Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze jedno pytanko ;p|

Jak to jest z tym internetem?

nie płaci się w ogóle i gra do woli?

A w sprawie internetu jak mam neta 2mb będą jakieś lagi?

i czy trudno znaleźć w jakiejś grze nieznajome osoby do pogrania razem?

Lagi mozesz miec nawet na 20mb necie. Zalezy od serwera na ktorym grasz. Nie ma oplat za korzystanie z psn. Co do trzeciego pytania-zastanow sie sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym temacie zwracam się z pomocą do was, ponieważ nie dawno kupiłem sobie konsole ps3 smile.gif

i nie wiem jaka na początek może być dobra gra przez interenet, polecali mi CoD black ops oraz battlefield bad company 2 i teraz mam dylemat ponieważ nie wiem którą mam wziać i ktora jest lepsza, może byście mi doradzili ?

z góry dziekuje smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wziąć Assassins Creed Brotherhood jak nie grałem w poprzednie części? Czy jest tak jak z MGS4 np? MGSa kupiłem, przeszedłem, ale nie miałem okazji pograć w 2 i 3 (miałem psx -> pc i teraz mam ps3) i nie wiedziałem do końca chwilami o co chodzi. Jak to samo ma być z AC to odpuszczę, bo wtedy wezmę GT5 i jak mi się znudzi/skończę to zacznę wtedy serię AC.

Spokojnie możesz brać w pierwszej cześci masz inna historie a w 2 inna.

Teraz ja Mam pytanie

MAM 3 gry do wyboru

-Call of Juarez Wiezy krwi

-LBP GOTY PL

-Tron Evolution PL (za 135 :D )

I nie wiem co wziaść poszukuje jakiejś fajnej gry,LBP ma co-op,TRon to za mało opini,a CoJ to że lubie western i fps.

Niewiem co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Call of Juarez bym wziął Red Dead Redemption nie mam ale poczytaj sobie nawet w tym temacie o tej grze i cały czas się nad nią zastanawiam z gameplayi wynika, że jest to bardzo dobry sandbox, ale jest to moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być prezeny,chłopak ma 15 lat.Niewiem RDD nie jest za brutalne??No i chyba w tej grze są scenki seksu.

Ja bym chłopakowi kupił (siostrzeniec) ale jego rodzice.

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice by na to nawet nie patrzyli aż tak ale nie wiem jak jest u niego

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakby ktoś wiedział to niech powie czy są tu scenki...:PBO brutalność to tu jest.PHff w końcu to Rockstar xD

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być prezeny,chłopak ma 15 lat.Niewiem RDD nie jest za brutalne??No i chyba w tej grze są scenki seksu.

Ja bym chłopakowi kupił (siostrzeniec) ale jego rodzice.

To kup mu LBP - z rodzicami pogra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo popytaj się w jakie on gra gry może rodzice mu pozwalają na takie bardziej drastyczne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo popytaj się w jakie on gra gry może rodzice mu pozwalają na takie bardziej drastyczne gry

ja wiem sam nie jestem pełnoletni  ale  moge już powiedzieć że niektórzy rodzice nie zwracają uwagi w co grasz  a w gta zaczołem grać jak miałem 8 lat  i nikt mi nic nie mówił jeśli jest opcja pomijania filmików jak w gta to spokojnie możesz mu kupić bo chyba nie jest taki głupi żeby przy rodzicach oglądać takie coś

jak wspominałeś ma  on ma 15 lat? tak ? czyli chodzi do gimnazjum a tam pierwszoklasista na wstępie już wie wszystko o tych sprawach erotycznych i drastycznych

Edytowane przez misiek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem pełnoletni ,a jakbym poprosił na przykład o Call of duty to mama zapytała by się co to za gra i takby nie miała by żadnych pretensji, a jakby była jakaś opcja pomijania filmików czy coś jak tam coś takiego jest to siostrzeniec ,myśle że mógłby się bardzo ucieszyć

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym temacie zwracam się z pomocą do was, ponieważ nie dawno kupiłem sobie konsole ps3 smile.gif

i nie wiem jaka na początek może być dobra gra przez interenet, polecali mi CoD black ops oraz battlefield bad company 2 i teraz mam dylemat ponieważ nie wiem którą mam wziać i ktora jest lepsza, może byście mi doradzili ?

z góry dziekuje smile.gif

Witam.

Bierz Battlefield Bad Company 2.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie czy w heavy rain da sie zmienic jezyk ? bo mieszkam w UK i tutaj jest sporo tansze niz w polsce, ale nie chce grac po angielsku bo bedzie mi to psulo zabawe..

Ciagle sie zastanawiam nad Uncharted 2 i Heavy Rain .. moglby sie ktos wypowiedziec na temat Heavy Rain.. prosze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Uncharted 2, a tak na marginesie czytaj wcześniejsze posty, już o tym było wiele pisane.

Heavy Rain, to super gra, ale do jednorazowego przejścia, więc jeśli chcesz się grą cieszyć długo, weź U2.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chcę zrobić sobie prezent gwiazdkowy i postanowiłem, że łupem padnie mordobicie. Waham się pomiędzy EA Sports MMA, a UFC 2010. Wcześniej miałem UFC 2009, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Z tego, co jednak czytałem w recenzjach, to wersja 2010 jest nieco bardziej przystępna. Problem polega jednak na tym, że obawiam się iż obie gry są bardziej nastawione na grę w dwie osoby lub online. Teraz pytanie. Która z nich jest dłuższa i ciekawsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się ze HR jest do jednorazowego przejścia. Pomijając calakowanie i zdobywanie platyny, które mnie nie interesuje ja grałem już 3 razy, w kluczowych momentach zmieniając ciąg wydarzeń. To jedyna tego typu gra, wiec pozwala na dużo dłuższa zabawę nie inne single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także grałem w ufc 2009 i moi znajomi którzy męcza 2010 twierdza za gra jest znacznie lepsza niz w EA

A jak z przystępnością sterowania w 2010?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z przystępnością sterowania w 2010?

Te same zasady co w 2009. Dosc skomplikowane w porownianu do produktu konkunrencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Możecie polecić mi jakąś grę rpg levele, statystyki wiecie o co chodzi :)

ale zależy mi bardziej na multi żeby pograć nie co-op tylko coś w stylu counter strike(rundy, sieka na mapce) i dark messiah wybieram sobie klasę i taki deathmatch na mapce rozumiecie?

nie chce strzelanek.

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Możecie polecić mi jakąś grę rpg levele, statystyki wiecie o co chodzi :)

ale zależy mi bardziej na multi żeby pograć nie co-op tylko coś w stylu counter strike(rundy, sieka na mapce) i dark messiah wybieram sobie klasę i taki deathmatch na mapce rozumiecie?

nie chce strzelanek.

Z góry dziękuję

up* demon souls to tam raczej nie ma kls typlko warrior ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was drodzy użytkownicy bo chce se nabyć jakaś grę na święta i znalazłem dwa interesujące mnie tytuły pierwszy to demons soul a drugi to two worlds 2 i chciał bym poznać wasze opinie która jest lepsza, ile czasu przy niej można spędzić , i czy jest duży świat dużo rodzajów ekwipunku rozwoju postaci i inne rzeczy z rpg-ów.

Jak żadna z tych pozycji nie jest taka ekstra bym prosił o polecenie jakiejś innej gry najlepiej długiej i z gatunku rpg :D już mam DA: początek FF XIII Star Ocean z góry dzięki za odpowiedź i polecone gry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ciężki dylemat... albo UFC 2010 albo Bettlefiled BC2

nie pytajcie mnie czy wolę grę z kumplem obok czy z ludźmi przez multi, bo chciał bym to i to :P ale zepsuła mi się drukarka do pieniędzy, więc jest tylko jedna opcja

może ktoś pchnie moją decyzję w jakimś kierunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was drodzy użytkownicy bo chce se nabyć jakaś grę na święta i znalazłem dwa interesujące mnie tytuły pierwszy to demons soul a drugi to two worlds 2 i chciał bym poznać wasze opinie która jest lepsza, ile czasu przy niej można spędzić , i czy jest duży świat dużo rodzajów ekwipunku rozwoju postaci i inne rzeczy z rpg-ów.

Jak żadna z tych pozycji nie jest taka ekstra bym prosił o polecenie jakiejś innej gry najlepiej długiej i z gatunku rpg :D już mam DA: początek FF XIII Star Ocean z góry dzięki za odpowiedź i polecone gry:D

Mialem TW2 przez kilka dni i po tym jak zepsul sie save a pozniej zablokowal wazny element fabularny i nie moglem pchnac dalej faluby sie po prostu wk... Lepiej wez Demon's Soul. Gdyby nie bledy tw2 na ps3 to byl by git produkt ale ona jest po prostu niedopracowana

@Haq- bierz BC2. Pod warunkiem ze bedziesz mial troche kasy na dodatek:) po wyjsciu dlc przez jakis czas moze byc ciezko z gra na podstawowych mapach.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×