Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki tenis na ps3 -top spin 3 czy virtua tennis 2009 - a moze jakiś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tenis na ps3 -top spin 3 czy virtua tennis 2009 - a moze jakiś inny ?

top spin jest bardziej realistyczniejszy, ale większą zabawę miałem grając w VT. jest demo na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać ? Tom Clancy's End War czy 60 zł ?

Zastanawiam się nad przyzwoitą strategią na ps3, a ten tytuł zaciekawił mnie i w dodatku może pochwalić się wydawaniem komend głosowych co w moim przypadku z hs jest sporą zaletą. Zwracam się głównie do osób,które miały styczność z tym tytułem jak i zapalonych graczy RTS

NATE

Skończyłem obie części i w żadnych przypadku nie spotkałem się z glitchami. Co do dubbingu to po przejściu pierwszej odsłony Assassina odczułem miłe zaskoczenie co do naszych polonizacji 2.0 - wg mnie warto

Bierz kasę.

EndWar po dłuższej chwili grania zaczyna robi się monotonny.

To nie to samo, co dawne C&C na konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry, która wciągnęła by mnie. Ostatnio ukończyłem na platynkę Heavy Rain i szukam teraz jakiegoś ciekawego tytułu. Zastanawiam się czy nie kupić LBP - nie grałem jeszcze, a słyszałem, że to obowiązkowy tytuł na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry, która wciągnęła by mnie. Ostatnio ukończyłem na platynkę Heavy Rain i szukam teraz jakiegoś ciekawego tytułu. Zastanawiam się czy nie kupić LBP - nie grałem jeszcze, a słyszałem, że to obowiązkowy tytuł na PS3.

Polecam:

Assassins Creed 2

Uncharted 2

Killzone 2

God of War 3

Red Dead Redemption

Popatrz która z tych gier by Ci najbardziej odpowiadała i bierz a na pewno się nie zawiedziesz. LBP też jest świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry, która wciągnęła by mnie. Ostatnio ukończyłem na platynkę Heavy Rain i szukam teraz jakiegoś ciekawego tytułu. Zastanawiam się czy nie kupić LBP - nie grałem jeszcze, a słyszałem, że to obowiązkowy tytuł na PS3.

Unacharted 2 lub nawet jedynka

GTA

RDR

GoW 3

LBP

Choć mnie osobiście wciąga najbardziej multi więc może BC2 albo MW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co wybrać Grid czy dirt 2

a i mam jeszcze kilka pytań odnośnie tych gier :smile:

jak gra się na padzie i czy można grać na dwóch

Edytowane przez Skubiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co wybrać Grid czy dirt 2

a i mam jeszcze kilka pytań odnośnie tych gier :smile:

jak gra się na padzie i czy można grać na dwóch

Na Twoim miejscu wybrałbym Dirt 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanti, Snafu - dzięki Panowie! Rozwialiście moje wszelakie wątpliwości, i tak na marginesie mam nadzieje że kobieta mnie nie zostawi przez ps3 ;) jakby co Wasza wina będzie :) pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW1 czy WaW ? Przy którym będę miał więcej zabawy i w którym jest mniej kamperów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW1 czy WaW ? Przy którym będę miał więcej zabawy i w którym jest mniej kamperów.

Więcej zabawy zdecydowanie przy MW1, ale tylko w kwestii kampanii.

Widzę, że pytasz o online, więc - WaW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to tylko i wyłącznie WaW do premiery BO, choć z tym też nie wiadomo do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanti, Snafu - dzięki Panowie! Rozwialiście moje wszelakie wątpliwości, i tak na marginesie mam nadzieje że kobieta mnie nie zostawi przez ps3 ;) jakby co Wasza wina będzie :) pozdrowienia!

Zostaw ją z padem w ręku, to wtedy będziesz musiał drugiego PS3 kupić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

ktora wejsje GTA IV kupic ?? zwyla czy episode from liberty city ?? i czy one sie wogole roznia :)

dziekuje za odpowiec i prosze nie rzucac miesem w moja strone ja sie po prostu pytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła wersja ma dłuższą fabułę, TBoG jest krótkie ale widowiskowe, TLaD nie wiem, bo nie podeszło mi. Na Twoim miejscu brałbym Episodes from Liberty City, przyjemniej się gra, bynajmniej mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup ps3, i nie wiem jaką gre kupić na początek :) Potrzebuje gry która pokaże możliwości ps3. To musi być taka gra, zeby przygode z ps3 zacząć z wielkim hukiem ! Miałem już xbox 360 więc w grach nie jestem zacofany ;)

dobra grafika i świetna fabuła hmmm

niech no pomyślę

tylko Uncharted 2: Among Thieves :)

ps:

ups pomyłka

odpisałem da dość stary post

admina przepraszam

nie zauważyłem tego :)

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaki jest obecnie najnowszy tenis na ps3 ? oraz czy niebawem ma coś wyjść nowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Wlasnie przeszedlem Red dead redemption i jestem w szoku,mega giera!

poleci mi ktos cos rownie mocarnego ?

Edytowane przez SzajnA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Final Fantasy XIII. Z jednej strony recenzje w prasie dobre, a czasami bardzo dobre, natomiast gracze wypowiadają się źle o tej grze. Gra niby rozeszła się w ogromnych ilościach, ale na Allegro używek mało do kupienia. Czyżby gra tak super, że nikt nie sprzedaje czy jednak mało osób kupiło ??? Już sam nie wiem jak to jest z tą grą. Prosiłbym o jakąś rzeczową opinię na jej temat. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał Burnout Paradise: The ultimate box bo tam masz zabawe jezdzac po miescie jak w NFS most wanted i nie jest to symulator. A jeśli szukasz sportowej ścigałki gdzie jest pełno statystyk i mozliwosc zmian ustawien auta, prawdziwe tory i licencjonowane samochody to zamiast NFS Shift poczekal bym na Gran turismo 5:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić to i to. Teraz jest/była promocja na gry od EA. Shift za 69 zł, jak i Burnout Paradise: Ultimate Box, więc za 140 zł masz 2 gry, i duzo zabawy :)

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. własnie kupiłem PS3 z gra Infamus i chciałbym zakupic jakies ciekawe gry najlepiej ekskluziwy bo posiadam juz od dawna xboxa360 wiec troche w gry multiplatformowe pograłem . Co polecalibyscie praktycznie kazdy rodzaj gry lubie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×