Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

COD:MW2, takiego dynamicznego, dobrze skrojonego singla ze świecą szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że będę grał TYLKO single player to lepiej wybrać Battlefield bc2 czy COD: mw2 ??? Dodam, że uwielbiam Killzone 2 żeby sprecyzować swój gust. Którą wybrać??

To jak tylko te dwie gry, i tylko Single to CoD:MW2. Inna sprawa gdyby chodziło o multi ale na pewno MW2 ma lepszego singla. Choć ja ci bym radził kupić sobie jakiegoś TPS typu : Uncharted 2 Bo jeżeli chcesz postrzelać a nie chcesz multi to najlpsza wg.mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obydwu grach singiel jest krotki i cięzko mi ocenic który jest lepszy. W BC2 masz wiecej pojazdów i akcje w których prowadzimy jakis pojazd sa dluższe i ciekawsze niz w MW2, misje sa bardziej spójne i troche bardziej taktyczne. W MW2  akcja jest bardziej filmowa i szybsza. Misje są co chwile w innym miejscu na zniemi i wcielamy sie w innych czlonkow konfliktu. 

Jeśli mial bym ocenić punktami singiel to tylko jeden punkt wyzej daje MW2. Biorąc pod uwage że obie gry to ok 6-7 godzin zabawy w singlu bierz te która jest tansza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliscie mnie do COD:MW2 :)

Dobry wybór, gra może krótka ale emocję są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie jakaś grę wojenną np. Medal of honor tier 1 lub jakieś call of duty czy battlefield!

Chciałbym dość długo pograć w sigleplayera ale też żebym się w nim nie nudził!

No i oczywiście musi być przynajmniej średniej klasy multiplayer:)

Proszę was o pomoc?? ''Co wybrać ?''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co wolisz czy pełen akcji single w CoD czy zapewne rozciągnięty ale też pełen akcji ale myślę, że na niższym poziomie w MoH. Ja na twoim miejscu wybrał bym CoD:BO (musiałbyś poczekać). Lub CoD:MW2. Jeśli lubisz niszczyć budynki w multi itp. to Batllefield Bad Company 2 (singiel też jest fajny nawet).

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD:

- szybkie tempo

- bardzo krotkie single

- multi nastawione na jednostke, a nie teamwork

BC:

- umiarkowane tempo

- single sredniej dlugosci

- multi nastawione na wspolprace

Wybierz co Tobie bardziej odpowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepiej wybrać między Call of Duty Black Ops czy Medal of Honor Tier 1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic MoH. Dostajesz 2+1...Singla + Multi [2 zupełnie inne gry, 2 inne studia, 2 inne silniki, czego chcieć więcej ?] noi + odświeżona wersja MoH: Frontlines. Wszystkie CoD jakie zrobił Treyarch na razie były średnie. CoD 3 mi się średnio podobało, WaW już lepiej ale i tak jest za 2,4 i MW2. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy Black Opsie dostaną talentu i motywacji. World at War był dość dobry, bo korzystał z tego samego silnika co CoD 2 i 4. A fabularnie stał na co najwyżej średnim poziomie.

Ja mam teraz pytanie co do Resistance. Zagrałem w demo 'jedynki' z PSN i średnio mi się spodobało [ten pasek życia i po prostu zbyt oldschoolowy styl już]. Czy Resistance 2 jest takie samo ? Jak tak, to co innego proponujecie do 40-50 zł [oczywiście używki z Allegro] ? Mam CoD 4, w piątek powinien przyjść Uncharted 2 więc na multi mam w co grać. Ważny dobry i długi singiel. [odpadają BF:BC, KZ2, Uncharted 1 i inFamous bo te gry już mam :) ] Głównie ex'y i konsolowe gry, te co są na PC za pewne już grałem.

Edytowane przez k4cz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miala mocne multi, a dwojka ma mocny single. Sequel sporo zmienil, a te gry sa tanie wiec warto sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którą grę bardziej warto zainwestować?

Modnation Racers, Burnout Paradise (zwykły czy Ultimate) czy Little Big Planet (ang czy pl)?

Chodzi mi o grę do dłuuugiego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którą grę bardziej warto zainwestować?

Modnation Racers, Burnout Paradise (zwykły czy Ultimate) czy Little Big Planet (ang czy pl)?

Chodzi mi o grę do dłuuugiego grania :)

Odpowiedź prosta-LBP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze snafu. LBP wymiata, 3 miliony lvli on-line. Można grac bez końca biggrin.gif Proponuję wersję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wersje goty nie starczylo funduszy, aczkolwiek wersja zwykła już zamowiona za 47zl z przesyłką. :)

W poniedziałek/wtorek powinien dojść MotorStorm:PR a w śr/czw Liitle Big Planet. Szykuje się ostre granie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hej, właśnie stałem się nowym posiadaczem konsoli, więc czas na wybór gry. Na razie budżet niewielki (ok.100zł). Co moglibyście polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym tytule, ale jak na razie wybór padł na MGS4. Pamiętam jeszcze czasy jak grałem w MGS2 na piecu i gra była miodzio. Mam nadzieję, że na nowszej części się nie zawiodę.

Jak na razie na mojej liście MUST HAVE znajdują się GT5 oraz Red Dead Redemption, ale muszę trochę kaski zebrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie stałem się nowym posiadaczem konsoli, więc czas na wybór gry. Na razie budżet niewielki (ok.100zł). Co moglibyście polecić?

Ja ci polecam Killzone 2. Na Allegro za 50 zł dorwiesz, a gra jest nie z tej ziemii. Do tego Uncharted 1 i na początek masz dwie bombowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje:) Widzę, że polecacie Uncharted 2, a co w takim razie z MGS4? 

A jak wygląda rynek wtórny gier, szczególnie w Warszawie? Ogólnie to nie przywiązuję się na stałe do tytułów i chętnie bym się wymieniał po zgromadzeniu paru tytułów. 

Edytowane przez Aruz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak  chcesz możesz sie wymieniać za pośrednictwem stronki gametrade.pl

co do MGS4 to napewno warto zagrać, ale jesli chcesz zobaczyc co potrafi PS3 to zdecydowanie Uncharted 2 najlepsza gra jaka jest na czarnule według mnie  :thumbsup:

ps3_rafalm86.png

Edytowane przez rafalm86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupuje ps3 I chcę kupić moją 1 grę do ok 100zł . Głownie interesują mnie strzelanki z możłiwością multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×