pomóc, chciałbym kupić parę gierek, PS 3 mam od niedawna, a tak to tylko na PC wiem co dobre było. A na PS 3 zależy mi zebym mogl grac nie tylko ja ale tez rodzinka.

Medal of Honor ( żeby troszkę pofragować na PS 3 ) boję się tylko, że tata sobie nie poradzi ze sterowaniem z padem w FPSie.

Co Wy o tym sadzicie ??

LBP juz zamowilem na allegro wersję GOTY, mam nadzieje ze sobie poradzi tatuś z siostrą ^^

A tak to myślę nad kupnem :

Star Wars The Force Unleashed

Uncharted

F1 lub jakis NFS

Możecie polecić jakieś wyścigi zeby sie poscigac na 2 padach ??

LBP GOTY to dobry wybór, Uncharted 2 - najlepsza gra na PS3, F1 PODOBNO (zachęcam do przeczytania tematu o tej grze, ja swoją kopię odbieram we wtorek) świetna gra, ale przyda się kierownica, MOH wychodzi w październiku, a na początku listopada nowy Call of Duty więc wybieraj lub kup obie gry :)

Co warto kupić RDR czy CoJ'a?

Zwróćcie uwagę na cenę - COJ jest połowę tańszy

Polecam obie, ale skoro COJ tańszy to najpierw sprawdź go, a dopiero potem RDR. Gry nie zając nie uciekną :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto kupić RDR czy CoJ'a?

Zwróćcie uwagę na cenę - COJ jest połowę tańszy

Jest o połowę tańszy, ale też dużo krótszy niż RDR ;)

RDR to takie GTA na dzikim zachodzie, więc jeśli pasują Ci sandboxy to zdecydowanie lepiej kupić RDR - starczy na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto kupić RDR czy CoJ'a?

Zwróćcie uwagę na cenę - COJ jest połowę tańszy

Połowę tańszy, jednak przy tej grze długo nie posiedzisz(ok 6h singla, czas się wydłuża jeśli przechodzimy grę dwa razy, innymi braćmi) A multi też jakiś świetny nie jest. Wybrał bym RDR. CoJ może i tańszy, jednak o wiele krótszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic niedlugo PS3 i tutaj moje pytanie,

Jaka gre Multiplayer FPS czy tam TPS polecicie?

Chodzi mi o multi gdzie jednak jest on zywy, zastanawiam sie nad kupnem

Uncharted 2 (stara gra, niska cena) tutaj pytanie jak jest z multi? Duzo osob polakow gra czesto? tzw. czy znacie grupy ktore graja czesto w to.

CoD MW2 (ale tutaj przeszkadza mi to ze Black ops niedlugo wychodzi)

BF BC2 gralem i jednak wole CoD'a od tego

Killzone 2 nie bedzie martwy? W marcu ma byc Killzone 3?

MAG oczywiscie, tyle ze jak patrzalem to nie zaciekawy jest (Youtube), ale prosilbym o opinie ^^

Mozecie cos od Siebie dac jesli chcecie.

Konsole kupuje odrazu z TV i 1 gra, dlatego nie chce kupowac wiecej zeby miec jednak troche w portfelu na wszelki wypadek.

Edytowane przez Kaggar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to już U2 jest stara :) Multi wszystkich tych gier są bardzo żywe i nic nie wskazuje aby się to w najbliższym czasie zmieniło. Z tych gier co wymieniłeś mam 3 (u2, K2 MW2) ale i tak najwięcej czasu spędzam Na COD MW1 więc starość czy nowość gry akurat w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic niedlugo PS3 i tutaj moje pytanie,

Jaka gre Multiplayer FPS czy tam TPS polecicie?

Chodzi mi o multi gdzie jednak jest on zywy, zastanawiam sie nad kupnem

Uncharted 2 (stara gra, niska cena) tutaj pytanie jak jest z multi? Duzo osob polakow gra czesto? tzw. czy znacie grupy ktore graja czesto w to.

CoD MW2 (ale tutaj przeszkadza mi to ze Black ops niedlugo wychodzi)

BF BC2 gralem i jednak wole CoD'a od tego

Killzone 2 nie bedzie martwy? W marcu ma byc Killzone 3?

MAG oczywiscie, tyle ze jak patrzalem to nie zaciekawy jest (Youtube), ale prosilbym o opinie ^^

Mozecie cos od Siebie dac jesli chcecie.

Konsole kupuje odrazu z TV i 1 gra, dlatego nie chce kupowac wiecej zeby miec jednak troche w portfelu na wszelki wypadek.

Ze swojej strony szczerze polecam BC2. Odkąd mam tak żadna inna gra w sieci nie istnieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu paru artykulow lykne jednak Uncharted 2 jak i Killzone 2 w 2nd kolejnosci. A GoW3 wypozycze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie pomóc, chciałbym kupić parę gierek, PS 3 mam od niedawna, a tak to tylko na PC wiem co dobre było. A na PS 3 zależy mi zebym mogl grac nie tylko ja ale tez rodzinka.

Medal of Honor ( żeby troszkę pofragować na PS 3 ) boję się tylko, że tata sobie nie poradzi ze sterowaniem z padem w FPSie.

Co Wy o tym sadzicie ??

LBP juz zamowilem na allegro wersję GOTY, mam nadzieje ze sobie poradzi tatuś z siostrą ^^

A tak to myślę nad kupnem :

Star Wars The Force Unleashed

Uncharted

F1 lub jakis NFS

Możecie polecić jakieś wyścigi zeby sie poscigac na 2 padach ??

Uncharted 2, Heavy Rain - świetne gry z polskim dubbingiem, w które można się zagłębić bez reszty, jak w najlepszych filmach.

Co do ściganki na dwa pady, myślę że najlepszym wyborem jest Motorstorm: Pacific Rift (można grać nawet na 4 pady), który jest ciekawą grą na split-screen do zabicia czasu.

Gdy chodzi o typowo rodzinne granie, to chyba nie może obejść się bez Buzz'a. Polecam Świat Quizów.

Natomiast jeśli rodzinna czuję się mocna wokalnie i lubi karaoke, to Singstar do kompletu.

Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto kupić RDR czy CoJ'a?

Zwróćcie uwagę na cenę - COJ jest połowę tańszy

to oczywiscie rzecz gustu, ja wole COJ, RDR mi sie nie podoba, slaby klimat i nie wiem czym sie wszyscy tak zachwycaja, jak dla mnie gra strasznie nudna jak i GTA4 ( nie bic - moje zdanie)

co do 6godzin w COJ to sie nie zgadze, okolo 9-10 NORMAL i w dodatku super klimacik PL wersja. RDR przeszedlem w 13 bo mi sie poprostu spieszylo, chcialem zaliczyc ta gre tak dla zasady, prawie zero zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac gry w UK tj. UNcharted 2 bede mial tylko ang. wersje czy PL Dubbing tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że będę grał TYLKO single player to lepiej wybrać Battlefield bc2 czy COD: mw2 ??? Dodam, że uwielbiam Killzone 2 żeby sprecyzować swój gust. Którą wybrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×