Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

mam ciężki dylemat... albo UFC 2010 albo Bettlefiled BC2

nie pytajcie mnie czy wolę grę z kumplem obok czy z ludźmi przez multi, bo chciał bym to i to :P ale zepsuła mi się drukarka do pieniędzy, więc jest tylko jedna opcja

może ktoś pchnie moją decyzję w jakimś kierunku ?

Mam obydwie gierki i więcej frajdy dało mi BC2. Dla mnie po prostu lepsza gierka. A multi najlepszy w jakie grałem na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się teraz kupować GT5 za 199 zł czy wstrzymać się kupić w promocji po świętach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pewien dylemat, odnośnie trzech gier.

1) Move (2 pałeczki + gra The Fight's )

2) Gran Turismo 5 ( kolekcjonerka lub normalna )

3) F1 2010 ( normalna wersja )

Proszę o pomoc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pewien dylemat, odnośnie trzech gier.

1) Move (2 pałeczki + gra The Fight's )

2) Gran Turismo 5 ( kolekcjonerka lub normalna )

3) F1 2010 ( normalna wersja )

Proszę o pomoc ;p

Mam dwie z trzech pozycji jakie wymieniłeś. Jak dla mnie prosty wybór:

1) Gran Turismo 5 ( kolekcjonerka lub normalna ) Polecam EK

2) F1 2010 ( normalna wersja )

3) coś innego do wyboru, bo The Fight's ssie...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP: Zastanawiam się nad GT5, czy EK... W tym EK nie ma nic ciekawego. :<

2. Z filmików na yt widzę, że w GT5 jest strasznie słaba grafika. Możecie porównać ją do innych gier, np. AC: Brotherhood, Cod: Black ops, lub Forza 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP: Zastanawiam się nad GT5, czy EK... W tym EK nie ma nic ciekawego. :<

2. Z filmików na yt widzę, że w GT5 jest strasznie słaba grafika. Możecie porównać ją do innych gier, np. AC: Brotherhood, Cod: Black ops, lub Forza 3?

Masz racje, kieruj sie grafika a nie miodnym gameplayem i wez zabugowanego f1 2010:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP:

F1 2010 jest zabugowane?

Grafiki dalej mi nie przedstawiłeś, kupując grę, chcę wiedzieć że nie będzie odstraszać na telewizorze.; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP:

F1 2010 jest zabugowane?

Grafiki dalej mi nie przedstawiłeś, kupując grę, chcę wiedzieć że nie będzie odstraszać na telewizorze.; )

Tak, jest zabugowane. Poprzegladaj fora, ludzie okropnie narzekaja na bledy tej gry. O grafice mozna przeczytac w temacie gt5, Ja gralem tylko chwile u kumpla wiec sie nie wypowiem na jej temat. A gralo sie fajowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, a oczywiście w GT5 można grać na kierownicy?

Jaką polecasz? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac ale ja zadnej nie polece, Niech sie wypowiedza ludzie ktorzy na co dzien graja na kierownicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chcę zrobić sobie prezent gwiazdkowy i postanowiłem, że łupem padnie mordobicie. Waham się pomiędzy EA Sports MMA, a UFC 2010. Wcześniej miałem UFC 2009, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Z tego, co jednak czytałem w recenzjach, to wersja 2010 jest nieco bardziej przystępna. Problem polega jednak na tym, że obawiam się iż obie gry są bardziej nastawione na grę w dwie osoby lub online. Teraz pytanie. Która z nich jest dłuższa i ciekawsza?

Nie powiedział bym, żeby w UFC 2010 fajnie grało się na 2 osoby. Chyba, że 2ga osoba ma UFC 2010 i przychodzi do Ciebie na piwko. Jak przyjdzie do Ciebie kumpel, to sobie nie pogracie jak w tekkena. Niestety, ale Ty grając w UFC będziesz miał taką przewagę, że nie dasz osobie, która gra w to 1,2 czy 5ty raz szans na przetrwanie połowy pierwszej rundy.

Oczywiście UFC wymiata i ja mam z kim grać, kto też wie o co chodzi. Ale mam też porównanie do kumpli, którzy przychodzą do mnie i grają w UFC tylko u mnie- powiem tak MA SA SA KRA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, a oczywiście w GT5 można grać na kierownicy?

Jaką polecasz? ;>

Logitech Driving Force GT -- > cena / jakosc 10/10 (najbardziej rozchwytywana kierownica i najlepsza dla zwyklego usera )

Logitech G25 --> cena / jakosc 8/11 ( bardzo dobra kierownica , swietne wykonczenie )

Logitech G27 --> cena / jakosc 9 / 15 ( masz tutaj sprzeglo jak w realnym aucie )

Bierz GT5 nie zawiedziesz sie , dlugie godziny gry a odblokowanie trybu endurance i 24 godzinne wyscigi ( realnego czasu ) to masakra. A zeby pojedzic kazda fura na kazdej trasie to Ci to zajmie dlugie miesiace.

Do tego masz bardzo dobry online , jak widze forumowe codzienne wyscigi sa urzadzane z nagrodami w postaci virtualnego autka. Wiec nie ma co sie zastanawiac. Grafika prezentuje sie bardzo dobrze , cienie moga denerwowac a na inne rzeczy nie zwraca sie uwagi podczas prowadzenia auta bo skupiasz sie na torze i tym co sie dzieje przed Toba a zeby zrobic dobry czas trzeba sie nameczyc. Do tego dochodza licencje , specjalne eventy , poszukiwanie autek na gieldzie oraz tryb B-SPEC , jak i zwyczajny split screen , drift czy arcade.

Edytowane przez jezykosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo,  polećcie mi panowie jakąś gierkę rpg  coś na kształt starego diablo, oraz coś ala gears of war z xa  żeby szło przyorać z ziomkiem offline

/pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ufc się zgodzę grałem z 2kuzynami kilka dni tzn oni grali miedzy sobą bo ja nie widziałem sensu przyjechał 3kuzyn rozwalił tych co grali i chciał się ze mną zmierzyć wiec rozwaliłem go w 1 rundzie jedząc zupę i siedząc tyłem do telewizora nie był zadowolony...a szczerze nie jestem wcale w ta grę dobry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2, InFamous, Killzone 2 - którą z tych gier wybrać? Chcę kupić jakąś strzelankę, ale grając w demo CoD MW zupełnie mi nie szło (konsole mam od miesiąca) i nie wiem, która z tych gier będzie najprostsza do opanowania, jeśli chodzi o sterowanie, celowanie itd.? Wszystkie są w tej samej cenie (MM). Co polecacie najbardziej? Czytałem recenzje wszystkich trzech tytułów i wszystkie są wysoko oceniane :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2, InFamous, Killzone 2 - którą z tych gier wybrać? Chcę kupić jakąś strzelankę, ale grając w demo CoD MW zupełnie mi nie szło (konsole mam od miesiąca) i nie wiem, która z tych gier będzie najprostsza do opanowania, jeśli chodzi o sterowanie, celowanie itd.? Wszystkie są w tej samej cenie (MM). Co polecacie najbardziej? Czytałem recenzje wszystkich trzech tytułów i wszystkie są wysoko oceniane :-/

Grałem w InFamous i Killzone 2. Obydwie mam. InFamousa skończyłem na 100%. Bardzo przyjemna, ale po kilku h staje się monotonna. Fakt, że jak wrócisz do niej po jakimś czasie znowu wciąga. Killzone ma całkiem ciekawy multi, łatwy do ogarnięcia. Single też całkiem spoko. Ale z tego co czytałęm, to z tych wszystkich Uncharted 2 (mimo, że nie mam i nie miałem przyjemności zagrać jeszcze) ma najlepszy multi i single też podobno wymiata. Chyba najlepsza z tych 3ch. To tylko moja obiektywna ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja obiektywna ocena.

Raczej subiektywna ;) Ale dzięki za ocenę. :)

Póki co mam zamiar grać tylko w trybie offline, więc na multi mi nie zależy, ale w przyszłości może się przydać.

Jak będzie w sklepie Uncharted 2 to go kupię, ale jeśli się okaże, że już jest wyprzedany to która z dwóch pozostałych pozycji jest wg. Ciebie lepsza (mowa o singlu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz to co Ci sie bardziej podoba np na trailerach, killzone i infamous to kompletnie inne gry i trudno powiedziec ktora jest lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny używanych gier to wg. wartości najbardziej opłaca się kupić w takiej kolejności: Uncharted 2, Killzone 2, InFamous. Pewnie coś w tym jest, więc i takiej kolejności rozejrzę się za tymi tytułami. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CoD był dla ciebie trudny to killzone może się okazać trudniejszy, o wiele łatwiej tam zginąć nawet na najłatwiejszym poziomie trudności. Mam całą trójke i najbardziej polecam uncharted, na 100 % będzie to gra na kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CoD był dla ciebie trudny to killzone może się okazać trudniejszy, o wiele łatwiej tam zginąć nawet na najłatwiejszym poziomie trudności. Mam całą trójke i najbardziej polecam uncharted, na 100 % będzie to gra na kilka razy.

Dzięki za kolejną radę. 3 x na U2 więc sprawa jest przesądzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej subiektywna ;) Ale dzięki za ocenę. :)

Póki co mam zamiar grać tylko w trybie offline, więc na multi mi nie zależy, ale w przyszłości może się przydać.

Jak będzie w sklepie Uncharted 2 to go kupię, ale jeśli się okaże, że już jest wyprzedany to która z dwóch pozostałych pozycji jest wg. Ciebie lepsza (mowa o singlu)?

Zdecydowanie obiektywna. Nie kierowałem się moimi odczuciami, tylko poleciłem co lepsze. ;)

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×